Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
lielākā bija beigās?

Abavnieks, 20.jūnijs 2020, 19:40

Divām komandām bija līdakas pa 111 cm. Kopā 5 metri, 1 sams (100cm) un zandarts...
20.jūnijs 2020, 19:45 | links
 
MT9 [20.06.20]: Šodien piedalījos Eholotes.lv rīkotajās sacensībās. Pasākums super, bet kā jau ierasts, sacensībās palieku bez zivīm :)) Lielākajai daļai veicās tīri labi ;)
Cik lielākā bija beigās?
20.jūnijs 2020, 19:40 | links
 
Šodien piedalījos Eholotes.lv rīkotajās sacensībās. Pasākums super, bet kā jau ierasts, sacensībās palieku bez zivīm :)) Lielākajai daļai veicās tīri labi ;)
20.jūnijs 2020, 19:30 | links
 
ak22, līņotājus iepriekš esmu manījis Spuņņupes galā, tur arī vairāk lēpeņu lauki starp puduriem,vienīgais tagad līdz 1.jūlijam jāskatās, kur lieguma zona.
20.jūnijs 2020, 17:16 | links
 
Pernaja gadā iesāku asaru copi.bija labi rezultāti jūlijā un augustā.

Bet par šodienas copi.merkis asaris.7gab no 120-250 uz kāju (maz).bet priekš pirmās mazās pannas sanāks ko paknibinat.tikai ar meklēšanu.izbraucam palielu gabalu.kadi 10zemmera lidacinas un vēl kādi 15mazie asaru bērni.no paša rīta viena mēra lidacina,palaista augties ar domu ka dienas laikā jābūt kam lielākam,bet nebija.

Salīdzinoši ar pagājušo nedēļu, šonedēļ jau daudz labāk.
20.jūnijs 2020, 13:20 | links
 
Sveiki kolēgas copmaņi.Jautājums ezera zinātājiem-no kuras bāzes labāk braukt uz līni pasēdēt?Kad pēdējo reizi biju tad braucu no dālderiem,bet tas bija gan 15 gadi atpakaļ.Gan jau ka ir pa šo laiku kas mainijies.Paldies
20.jūnijs 2020, 12:38 | links
 
Vērā ņemama informācija, paldies veči!Pie tik zema ūdens līmeņa iesācējam droši vien tikai krenki derēs, jo 2.Nr rotiņš bezmaz jāsāk ietīt līdz iekrišanai ūdenī, lai nesavāktu burvīgos "matus".
17.jūnijs 2020, 15:44 | links
 
Pērno gadu asaru skaldītāji vēl klusē, bet gan jau drīz pavērsies. Pats šogad tikai 1 reizi izteikti uz tiem piestrādāju. Ķērās tikai rīta pusē, neskatoties uz apstākli, ka to tur miljons. Neīstā dienā tiku - brāzmains A vējš un brūns ūdens. Rīta pusē sitieni bija nepajokam, grāba kā negudri uz riktīgi lielu rotiņu, mazais šoreiz neinteresēja. Asaru krenki arī neinteresēja, gumijas šādā ūdenī netestēju.
17.jūnijs 2020, 14:59 | links
 
Paldies,tātad vēl jānogaida.Vajadzētu notrāpīt, kad ķeras kaut vai mazie, bet uz jebko un kaut vai 20m no laivas, lai bērnam nebūtu "abloms" pirmajā copes reizē.

Friks, 17.jūnijs 2020, 12:33


Pēc pieredzes
Ja tagad meklē asari : brauc no Vecupniekiem vai Ezerkrastiem +-100m no krasta līnijas . Vietas jau uz aci noskatīsi pats - lēpeņu malas ar izteiktu "kanti " starp tām, kad ieraudzīsi sapratīsi :) Virziens uz "sarkano jumtu" no abām pusēm.
Mānekļi rotiņi nr2/ peldošie krenki līdz 50mm .

Ja spiningu spēj aizmest vismaz 15m , noteikti viss notiksies, jo pat mans skuķis var šo to( +-20 sakasīt neiespringstot vispār un kādu zaļo pie reizes.

Kad atvērsies "spūņciema liegums" , tad droši pa to galu 1-2 nedēļas vari pavazāties , tur viss notiksies, bet labākais noteikti tagad ir no Ezerkrastiem(tīri no zivs viedokļa - ja mērķa zivs asaris "
17.jūnijs 2020, 14:25 | links
 
Paldies,tātad vēl jānogaida.Vajadzētu notrāpīt, kad ķeras kaut vai mazie, bet uz jebko un kaut vai 20m no laivas, lai bērnam nebūtu "abloms" pirmajā copes reizē.
17.jūnijs 2020, 12:33 | links
 
Friks [17.06.20]: Vai asari palikuši aktīvāki, vai ir daudz maz visur,vai arī jāmeklē?Galvenais, lai būtu process,jo mazie "sportisti" arī iepriecinātu.

Svētdien vakarā no no 7 līdz apmēram 9:30 pa kādam bija. Itkā mērķis bija asari, bet vējš iepūta baigais. Pa kādam jau bija, bet neasociējas tāds laiks ar baudāmu asaru copi. Tagad pa nedēļu gan varētu būt forši pameklēt katliņus
17.jūnijs 2020, 09:25 | links
 
Vai asari palikuši aktīvāki, vai ir daudz maz visur,vai arī jāmeklē?Galvenais, lai būtu process,jo mazie "sportisti" arī iepriecinātu.
17.jūnijs 2020, 09:00 | links
 
pie melnā cauruma ar bojām viss kārtībā, pagājušo gadu vēl bija, ....., pagājušo nedēļu man čoms bija Ezerkrasta bāzes pusē redzēja un dzirdēja jau pa lielu attālumu, kā inspektori no Varkaļu kanāla puses gāja uz Dušeļu bāzes pusi. Viņi izbiedēja daudz vairāk putnu nekā tie, bija iebraukuši aizliegtajā ezera pusē. Eh Latvānijas likumi ....
17.jūnijs 2020, 05:41 | links
 
Par aplikāciju Mana Cope viss ir štokos, bet publiskais GPS ir kāds ir un ne visiem tel. viņš visu laiku labi strādā, man ir Samsung S10 un viņam daļa bilžu uz ezera ir ar GPS norādēm gmapā pie spuņņupes cūku fermā! :), līdz ar to aplikācija arī gļučī!

Kas attiecas uz laivu kvalitāti, tīrību utt., aizbrauciet uz Enguri Artūra bāzi ... būsiet pārsteigti ... :D
Babītē ne tuvu tam līdzi nestāv!

Jebkurā gadījumā, mēs un es balsoju ar savu maku par servisu un piedāvājumu, mana priekšroka ir Vecupeniekiem un līdzīgām bāzēm citās ūdenstilpnēs.
16.jūnijs 2020, 22:44 | links
 
MT9 [16.06.20]: Ezeram Varkaļu galā, melnajai zonai, vis maz pagājušo gadu, arī bojas bija, pie kam pamanāmas!

Abavniekss, 16.jūnijs 2020, 20:17
Lasam uzmanīgi, boju nav starp Z un D daļu. Šī robeža ir garāka par visām pārējām lieguma robežām kopā ņemot, tādēļ pārkāpt to iesācējam ir dikti viegli. Tas, ka aplikācija "Mana cope" šo jautājumu var atrisināt, ir labi, bet, jautājums bija par bojām - to nav ;) Pie "melnā cauruma" neesmu copējis, par tā gala bojām neņemos spriest.
Lasam uzmanīgi! Par bojām starp Z un D daļu nekomentēju un arī nejautāju!
16.jūnijs 2020, 21:23 | links
 
Ezeram Varkaļu galā, melnajai zonai, vis maz pagājušo gadu, arī bojas bija, pie kam pamanāmas!

Abavniekss, 16.jūnijs 2020, 20:17

Lasam uzmanīgi, boju nav starp Z un D daļu. Šī robeža ir garāka par visām pārējām lieguma robežām kopā ņemot, tādēļ pārkāpt to iesācējam ir dikti viegli. Tas, ka aplikācija "Mana cope" šo jautājumu var atrisināt, ir labi, bet, jautājums bija par bojām - to nav ;) Pie "melnā cauruma" neesmu copējis, par tā gala bojām neņemos spriest.
16.jūnijs 2020, 20:27 | links
 
Ezeram Varkaļu galā, melnajai zonai, vis maz pagājušo gadu, arī bojas bija, pie kam pamanāmas!
16.jūnijs 2020, 20:17 | links
 
Es izmantoju aplikāciju Mana cope. Tur labi redzēt tieši kur ir liegums un kur nav. :)

CAT, 16.jūnijs 2020, 19:09

Paldies!
16.jūnijs 2020, 19:58 | links
 
Es izmantoju aplikāciju Mana cope. Tur labi redzēt tieši kur ir liegums un kur nav. :)
16.jūnijs 2020, 19:09 | links
 
Spuņupes liegumu es manīju, bet Z un D daļas norobežojošās bojas gan neredzēju. Izbraukāju pa vidu N-tos km, bet nekā. Man tas netraucē orientēties, bet jaunajiem copmaņiem varētu rasties problēmas ;) Dūšeļi un Dālderi neko nepārkāpj, tiem ir tiesības izmantot ezera lieguma daļu, lai perpendikulāri ielaistu iekšā uz Z pusi laivot gribētājus..
16.jūnijs 2020, 17:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager