Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Vakar ierakstīju Babītes ezera grupā, lai tauta uz ezeru nebrauc, zivju tur nav! :D Bet tiešām, pēdējās copes reizes zivi pievilināt bija dikti jo dikti gūti. Nu tad lūk, zvana man vakar laivu bāzes "Vecupenieki" saimnieks Jānis un saka, lai beidzu viņam biznesu čakarēt, jo pēc tādas antireklāmas tauta tiešām negribēs braukt :)) Es šim saku, lai tak beidzot ielaiž zivis ezerā, tad arī uzrakstīšu citu komentāru. Janka saka, viss būs štokos, līdz rītam zivis ezerā tikšot ielaistas! Es nedaudz skeptiski noskaņots, tomēr šodien nolēmu aizlaist līdz ezeram, pārbaudīt vai Vecupenieku boss ir turējis vārdu... Un tavu brīnumu, tiešām, šodien zivis ezerā parādījušās. Cepuri nost, Janka vīrs un vārds, laikam pa nakti būs līdz Centrāltirgum aizskrējis, nakts tirdziņā dzīvas līdakas vairumā iepircis :D Nu tad pie cipariem, šodien tiku pie 5 līdakmeitenēm (53, 59, 65, 80, 105 cm), vēl pāris copes bija un viena ap 70+ pamuka pie laivas. Lielākā no māsām, laikam, būs absolvējusi līdaku augstskolu, jo dikti jau gudra izrādījās - sākumā pati uztveramajā tīkliņā atbrīvojās no āķiem, tad ļāva sevi nedaudz pabildēt un ar slaidu loku no mērsiles, bez manas palīdzības, smuki atgriezās atpakaļ ezerā :) Nu ko lai saka, nav brīnums, ka grūti tikt pie zivīm, tās, kā izrādās, arī skolojas :)) Rezultātā pašam nākas nepiekrist savam iepriekšējam apgalvojumam, ka Babē zivju nav un teikt, ka ezerā zivju daudz, jāmāk tikai tās piemānīt, tādēļ visiem vieglu atlikušo darba nedēļu un tiekamies uz ūdens! ;)

MT9, 8.novembris 2023, 18:35


Apsveicu laba cope un smuks metriņš!
8.novembris 2023, 20:20 | links
 
ja darbs traucē copei, tad jāmaina darbs:))
svens76, 8.novembris 2023, 19:09


Teiciens jau labs, bet tā var arī dadzīvoties.
Ja traucē darbs copei - maini darbu.
Ja traucē sieva copei - šķiries maini sievu.
Ja traucē bērni copei - ....

Beigās nav ne naudas copei, ne ar ko vakarus kopā pavadīt!
8.novembris 2023, 20:19 | links
 
Kas ir šis jaunais akumulators un pa cik?

raimondsL, 8.novembris 2023, 19:52



Ķīnieši lētāk.
8.novembris 2023, 19:58 | links
 
raimondsL [8.nov]: Kas ir šis jaunais akumulators un pa cik?
uzjautā FB Ģirts Kehris, viņš šos tirgo. lāga vīrs, visu apstāstīs
8.novembris 2023, 19:57 | links
 
Kas ir šis jaunais akumulators un pa cik?
8.novembris 2023, 19:52 | links
 
Oskar, kā jaunais akumulators? Pietiek jaudas?

JK7, 8.novembris 2023, 19:23

Jā, manām vajadzībām pilnīgi pietiek. Vakar ap 30% palika, šodien ap 60%. Tikai vienreiz gandrīz tukšu izbraucu pie ļoti stipra vēja daudz pārvietojoties.
8.novembris 2023, 19:26 | links
 
MT9 [8.nov]: ja darbs traucē copei, tad jāmaina darbs:)) bet ja godīgi, tad ledu Babē nu ļoti gaidu

svens76, 8.novembris 2023, 19:09
Man jau arī ledus interesē, bet ar to Babi briesmas, atkal būs viss ačgārni - uz bīstamā ledus varēs iet, jo nebūs liegums, bet, kad ledus būs drošs, pieņems liegumu līdz pavasarim.
Ja, tas ir stulbums pilnigs, ka ari daudz citas lietas Valsti:(
8.novembris 2023, 19:23 | links
 
Oskar, kā jaunais akumulators? Pietiek jaudas?
8.novembris 2023, 19:23 | links
 
ja darbs traucē copei, tad jāmaina darbs:)) bet ja godīgi, tad ledu Babē nu ļoti gaidu

svens76, 8.novembris 2023, 19:09

Man jau arī ledus interesē, bet ar to Babi briesmas, atkal būs viss ačgārni - uz bīstamā ledus varēs iet, jo nebūs liegums, bet, kad ledus būs drošs, pieņems liegumu līdz pavasarim.
8.novembris 2023, 19:14 | links
 
svens76 [8.nov]: MT9 [6m]: Ritdien atkal ezera?:D

KingofLake, 8.novembris 2023, 18:42
Domāju jā, rīt vēl iebraukšu, pirmdien atvaļinājums beidzas, vakarā uz darbu. Varbūt pirmdien pirms darba vēl ieskriešu un tad jau ledus būs klāt :))ja darbs traucē copei, tad jāmaina darbs:)) bet ja godīgi, tad ledu Babē nu ļoti gaidu
Es ari gaidu, man jastrada, zb šitie ar savam atskaitam, nervus tikoi man bojat"D neko , vasara dabusiet atpakaļ daudz vairak:D
8.novembris 2023, 19:12 | links
 
MT9 [8.nov]: Ritdien atkal ezera?:D

KingofLake, 8.novembris 2023, 18:42
Domāju jā, rīt vēl iebraukšu, pirmdien atvaļinājums beidzas, vakarā uz darbu. Varbūt pirmdien pirms darba vēl ieskriešu un tad jau ledus būs klāt :))
Iskatas ka vel paķeresim, tur dažas dienas mažiņš -, pectam atkal +
8.novembris 2023, 19:10 | links
 
MT9 [8.nov]: Ritdien atkal ezera?:D

KingofLake, 8.novembris 2023, 18:42
Domāju jā, rīt vēl iebraukšu, pirmdien atvaļinājums beidzas, vakarā uz darbu. Varbūt pirmdien pirms darba vēl ieskriešu un tad jau ledus būs klāt :))
ja darbs traucē copei, tad jāmaina darbs:)) bet ja godīgi, tad ledu Babē nu ļoti gaidu
8.novembris 2023, 19:09 | links
 
Ritdien atkal ezera?:D

KingofLake, 8.novembris 2023, 18:42

Domāju jā, rīt vēl iebraukšu, pirmdien atvaļinājums beidzas, vakarā uz darbu. Varbūt pirmdien pirms darba vēl ieskriešu un tad jau ledus būs klāt :))
8.novembris 2023, 19:05 | links
 
MT9 [8.nov]: Vakar ierakstīju Babītes ezera grupā, lai tauta uz ezeru nebrauc, zivju tur nav! :D Bet tiešām, pēdējās copes reizes zivi pievilināt bija dikti jo dikti gūti. Nu tad lūk, zvana man vakar laivu bāzes "Vecupenieki" saimnieks Jānis un saka, lai beidzu viņam biznesu čakarēt, jo pēc tādas antireklāmas tauta tiešām negribēs braukt :)) Es šim saku, lai tak beidzot ielaiž zivis ezerā, tad arī uzrakstīšu citu komentāru. Janka saka, viss būs štokos, līdz rītam zivis ezerā tikšot ielaistas! Es nedaudz skeptiski noskaņots, tomēr šodien nolēmu aizlaist līdz ezeram, pārbaudīt vai Vecupenieku boss ir turējis vārdu... Un tavu brīnumu, tiešām, šodien zivis ezerā parādījušās. Cepuri nost, Janka vīrs un vārds, laikam pa nakti būs līdz Centrāltirgum aizskrējis, nakts tirdziņā dzīvas līdakas vairumā iepircis :D Nu tad pie cipariem, šodien tiku pie 5 līdakmeitenēm (53, 59, 65, 80, 105 cm), vēl pāris copes bija un viena ap 70+ pamuka pie laivas. Lielākā no māsām, laikam, būs absolvējusi līdaku augstskolu, jo dikti jau gudra izrādījās - sākumā pati uztveramajā tīkliņā atbrīvojās no āķiem, tad ļāva sevi nedaudz pabildēt un ar slaidu loku no mērsiles, bez manas palīdzības, smuki atgriezās atpakaļ ezerā :) Nu ko lai saka, nav brīnums, ka grūti tikt pie zivīm, tās, kā izrādās, arī skolojas :)) Rezultātā pašam nākas nepiekrist savam iepriekšējam apgalvojumam, ka Babē zivju nav un teikt, ka ezerā zivju daudz, jāmāk tikai tās piemānīt, tādēļ visiem vieglu atlikušo darba nedēļu un tiekamies uz ūdens! ;)
Ritdien atkal ezera?:D
8.novembris 2023, 18:42 | links
 




Vakar ierakstīju Babītes ezera grupā, lai tauta uz ezeru nebrauc, zivju tur nav! :D Bet tiešām, pēdējās copes reizes zivi pievilināt bija dikti jo dikti gūti. Nu tad lūk, zvana man vakar laivu bāzes "Vecupenieki" saimnieks Jānis un saka, lai beidzu viņam biznesu čakarēt, jo pēc tādas antireklāmas tauta tiešām negribēs braukt :)) Es šim saku, lai tak beidzot ielaiž zivis ezerā, tad arī uzrakstīšu citu komentāru. Janka saka, viss būs štokos, līdz rītam zivis ezerā tikšot ielaistas! Es nedaudz skeptiski noskaņots, tomēr šodien nolēmu aizlaist līdz ezeram, pārbaudīt vai Vecupenieku boss ir turējis vārdu... Un tavu brīnumu, tiešām, šodien zivis ezerā parādījušās. Cepuri nost, Janka vīrs un vārds, laikam pa nakti būs līdz Centrāltirgum aizskrējis, nakts tirdziņā dzīvas līdakas vairumā iepircis :D Nu tad pie cipariem, šodien tiku pie 5 līdakmeitenēm (53, 59, 65, 80, 105 cm), vēl pāris copes bija un viena ap 70+ pamuka pie laivas. Lielākā no māsām, laikam, būs absolvējusi līdaku augstskolu, jo dikti jau gudra izrādījās - sākumā pati uztveramajā tīkliņā atbrīvojās no āķiem, tad ļāva sevi nedaudz pabildēt un ar slaidu loku no mērsiles, bez manas palīdzības, smuki atgriezās atpakaļ ezerā :) Nu ko lai saka, nav brīnums, ka grūti tikt pie zivīm, tās, kā izrādās, arī skolojas :)) Rezultātā pašam nākas nepiekrist savam iepriekšējam apgalvojumam, ka Babē zivju nav un teikt, ka ezerā zivju daudz, jāmāk tikai tās piemānīt, tādēļ visiem vieglu atlikušo darba nedēļu un tiekamies uz ūdens! ;)
8.novembris 2023, 18:35 | links
 
Willy [8.nov]: Tapēc, ka Tu biedē man zivis!:))tikko biju izvilcis lielāko!:D...vairāk nekas nebij!kā pašam?;)
Sory. Braucu ar mērķi tieši uz to vietu, a tur tu jau priekšā.
Pašam nepārāk. Žanis uz 55 un tāda pati līdaciņa.
8.novembris 2023, 09:23 | links
 
Jozis23 [7.nov]: Willijs šodien uz ūdens nebija ļoti runīgs, laikam bija baigi iegrimis procesā.
Tapēc, ka Tu biedē man zivis!:))tikko biju izvilcis lielāko!:D...vairāk nekas nebij!kā pašam?;)
8.novembris 2023, 05:38 | links
 
Willijs šodien uz ūdens nebija ļoti runīgs, laikam bija baigi iegrimis procesā.
7.novembris 2023, 22:31 | links
 

Gātes gals!kkas grabina...4x mēri uz mazo cūku, divas copes un 75cm uz 100gr gumiju
7.novembris 2023, 19:44 | links
 
Regulāri Dainis tevi apķer, laikam tu visu laiku pie motora. :)

Greatedo, 7.novembris 2023, 19:30
Dairis... :) Jā, šis palaidnis man kabina vienos vārtos, nevar vairs kopā braukt, kauns paliek :D
7.novembris 2023, 19:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager