Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
MT! Ar tāda zīmola karabīnēm Tu pats izaicini likteni.
5.augusts 2020, 16:37 | links
 
Kas pa karabīni ?

skutans, 5.augusts 2020, 14:36


5.augusts 2020, 15:12 | links
 
Kārtējais Babītes apmeklējums. No agra rīta mākonīši un smuks saullēkts, pēc mirkļa viss miglā tīts, tad atkal saule un minimāls vējelis. Uzsvars tika likts uz asaru medībām, tomēr arī šodien skaits mērāms desmitos, bet izmērs galīgi knaps. Četri "brangākie" sastādīs kompāniju vakariņās pie alus kausa...:) Ieraugot nedaudz dziļākus un tīrākus pleķus, nolēmu notestēt arī nedaudz niknāku artilēriju, kā rezultātā pieteicās līdacēns 70 cm+. Pēc brīža vēl sajusti divi akcentēti sitieni pa mānekli, bet līdakas šoreiz ņem virsroku. Pie tam vienai pat izdodas attaisīt karabīni, tomēr māneklis paliek manā īpašumā :P Izskatās, ka tuvākās dienas būs saulainas, tādēļ uzkrājam D vitamīnu un gaidām lielo līdaku aktivizēšanos! Ne asakas! ;)

MT9, 5.augusts 2020, 14:31


Feina atpūta, man patīk šādos laikapstākļos uz ūdens atpūsties makšķerējot. Kas pa karabīni ?
5.augusts 2020, 14:36 | links
 













Kārtējais Babītes apmeklējums. No agra rīta mākonīši un smuks saullēkts, pēc mirkļa viss miglā tīts, tad atkal saule un minimāls vējelis. Uzsvars tika likts uz asaru medībām, tomēr arī šodien skaits mērāms desmitos, bet izmērs galīgi knaps. Četri "brangākie" sastādīs kompāniju vakariņās pie alus kausa...:) Ieraugot nedaudz dziļākus un tīrākus pleķus, nolēmu notestēt arī nedaudz niknāku artilēriju, kā rezultātā pieteicās līdacēns 70 cm+. Pēc brīža vēl sajusti divi akcentēti sitieni pa mānekli, bet līdakas šoreiz ņem virsroku. Pie tam vienai pat izdodas attaisīt karabīni, tomēr māneklis paliek manā īpašumā :P Izskatās, ka tuvākās dienas būs saulainas, tādēļ uzkrājam D vitamīnu un gaidām lielo līdaku aktivizēšanos! Ne asakas! ;)
5.augusts 2020, 14:31 | links
 
sosalele [02.08.20]: Jedi [31.jūl]: Davis-Di [31.jūl]: Sveiki,
Rīt sola vēju 10-15km/h, kādas ir Jūsu domas, būs baigi traki uz ezeru ar viļņiem? Pēdējo reizi trāpiju uz lielo vēju, kad bija ~25km/h bija baigi traki.

Jedi, 31.jūlijs 2020, 22:48

~25km/h = 7m/s labs laiks copei.Sajaucu mazliet, bija 25m/s, tas bija 11 jūlijā. Tad laikam rīt būs baigi oky, mierīgi.Neņem ļaunā ,bet jābūt bišku neriktīgam ,lai pie 25m/s brauktu ezerā iekšā.. :D
Neņemu nemaz ļaunā, jo sanāca diezgan spontāni un īsti nepaskatījos laika prognozi, kad izbraucu ezerā bija jau par vēlu.
4.augusts 2020, 22:47 | links
 
Vakar atkal ar rotiņu mācījos ķert asarus,bet normāls izmērs ignorēja- lielākais 150g.Pa vidu protams zemmēri traucēja - kopā 8gab., 1 knapmērs ap 55cm.Vakarā tik uzzināju, ka viena ekipāža trāpījusi pēc plkst.12 uz līdaku žoru pāris stundu garumā,piecas pagales zālē nobildētas, kaut kas atlaists.Nezinu, vai to vispār var iemācīties pat bieži copējot - būt īstajā vietā, laikā un uzlikt vēl pareizo mānekli?

Friks, 4.augusts 2020, 14:19


Skaidrs par kuru ekipāžu tu runā :) :) :)
Ja tu pavadītu tik pat daudz gadus ezerā , cik tā ekipāža par kuru tu runā , tad tu bez mēra līdakas nenāktu krastā :)
4.augusts 2020, 16:01 | links
 
Vakar atkal ar rotiņu mācījos ķert asarus,bet normāls izmērs ignorēja- lielākais 150g.Pa vidu protams zemmēri traucēja - kopā 8gab., 1 knapmērs ap 55cm.Vakarā tik uzzināju, ka viena ekipāža trāpījusi pēc plkst.12 uz līdaku žoru pāris stundu garumā,piecas pagales zālē nobildētas, kaut kas atlaists.Nezinu, vai to vispār var iemācīties pat bieži copējot - būt īstajā vietā, laikā un uzlikt vēl pareizo mānekli?

Friks, 4.augusts 2020, 14:19


Nu nebija tur nekādas baigās pagales, bet jā ieskaldīja.
Vakar pirms tumsas uz 3h ieskrējām ar puiku, BB un džerks klusēja - puikam uz rotiņa 2x zemmēri un vairāki asari lielākais ap 300gr ar svaigām līdaku zobu pēdām.
4.augusts 2020, 15:37 | links
 
Vakar atkal ar rotiņu mācījos ķert asarus,bet normāls izmērs ignorēja- lielākais 150g.Pa vidu protams zemmēri traucēja - kopā 8gab., 1 knapmērs ap 55cm.Vakarā tik uzzināju, ka viena ekipāža trāpījusi pēc plkst.12 uz līdaku žoru pāris stundu garumā,piecas pagales zālē nobildētas, kaut kas atlaists.Nezinu, vai to vispār var iemācīties pat bieži copējot - būt īstajā vietā, laikā un uzlikt vēl pareizo mānekli?
4.augusts 2020, 14:19 | links
 
Viruss [03.08.20]: Zvani Bumam

elgreko, 3.augusts 2020, 10:36

kas notiek?? es pirms paris nedeļam ar nokurinaju elektro motoru, ved bumam, notirgoju savu rez. daļām, tā pat lūkoju pēc jaudigaka.

copmans22, 3.augusts 2020, 16:16

Man problēma ar motoru atrisinājās! Paldies lietotājām "Jurik"! :) Motoram viss labi! Beigts izrādījās akumulators!
Laps! :))))))))
3.augusts 2020, 19:45 | links
 
Zvani Bumam

elgreko, 3.augusts 2020, 10:36

kas notiek?? es pirms paris nedeļam ar nokurinaju elektro motoru, ved bumam, notirgoju savu rez. daļām, tā pat lūkoju pēc jaudigaka.

copmans22, 3.augusts 2020, 16:16


Man problēma ar motoru atrisinājās! Paldies lietotājām "Jurik"! :) Motoram viss labi! Beigts izrādījās akumulators!
3.augusts 2020, 19:34 | links
 
Zvani Bumam

elgreko, 3.augusts 2020, 10:36


kas notiek?? es pirms paris nedeļam ar nokurinaju elektro motoru, ved bumam, notirgoju savu rez. daļām, tā pat lūkoju pēc jaudigaka.
3.augusts 2020, 16:16 | links
 
Zvani Bumam

elgreko, 3.augusts 2020, 10:36


Paldies!
Sazināšos ar viņu!
3.augusts 2020, 10:45 | links
 
Zvani Bumam
3.augusts 2020, 10:36 | links
 
Vakar Babītē biju no 14 - 22. Sen nebija bijusi tāda necopes diena! Viena zemmēra ap kadiem 20.

Vakar nobeidzās mans Minn Kota jau copes sākumā! Kādam ir pieredze ar kādu servisu, kur varu atrādīt?
3.augusts 2020, 10:31 | links
 
Vakar uz trijiem pāris sīkie asari, pārīts zemmēru līdz 30cm, viens mērs - 50cm. Visas zives peld tālāk. Tas viss no 5:00-13:00
3.augusts 2020, 09:41 | links
 
Man šogad uz 2rotinu 2,4
Un divas daudz lielākas ar kurām netiku galā.
Pagājušajā gadā 3,6lidaks uz arī uz otro numuru.

Pie reizes par copi.
Ātri ieskrejam vakarā.nah...bija jābrauc.ledusskapi labāk ķērās.
2asari 200un 400kolegim.man sīkie 5gab un zemmers uz bavy buster.
2.augusts 2020, 22:47 | links
 
fish_a_man [02.08.20]: Sabaidiji tagad.. :D Pārsvarā jau uz siem mazajiem asaru mānekļiem neķerasmēra līdakas.. bet nu vienreiz man uz zip baits krenku pieteicās 4.5 kg līdaka.. blin, jabrauc uz copesbodi tagad :D
Man puikam pagāšgad uz nr2 meppu 91cm/5kg Babītē, šogad uz rotiņu gan laikam tikai kādi 76cm. Tā kā spried pats, mazie mānekļi dažreiz ar izšauj.
2.augusts 2020, 15:49 | links
 
Jedi [31.07.20]: Davis-Di [31.jūl]: Sveiki,
Rīt sola vēju 10-15km/h, kādas ir Jūsu domas, būs baigi traki uz ezeru ar viļņiem? Pēdējo reizi trāpiju uz lielo vēju, kad bija ~25km/h bija baigi traki.

Jedi, 31.jūlijs 2020, 22:48

~25km/h = 7m/s labs laiks copei.Sajaucu mazliet, bija 25m/s, tas bija 11 jūlijā. Tad laikam rīt būs baigi oky, mierīgi.
Neņem ļaunā ,bet jābūt bišku neriktīgam ,lai pie 25m/s brauktu ezerā iekšā.. :D
2.augusts 2020, 14:56 | links
 
fish_a_man [Vakar]: Šodien biju no apm 13:00-20:00 Sajutos kā mazo asaru karalis :D Pašlaik lielākie čurkst uz pannas :)
Es vispār pavadas neizmantoju asariem.. 0.18 pītā un viss kārtībā, šodien 3 zemmēra lidakas pieķērās, neko nepārkoda. viena bija mazo voblerīti ierijusi līdz žaunām. Domāju,ka drīz mana veiksme beigsies, bet mauprāt, ja neļau līdakai taisīt visādus brīnumus, tad var diezgan droši dabūt viņu līdz laivai. un bonusā azarts :D
Tās pavadas traucē, ja nu vienīgi smalkā titāna pavadiņa, pārejās lokanās ir mēsli, visu laiku pinās ap mānekli, liekas ka pat vairāk , nekā parastā aukla. Un cope arī mazāka.. īpaši ja uziet meženes.Ar mazajām līdakām jau viss ir skaidrs,ka tu viņu iecel laivā gandrīz ar kātu.bet lielās bez pavadas dabūt laivā nebūs tik viegli.

Kolēģim reiz bija beigušās smalkās pavadas.mauca bez.vinam copes divreiz vairāk,bet arī 3pazaudeti manekli aso zobu dēļ.

nipijs38, 2.augusts 2020, 10:23


Sabaidiji tagad.. :D Pārsvarā jau uz siem mazajiem asaru mānekļiem neķerasmēra līdakas.. bet nu vienreiz man uz zip baits krenku pieteicās 4.5 kg līdaka.. blin, jabrauc uz copesbodi tagad :D
2.augusts 2020, 12:21 | links
 
Friks [10:29]: Skaistkalnes ielas veikalam laikam īpaša reklāma un sakarīga mājas lapa nav vajadzīga, savi klienti atradīs tāpat.Tā nu sanāk, ka savs priekšstats izveidojies cenu dēļ, bet nu pavadām jau sanāks, būs jāpiebrauc un paldies.Biju tur iebraucis pēc pontoon rotiniem.bet tikai lielie tur un mikro mazie.

Kur vēl varētu šis firmas rotinus meklēt?

nipijs38, 2.augusts 2020, 11:04


Fishbon veikalā vajadzetu būt
2.augusts 2020, 12:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager