Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
MT9 neņem viņus galvā. :) Tavas atskaites ir kvalitatīvas un interesantas. Ar prieku tās gaidu un lasu. Manuprāt, tas ir labākais un interesantākais, kas šai sadaļā ir. Paldies, par to.
9.jūnijs 2020, 10:15 | links
 
Sākām runāt par copi, beidzām ar MT9 nosaukšanu par pacientu ar ne to pareizāko taktiku. Kas būs tālāk? To varēšot uzzināt privātā sarakstē... :P

A kas notika, kāpēc pacientu nevar saukt par slimu pacientu ?
8.jūnijs 2020, 18:21 | links
 
Šodien ļoti švaki ar zivīm gan pašam, gan no dzirdētā. Bonusā sliktajai dienai aizmirsu lietusmēteli mājās, kas šodien bija ļoti vajadzīgs no rīta puses. :D
8.jūnijs 2020, 17:01 | links
 
Sveiciens copmaņiem,

Vai ir kāds sakarīgs viedoklis par to kā un ar ko Babītē strādāt lēpēs ja pieturāt pie BigBait tēmas?
Gribās vasarā strādāt ar mīļākajiem 23 cm Pigiem, bet reāli iznāks mocīties, jo nevienmēr visu dienu pavadu klajumos.
8.jūnijs 2020, 14:11 | links
 
Piemērs iz dzīves. Pirms gadiem desmit, vienu brīvdienu rītu azarts ņēma virsroku pār vesalo saprātu, jo iepriekšējā vakarā uz “pumpas” pieklājīga izmēra zandartu gaļas masa. Tā ar brāļa kungu jau krēsliņā pie vietas. Praktiski, nepārtraukti vienam vai otram kāts ripā. Daļa velcētāju pārtrauca savu nodarbi un sāk mētāt. Bet. Tik ar laiku atklāja, “kur tas sunc aprakc”.
Tās “pumpas” ezerā ir tik cik ir un tiek presētas nežēlīgi. Gan velcētāji, gan mētātāji, gan maiļenieki. Pirms, varēju uzbraukt jebkuros laikaapstākļos un diennakts stundā kā pie ledusskapja lielveikalā.
8.jūnijs 2020, 14:10 | links
 
Kā tālajos sešdesmitajos teica man vecvecaistēvs Ādams- Gribi ķert lielas un skaistas zivis, ar lomiem nekad nelielies!
8.jūnijs 2020, 13:47 | links
 
Visiem maniem pēdējiem postiem variet pateikties MT9 jo viņa naivums vel jo projām viņam liek domāt, ka pagriežot otru vaigu un liekot kaut ko pretī var labot cilvēkus un atraidīt ... "nevēlamos".
Es tam vairs neticu un atskaites nelieku... un ieteicu arī viņam to nedarīt!

Bet kas attiecas uz pludiņ makšķerēšanu, jo vairāk raksta jo vairāk gribas :P bet iedevu Jums izejas punktus un tas ir daudz, varbūt vajadzēja paklusēt!

Davis-Di, 8.jūnijs 2020, 01:39

MT9 ir izvēlējies vienu no taktikām. Vispareizākā, ko iesaka psihologi ir nekontaktēties, nedot informāciju.. Par līņu lomu, protams, tas bija ļoti sen un vairāk dzīvē pēc definīcijas nevar notikt. Ar brekšiem gan viss var notikt, tie Babītē vairojas nenormāli. Par atskaišu nelikšanu, jā, gandrīz piekrītu. Jūras nodaļā, atskaites laikam ieteicams dot tikai privāti. Ļoti iespējams, šovakar braukšu, bet mašīna jātur blakus, jo negaisa varbūtība liela.
8.jūnijs 2020, 10:18 | links
 
Tikko saņēmām info no pašvaldības, ka sacensības "Eholotes.lv Pike Fight 2020" šodien saņems atļauju! Būs super mači!
Pieteikšanās notiek šeit:

Dalības pieteikums

Sacensību Nolikums
8.jūnijs 2020, 10:18 | links
 
Davis-Di [08.06.20]: Tu atsaucies uz 36-40 līņiem ar kopējo svaru 40kg, skaita ziņā nevaru pārsist un svara ziņā tikai pietuvojos jo ir bijis ~15 līņi un kopsvars ~38-40kg, bet tiesa uz pannas parasti tiek kādi divi...

...i loms būs, i bēdu nezināsi un varbūt mazāk forumu piedrazosi,....
Pravietis rakstija, ka brekšus 40 kg Varkalī saķēris. Līņiem svaru neminēja.
Bet, kas attiecas uz Tevis rakstīto, ka uz pannas tiek kadi divi..., tad šis nav Pravieša gadījums. Viņš stiepj uz ledusskapi visu ko var savā ķerrā salikt!
Un par foruma piedrazošanu, te ar ne kas nav labojams un ne kas nemainīsies. Viņš to ir darījis, dara un arī turpnāk darīs. Uz copi aizbrauc labi ja 20x gadā, bet šeit savu tuftu dzen no dienas uz dienu! Viņš ir Pravietis! Dieva izredzētais sociopāts! :)
8.jūnijs 2020, 08:15 | links
 
UH atkal sorry.
Man tēvs veda uz babīti kad vēl Ventspils šoseja nebija un Varkaļu kanālu izbūvēja, un bija grantene.
Kad tēvs nomira, braucam ar vilcienu līdz priedainei un gājām ar kājām, gan Varkalī gan visos pieguļošajos kanālu točkas zinu no galvas vēl jo projām, un jau tajā laikā jau sijājam zivis, ko ņem uz pannas un ko laiž vaļā - jo tas bija jānes atpakaļ uz muguras!

Tu atsaucies uz 36-40 līņiem ar kopējo svaru 40kg, skaita ziņā nevaru pārsist un svara ziņā tikai pietuvojos jo ir bijis ~15 līņi un kopsvars ~38-40kg, bet tiesa uz pannas parasti tiek kādi divi...

Kad no krasta uz gruntenēm savās točkās aprīlī maucam man ir bijis vairakkārt, ka uz abiem āķiem pa 2kg+ līnim ...

Bet tagad ja gribi normālu lomu, nevis dirsties pa kanāliem, brauc uz vecupeniekiem paņem laivu, ieliec labu krēslu (Copesnamā var nopirkt) un sēdi laimīgs un ķer!

i loms būs, i bēdu nezināsi un varbūt mazāk forumu piedrazosi, pašam labāk un citiem, un arī inspektori netraucēs! (pa naktīm ir reāli tuvu nobraukuši, bet nekad nav traucējuši)

Kā sacīt jāsaka, tikai gribēšanas vaina ...
8.jūnijs 2020, 01:24 | links
 
Tas pagrieziens virzienā uz Ventspils pa kreisi, pārbaraucot, Spuņņupi uz Dzintariem, garām Kalmēm. Auto jāatstaj pļaviņā un pēc tam gājiens pa uzbērumu, kur var pa nakti iekrist bedrēs, un tālāk 100 - 200 metri uz ezera pusi.

Pravietis, 7.jūnijs 2020, 23:10

Ķeru no laivas!!! (tiesa 3x gadus Babē pa nakti neesmu bijis, pietiek ar laukiem uc. vietām)

Bet jaunībā jā tur līdām gravim pāri un arī pa labi vietas taisījām,inspektori mūs dzina prom, tad ar kostīmiem maijā babīti bradājām, inspektori veda ārā (kāds stučīja)...
Tas gravis tagad ir laikam meroliēts un krasts nostiprināts, tur džeki uz spuņupes lieguma zonas ķer arī no krasta.

Bet ja grib labu lomu tad ar laivu jābrauc. Tajos pašos vecupeniekos paņem lielo pelu vai lotu, normālu krēslu iekšā, statīvu kur kātus atbalstīt ... grābekli uz kāta un uz striķa lai zāles patīrītu ... biku barību un aidā, bez loma ir grūti palikt, ja nesi pilnīgs ... pī...

Davis-Di, 7.jūnijs 2020, 23:33
Nu redz, atkal inspektori, hobijs visus dzenāt. Pagājušo gadu tajā pusē nebiju. Biju otrā pusē. Bet par to mums abiem zināmo vietu, skatoties šodien pēc plāna, tā izskatās, ka ir uz lieguma robežas. Par vietas sagatavošanu. Es arī strādāju ar savas konstrukcijas grābekli bez kāta. Savādāk, bez vietas izstrādes pie normāla līņa netikt. Laivā gan pa nakti nepatīk sēdēt.

Pravietis, 7.jūnijs 2020, 23:52

Es nekad nevainoju inspektorus, jo viņi pilda savu darbu... ne jaunībā ne tagad. Dusmīgs inspektors man protokolu var sastādīt uz sitiena jo āķu attālums daudziem BB mānekļiem un arī āķu lielums pārsniedz MN atļauto, tiesa kad to pieņēma viņi domāja par cemerētājiem nevis līdaku copmaņiem, kur Oltem lielas līdakas ķeriens ir čhmok nevis BOOM, bet patiesībā ir tā ka dažreiz viņa ~60kg svaru no tupēlem izrautu ar to BOOM!
Esmu pats bijis kādu laiku sabiedriskais, bet fokusējos uz tīkliniekiem un zemmēriem, un kā jau tas pierasts tad kad apliecība ir tā ka nemaz to pārkāpēju nav tik daudz, bet ka nav tad redzi vairāk.

Līdz ar to viss ir relatīvi.

Kas attiecas uz kanālu un arī spuņupes krastu apmeklētājiem tad tā lielākā daļa ir cūkas un MN neievērotāji, normāli makšķernieki tur vairs nebrauc, jo viņus pieskaitīs pie tiem pašiem, lai arī viņi aizbrauks ar 250l maisu prom savācot arī citu sūdus.

PS. piedodiet ka izgāzu žulti, jo man ir 3x bērni un bieži vakarā gribās uz pludiņu aizbraukt ar visiem no krasta bet vietas piedirstas tā ka to nevar ... ir vietas ko esmu mēģinājis kopt, bet tas ir līdz nākamai reizei...

Sorry, vēlreiz par OFFtopic

Davis-Di, 8.jūnijs 2020, 00:08

P.S. Šodien pļāvu zāli mājai aiz sētas. Aiz ceriņkrūma cilvēkveidīgās būtnes čupa. Par ko mēs runājam, labiekārtots tiem copmaņu simtiem nekas nav. .......:(. Šogad bijām ar Diametru Valgundē, uzstādīta mājiņa ar sirsniņu. Stāv vina tur škiet vismaz pedējos 8 gadus. Daudz atkarīgs no pašvaldības intelekta. Lielupes ietekā līcī uzstadītas atkritumu urnas. Tiesa, izvestas netiek regulāri.
8.jūnijs 2020, 00:52 | links
 
Tas pagrieziens virzienā uz Ventspils pa kreisi, pārbaraucot, Spuņņupi uz Dzintariem, garām Kalmēm. Auto jāatstaj pļaviņā un pēc tam gājiens pa uzbērumu, kur var pa nakti iekrist bedrēs, un tālāk 100 - 200 metri uz ezera pusi.

Pravietis, 7.jūnijs 2020, 23:10

Ķeru no laivas!!! (tiesa 3x gadus Babē pa nakti neesmu bijis, pietiek ar laukiem uc. vietām)

Bet jaunībā jā tur līdām gravim pāri un arī pa labi vietas taisījām,inspektori mūs dzina prom, tad ar kostīmiem maijā babīti bradājām, inspektori veda ārā (kāds stučīja)...
Tas gravis tagad ir laikam meroliēts un krasts nostiprināts, tur džeki uz spuņupes lieguma zonas ķer arī no krasta.

Bet ja grib labu lomu tad ar laivu jābrauc. Tajos pašos vecupeniekos paņem lielo pelu vai lotu, normālu krēslu iekšā, statīvu kur kātus atbalstīt ... grābekli uz kāta un uz striķa lai zāles patīrītu ... biku barību un aidā, bez loma ir grūti palikt, ja nesi pilnīgs ... pī...

Davis-Di, 7.jūnijs 2020, 23:33
Nu redz, atkal inspektori, hobijs visus dzenāt. Pagājušo gadu tajā pusē nebiju. Biju otrā pusē. Bet par to mums abiem zināmo vietu, skatoties šodien pēc plāna, tā izskatās, ka ir uz lieguma robežas. Par vietas sagatavošanu. Es arī strādāju ar savas konstrukcijas grābekli bez kāta. Savādāk, bez vietas izstrādes pie normāla līņa netikt. Laivā gan pa nakti nepatīk sēdēt.

Pravietis, 7.jūnijs 2020, 23:52

Es nekad nevainoju inspektorus, jo viņi pilda savu darbu... ne jaunībā ne tagad. Dusmīgs inspektors man protokolu var sastādīt uz sitiena jo āķu attālums daudziem BB mānekļiem un arī āķu lielums pārsniedz MN atļauto, tiesa kad to pieņēma viņi domāja par cemerētājiem nevis līdaku copmaņiem, kur Oltem lielas līdakas ķeriens ir čhmok nevis BOOM, bet patiesībā ir tā ka dažreiz viņa ~60kg svaru no tupēlem izrautu ar to BOOM!
Esmu pats bijis kādu laiku sabiedriskais, bet fokusējos uz tīkliniekiem un zemmēriem, un kā jau tas pierasts tad kad apliecība ir tā ka nemaz to pārkāpēju nav tik daudz, bet ka nav tad redzi vairāk.

Līdz ar to viss ir relatīvi.

Kas attiecas uz kanālu un arī spuņupes krastu apmeklētājiem tad tā lielākā daļa ir cūkas un MN neievērotāji, normāli makšķernieki tur vairs nebrauc, jo viņus pieskaitīs pie tiem pašiem, lai arī viņi aizbrauks ar 250l maisu prom savācot arī citu sūdus.

PS. piedodiet ka izgāzu žulti, jo man ir 3x bērni un bieži vakarā gribās uz pludiņu aizbraukt ar visiem no krasta bet vietas piedirstas tā ka to nevar ... ir vietas ko esmu mēģinājis kopt, bet tas ir līdz nākamai reizei...

Sorry, vēlreiz par OFFtopic

Davis-Di, 8.jūnijs 2020, 00:08


Viss kārtībā.

Līdakas spiests esmu ķert tad, tad tās sāk traucēt ķert balto zivi un okupē iebaroto akvatoriju. Jā, protams, gadās, kad brauc pēc baltās zivs, bet atbrauc ar līdakām un ašukiem. Paliek pašam sevis žēl par vārītajām putrām un citam lietām. Neesmu spinigists klasiskā izpratnē. Patīk uz dzīvo. Apakšā āķi un prikorms baltai zivij, nedaudz augstāk uz tās pašas sistēmas maile. Protams čakars, ielaižot, izņemot sistēmu, bet ko darīt. Paliksi vispār gribot, ja neko nedarīsi. Par kanāliem atbildēšu ;
Tagad parēķināju, ka kanalā no Kalnciema puses 22 -25 g. atpakaļ bija unikāls gadījums dzīvē, dažāda lieluma, aptuveni 36 - 40 gab. līņi. Precīzi vairs neatceros, bet ārprāc. Vēl 7-9 gadus atpakaļ bija aptuveni 40 kg. brekšu Varkalī. Par tehniku un paņēmieniem nestāstīšu. Tā lūk, izšauj kanāli . Un tad vairs miskaste netraucē...:). Pēdējos gadus šķiet copmaņi palikuši kulturālāki, misenes maisu lielums un daudzums ir samazinājies.
8.jūnijs 2020, 00:37 | links
 
Tas pagrieziens virzienā uz Ventspils pa kreisi, pārbaraucot, Spuņņupi uz Dzintariem, garām Kalmēm. Auto jāatstaj pļaviņā un pēc tam gājiens pa uzbērumu, kur var pa nakti iekrist bedrēs, un tālāk 100 - 200 metri uz ezera pusi.

Pravietis, 7.jūnijs 2020, 23:10

Ķeru no laivas!!! (tiesa 3x gadus Babē pa nakti neesmu bijis, pietiek ar laukiem uc. vietām)

Bet jaunībā jā tur līdām gravim pāri un arī pa labi vietas taisījām,inspektori mūs dzina prom, tad ar kostīmiem maijā babīti bradājām, inspektori veda ārā (kāds stučīja)...
Tas gravis tagad ir laikam meroliēts un krasts nostiprināts, tur džeki uz spuņupes lieguma zonas ķer arī no krasta.

Bet ja grib labu lomu tad ar laivu jābrauc. Tajos pašos vecupeniekos paņem lielo pelu vai lotu, normālu krēslu iekšā, statīvu kur kātus atbalstīt ... grābekli uz kāta un uz striķa lai zāles patīrītu ... biku barību un aidā, bez loma ir grūti palikt, ja nesi pilnīgs ... pī...

Davis-Di, 7.jūnijs 2020, 23:33
Nu redz, atkal inspektori, hobijs visus dzenāt. Pagājušo gadu tajā pusē nebiju. Biju otrā pusē. Bet par to mums abiem zināmo vietu, skatoties šodien pēc plāna, tā izskatās, ka ir uz lieguma robežas. Par vietas sagatavošanu. Es arī strādāju ar savas konstrukcijas grābekli bez kāta. Savādāk, bez vietas izstrādes pie normāla līņa netikt. Laivā gan pa nakti nepatīk sēdēt.

Pravietis, 7.jūnijs 2020, 23:52


Es nekad nevainoju inspektorus, jo viņi pilda savu darbu... ne jaunībā ne tagad. Dusmīgs inspektors man protokolu var sastādīt uz sitiena jo āķu attālums daudziem BB mānekļiem un arī āķu lielums pārsniedz MN atļauto, tiesa kad to pieņēma viņi domāja par cemerētājiem nevis līdaku copmaņiem, kur Oltem lielas līdakas ķeriens ir čhmok nevis BOOM, bet patiesībā ir tā ka dažreiz viņa ~60kg svaru no tupēlem izrautu ar to BOOM!
Esmu pats bijis kādu laiku sabiedriskais, bet fokusējos uz tīkliniekiem un zemmēriem, un kā jau tas pierasts tad kad apliecība ir tā ka nemaz to pārkāpēju nav tik daudz, bet ka nav tad redzi vairāk.

Līdz ar to viss ir relatīvi.

Kas attiecas uz kanālu un arī spuņupes krastu apmeklētājiem tad tā lielākā daļa ir cūkas un MN neievērotāji, normāli makšķernieki tur vairs nebrauc, jo viņus pieskaitīs pie tiem pašiem, lai arī viņi aizbrauks ar 250l maisu prom savācot arī citu sūdus.

PS. piedodiet ka izgāzu žulti, jo man ir 3x bērni un bieži vakarā gribās uz pludiņu aizbraukt ar visiem no krasta bet vietas piedirstas tā ka to nevar ... ir vietas ko esmu mēģinājis kopt, bet tas ir līdz nākamai reizei...

Sorry, vēlreiz par OFFtopic
8.jūnijs 2020, 00:08 | links
 
Tas pagrieziens virzienā uz Ventspils pa kreisi, pārbaraucot, Spuņņupi uz Dzintariem, garām Kalmēm. Auto jāatstaj pļaviņā un pēc tam gājiens pa uzbērumu, kur var pa nakti iekrist bedrēs, un tālāk 100 - 200 metri uz ezera pusi.

Pravietis, 7.jūnijs 2020, 23:10

Ķeru no laivas!!! (tiesa 3x gadus Babē pa nakti neesmu bijis, pietiek ar laukiem uc. vietām)

Bet jaunībā jā tur līdām gravim pāri un arī pa labi vietas taisījām,inspektori mūs dzina prom, tad ar kostīmiem maijā babīti bradājām, inspektori veda ārā (kāds stučīja)...
Tas gravis tagad ir laikam meroliēts un krasts nostiprināts, tur džeki uz spuņupes lieguma zonas ķer arī no krasta.

Bet ja grib labu lomu tad ar laivu jābrauc. Tajos pašos vecupeniekos paņem lielo pelu vai lotu, normālu krēslu iekšā, statīvu kur kātus atbalstīt ... grābekli uz kāta un uz striķa lai zāles patīrītu ... biku barību un aidā, bez loma ir grūti palikt, ja nesi pilnīgs ... pī...

Davis-Di, 7.jūnijs 2020, 23:33

Nu redz, atkal inspektori, hobijs visus dzenāt. Pagājušo gadu tajā pusē nebiju. Biju otrā pusē. Bet par to mums abiem zināmo vietu, skatoties šodien pēc plāna, tā izskatās, ka ir uz lieguma robežas. Par vietas sagatavošanu. Es arī strādāju ar savas konstrukcijas grābekli bez kāta. Savādāk, bez vietas izstrādes pie normāla līņa netikt. Laivā gan pa nakti nepatīk sēdēt.
7.jūnijs 2020, 23:52 | links
 
Pravietis [07.06.20]: Aiz Spuņciema pa kreisi un līdz galam, tur kādreiz labi līņu un karūsu lomi bija. Tur pie paša vaļņa var piebraukt. Pāri valnim un uzreiz ezers. Bet tas bij gadus 7..9 atpakaļ. Tagad tur dikti viss aizaudzis. Nav tur īsti makšķeri kur iemest.

nelietotaajs, 7.jūnijs 2020, 23:18
Tas jau ir ezers. Liegums līdz 31 jūlijam.
Mēs tur vasarā copējām.
Tur, man šķiet ir tā Spuņupes lieguma zona. Liegums līdz 30.jūnijam. bet precīzi neatceros.
7.jūnijs 2020, 23:40 | links
 
Ko bet ko, bet Babīti neticās, ka ar pludiņu varētu izķert!
UZ līdakām jā tur ir presings un viņas dažreiz neņem jo nopresētas, bet nejau ka viņas tur nav!
7.jūnijs 2020, 23:37 | links
 
Tas pagrieziens virzienā uz Ventspils pa kreisi, pārbaraucot, Spuņņupi uz Dzintariem, garām Kalmēm. Auto jāatstaj pļaviņā un pēc tam gājiens pa uzbērumu, kur var pa nakti iekrist bedrēs, un tālāk 100 - 200 metri uz ezera pusi.

Pravietis, 7.jūnijs 2020, 23:10


Ķeru no laivas!!! (tiesa 3x gadus Babē pa nakti neesmu bijis, pietiek ar laukiem uc. vietām)

Bet jaunībā jā tur līdām gravim pāri un arī pa labi vietas taisījām,inspektori mūs dzina prom, tad ar kostīmiem maijā babīti bradājām, inspektori veda ārā (kāds stučīja)...
Tas gravis tagad ir laikam meroliēts un krasts nostiprināts, tur džeki uz spuņupes lieguma zonas ķer arī no krasta.

Bet ja grib labu lomu tad ar laivu jābrauc. Tajos pašos vecupeniekos paņem lielo pelu vai lotu, normālu krēslu iekšā, statīvu kur kātus atbalstīt ... grābekli uz kāta un uz striķa lai zāles patīrītu ... biku barību un aidā, bez loma ir grūti palikt, ja nesi pilnīgs ... pī...
7.jūnijs 2020, 23:33 | links
 
Aiz Spuņciema pa kreisi un līdz galam, tur kādreiz labi līņu un karūsu lomi bija. Tur pie paša vaļņa var piebraukt. Pāri valnim un uzreiz ezers. Bet tas bij gadus 7..9 atpakaļ. Tagad tur dikti viss aizaudzis. Nav tur īsti makšķeri kur iemest.

nelietotaajs, 7.jūnijs 2020, 23:18

Tas jau ir ezers. Liegums līdz 31 jūlijam.
7.jūnijs 2020, 23:32 | links
 
Aiz Spuņciema pa kreisi un līdz galam, tur kādreiz labi līņu un karūsu lomi bija. Tur pie paša vaļņa var piebraukt. Pāri valnim un uzreiz ezers. Bet tas bij gadus 7..9 atpakaļ. Tagad tur dikti viss aizaudzis. Nav tur īsti makšķeri kur iemest.
7.jūnijs 2020, 23:18 | links
 
Tas pagrieziens virzienā uz Ventspils pa kreisi, pārbaraucot, Spuņņupi uz Dzintariem, garām Kalmēm. Auto jāatstaj pļaviņā un pēc tam gājiens pa uzbērumu, kur var pa nakti iekrist bedrēs, un tālāk 100 - 200 metri uz ezera pusi.
7.jūnijs 2020, 23:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager