Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Jurik [17.09.20]: spriežot pēc laikapstākļiem - mt šobrīd ezerā un ķengurs savā Lielupē. Laivas pilnas ar metriem būs piepūstas.
Ķengurs pie kamīna sildās!vienīgais, kas mani attur no
copes-ir liels vējš!
17.septembris 2020, 19:26 | links
 
spriežot pēc laikapstākļiem - mt šobrīd ezerā un ķengurs savā Lielupē. Laivas pilnas ar metriem būs piepūstas.

Jurik, 17.septembris 2020, 18:51

MT sēž pie datora ar termometru padusē. Cenšos līdz svētdienai izdakterēties ;) Arī gaidu atskaiti par šodienas copi, gan jau kāds drosmīgais ieliks atskaiti šeit vai FB. Mana pieredze ir tāda, ka tik stiprā vējā zivs aktivitāte var būt 50/50. Galvenais līdz bāzei tikt, jo pagājušajā gadā šādā vējā 6 stundas airēju :)
17.septembris 2020, 19:14 | links
 
spriežot pēc laikapstākļiem - mt šobrīd ezerā un ķengurs savā Lielupē. Laivas pilnas ar metriem būs piepūstas.
17.septembris 2020, 18:51 | links
 
Ūdens ir augstāks par vidējo
16.septembris 2020, 09:34 | links
 
skubrags [15.09.20]: Šodien no paša rīta 2 zemmēri un asaris uz 300 g.Pēc tam tikai uzsitieni.
Kāds ūdens līmenis?
15.septembris 2020, 21:22 | links
 
Šodien no paša rīta 2 zemmēri un asaris uz 300 g.Pēc tam tikai uzsitieni.
15.septembris 2020, 21:20 | links
 
Šodien no Dūšeļu kempinga biju iebraucis ,nācās braukt labu gabalu uz dziļākām vietām kur arī divi zemmēri trāpijas uz voblera. Mētāju ari BB bet ne piesitiena. Cik nu redzēju kāds uz velcīti ko dabūja un uz dzīvo vīri sēdēja.
15.septembris 2020, 19:29 | links
 
Nav ko daudz komentēt,zivis ir pilnīgi visā ezerā.katram savas bedrītes un niedrītes.

Bet par šodienu.

Pēdējās 2x biju Spuņciema, šoreiz par cik uz darbu tad Ezerkrastu bāze.ari šeit zivju netrūkst.

Atvilkos ritigi labi.kaut mērķis joprojām asaris.lidakas lika manīt par rudens tuvošanos.apmeram 10gab,4meri no tām.lielaka 62cm un 58 šoreiz būs uz pannas(maneja jau sāk bubinat ka tik tos asarisus uz māju ved).
Asaris savā vietā.gandriz neviens tukšais enkurs kā tiku līdz savai vietai.un tāpat pannina uz māju 130-250.


Ārā iznācis 12.30. un biju pirmais.
Mans secinājums.znachit visiem ķeras,jo parasti jau ap 10-11dala ir krastā.
14.septembris 2020, 14:13 | links
 
Kāds varētu pakomentēt Ezerkrastus? Pārsvarā braukāju pa Spuņciema pusi, jo tuvāk. Gribas pamēģināt ko jaunu...
P.S. Aizvakar vakara copē nekā. Pagājušo nedēļu uz suni 65cm un 75cm.
14.septembris 2020, 12:04 | links
 
Labs rīts!
Vakar divatā Ezerkrastiu-sarkanā jumta rajons no 6.30 līdz 13.30. Man pirmais metiens pudura virzienā, seko tesiens,labi papumpē un prom.Ietinu auklu, nāk pārāk viegli - 0.7mm pavada pārkosta un BusterII prom.Paldies kolēģa optimismam un pieredzei, ka jābrauc pārbaudīt un tiešām - spilgtas krāsas māneklis redzams sūnā.Pats tiešām nebūtu iedomājies.Kā teikt,kādi 14 eiro atgriezti laivā un var turpināt.
Pirmajā 1/2 stundā uz BusterII vēl 2 copes, t.sk., zemmērs un 54cm.Parādās saule un ne līdakas, ne asara domājamās vietās nav.
Pēc 11 netālu no klajuma pudura uz Babybaster piesakās paresna 69cm 2.3kg un interesanti, ka paņēma, kad pēdējos 10 metrus līdz laivai mānekli vnk ietinu bez rāvieniem un sānkustības.
Vēl uz citas krāsas Babybaster dabūta 53cm un uz 50g labs mērs galā papumpēja un prom.Varbūt vajadzēja 2.reizi piecirst?
Divatā copējot padsmit zemmēri pa dienu un vairākas nerealizētas copes,arī normālas pēc sajūtas.
Līmenis bija augsts, stiprs R vējš, vilns un sajūta, ka līdaka drošāka un arī klajākās vietās aktīvāka, lai gan nopietnākās copes 5-10m puduru tuvumā.
Asaris vakar bija kaut kur notinies, laikam izklīdis ezera plašumos sakarā ar līmeni.
Eh, skatos šodien ideāls laiks - līmenis turas, vējš tas pats no R un apmācies, kuri brauks,domāju, ka trāpīs!
14.septembris 2020, 05:37 | links
 
Kkas neticams.garaka cope šogad

Apmēram no 7niem līdz 17tiem.
Vai bija jēgas pēc plkst 10,īsti nezinu-visdrizak jau varēja braukt mājās.bet par cik bijām tālu aizbraukuši tad izdomājām vēl tālāk aizbraukt.

Zivis aktivas bija jā,reāli līdz parādījās saule.kolegim pāris mēri,pāris mazie.man vairāki mazie un atkal 3gab 10cm lidacinas.un asaris pa druskai lasijas.interesanti ka gandrīz visas zivis bija turpat kur pagājušajā nedēļā un citur tikpat kā nekā.par cik kolēģis mēģināja gan līdaku gan asari,viņam cope izvērtās nedaudz svakaka.

Uz māju 19asareni 130-250g un bonus 510smukulis.lidacinas kā jau mums ierasts aug tālāk, mazās tak nav ko ēst.vajag vismaz 2nieci.
12.septembris 2020, 18:24 | links
 

Šodien no pulksten 6:00-11:00 viena 58 cm un viens zemmērs.
Īsti nevarēju atrast kur viņas šodien ganās... Līdz 9 bija kaut kāda aktivitāte, tad iznāca saule no mākoņiem un cope beidzās..
Ceru, ka citiem daudz labāk gāja nekā man...
12.septembris 2020, 13:06 | links
 

Vakar no rīta puses divas smukas zaļsvārcītes un viens zemmērs, sūdzēties nevar.
12.septembris 2020, 10:13 | links
 
Tā ir katra makšķernieka pieredze, man ļoti patīk spiningot seklās, zāļainās un piekokotās vietās. Pārsvarā ar gumiju bez svara un lietoju tikai ofsetāķus. Tā tas pārgāja arī uz tīrām vietām, gumija spēlē daudz stabilāk un smukāk. Ir daži noteikumi, āķim jābūt labam, gumijai mīkstai. Ir plusi ir mīnusi, bet ar realizāciju viss ir kārtībā, stabili virs 50%.

Vigulis, 11.septembris 2020, 15:21


Pilnīgi piekrītu ka āķim jābūt labam, un ne visas gumijas ir domātas offsetam, bet lai visiem būtu skaidrs - āķim jābūt pietiekoši lielam, lai āķim ir pietiekoši brīva vieta aizāķēties - lielākam gumijām es to vērtētu ar pirksta resnumu vismaz ... mazajām tur jau cits stāsts, katra ziņā ar offsetu būs vairāk tukšās copes, bet normāla ņēmiena uzsēdīsies, papildus āķim labi jāslīd cauri gumijai, dažām vajag papildus iegriezt un tad āķa smaili biku aizāķē.
Esmu maucis ar 20cm un 23cm cūkam ofsetā, tiesa gan ne babītē, bet tādās vietās kur koku zari un niedres daudz ..., realizācija 10-20% diemžēl ... bet kad tur ir līdaka, nekas cits neatliek un labu izmēru ar mazo gumiju neizkacināsi!
11.septembris 2020, 23:27 | links
 
Ar offset ir svarīgi turēt kātu taisni pret gumiju un piecirst uz augšu. Tad parasti ir tieši caur knābi :)
11.septembris 2020, 17:39 | links
 
To vietu kuru nosedz gumija,āķi nosmērē ar megastrike,vai līdzīgu smāķi,der arii vazalīns,tādā veidā offsetnieks labāk izslīdēs no gumijas -līdakas uzbrukuma brīdī,realizācija uzlabosies x5 !
11.septembris 2020, 16:43 | links
 



Šodien kopā ar forumieti Dairis333 apmeklējām Babītes ezeru. Zivis joprojām par mani smejas un turpina nedoties rokās :) Skaitliski zivju diezgan daudz, bet dikti jau sīciņas - no 9 līdaciņām tikai 2 mēra. Trešā, kura būtu dienas lielākā, uzsēdās uz asara kātiņa, savaldzināta ar 2.izmēra rotiņu. Kādu laiku tina ārā auklu, tad iemuka zālēs. Ņemot vērā dikti jau plāno aukliņu (0.3 pēc Japānas), un Oskara tizlumu, nenoregulējot vaļīgāk bremzi, tā ar joni pašāvās zem laivas un prom bija gan zivs, gan pavada, gan māneklis :P Papildus noķertajām sīkajām līdaciņām, tika piemānīti arī daži asarēni, no kuriem 4 lielākie atbrauca uz mājām. Kopumā joprojām zivis kūtras, uz lielajiem mānekļiem tikai 2 vieglas copītes. Paldies Dairim par kompāniju, tiksimies atkal ezerā ar cerību, ka drīz jau tai Babītes paleidnei jāsāk uzņemt tauciņus :)
11.septembris 2020, 16:21 | links
 
Tā ir katra makšķernieka pieredze, man ļoti patīk spiningot seklās, zāļainās un piekokotās vietās. Pārsvarā ar gumiju bez svara un lietoju tikai ofsetāķus. Tā tas pārgāja arī uz tīrām vietām, gumija spēlē daudz stabilāk un smukāk. Ir daži noteikumi, āķim jābūt labam, gumijai mīkstai. Ir plusi ir mīnusi, bet ar realizāciju viss ir kārtībā, stabili virs 50%.
11.septembris 2020, 15:21 | links
 
Paldies par padomiem!
10.septembris 2020, 19:49 | links
 
stieple ir laba lieta,bet var izmantot ari kaprona diegus bieza pinuma,es metalu nomaiju uz kapronu jau gadus 15 atpakalj, jaseko dilsanas procesam .Sasiet majas nekadu problemu,un nevajag ne rinkjisu, ne virzuli6u.Ne asakas.
10.septembris 2020, 19:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager