Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Ar laivām labs piemērs, kapēc citi ir veiksmīgi biznesi un citi bankrotē. Kad pamēģini kko labu, sliktu vairs negribās.
16.jūnijs 2020, 16:41 | links
 
Abavniekss [23m]: Bojas ir. Tikai jāmāk tas ieraudzīt!Rodas sajūta, ka es citā ezerā copēju :)

MT9, 16.jūnijs 2020, 16:09



Nu nu... kad brauci no Vecupeniekiem nevienu boju neredzēji?
Tuvāk Ezerkrastiem vidusdaļā nav saliktas bojas, līdz ar to, ja brauc no dušeļiem iespējams arī neredz neko.

Nezinu, bet juridiski man liekās ka līdz 1. Jūlijam no Dalderiem un Dušeļiem nepārkāpjot nemaz nevar iebraukt, bet visi uz to uzspļauj un arī daudzi makšķerē liegumā, kur nevar atrasties ne ar makšķeri , ne bez, ne braukt tranzītā!

Ja kas informācijai: Administratīvo pārkāpumu kodeksa 78.pantam, kas nosaka, ka par
normatīvajos aktos noteikto sugu un biotopu aizsardzības prasību pārkāpšanu uzliek naudas
sodu fiziskajām personām no piecpadsmit līdz septiņsimt eiro
16.jūnijs 2020, 16:32 | links
 
Par bojām:
Spuņupes liegums ir salikts
Pie Dalderiem D puses liegums ir salikts
Pie krastiem Gātes liegums ir salikts

Vienīgais, kas trūkst pa lielam ir pāris bojas ezera garumā, kas atzīmētu D puses liegumu, jo būtībā viss pārējais ir un es pat teiktu labi pamanāms.
16.jūnijs 2020, 16:29 | links
 
Abavniekss [16.06.20]: Bojas ir. Tikai jāmāk tas ieraudzīt!
Rodas sajūta, ka es citā ezerā copēju :)
16.jūnijs 2020, 16:09 | links
 
elgreko [16.06.20]: Ceru ka lieguma teritorijas ir nožogotas ar bojām kā tas ir Engures ezerā
Bojas ir. Tikai jāmāk tas ieraudzīt!
16.jūnijs 2020, 15:59 | links
 
Dālderu bāzes saimnieki laikam pa šiem 30 gadiem nav īsti sapratuši, ka laivu izvelkot no ūdens NAV jāapgriež uz mutes, jo tad tās dubļos guļošās laivas malas ir drausmīgs netīrības avots - viss paliek netīrs - vieglāk taču ir izsmelt ūdeni, nekā grozīt un smērēt tās laivas...

VilnisL, 16.jūnijs 2020, 12:49

Vot tu vari arī smelt to ūdeni ārā :)
Man vieglāk ir apgriezt uz muti un ar lupatu notīrīt tos sānus , it īpaši aukstā laikā ( tās retās reizes kad braucu uz to bāzi ) . Jo viss vairāk kaitina atbraukt uz bāzi , kāpt no tiem "pontoniem" nestabilā laivā kura ir pilna ar ūdeni !
Pēdējās sacensībās 3 džeki izpeldējās vēl pat kad starts nebija iedots turp pat pie būdas :)

cupix, 16.jūnijs 2020, 13:28

Nav runa par laivām ūdenī, bet par laivām krastā - izvelkot viņu un atstājot, pat ja ir lietus, ūdens smuki ir pakaļgalā un to izsmelt ir 1 minūtes darbs - un laiva dabīgi iztīrās. Esmu tur bijis tikai pāris reizes, un abas reizes bija jaņem laiva, kas stāv krastā apgāzta uz mutes - malas dubļainas, ka riebjas skatīties. Bāzes saimniekiem po - dari ko gribi.
Tāpēc braucu uz Dūšeļiem.
16.jūnijs 2020, 14:26 | links
 
Ceru ka lieguma teritorijas ir nožogotas ar bojām kā tas ir Engures ezerā

elgreko, 16.jūnijs 2020, 13:14


Kā kurā vietā.
Spuņņupes liegums ir ar bojām norobežots.
Dalderu daļā kaut kas uz dienvidu lieguma robežas arī ir pa kādai bojai.
Tuvāk ezerkrastiem un dušeļiem dienvidu daļas robežai nav bojas saliktas.
16.jūnijs 2020, 14:19 | links
 
Vecupeniekos tīra laiva maksā 8eur, bet Ezerkrastos neiztīrīta 10eur.Jautājums, cik bieži tās vispār tur tīra, jo viens papīrs konkrētā modelī pielipis atradās jau 4dienas no iepriekšējās reizes. Laikam dabiskā ceļā iztīrās, vai to iztīra copmaņi.Tā pēdējo reizi pats pirms copes patīrīju, tā kā Ezerkrastu bāzē laiva tika atgriezta tīrāka, kā paņemta.

Friks, 16.jūnijs 2020, 12:08


Pagāšvasar top 1 bija sapuvuši asari , kuri palika zem finiera plāksnēm vai kā citās laivās "redeles".

Cik esmu copējis Dušeļos un Vecupniekos - nav bijušas problēmas ar laivas tīrību.
P.s pirms braucu uz bāzi cenšos satīrīt laivu no zālēm un citas drazas, lai nav kauns nodot.
16.jūnijs 2020, 13:31 | links
 
Dālderu bāzes saimnieki laikam pa šiem 30 gadiem nav īsti sapratuši, ka laivu izvelkot no ūdens NAV jāapgriež uz mutes, jo tad tās dubļos guļošās laivas malas ir drausmīgs netīrības avots - viss paliek netīrs - vieglāk taču ir izsmelt ūdeni, nekā grozīt un smērēt tās laivas...

VilnisL, 16.jūnijs 2020, 12:49


Vot tu vari arī smelt to ūdeni ārā :)
Man vieglāk ir apgriezt uz muti un ar lupatu notīrīt tos sānus , it īpaši aukstā laikā ( tās retās reizes kad braucu uz to bāzi ) . Jo viss vairāk kaitina atbraukt uz bāzi , kāpt no tiem "pontoniem" nestabilā laivā kura ir pilna ar ūdeni !
Pēdējās sacensībās 3 džeki izpeldējās vēl pat kad starts nebija iedots turp pat pie būdas :)
16.jūnijs 2020, 13:28 | links
 
elgreko [16.06.20]: Ceru ka lieguma teritorijas ir nožogotas ar bojām kā tas ir Engures ezerā
Naivi....
16.jūnijs 2020, 13:19 | links
 
Ceru ka lieguma teritorijas ir nožogotas ar bojām kā tas ir Engures ezerā
16.jūnijs 2020, 13:14 | links
 
Dālderu bāzes saimnieki laikam pa šiem 30 gadiem nav īsti sapratuši, ka laivu izvelkot no ūdens NAV jāapgriež uz mutes, jo tad tās dubļos guļošās laivas malas ir drausmīgs netīrības avots - viss paliek netīrs - vieglāk taču ir izsmelt ūdeni, nekā grozīt un smērēt tās laivas...
16.jūnijs 2020, 12:49 | links
 
Palasot kļūst skaidrs, ka Latvijā nav neviena krietna cilvēka kam ūdenstilpnes krastā ir īpašums. Visi vai slinki, vai netīrīgi vai varaskāri vai alkatīgi.
16.jūnijs 2020, 12:27 | links
 
Vecupeniekos tīra laiva maksā 8eur, bet Ezerkrastos neiztīrīta 10eur.Jautājums, cik bieži tās vispār tur tīra, jo viens papīrs konkrētā modelī pielipis atradās jau 4dienas no iepriekšējās reizes. Laikam dabiskā ceļā iztīrās, vai to iztīra copmaņi.Tā pēdējo reizi pats pirms copes patīrīju, tā kā Ezerkrastu bāzē laiva tika atgriezta tīrāka, kā paņemta.
16.jūnijs 2020, 12:08 | links
 
Sorry Dālderu...

elgreko, 16.jūnijs 2020, 11:18


Tikai atceries ka tagad ir spēka liegumi, kur nedrīkst makšķerēt.

https://www.copeslietas.lv/site/blogi/2743-babites-ezera-liegumu-karte.htm

16.jūnijs 2020, 12:02 | links
 
Sorry Dālderu...
16.jūnijs 2020, 11:18 | links
 
Paldies,pirmoreiz šo ezeru laikam apmeklēšu no Dūšeļu bāzes ,izskatās tā man tuvākā,tad redzēs
16.jūnijs 2020, 11:17 | links
 
Vecupinieki ir vienozīmīgi viss ērtākā un manuprāt labākā bāze, bet tā arī ir viss populārākā bāze, parasti arī cilvēki bazes tuvumā netrūkst.
Personīgi labāk patīk makšķerēt Dalderu pusē, bet par cik lieguma laikā īsti negribas lieki braukāt tad laižos no Vecupeniekiem.
Ezerkrasti ir arī labs variants ,ja ir vēlēšanas redzēt pēc iespējas mazāk copmaņu sev apkārt.
16.jūnijs 2020, 11:16 | links
 
Par Ezerkrastu laivu bāzi mans subjektīvais viedoklis ir neglaimojošs un tās ir jau no 90 gadiem, un nekas daudz nav mainījies, vismaz kad pēdējo reizi biju, bet ja skatās no izvietojuma pozīcijas kad esi uz airiem tad laikam izvietojuma ziņā vislabākā bāze, jo praktiski drusku paairē un jau vari copēt.

No servisa viedokļa uzskatu ka Vecupenieki ir labākie, tur gan nav tik daudz laivu, lai uz airiem mauktu - protams ja neesi ar mieru ar pelu dragāt, bet ir līdakas kas iet labi ar ariem arī un elektromotoru var izīrēt arī.

Daudzu gadus lietoju Dalderus, it sevišķi kad uz airiem gāju , bet nu jau diezgan ilgi neesmu apmeklējis - par laivu tīrību un kvalitāti ir diskutabls jautājums - bet tas ir viss relatīvi cena/kvalitāte/serviss, savulaik man deva palielu atlaidi līdz ar to it sevišķi studentu gados nebija problēmu pašam izsmelt laivu un iztīrīt no niedrēm/patronām utml. - un paldies par to, tagad esmu vecāks palicis un gribas, lai viss ir līmenī un par to maksāju, līdz ar to dodu priekšroku Vecupeniekiem. Kā jau teicu sen neesmu apmeklējis Dalderus - līdz ar to varbūt raksturojums vairs nav aktuāls.

Dušeļus principa pēc neapmeklēju, jo viņi centās paņemt ezeru apsaimniekošanā, bez reāla apsaimniekošanas plāna.
16.jūnijs 2020, 09:54 | links
 
elgreko [15.06.20]: Sakiet cik laba ir Ezerkrastu laivas bāze,
Mazas un šauras laivas, bet diezgan tuvu vietas, kur copēt.
No cenas, laivu kvalitātes un servisa puses - vislabākā bāze Vecupenieki.
15.jūnijs 2020, 19:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager