Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Vēl - TORQEEDO kādu 4.0 sērijas motoriņu uz lielās pellas un tad babē rudenī jutīsies kā kings ...

Davis-Di, 8.septembris 2020, 10:32


Ja pārbrauc pa diogonāli jūtubes viģikiem ar to tornevarizrunātmotoru, tad diezkādi kingi tie 'laimīgie īpašnieki' nav. Konstrukcija nevieš uzticību, mezgli nav unificēti, pat barošanu uztaisījuši caur pukaļu uz saviem 'kartridžiem'. Es gan nezinu kas par iemeslu ir tam, ka minkota neliek bezbirstu(bezkolektora) dzinējus - liek domāt, ka arī tam ir kāds pamats. Lielas kompānijas tehnoloģijām seko, reverso inženieriju spilgtākajiem konkurentiem arī veic.
8.septembris 2020, 11:36 | links
 
Es jau jutu, ka kādreiz pajautāsi :)
Aizdodmājos, ko toreiz man teici! Es nopirku mazo VARTA 75 Ah. Pilnīgi pietiekošs, esmu bijis Babītē ar viņu jau kādas 5x, nereizi neesmu izlādejis. Un pats galvenais, ka nav tas smagums jānēsā :d Bet uz nākotni skatos uz litija baterijām, nedaudz jāpagaida, lai cena nokrītas :)

Biju 6dien no ~9 - ~ 17. Ūdens līmenis bija ciešams, ir bijis zemāks :) Vizinājos pa krasta zonu, jo sapratu ka ezera vidū nav ko darīt, copmaņi vizinājās šurpu turpu :) Laivā 2 mēra un 1 zemmēra līdaka! Ar copi biju apmierināts :)

Ne asakas!

Viruss, 8.septembris 2020, 08:51

Ar kādu akumulatoru vizinājies? :)

Jurik, 8.septembris 2020, 09:08

Viruss, 8.septembris 2020, 10:04


Ja nav steiga, ņem un no ķīnas sūti aukšā lifepo4 elementus. Pie reizes arī balansieri. Visu pārējo var ar lodāmuru izdarīt, tik jāsaprot kādas papildfīčas gribās. vai slēgsi klāt kafijas automātu, miglas lukturus un serveri videostrīma byfly apstrādei:)
8.septembris 2020, 10:57 | links
 
www.batterymasters.co.uk

paskaties te litijniekus. cena 2-3 x lētāka nekā LV targašiem:) pirku te, viss ok

svens76, 8.septembris 2020, 10:12


Jā cipars tur patīkamāks, bet tad jāpasteidzas pirms šamie nav izstājušies bez tirdzniecības līguma, jo tad vēl nāks klāt PVN un muita.

Vēl - TORQEEDO kādu 4.0 sērijas motoriņu uz lielās pellas un tad babē rudenī jutīsies kā kings ...

Davis-Di, 8.septembris 2020, 10:32


Precizējums: 2.0 sērijas - tai 24v barošana - ekvivalents +/- 5hp
8.septembris 2020, 10:46 | links
 
Paldies Svens!

Es jau jutu, ka kādreiz pajautāsi :)
Aizdodmājos, ko toreiz man teici! Es nopirku mazo VARTA 75 Ah. Pilnīgi pietiekošs, esmu bijis Babītē ar viņu jau kādas 5x, nereizi neesmu izlādejis. Un pats galvenais, ka nav tas smagums jānēsā :d Bet uz nākotni skatos uz litija baterijām, nedaudz jāpagaida, lai cena nokrītas :)

Biju 6dien no ~9 - ~ 17. Ūdens līmenis bija ciešams, ir bijis zemāks :) Vizinājos pa krasta zonu, jo sapratu ka ezera vidū nav ko darīt, copmaņi vizinājās šurpu turpu :) Laivā 2 mēra un 1 zemmēra līdaka! Ar copi biju apmierināts :)

Ne asakas!

Viruss, 8.septembris 2020, 08:51

Ar kādu akumulatoru vizinājies? :)

Jurik, 8.septembris 2020, 09:08

Viruss, 8.septembris 2020, 10:04

www.batterymasters.co.uk

paskaties te litijniekus. cena 2-3 x lētāka nekā LV targašiem:) pirku te, viss ok

svens76, 8.septembris 2020, 10:12

Viruss, 8.septembris 2020, 10:26

ņem par labu. aķis atnāk 5-7 dienu laikā
8.septembris 2020, 10:33 | links
 
www.batterymasters.co.uk

paskaties te litijniekus. cena 2-3 x lētāka nekā LV targašiem:) pirku te, viss ok

svens76, 8.septembris 2020, 10:12



Jā cipars tur patīkamāks, bet tad jāpasteidzas pirms šamie nav izstājušies bez tirdzniecības līguma, jo tad vēl nāks klāt PVN un muita.

Vēl - TORQEEDO kādu 4.0 sērijas motoriņu uz lielās pellas un tad babē rudenī jutīsies kā kings ...
8.septembris 2020, 10:32 | links
 
Paldies Svens!

Es jau jutu, ka kādreiz pajautāsi :)
Aizdodmājos, ko toreiz man teici! Es nopirku mazo VARTA 75 Ah. Pilnīgi pietiekošs, esmu bijis Babītē ar viņu jau kādas 5x, nereizi neesmu izlādejis. Un pats galvenais, ka nav tas smagums jānēsā :d Bet uz nākotni skatos uz litija baterijām, nedaudz jāpagaida, lai cena nokrītas :)

Biju 6dien no ~9 - ~ 17. Ūdens līmenis bija ciešams, ir bijis zemāks :) Vizinājos pa krasta zonu, jo sapratu ka ezera vidū nav ko darīt, copmaņi vizinājās šurpu turpu :) Laivā 2 mēra un 1 zemmēra līdaka! Ar copi biju apmierināts :)

Ne asakas!

Viruss, 8.septembris 2020, 08:51

Ar kādu akumulatoru vizinājies? :)

Jurik, 8.septembris 2020, 09:08

Viruss, 8.septembris 2020, 10:04

www.batterymasters.co.uk

paskaties te litijniekus. cena 2-3 x lētāka nekā LV targašiem:) pirku te, viss ok

svens76, 8.septembris 2020, 10:12
8.septembris 2020, 10:26 | links
 
Es jau jutu, ka kādreiz pajautāsi :)
Aizdodmājos, ko toreiz man teici! Es nopirku mazo VARTA 75 Ah. Pilnīgi pietiekošs, esmu bijis Babītē ar viņu jau kādas 5x, nereizi neesmu izlādejis. Un pats galvenais, ka nav tas smagums jānēsā :d Bet uz nākotni skatos uz litija baterijām, nedaudz jāpagaida, lai cena nokrītas :)

Biju 6dien no ~9 - ~ 17. Ūdens līmenis bija ciešams, ir bijis zemāks :) Vizinājos pa krasta zonu, jo sapratu ka ezera vidū nav ko darīt, copmaņi vizinājās šurpu turpu :) Laivā 2 mēra un 1 zemmēra līdaka! Ar copi biju apmierināts :)

Ne asakas!

Viruss, 8.septembris 2020, 08:51

Ar kādu akumulatoru vizinājies? :)

Jurik, 8.septembris 2020, 09:08

Viruss, 8.septembris 2020, 10:04


www.batterymasters.co.uk

paskaties te litijniekus. cena 2-3 x lētāka nekā LV targašiem:) pirku te, viss ok
8.septembris 2020, 10:12 | links
 
Es jau jutu, ka kādreiz pajautāsi :)
Aizdodmājos, ko toreiz man teici! Es nopirku mazo VARTA 75 Ah. Pilnīgi pietiekošs, esmu bijis Babītē ar viņu jau kādas 5x, nereizi neesmu izlādejis. Un pats galvenais, ka nav tas smagums jānēsā :d Bet uz nākotni skatos uz litija baterijām, nedaudz jāpagaida, lai cena nokrītas :)

Biju 6dien no ~9 - ~ 17. Ūdens līmenis bija ciešams, ir bijis zemāks :) Vizinājos pa krasta zonu, jo sapratu ka ezera vidū nav ko darīt, copmaņi vizinājās šurpu turpu :) Laivā 2 mēra un 1 zemmēra līdaka! Ar copi biju apmierināts :)

Ne asakas!

Viruss, 8.septembris 2020, 08:51

Ar kādu akumulatoru vizinājies? :)

Jurik, 8.septembris 2020, 09:08
8.septembris 2020, 10:04 | links
 
Skatos cenzūra strādā :)

@Jurik kaut kad sen kaut kur lasīju un patika matemātika - Akumulatora Ah / uz Motora LBS = cik ilgi aķītim jāvelk teorētiski.

Katrā ziņa ja pats braucu virs 6h copes laika tad ņemu otru aķi līdz - pirmais 142Ah, braucu no Vecupeniekiem - kas protams prasa papildus braukšanu.
8.septembris 2020, 09:24 | links
 
Biju 6dien no ~9 - ~ 17. Ūdens līmenis bija ciešams, ir bijis zemāks :) Vizinājos pa krasta zonu, jo sapratu ka ezera vidū nav ko darīt, copmaņi vizinājās šurpu turpu :) Laivā 2 mēra un 1 zemmēra līdaka! Ar copi biju apmierināts :)

Ne asakas!

Viruss, 8.septembris 2020, 08:51


Ar kādu akumulatoru vizinājies? :)
8.septembris 2020, 09:08 | links
 
Artx [08.09.20]: nipijs38 [Vakar]: Diezgan dīvaini.
6un7 dien ezerā katru no dienām bija ap 100laivu un tikai 3atskaites par copi.mana,mt9 un dzekina kurš nepaspēja pacopet.
Bet visi interesējas kā par copi,bet paši neko nestāsta.Nu copeslietas.lv panāca ko gribēja, forums ir degradēts. Te Var negaidīt normālas atskaites, sen jau esmu pārgājis uz citu copes lapu.
Tad ,ko te dari? Skatos aģitē : slēptā ,, citas lapas,, reklāma. :DDDD
8.septembris 2020, 09:07 | links
 
Biju 6dien no ~9 - ~ 17. Ūdens līmenis bija ciešams, ir bijis zemāks :) Vizinājos pa krasta zonu, jo sapratu ka ezera vidū nav ko darīt, copmaņi vizinājās šurpu turpu :) Laivā 2 mēra un 1 zemmēra līdaka! Ar copi biju apmierināts :)

Ne asakas!
8.septembris 2020, 08:51 | links
 
nipijs38 [07.09.20]: Diezgan dīvaini.
6un7 dien ezerā katru no dienām bija ap 100laivu un tikai 3atskaites par copi.mana,mt9 un dzekina kurš nepaspēja pacopet.
Bet visi interesējas kā par copi,bet paši neko nestāsta.
Nu copeslietas.lv panāca ko gribēja, forums ir degradēts. Te Var negaidīt normālas atskaites, sen jau esmu pārgājis uz citu copes lapu.
8.septembris 2020, 08:50 | links
 
Labs rīts!
nipij, tev jau ir ko uzrakstīt,jo sanāk tīri labi copēt un teksti interesanti.
Pats pēdējās divas nedēļas esmu bijis septiņas reizes,bet liielākā līdaka tikai 1.2kg.Asari gan beidzot svētdien noķēru 500g.
Līdaku manekļi vairumā tiek vadāti līdzi, bet ūdens līmenis un garā zāle praktiski neļauj tos izmantot.Tad nu jāizlīdzas ar virsminiekiem un rotiņiem.
Lidakas atklātos klajumos, kā pretī sarkanajam jumtam, neesmu dabūjis, trāpījies laikam viens zemmērs, neskatoties uz tur esošo smuko apakšu, tās tomēr jāmeklē ezera 1/3 krasta zonā puduru tuvumā, lēpenēs un arī ne visur tās stāv.
Tad nu sanāk vairāk asaru kātu pacilāt, vairāk krenkus un 2.nr rotiņu pamētāt.Džerki 15cm+ un gumijas 90g+ lai pagaida, nu jau septembrī vajadzētu sākties kādai kustībai, jo paliek strauji vēsākas naktis un ūdens atdziest.
Cerams, ka lielās iepeldēs no Lielupes, jo ceturtdien rāda vējus, kas sadzis iekšā ūdeni.
Tad ne asakas visiem un piedomāt par gaidāmo copi, kas uzlabo omu!
8.septembris 2020, 06:04 | links
 
Diezgan dīvaini.
6un7 dien ezerā katru no dienām bija ap 100laivu un tikai 3atskaites par copi.mana,mt9 un dzekina kurš nepaspēja pacopet.
Bet visi interesējas kā par copi,bet paši neko nestāsta.
7.septembris 2020, 17:28 | links
 
Hey hey.

Pēc pagājušās nedēļas trofejas mezavimbas prāts nemierīgs.kaut 2vos naktī no darba, tomēr 7jau esmu uz ūdens.

Jāpiemin ka ne tur kur bija plānots.jo kā izrādījās ezerkrastos kkadi machi notikās un laivas dabūt nebija iespējams.zvanu uz Spuņciemu.viena vienīgā laiviņa kā reizi priekš manis atlikta.

Par copes apstākļiem.
Motoru varēja atstāt mājās,lielaka jāšanās nekā ar airiem.saule,te nesaule.

Manas zivis jau pirmajā stundā sāk likt par sevi manīt.vairakas tukšās copes,divi merini,kāds zemmers.asarisi ar pa laikam,bet līdaka konkrētajā tochka ņem virsroku.

Mainu lokaciju ar ļoti līdzīgu gultni.atkal tas pats,līdakas vien,bet tas nav mans mērķis,metu atpakaļ.(ja būtu tādas uz 2kg tad jau vienu paņemtu.)

Un tad jau pa pusei bēdīgs ka nav to asaru cik gribētos,neliels plekis un 5gab maisiņā,vēl kādi 10atpakalj.pablandoties apkārt vēl kādu sanāk pierunāt.

Kopumā.4mera lidacinas,4zemmeri +4anormalie zemmeri ap 10cm gari,kādas 10tuksas copes.
Kādi 100asareni,15gab uz māju no 130-430g.

Diena superiga, šogad noteikti labākā cope.

Pēc visas domāšanas šodien līdakas vajadzēja labi iesist,bet bāzē gan tā neteica.zivis ir bet ne tik daudz.
5.septembris 2020, 17:12 | links
 







Šodien draudzīgā kolektīvā un pozitīvā gaisotnē Babītes ezerā tika aizvadītas vēl vienas makšķerēšanas sacensības. Ilggadējais šo sacensību cīņas biedrs Gints palīdzēja man vismaz šoreiz nepalikt bešā :D Kopā noķērām 6 ieskaites asarus (20+ cm) un vienu mēra līdaku (~60 cm). Kopējais svars nebija diez ko izcils, nieka 2,3 kg, tomēr līdz trešajai vietai pārāk tālu nebija - trešā vieta noķēra zivis kopsvarā 3+ kg, bet pirmā vieta uzrādīja rezultātu 5+ kg, kā arī tika pie balvas par lielākās līdakas sagūstīšanu (3,8 kg). Savukārt man tika mierinājuma balva par lielākā asara noķeršanu (440 gr). Es kā parasti izdarīju dažus metienus ar smago kātu, sapukojos, ka atkal jāravē zāles un turpinājumā pārsvarā darbojos ar asaru kātiņu :) Kopumā apmierināti ar rezultātu, pēc sacensībām, kā parasti, sapratām, ka izvēlējāmies nedaudz nepareizu maršrutu, jo vēlu atradām zivīm bagātāku pleķi, bet, kā saka, pēc kara visi gudri... :P Nu ko, paldies organizatoriem, Dūšeļu laivu bāzei un dalībniekiem! Ne asakas, tiksimies nākamajos mačos! ;)
5.septembris 2020, 15:55 | links
 
Nav mans foto:)
5.septembris 2020, 15:20 | links
 
Nav man foto
5.septembris 2020, 15:15 | links
 
Crazy [05.09.20]: Babītee
Tuvāk baidijies piepeldēt?
5.septembris 2020, 15:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager