Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
MT9 [25.09.20]: Ar Dāvi (Davis-Di) šodien apciemojām ezeru. Neskatoties uz saulaino laiku, uzsvars tika likts uz lielajiem mānekļiem, bet rezultāts arī šoreiz izpalika. Viens metrs Dāvim atnāca līdz laivai, bet ēst nevēlējās, man atnāca atrādīties līdacēns ap 70 cm un Dāvim bija viena nerealizēta cope. Daļu laika veltīju arī rotiņa mētāšanai, jo gribējās sieviņai ar sīci kādu smukāku strīpaini nomedīt, bet nekā - vismaz lielo līdaku vietās tie neganījās, noķerti 3 sīki asarīši un zīmulītis. Lielās mammas vēl gaidīšanas režīmā, bet mazāka izmēra zaļsvārces, spriežot pēc Skaistkalnes Vitālija atskaites, šodien zālēs bija aktīvas. Esot noķēris, 18 gab., no kurām 8 mēra :)
Kā Tu komentē Vitaļika rezultātu?8 mēri!Baigais specss!??Tev pat cepams asaris nav!!!:(
25.septembris 2020, 19:07 | links
 
Abavnieks [25.09.20]: MT9 [17:38]: Ar Dāvi (Davis-Di) šodien apciemojām ezeru. Neskatoties uz saulaino laiku, uzsvars tika likts uz lielajiem mānekļiem, bet rezultāts arī šoreiz izpalika. Viens metrs Dāvim atnāca līdz laivai, bet ēst nevēlējās, man atnāca atrādīties līdacēns ap 70 cm un Dāvim bija viena nerealizēta cope. Daļu laika veltīju arī rotiņa mētāšanai, jo gribējās sieviņai ar sīci kādu smukāku strīpaini nomedīt, bet nekā - vismaz lielo līdaku vietās tie neganījās, noķerti 3 sīki asarīši un zīmulītis. Lielās mammas vēl gaidīšanas režīmā, bet mazāka izmēra zaļsvārces, spriežot pēc Skaistkalnes Vitālija atskaites, šodien zālēs bija aktīvas. Esot noķēris, 18 gab., no kurām 8 mēra :)Neiepriecini...
Kā pašam šķiet, kādēļ Tev ievērojami sliktāki rezultāti šogad?
Es tieši līdaku sezonu plānoju atklāt svētdien Babē. :D
Es domāju arī jaunedēļ iebraukt kādu dienu. Laiku sola atbilstošu.
25.septembris 2020, 18:59 | links
 
MT9 [25.09.20]: Ar Dāvi (Davis-Di) šodien apciemojām ezeru. Neskatoties uz saulaino laiku, uzsvars tika likts uz lielajiem mānekļiem, bet rezultāts arī šoreiz izpalika. Viens metrs Dāvim atnāca līdz laivai, bet ēst nevēlējās, man atnāca atrādīties līdacēns ap 70 cm un Dāvim bija viena nerealizēta cope. Daļu laika veltīju arī rotiņa mētāšanai, jo gribējās sieviņai ar sīci kādu smukāku strīpaini nomedīt, bet nekā - vismaz lielo līdaku vietās tie neganījās, noķerti 3 sīki asarīši un zīmulītis. Lielās mammas vēl gaidīšanas režīmā, bet mazāka izmēra zaļsvārces, spriežot pēc Skaistkalnes Vitālija atskaites, šodien zālēs bija aktīvas. Esot noķēris, 18 gab., no kurām 8 mēra :)
Neiepriecini...
Kā pašam šķiet, kādēļ Tev ievērojami sliktāki rezultāti šogad?
Es tieši līdaku sezonu plānoju atklāt svētdien Babē. :D
25.septembris 2020, 18:57 | links
 
Mani līdakas sodien ignorēja.2 zemmēri un stabils mērs pie laivas atkabinājās.Pēc atskaitēm spriežot,šodien labāk ir gājis Spuņkas pusē.
25.septembris 2020, 18:25 | links
 
Ar Dāvi (Davis-Di) šodien apciemojām ezeru. Neskatoties uz saulaino laiku, uzsvars tika likts uz lielajiem mānekļiem, bet rezultāts arī šoreiz izpalika. Viens metrs Dāvim atnāca līdz laivai, bet ēst nevēlējās, man atnāca atrādīties līdacēns ap 70 cm un Dāvim bija viena nerealizēta cope. Daļu laika veltīju arī rotiņa mētāšanai, jo gribējās sieviņai ar sīci kādu smukāku strīpaini nomedīt, bet nekā - vismaz lielo līdaku vietās tie neganījās, noķerti 3 sīki asarīši un zīmulītis. Lielās mammas vēl gaidīšanas režīmā, bet mazāka izmēra zaļsvārces, spriežot pēc Skaistkalnes Vitālija atskaites, šodien zālēs bija aktīvas. Esot noķēris, 18 gab., no kurām 8 mēra :)
25.septembris 2020, 17:38 | links
 
Bija sacensības. Uz kkādiem 30 cilvēkiem ap 8 līdakām. Divas ap 2+ kg, pārējās knapmēri. Praktiski visas no rīta turpat Spuņņupē pa malām noķertas. Ezerā vakuums.
25.septembris 2020, 16:07 | links
 
Cik nopratu uz to baru šamējie beigās kaut ko dabūja...

Remy1978, 25.septembris 2020, 15:29


Par sacensībām nav dzirdēts , bet filmēšana kaut kāda ezera krastā notiek .... varbūt sajauci? :)
25.septembris 2020, 16:03 | links
 
Cik nopratu uz to baru šamējie beigās kaut ko dabūja...
25.septembris 2020, 15:29 | links
 
Šodien no Spuņciema braucot nekā. Vieni zīmuļi un mazi asari. Līmenis vēl krities. Kaut kādas sacensības notika, pilns ar cilvēkiem ka mašīnu nebija kur nolikt
25.septembris 2020, 15:26 | links
 
Davis-Di [23.09.20]: Admins rullē! :)
Admins jau sen vairs nerullē! Tāda sajūta, ka tur ir ieperinājies kāds no esošajiem CL aktīvistiem un dzēš tikai un vienīgi sev nevēlamus postus.
23.septembris 2020, 19:38 | links
 
Nez ko admins rullē, izskatās vairāk ka pīpo ko smagu. Bet luteriņš izrādās mīksts stukačiņš piedevām, uzreiz aiztesa pasūdzēties, pats gan var rakstīt jēlības par preža vilkšanu uz galvas, bet ka uzraksta taisnību par pašu, tā jož sūdzēties kā bābietis :-)
23.septembris 2020, 19:09 | links
 
Jā , DavisDi arī uz galvas gultā esot uzvelk prezervatīvu, visādam gadījumam. :DDDD

7up, 23.septembris 2020, 16:51

Admins rullē! :)

Es gaidu no tevis pamatojumu: kas atceļ MN I sadaļu? Un nejaukt ar zvejas tiesībām un zvejas tiesību izmantošanas kārtību, jo tās tiek izmantotas saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem!

Bet kā vienmēr ar asprātībām vari mētāties, bet neko pamatot nevari!
23.septembris 2020, 18:39 | links
 
Artx [23.09.20]: Davis-Di [1:18]: Te par lielo vēju un babīti! (Krievu valodā)Un??? Ko no šī varam secināt!?pilnīgi neko! Tādā laikā
stipri vīri metrus ir vilkuši!

Kengurs24, 23.septembris 2020, 16:36

Jācer, ka ne privātā ūdenstilpnē :))))
Jā , DavisDi arī uz galvas gultā esot uzvelk prezervatīvu, visādam gadījumam. :DDDD
23.septembris 2020, 16:51 | links
 
Davis-Di [1:18]: Te par lielo vēju un babīti! (Krievu valodā)Un??? Ko no šī varam secināt!?pilnīgi neko! Tādā laikā
stipri vīri metrus ir vilkuši!

Kengurs24, 23.septembris 2020, 16:36


Jācer, ka ne privātā ūdenstilpnē :))))
23.septembris 2020, 16:42 | links
 
Davis-Di [23.09.20]: Te par lielo vēju un babīti! (Krievu valodā)
Un??? Ko no šī varam secināt!?pilnīgi neko! Tādā laikā
stipri vīri metrus ir vilkuši!
23.septembris 2020, 16:36 | links
 
Te par lielo vēju un babīti! (Krievu valodā)
23.septembris 2020, 01:18 | links
 
No pulkstens 8:00-12:00 neviena cope, nomainot lokāciju 4h laikā no 12:30-16:30
8 zemmēri, 4 mēra līdakas 52cm;56cm;64;58cm.

Gaigals27, 22.septembris 2020, 22:08


Supper! Laba atskaite!
23.septembris 2020, 01:16 | links
 

No pulkstens 8:00-12:00 neviena cope, nomainot lokāciju 4h laikā no 12:30-16:30
8 zemmēri, 4 mēra līdakas 52cm;56cm;64;58cm.
22.septembris 2020, 22:08 | links
 
Vajadzīgs info:) Man te viens stāsta, ka ja īrē laivu Babītē nevajag makšķernieka karti. It kā ir iekļauts laivas cenā... Vai tā var būt?:)))

Remy1978, 22.septembris 2020, 20:22


Lai izlasa Makšķernieka noteikumus.
https://likumi.lv/ta/id/279205-makskeresanas-vezosanas-un-zemudens-medibu-noteikumi

Pa lielam pēc likuma MK vajadzīga pat privātā ūdens tilpnē un arī tur kur ir licencētā makšķerēšana!
22.septembris 2020, 20:32 | links
 
Vajadzīgs info:) Man te viens stāsta, ka ja īrē laivu Babītē nevajag makšķernieka karti. It kā ir iekļauts laivas cenā... Vai tā var būt?:)))

Remy1978, 22.septembris 2020, 20:22

Mānās puika...
22.septembris 2020, 20:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager