Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Nemākat Jūs zivis ķert!!!
Vitaļiks no Skaistk.ielas veik... FB stāsta, ka šorīt četras stundas vienkārši skaldījis zivis...nomainījis desmitiem mānekļu,notestējis jaunos spiņus utt....koroče slapju muguru ārdijies pa Babi....8.40 jau aizlidojis uz darbu!!!
Ja kāds tādam stāsītu par kkādu bula laiku!??:)
27.jūlijs 2020, 17:35 | links
 
Vakar no 5:00-12:00 no Vecupeniekiem uz 3 copmaņiem 3 sīki asari un viena mēra līdaka 65cm uz 3cm crank tipa vobleri.
27.jūlijs 2020, 15:28 | links
 
Vakar pirmo reizi biju babītē - no Dušeļu bāzes ap 17 uz 3h. Tas plašums mulsina, uz kuru pusi airēt, kur meklēt zivi... :)
beigās aizairēju max kilometru pa labi no bāzes izejas un kaut kā cīnoties ar vēju vienu asarīti pleķī ar smilšainu dibenu uz LJ haira izvilku + kaut kāds zemmērs aizpirda garām walkerim tādā kā bezvēja līcī.
Varbūt kāds var ko ieteikt, pēc kā orientēties, pēc kādas taktikas meklēt to līdak? vai vispār ir jēga braukt no Dušeļiem?
Bet tā jau forši, romaņķika :)
27.jūlijs 2020, 12:35 | links
 
Vienam māte, otram meita, bet KurmimZ Ķengurs24, hehehe...
26.jūlijs 2020, 22:22 | links
 
nipijs38 [26.07.20]: KurmisZ [10:39]: nipijs38 [8:07]: Friks [6:10]: Fu,es jau domāju, ka tā tev ir ikdiena vilkt tāda izmāra asarus.Braukāt jau es māku, bet vēl vajag čuju, kur iemest, īsto mānekli, izspēli, veiksmi arī. Vienu zāļu malu tik esmu atradis, kur pirmajā reizē uz BusterII ieblieza 280g asaris, uzliku Babybaster -nedaudz mazāks galā un tas uz 0.24pīto ar FC 0.7mm pavadu.Pārgāju uz asaru kātu un Nr.4 Meps rotiņu un domāju, ka fantastika-līdz kādam 6.metienam asars galā ap 200g, bet tad nosacīts klusums.Nākamās 2-3reizes tā vieta vairs tā nestrādāja, trāpījās arī uz maziem mānekļiem pa mēra līdakai, kas droši vien arī izbiedēja asarus.Pirmajā reizē pēc zacepa piebriaucu pie malas un redzams, ka apakšā riņko maiļu bars un skaidrs, kāpēc tur asari ganās.
Bet mazās mailes ezerā nav visur, reizēm var noslīdiēt saulē un caurspīdīgā ūdenī garus gabalus un neredzēt nevienas sugas zivi.Duļķē protams varbūt arī ir.
Pagājušo gadu, vēl kur dziļākās vietās parādījās smilšu pleķi, metu enkuru un asari uz rotiņu parasti bija, bet šogad nav. Lielākais šogad pagaidām bijis 320g uz 4cm gumiju ar 4gčeburašku, pie zāļu malas vairākas reizes grābstīja, kamēr paņēma pēc 5metriem.Protams pēc tā ierastais klusums.
Tā arī ir - pa vienam normālam asarim sanāk vienā vietā dabūt un enkuru uzreiz nav jēgas mest, nākamais jāmeklē citur.
Man ir tā, ja trāpu uz asari, tad grūti pārslēgties uz līdaku, jo vilkt uz jūtīgu kātu pat 200-300g asari ir kaifs, un vēl garšo arī!Pagājušajā gadā bija viena hektāra liela vieta kur katru copes reizi bija asari,tikai tur tos ķēru.sogad to tur nav.nav jēgas uz enkura stāvēt.tikai pa vējam un met uz visām pusēm.
Man liekas ka asari nevar izkaitinat kā līdaku,ar 5ciem metieniem vienā punktā.

Un pie šī gada vispārīgās necopes ir vainojams vidēji augstais līmenis visas vasaras garumā.
Pagasgad reti kad bija tik augsts līmenis.parsvara turējās ap nulli.Jā, lasu un smaidu. Nu līmenis vainīgs. :)))) Atver pērno gadu tur arī vainīgs līmenis, jo zems esot. :DDDDEs par pērnā gada limeni nesudzejos,jo man patīk zems līmenis.
Par to jau tas stāsts: vienam meita, otram māte un jauno laiku interpritācijā: trešam tētis. :DDDD
26.jūlijs 2020, 11:54 | links
 
KurmisZ [26.07.20]: nipijs38 [8:07]: Friks [6:10]: Fu,es jau domāju, ka tā tev ir ikdiena vilkt tāda izmāra asarus.Braukāt jau es māku, bet vēl vajag čuju, kur iemest, īsto mānekli, izspēli, veiksmi arī. Vienu zāļu malu tik esmu atradis, kur pirmajā reizē uz BusterII ieblieza 280g asaris, uzliku Babybaster -nedaudz mazāks galā un tas uz 0.24pīto ar FC 0.7mm pavadu.Pārgāju uz asaru kātu un Nr.4 Meps rotiņu un domāju, ka fantastika-līdz kādam 6.metienam asars galā ap 200g, bet tad nosacīts klusums.Nākamās 2-3reizes tā vieta vairs tā nestrādāja, trāpījās arī uz maziem mānekļiem pa mēra līdakai, kas droši vien arī izbiedēja asarus.Pirmajā reizē pēc zacepa piebriaucu pie malas un redzams, ka apakšā riņko maiļu bars un skaidrs, kāpēc tur asari ganās.
Bet mazās mailes ezerā nav visur, reizēm var noslīdiēt saulē un caurspīdīgā ūdenī garus gabalus un neredzēt nevienas sugas zivi.Duļķē protams varbūt arī ir.
Pagājušo gadu, vēl kur dziļākās vietās parādījās smilšu pleķi, metu enkuru un asari uz rotiņu parasti bija, bet šogad nav. Lielākais šogad pagaidām bijis 320g uz 4cm gumiju ar 4gčeburašku, pie zāļu malas vairākas reizes grābstīja, kamēr paņēma pēc 5metriem.Protams pēc tā ierastais klusums.
Tā arī ir - pa vienam normālam asarim sanāk vienā vietā dabūt un enkuru uzreiz nav jēgas mest, nākamais jāmeklē citur.
Man ir tā, ja trāpu uz asari, tad grūti pārslēgties uz līdaku, jo vilkt uz jūtīgu kātu pat 200-300g asari ir kaifs, un vēl garšo arī!Pagājušajā gadā bija viena hektāra liela vieta kur katru copes reizi bija asari,tikai tur tos ķēru.sogad to tur nav.nav jēgas uz enkura stāvēt.tikai pa vējam un met uz visām pusēm.
Man liekas ka asari nevar izkaitinat kā līdaku,ar 5ciem metieniem vienā punktā.

Un pie šī gada vispārīgās necopes ir vainojams vidēji augstais līmenis visas vasaras garumā.
Pagasgad reti kad bija tik augsts līmenis.parsvara turējās ap nulli.Jā, lasu un smaidu. Nu līmenis vainīgs. :)))) Atver pērno gadu tur arī vainīgs līmenis, jo zems esot. :DDDD
Es par pērnā gada limeni nesudzejos,jo man patīk zems līmenis.
26.jūlijs 2020, 11:08 | links
 
nipijs38 [26.07.20]: Friks [6:10]: Fu,es jau domāju, ka tā tev ir ikdiena vilkt tāda izmāra asarus.Braukāt jau es māku, bet vēl vajag čuju, kur iemest, īsto mānekli, izspēli, veiksmi arī. Vienu zāļu malu tik esmu atradis, kur pirmajā reizē uz BusterII ieblieza 280g asaris, uzliku Babybaster -nedaudz mazāks galā un tas uz 0.24pīto ar FC 0.7mm pavadu.Pārgāju uz asaru kātu un Nr.4 Meps rotiņu un domāju, ka fantastika-līdz kādam 6.metienam asars galā ap 200g, bet tad nosacīts klusums.Nākamās 2-3reizes tā vieta vairs tā nestrādāja, trāpījās arī uz maziem mānekļiem pa mēra līdakai, kas droši vien arī izbiedēja asarus.Pirmajā reizē pēc zacepa piebriaucu pie malas un redzams, ka apakšā riņko maiļu bars un skaidrs, kāpēc tur asari ganās.
Bet mazās mailes ezerā nav visur, reizēm var noslīdiēt saulē un caurspīdīgā ūdenī garus gabalus un neredzēt nevienas sugas zivi.Duļķē protams varbūt arī ir.
Pagājušo gadu, vēl kur dziļākās vietās parādījās smilšu pleķi, metu enkuru un asari uz rotiņu parasti bija, bet šogad nav. Lielākais šogad pagaidām bijis 320g uz 4cm gumiju ar 4gčeburašku, pie zāļu malas vairākas reizes grābstīja, kamēr paņēma pēc 5metriem.Protams pēc tā ierastais klusums.
Tā arī ir - pa vienam normālam asarim sanāk vienā vietā dabūt un enkuru uzreiz nav jēgas mest, nākamais jāmeklē citur.
Man ir tā, ja trāpu uz asari, tad grūti pārslēgties uz līdaku, jo vilkt uz jūtīgu kātu pat 200-300g asari ir kaifs, un vēl garšo arī!Pagājušajā gadā bija viena hektāra liela vieta kur katru copes reizi bija asari,tikai tur tos ķēru.sogad to tur nav.nav jēgas uz enkura stāvēt.tikai pa vējam un met uz visām pusēm.
Man liekas ka asari nevar izkaitinat kā līdaku,ar 5ciem metieniem vienā punktā.

Un pie šī gada vispārīgās necopes ir vainojams vidēji augstais līmenis visas vasaras garumā.
Pagasgad reti kad bija tik augsts līmenis.parsvara turējās ap nulli.
Jā, lasu un smaidu. Nu līmenis vainīgs. :)))) Atver pērno gadu tur arī vainīgs līmenis, jo zems esot. :DDDD
26.jūlijs 2020, 10:39 | links
 
Friks [26.07.20]: Fu,es jau domāju, ka tā tev ir ikdiena vilkt tāda izmāra asarus.Braukāt jau es māku, bet vēl vajag čuju, kur iemest, īsto mānekli, izspēli, veiksmi arī. Vienu zāļu malu tik esmu atradis, kur pirmajā reizē uz BusterII ieblieza 280g asaris, uzliku Babybaster -nedaudz mazāks galā un tas uz 0.24pīto ar FC 0.7mm pavadu.Pārgāju uz asaru kātu un Nr.4 Meps rotiņu un domāju, ka fantastika-līdz kādam 6.metienam asars galā ap 200g, bet tad nosacīts klusums.Nākamās 2-3reizes tā vieta vairs tā nestrādāja, trāpījās arī uz maziem mānekļiem pa mēra līdakai, kas droši vien arī izbiedēja asarus.Pirmajā reizē pēc zacepa piebriaucu pie malas un redzams, ka apakšā riņko maiļu bars un skaidrs, kāpēc tur asari ganās.
Bet mazās mailes ezerā nav visur, reizēm var noslīdiēt saulē un caurspīdīgā ūdenī garus gabalus un neredzēt nevienas sugas zivi.Duļķē protams varbūt arī ir.
Pagājušo gadu, vēl kur dziļākās vietās parādījās smilšu pleķi, metu enkuru un asari uz rotiņu parasti bija, bet šogad nav. Lielākais šogad pagaidām bijis 320g uz 4cm gumiju ar 4gčeburašku, pie zāļu malas vairākas reizes grābstīja, kamēr paņēma pēc 5metriem.Protams pēc tā ierastais klusums.
Tā arī ir - pa vienam normālam asarim sanāk vienā vietā dabūt un enkuru uzreiz nav jēgas mest, nākamais jāmeklē citur.
Man ir tā, ja trāpu uz asari, tad grūti pārslēgties uz līdaku, jo vilkt uz jūtīgu kātu pat 200-300g asari ir kaifs, un vēl garšo arī!
Pagājušajā gadā bija viena hektāra liela vieta kur katru copes reizi bija asari,tikai tur tos ķēru.sogad to tur nav.nav jēgas uz enkura stāvēt.tikai pa vējam un met uz visām pusēm.
Man liekas ka asari nevar izkaitinat kā līdaku,ar 5ciem metieniem vienā punktā.

Un pie šī gada vispārīgās necopes ir vainojams vidēji augstais līmenis visas vasaras garumā.
Pagasgad reti kad bija tik augsts līmenis.parsvara turējās ap nulli.
26.jūlijs 2020, 08:07 | links
 
Fu,es jau domāju, ka tā tev ir ikdiena vilkt tāda izmāra asarus.Braukāt jau es māku, bet vēl vajag čuju, kur iemest, īsto mānekli, izspēli, veiksmi arī. Vienu zāļu malu tik esmu atradis, kur pirmajā reizē uz BusterII ieblieza 280g asaris, uzliku Babybaster -nedaudz mazāks galā un tas uz 0.24pīto ar FC 0.7mm pavadu.Pārgāju uz asaru kātu un Nr.4 Meps rotiņu un domāju, ka fantastika-līdz kādam 6.metienam asars galā ap 200g, bet tad nosacīts klusums.Nākamās 2-3reizes tā vieta vairs tā nestrādāja, trāpījās arī uz maziem mānekļiem pa mēra līdakai, kas droši vien arī izbiedēja asarus.Pirmajā reizē pēc zacepa piebriaucu pie malas un redzams, ka apakšā riņko maiļu bars un skaidrs, kāpēc tur asari ganās.
Bet mazās mailes ezerā nav visur, reizēm var noslīdiēt saulē un caurspīdīgā ūdenī garus gabalus un neredzēt nevienas sugas zivi.Duļķē protams varbūt arī ir.
Pagājušo gadu, vēl kur dziļākās vietās parādījās smilšu pleķi, metu enkuru un asari uz rotiņu parasti bija, bet šogad nav. Lielākais šogad pagaidām bijis 320g uz 4cm gumiju ar 4gčeburašku, pie zāļu malas vairākas reizes grābstīja, kamēr paņēma pēc 5metriem.Protams pēc tā ierastais klusums.
Tā arī ir - pa vienam normālam asarim sanāk vienā vietā dabūt un enkuru uzreiz nav jēgas mest, nākamais jāmeklē citur.
Man ir tā, ja trāpu uz asari, tad grūti pārslēgties uz līdaku, jo vilkt uz jūtīgu kātu pat 200-300g asari ir kaifs, un vēl garšo arī!
26.jūlijs 2020, 06:10 | links
 
Friks [25.07.20]: Gribētos zināt, kāds tad ir asaru stāvoklis copes beigās, ja tos agri no rīta noķer, iemet plēves maisā un, teiksim, pēc 9stundām karstā vasaras dienā beidz copi?
Nav ne vainas tai zivij,ja tik nestāv pilnīgā saule un ārā plus 30.

Papildus.
Asaru šogad ir mazāk kā pagājušajā gadā,šogad šī bija labākā cope Babīte noteikti.
25.jūlijs 2020, 21:17 | links
 
Nav īpašas atslēgas.lidzigi kā līdakas.jamekle,jāmeklē jāmeklē.
Lai tiktu pie saviem smukajiem,šodien izbraucam gandrīz tukšu akumulatoru,nu man liekas vismaz 10km.maucam bez enkura,kad likās ļoti perspektīva vieta tad vienkārši iebraucam mazajos puduros piebremzet.netipiski salīdzinot ar iepriekšējam reizēm labāk tomēr ķērās seklākās vietas,bet otrā laiva ķēra arī kur dziļāks.
25.jūlijs 2020, 21:08 | links
 
Uz ko Jums kolēģi izdodas dabūt ezerā 300g+ asarus? Kur vispār asaris tagad vairāk grozās, jo visumā pat mazie asari šogad liekas mazāk?Asaru vietā nereti sanāk dabūt zemmēra līdakas, tādēļ pavada jāliek.

Friks, 25.jūlijs 2020, 14:42


Pašam asari nav fokusā... puikam viņi ir uz rotiņu un vobleriem, (pat mazajiem džerkiem).
Sīkie īr gandrīz visur, bet lielie ir pa vienam vairāk vai mazāk.
Pagājušajā 4dienā man līdzi atnāca uz 23cm mānekli atnāca līdzi mēra līdakas izmēra asaris - toč 50cm, bet protams nepaņēma :)

Cik zinu dažreiz džeki sit asarus pa babītes kanāliem vai pie to mutēm.
25.jūlijs 2020, 20:53 | links
 
Gribētos zināt, kāds tad ir asaru stāvoklis copes beigās, ja tos agri no rīta noķer, iemet plēves maisā un, teiksim, pēc 9stundām karstā vasaras dienā beidz copi?
25.jūlijs 2020, 19:36 | links
 
Nu viss skaidrs - jābūt maisam līdzi, lai asari ķertos!Skaidrs, ka neviens neatklās, uz ko ķer un par vietām vispār nav ko runāt.Tikko izcepu vakardien saķertos un teikšu, ka uz 28cm pannas 5 asari 200-300g normāli tik lien, tā kā lielākus cepšanai nemaz nevajag.Bet nu garda tā zivs!
25.jūlijs 2020, 19:07 | links
 
Šodien.beidzot tiku citados laikapstākļos.ar vēl 3copes kolēģiem.sadalamies pa divi un katra laiva uz savu pusi.

Mēs laizam uz manis iepriekšējā nedēļā noskatīto vietu.asaris pa retam.kolegis mēģina līdaku-neatsaucas.ik pa brīdim kāds asaris iekrīt maisiņā.kolegim iedodu otru smalkāku kātu lai mēģina arī asari.kā nav tā nav.atrodam superigu vietu un džeks saka ka būs pirmajos 3metienos.vinam zemmers,man asaris noraujas,viņam asaris,man maisā asaris,tad knapmērs,asaris, viņam divniece.

Beigās uz māju viņam (3reizi copē)pirmā mēra līdaka.man 8asari no 150-600-rekordasaris personīgais.

Otrai laivai mērs,kādi 15asari līdz 570g.
25.jūlijs 2020, 14:55 | links
 

Izskatās ka kādam Asari ķerās ļoti labi, vai arī zin labas vietas!
25.jūlijs 2020, 14:47 | links
 
Uz ko Jums kolēģi izdodas dabūt ezerā 300g+ asarus? Kur vispār asaris tagad vairāk grozās, jo visumā pat mazie asari šogad liekas mazāk?Asaru vietā nereti sanāk dabūt zemmēra līdakas, tādēļ pavada jāliek.
25.jūlijs 2020, 14:42 | links
 
MT9 [24.07.20]: Neskatoties uz draņķīgo laiku, pagaidām lielos mānekļus Babītes mammas ignorē. Zemmēri un knapmēri periodiski bliež pa tiem, bet normālas zivis joprojām pauzē. Nelīdz ne stiprais vējš, ne mākoņi, ne lietus, ne dzidrs ūdens, ne duļķains, ne ūdens līmeņa celšanās... Asarus zupai gan var salasīt.
Precīzi manu situāciju aprakstīji. Skaidrs, turpinam šancēt :D
25.jūlijs 2020, 06:52 | links
 
ge-sportists [25.07.20]: Ar BB copēt ir tāpat, kā čomam braukt ar 7 bembi, bet viņam čibriks ir tikai 3 cm :)
Ir arī citi mānekļi...
Nu tad tu ar saviem 4cm, cope ar citiem manekļiem.
25.jūlijs 2020, 04:59 | links
 
Ar BB copēt ir tāpat, kā čomam braukt ar 7 bembi, bet viņam čibriks ir tikai 3 cm :)
Ir arī citi mānekļi...
25.jūlijs 2020, 01:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager