Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!

Var arī šādi. Der arī kevlārs, bet šinī gadījumā 35lb titāna stieple, jāpiegriež tik vajadzīgais garums.
10.septembris 2020, 18:32 | links
 
Varbūt kāds Babītes guru var ieteikt priekš mīkstajām gumijām man ko? (Nav man bigbait kāts).

ZODIAC, 10.septembris 2020, 12:43

Guru neesmu, bet vakar pats testēju sīkās gumijas (20 gr) ar sistēmiņām, jo uz ofsetniekiem arī man realizācija tuvu nullei. Patika tā štelle, protams pa riktīgajām zālēm neizvilksi kā ofsetnieku, bet pie šāda līmeņa un zālēm kā vakar, strādāja godam. Mazās sistēmas pirku pie Skaistkalnes Vitālija.
10.septembris 2020, 13:17 | links
 
Vakar biju kārtējā copē...
Iebraucu nedaudz pirms pulksten 16 no ezerkrastu bāzes... Līmenis izskatījās pacēlies par cm 20 no pēdejās reizes, kad biju, kad tas bija diezgan zems, tādēļ nolēmu braukt uz točkām, kur iepriekš nebija iespējams copēt..
No sākuma apsekoju asaru vietas- uz mani viņš neatsaucās... varbūt vienkārši piedāvāju viņiem to, kas ne pārāk pie sirds...
Pārgāju uz līdaku arsenālu.. Pirmajā stundā pieteicās viena līdaka, bet diemžēl laivā nesanāca iecelt, kamēr ņēmu sačoku - līdaka jau izlēma atvadīties...
Tālāk bezcope kādu stundu un tad nolēmu pacopēt vairāk gar krastu par cik klajumos līdaka man nebija atsaucīga.
Tā kādos 30 metienos dabuju 5 tesienus pa kātu, bet nekas galā "neuzsēdās"....
Tā jau nu bija gandrīz 20:00 un sāk satumst- devos mājās.
Secinājums: Jāpārdomā vairāk, laikam, gumijām āķu izvietojums, jo ar offset āķi man, kaut kā, ļoti maza copes realizācija...
Varbūt kāds Babītes guru var ieteikt priekš mīkstajām gumijām man ko? (Nav man bigbait kāts).

ZODIAC, 10.septembris 2020, 12:43



Varbūt noder.
Ja lieto čeburašku tad āķi var likt augšā, vismaz žanim tā daru. Šis ir 12cm un 15cm gumijai.

10.septembris 2020, 13:14 | links
 
Vakar biju kārtējā copē...
Iebraucu nedaudz pirms pulksten 16 no ezerkrastu bāzes... Līmenis izskatījās pacēlies par cm 20 no pēdejās reizes, kad biju, kad tas bija diezgan zems, tādēļ nolēmu braukt uz točkām, kur iepriekš nebija iespējams copēt..
No sākuma apsekoju asaru vietas- uz mani viņš neatsaucās... varbūt vienkārši piedāvāju viņiem to, kas ne pārāk pie sirds...
Pārgāju uz līdaku arsenālu.. Pirmajā stundā pieteicās viena līdaka, bet diemžēl laivā nesanāca iecelt, kamēr ņēmu sačoku - līdaka jau izlēma atvadīties...
Tālāk bezcope kādu stundu un tad nolēmu pacopēt vairāk gar krastu par cik klajumos līdaka man nebija atsaucīga.
Tā kādos 30 metienos dabuju 5 tesienus pa kātu, bet nekas galā "neuzsēdās"....
Tā jau nu bija gandrīz 20:00 un sāk satumst- devos mājās.
Secinājums: Jāpārdomā vairāk, laikam, gumijām āķu izvietojums, jo ar offset āķi man, kaut kā, ļoti maza copes realizācija...
Varbūt kāds Babītes guru var ieteikt priekš mīkstajām gumijām man ko? (Nav man bigbait kāts).
10.septembris 2020, 12:43 | links
 
MT9 [09.09.20]: Šodien pēcpusdienā kopā ar forumieti Davis-Di apmeklējām Babīti. Dāvis, kā parasti, bija nobriedis ķert 1m+ līdakas, bet es sākumā mēģināju mētāt nedaudz mazāka kalibra mānekļus, jo pēdējā laika pieredze ar lielajiem baitiem nebija diez ko pozitīva :D Neskatoties uz apstākli, ka ķērām mēs ar dažāda izmēra mānekļiem, sākumā cope abiem galīgi neveicās - Dāvis nesajuta ne piesitiena, man sīks zīmulītis un divi cepami asari ap 250 gr. Turpinājumā kardināli pamainījām dislokāciju un cope uz neilgu brīdi kļuva interesantāka - man līdacēns 50+cm, Dāvim divas palaidnes 60+cm. Papildus tam īsā brīdī man viens mēriņš pie pašas laivas nospruka un abiem vēl bija vairākas copes uz lielajiem mānekļiem. Rezultātā ar copi esam apmierināti, neskatoties uz mazo izmēru, zivs sāk sajust vēsāku dienu tuvošanos un vairs nebīstas no lielāka kumosa. Visiem foršu atlikušo nedēļas daļu, ne asakas! ;)
Laikam jāmostās
10.septembris 2020, 03:02 | links
 







Šodien pēcpusdienā kopā ar forumieti Davis-Di apmeklējām Babīti. Dāvis, kā parasti, bija nobriedis ķert 1m+ līdakas, bet es sākumā mēģināju mētāt nedaudz mazāka kalibra mānekļus, jo pēdējā laika pieredze ar lielajiem baitiem nebija diez ko pozitīva :D Neskatoties uz apstākli, ka ķērām mēs ar dažāda izmēra mānekļiem, sākumā cope abiem galīgi neveicās - Dāvis nesajuta ne piesitiena, man sīks zīmulītis un divi cepami asari ap 250 gr. Turpinājumā kardināli pamainījām dislokāciju un cope uz neilgu brīdi kļuva interesantāka - man līdacēns 50+cm, Dāvim divas palaidnes 60+cm. Papildus tam īsā brīdī man viens mēriņš pie pašas laivas nospruka un abiem vēl bija vairākas copes uz lielajiem mānekļiem. Rezultātā ar copi esam apmierināti, neskatoties uz mazo izmēru, zivs sāk sajust vēsāku dienu tuvošanos un vairs nebīstas no lielāka kumosa. Visiem foršu atlikušo nedēļas daļu, ne asakas! ;)
9.septembris 2020, 22:51 | links
 
Šodien pa seniem laikiem biju Babītē. Braucu ar bailēm par zālēm un zemo līmeni salasījies šis runas.
Tam nebija pamata, nedaudz jāpabrauc un pietiek gan vietu gan ūdens visiem. Bez lielām problēmām arī shallow džerku atradu kur pamētāt.
Brauciet un copējiet

ssup, 9.septembris 2020, 19:10


Vakar vakarā un par nakti uzrāva augšā līmeni tad no rīta kritās un vakarā atkal drusku pacēlās - pie šāda līmeņa var copēt arī kur vēl zāles nav sēdušās, ir 50cm vairāk kā bija 22.08!
9.septembris 2020, 22:21 | links
 
Kengurs24 [09.09.20]: ssup [19:10]: copmans22 [18:12]: Sveiki kāc babites ezera ir ūdens līmenis, nekad neesmu tur bijis domā aizbraukt

gaituks, 9.septembris 2020, 17:56

ja nekad neesi bijis iesaku pagaidiit vell nedaudz, lai liimeni uzrauj, nav jegas aizbraukt, noškroboties un braukt tuliit ārā, tādi kas gadiem copē, jau psihodami ravē pie zemā līmeņa. ';)Šodien pa seniem laikiem biju Babītē. Braucu ar bailēm par zālēm un zemo līmeni salasījies šis runas.
Tam nebija pamata, nedaudz jāpabrauc un pietiek gan vietu gan ūdens visiem. Bez lielām problēmām arī shallow džerku atradu kur pamētāt.
Brauciet un copējietUn kā cope??
Viena labā cope ap 09:30 savā "točkā" un tad līdakas "vairumā" atradu tikai pēc plkst. 14:00, bet visas maza kalibra, knāba lielās gumijas un nāca līdz laivai. Šodien man džerks nestrādaja vispār.
9.septembris 2020, 20:38 | links
 
Paldies par info
9.septembris 2020, 19:43 | links
 
ssup [09.09.20]: copmans22 [18:12]: Sveiki kāc babites ezera ir ūdens līmenis, nekad neesmu tur bijis domā aizbraukt

gaituks, 9.septembris 2020, 17:56

ja nekad neesi bijis iesaku pagaidiit vell nedaudz, lai liimeni uzrauj, nav jegas aizbraukt, noškroboties un braukt tuliit ārā, tādi kas gadiem copē, jau psihodami ravē pie zemā līmeņa. ';)Šodien pa seniem laikiem biju Babītē. Braucu ar bailēm par zālēm un zemo līmeni salasījies šis runas.
Tam nebija pamata, nedaudz jāpabrauc un pietiek gan vietu gan ūdens visiem. Bez lielām problēmām arī shallow džerku atradu kur pamētāt.
Brauciet un copējiet
Un kā cope??
9.septembris 2020, 19:16 | links
 
copmans22 [09.09.20]: Sveiki kāc babites ezera ir ūdens līmenis, nekad neesmu tur bijis domā aizbraukt

gaituks, 9.septembris 2020, 17:56

ja nekad neesi bijis iesaku pagaidiit vell nedaudz, lai liimeni uzrauj, nav jegas aizbraukt, noškroboties un braukt tuliit ārā, tādi kas gadiem copē, jau psihodami ravē pie zemā līmeņa. ';)
Šodien pa seniem laikiem biju Babītē. Braucu ar bailēm par zālēm un zemo līmeni salasījies šis runas.
Tam nebija pamata, nedaudz jāpabrauc un pietiek gan vietu gan ūdens visiem. Bez lielām problēmām arī shallow džerku atradu kur pamētāt.
Brauciet un copējiet
9.septembris 2020, 19:10 | links
 
Sveiki kāc babites ezera ir ūdens līmenis, nekad neesmu tur bijis domā aizbraukt

gaituks, 9.septembris 2020, 17:56


ja nekad neesi bijis iesaku pagaidiit vell nedaudz, lai liimeni uzrauj, nav jegas aizbraukt, noškroboties un braukt tuliit ārā, tādi kas gadiem copē, jau psihodami ravē pie zemā līmeņa. ';)
9.septembris 2020, 18:12 | links
 
Sveiki kāc babites ezera ir ūdens līmenis, nekad neesmu tur bijis domā aizbraukt
9.septembris 2020, 17:56 | links
 
Sis labs:))) Mjaa, izdomas bagatie ljauzi.
Esmu redzejis ka parvietojas kam lidzigam ka trimerim (vai tas ieksdedzes vai elektro motors nezinu), ta vismaz es to motoru saucu, troksnis nenormals, bet laivu stumj knapi uz prieksu, tas ir kaitinosi!
8.septembris 2020, 17:11 | links
 
Runājot par elektromotoriem :D https://www.facebook.com/groups/2608725639202835/permalink/4306196772789038/ .... pārzviedzos
8.septembris 2020, 16:50 | links
 
Man ir pārdošanā viens Torqueedo Cruise 2.0 RS 5 zs elektromotors. Mazlietots braukts stundas 10, ar tālvadību. Ja ir kādam interese dodiet ziņu.
8.septembris 2020, 16:14 | links
 
Jā Torqueedo varētu nebūt piemērots seklajiem ezeriem - bet es arī rakstīju ka rudenī!
No otras puses kājas garumi ir dažādi - nez jāapskatās pelai cik gara kāja tiek lietota minikotai, bet nu 62cm ar nav baigais kosmos un slīpumu var regulēt.

Babītē pie zemā līmeņa arī ar minikotu ir diezgan lielā pakaļā - ja nav weedless spura, bet ar weedless spuru tu zaudē ātrumu taisnē!
8.septembris 2020, 13:12 | links
 
Ņemot vērā, ka Torqueedo iegrime neregulējas, manuprāt, vasarā seklajos ezeros ar viņu varētu būt ļoti grūti.
8.septembris 2020, 12:08 | links
 
Grūti komentēt pašam nav pieredze vēl. Tiko pazīstamais paņēma TORQEEDO ar pirmajiem testiem ļoti apmierināts - iet ātrāk un patēriņš esot mazāks kā to pašu gabalu brauktu ar minikota. Redzēs ko teiks pēc sezonas un kā uzvedīsies mūsu siltajās ziemās, kad ir pie 0 grādi.

Davis-Di, 8.septembris 2020, 11:46

Vitaļiks gan sākumā špļaudījās, ka Babītei maz piemērots :) Kāja par garu, ātrums minimāli lielāks. Jāparunā vēl, bet nu tas cipars...
8.septembris 2020, 12:00 | links
 
Ja pārbrauc pa diogonāli jūtubes viģikiem ar to tornevarizrunātmotoru, tad diezkādi kingi tie 'laimīgie īpašnieki' nav. Konstrukcija nevieš uzticību, mezgli nav unificēti, pat barošanu uztaisījuši caur pukaļu uz saviem 'kartridžiem'. Es gan nezinu kas par iemeslu ir tam, ka minkota neliek bezbirstu(bezkolektora) dzinējus - liek domāt, ka arī tam ir kāds pamats. Lielas kompānijas tehnoloģijām seko, reverso inženieriju spilgtākajiem konkurentiem arī veic.

Jurik, 8.septembris 2020, 11:36


Grūti komentēt pašam nav pieredze vēl. Tiko pazīstamais paņēma TORQEEDO ar pirmajiem testiem ļoti apmierināts - iet ātrāk un patēriņš esot mazāks kā to pašu gabalu brauktu ar minikota. Redzēs ko teiks pēc sezonas un kā uzvedīsies mūsu siltajās ziemās, kad ir pie 0 grādi.
8.septembris 2020, 11:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager