Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Ar Gāti domā, dziļajam kanālam piegulošo, aizaugušo piekrastes daļu.... Kā ir veicies grāvjos....

Pravietis, 7.jūnijs 2020, 22:40


Nē par ezera Gātes galu uzskatu no Spuņupes līdz niedrājiem.
Jau 20+ gadus uzskatu ka kanālu cope gan pie Babītes, gan Lielupē ir neefektīva ... ja grib labu lomu tur jābūt pietiekoši lielai akvatorijai kur zivij kustēties un baroties... tad tur arī ir zivis un izmērs. Nepatīk tusiņš līdz ar to izstrādāju savas vietas un nevienam netraucēju.
7.jūnijs 2020, 22:52 | links
 
Ar Gāti domā, dziļajam kanālam piegulošo, aizaugušo piekrastes daļu.... Kā ir veicies grāvjos....
7.jūnijs 2020, 22:40 | links
 
Ja iet runa par 2kg+ līņiem tad uzskatu gātes gals ir labāks, ja piezvejā grib breksi tad jau centrālie rajoni, ja atkal interesē karūsa piezvejā tad jāizvēlas seklāki rajoni starp puduriem.
Visā tajā pasākumā visvairāk besī ruduļi, tie ir lieli un uzmācas arī pa nakti un traucē ķert līni!
Karpas ir, bet reti.
7.jūnijs 2020, 22:09 | links
 
seedoo [07.06.20]: Abavniekss [47m]: MT9 [33m]: ...vai Tu varētu man pateikt pēc "Dabas lieguma funkcionālā zonu robežu apraksta" vismaz koordinātu 16. punkta atrašanās vietu.
Pravietis, 7.jūnijs 2020, 20:56
Tauta runā, ka šī punkta noteikšanai labi noder aplikācija "Mana cope". Domāju daudz ir tādu vietu Latvijā, kur grūti saprast precīzu lieguma beigu punktu. Babītes ezers šajā jomā nav unikāls. Foruma dalībnieku vainas tur nav... :)))Tūliņ Tev būs metru garš skaidrojums un literārs viedokļa apraksts no dieva izredzētā!:)))1tev žaba spiež?
Vnk ZB. Un tev?
7.jūnijs 2020, 22:01 | links
 
Es jau sen tos punktus pēc koordinātām saliku Google maps-tas vienmēr strādā un vienmēr ir pieejams

VilnisL, 7.jūnijs 2020, 21:30

Klau, man navigācijā stav iekšā Jāņa sēta. Tur taču arī var likt iekšā koordinātas, un pat saprotamākam un pārredzamākam rezultātam vajadzētu būt. Nāksies piestrādāt..... Neskatoties uz to MK not. pārbaudīt nevarēs, jo koordinātu punktu pēc zonu robežu apraksta Melnajam caurumam pie Varkaļa nav.
7.jūnijs 2020, 21:50 | links
 
Abavniekss [07.06.20]: MT9 [33m]: ...vai Tu varētu man pateikt pēc "Dabas lieguma funkcionālā zonu robežu apraksta" vismaz koordinātu 16. punkta atrašanās vietu.
Pravietis, 7.jūnijs 2020, 20:56
Tauta runā, ka šī punkta noteikšanai labi noder aplikācija "Mana cope". Domāju daudz ir tādu vietu Latvijā, kur grūti saprast precīzu lieguma beigu punktu. Babītes ezers šajā jomā nav unikāls. Foruma dalībnieku vainas tur nav... :)))Tūliņ Tev būs metru garš skaidrojums un literārs viedokļa apraksts no dieva izredzētā!:)))1
tev žaba spiež?
7.jūnijs 2020, 21:42 | links
 
Varbūt Tev ir zināma šajā nogieznī piebraukšanas vieta ar četriem velkošajiem un, protams, piekļuve pie ūdens.

Pravietis, 7.jūnijs 2020, 21:27

Ezerkrastos esmu bijis tikai 1 reizi, tādēļ nespēšu tev palīdzēt. Bet daudzi no šīs bāzes copē un pārzina šo rajonu. Šie copmaņi varētu tev palīdzēt. Lai veicas! ;)
7.jūnijs 2020, 21:41 | links
 
Es jau sen tos punktus pēc koordinātām saliku Google maps-tas vienmēr strādā un vienmēr ir pieejams
7.jūnijs 2020, 21:30 | links
 
...vai Tu varētu man pateikt pēc "Dabas lieguma funkcionālā zonu robežu apraksta" vismaz koordinātu 16. punkta atrašanās vietu.
Pravietis, 7.jūnijs 2020, 20:56
Tauta runā, ka šī punkta noteikšanai labi noder aplikācija "Mana cope". Domāju daudz ir tādu vietu Latvijā, kur grūti saprast precīzu lieguma beigu punktu. Babītes ezers šajā jomā nav unikāls. Foruma dalībnieku vainas tur nav... :)))

MT9, 7.jūnijs 2020, 21:09

Paldies par sapratni. Npprotu, ka aicini uz Ezerkrastiem. Mans mērķis šobrīd ir karpveidīgas, tādēļ process garš, gandrīz diennakts ražīmā. Pēc kartes noprotu, ka no laivu bāzes līdz 16.punktam, varbūtēji varētu būt 1,5 km - 2 km. Varbūt Tev ir zināma šajā nogieznī piebraukšanas vieta ar četriem velkošajiem un, protams, piekļuve pie ūdens. Varbūt kāds saprotošs zemes saimnieks atbalstīs stavēšanu. Šķiet tur viss privāts. Pie 16. punkta šķiet grāvja, kanāla vairs nav.
7.jūnijs 2020, 21:27 | links
 
MT9 [07.06.20]: ...vai Tu varētu man pateikt pēc "Dabas lieguma funkcionālā zonu robežu apraksta" vismaz koordinātu 16. punkta atrašanās vietu.
Pravietis, 7.jūnijs 2020, 20:56
Tauta runā, ka šī punkta noteikšanai labi noder aplikācija "Mana cope". Domāju daudz ir tādu vietu Latvijā, kur grūti saprast precīzu lieguma beigu punktu. Babītes ezers šajā jomā nav unikāls. Foruma dalībnieku vainas tur nav... :)))
Tūliņ Tev būs metru garš skaidrojums un literārs viedokļa apraksts no dieva izredzētā!:)))
7.jūnijs 2020, 21:14 | links
 
Tauta runā, ka šī punkta noteikšanai labi noder aplikācija "Mana cope". Domāju daudz ir tādu vietu Latvijā, kur grūti saprast precīzu lieguma beigu punktu. Babītes ezers šajā jomā nav unikāls. Foruma dalībnieku vainas tur nav... :)))

MT9, 7.jūnijs 2020, 21:09


@MT9
Karoče mans S10 GPS gļučī tāpēc arī Mana Cope aplikācija gļučīja ... jo tām X bildēm piefikseju ka GPS točkas ir pretī Vecupeniekiem tai fermā :))))
7.jūnijs 2020, 21:13 | links
 
Pravieti,
Tavi solījumi nav graša vērti! Vakar tu paziņo, ka slēdz tēmu, bet šodien jau atkal esi pieraudājis visu sadaļu! Tāds pļāpa vien esi!:)
Bet var just, kā no tevis sijā izmisums, rūgtums, aizvainojums un pat neliela panika!:)
7.jūnijs 2020, 21:10 | links
 
...vai Tu varētu man pateikt pēc "Dabas lieguma funkcionālā zonu robežu apraksta" vismaz koordinātu 16. punkta atrašanās vietu.
Pravietis, 7.jūnijs 2020, 20:56

Tauta runā, ka šī punkta noteikšanai labi noder aplikācija "Mana cope". Domāju daudz ir tādu vietu Latvijā, kur grūti saprast precīzu lieguma beigu punktu. Babītes ezers šajā jomā nav unikāls. Foruma dalībnieku vainas tur nav... :)))
7.jūnijs 2020, 21:09 | links
 
@Pravieti

Mans komentārs bija attiecināms par šo epitetu: "Bet varbūt plēsēju ķērājiem no laivām atvērt savu sadaļu"!

Davis-Di, 7.jūnijs 2020, 19:42

Bet kā ar Tavu repliku ; "pārvākties, atvert savu nodaļu un braukt makšķerēt".... Gadījumā, ja rīt es braucu uz atļauto Ziemeļu copes daļu, vai Tu varētu man pateikt pēc "Dabas lieguma funkcionālā zonu robežu apraksta" vismaz koordinātu 16. punkta atrašanās vietu. Proti vizuālo, provizorisko dabas aprakstu kā noorienteties telpā. Kādi priekšmeti (ceļš, mājas, iekārtas) pateiktu priekšā, kā man atrast šo krasta līnijas robežu starp Melno caurumu un Ziemeļu daļu. Būšu pateicīgs, ja palīdzēsi. Vismaz kurš pagrieziens no šosejas. Pagrieziena apraksts, ceļa zīmes, rādītāji. Ja vēlies zināt manu skatījumu par normatīvo dokumentu neatbilstību faktiskajiem apstākļiem un to nespēju strādāt tiesiskā valstī, uzrakstīšu privāti, jo apsolīju stāstu par šo tematu vismaz uz laiku slēgt.
7.jūnijs 2020, 20:56 | links
 
Pravietis [07.06.20]: Visu cieņu MT9 par centieniem uzturēt veselīgu atmosfēru.
Te lielai daļai ieteiktu vai nu atvērt jaunu sadaļu "Normatīvie Akti" un pārvākties tur vai arī atslēgt sev internetu un beidzot braukt makšķerēt!

Davis-Di, 7.jūnijs 2020, 10:46
Bet varbūt plēsēju ķērājiem no laivām atvērt savu sadaļu. Ezerā dzīvo arī baltās zivis, kuras makšķernieki ķēra, starp citu, arī no krasta un ne tikai no laivas. Šobrīd (manas) viņu intereses tiek ierobežotas. Jūs jau neesat uz ezera naktīs, tādēļ problēmas svešas. Man šķiet, ka ornitologi, ne arī viltus ornitologi netiek ar saviem pienākumiem galā. Nakts diskotēkas no lieguma Ziemeļu daļas krasta skan pāri visam ezeram. Es tās klausos otrā pusē ezeram no Kalnciema šosejas puses. Regulārie raķešu salūtu blīkšķi visu vasaru un rudenī. Esmu brīnījies, kā pīļu sezonas laikā nav bijis atšauts kāds makšķernieks. Tagad salutēs zem decibellu fanfārām, urbanizācijai pakļautajā un piegulošajā teritorijā blakus Melnajam caurumam un pāri ligzdotājiem. Saldu miedziņu visiem "čučētājiem". Varēja demokrāti vismaz formālo tautas aptauju noorganizēt. Vai mums pārapdzīvotība un visas iespējas izsmeltas, apbūves platību vairs nav.

Pravietis, 7.jūnijs 2020, 12:22

Sūdīgs tu pravietis...
Tas ka patīk arī šādi sēdēt pa naktīm Babītē, tas jau neskaitās (bilde no mana albuma ja kas)!


Agrāk Babītē no krasta un ar savu laivu vispār bija aizliegts un atļauts bija tikai no MMB laivu bāzēm, tas ka kādu laiku inspektori pievēra acis, nenozīmē ka tādiem kā Jums tas jāpieņem par normu. Kad tur krastos apskatītos ko Jūs tur atstājat - tas vispār ir ārprāts ...

Davis-Di, 7.jūnijs 2020, 17:10

Tev nešķiet pašam, ka attieksme pret mani ir neadekvāta. Ko nozīmē teiciens"...ka tādiem kā Jums.....". Uz kāda pamata esmu identificēts ar Varkaļu atkritumiem. Es pat nesmēķēju. Palasi, cik litru ūdens sabojā viens ūdenī iemests izsmēķis. Starp citu, neredzu bildē nakti, bet vēlu vakaru, bet tam nav nekāda sakara, kurā vietā mēs katrs copējam. Bet varbūt tu gribi pateikt, ka viss ko teicu ir meli un situācija naktīs uz ezera uzlabosies un mūsu padzīšana ir panaceja priekš putniem. Jā man ir laiva. Nu un kādas problēmas...Kāpēc tiem, kuriem ir savas laivas būtu jāliedz tās izmantot. Vai tā netiek lobēti atsevišķi bāzu īpašnieki ? Nevajag uz mani izliet žulti ar vārdu "sūdīgs". Neesmu ne skrandu proletariāts, ne arī buržujs. Babīte vismaz pagaidām, un ceru vēl kādu laiku paliks par publisku ezeru. Es runāju par iespējamā, kā šeit runā, kārtējā kotedžu ciemata būvniecību, kura uzcelšana ierobežos milzīgam skaitam makšķernieku viņu tiesības, un tai pašā laikā māju īpašniekiem radīs privilēģijas, kas pēc definīcijas nevar būt savienojamas ar netraucētu putnu ligzdošanu, iepriekš manis aprakstīto iemeslu dēļ. Pieminēsiet manus vārdus, ka pēc kāda laika kanālā parādīsies arī laivu piestātne, tādēļ jau tiekam padzīti, tiek gatavota augsne. Priviliģētajiem viss būs.....
Viss, tēmu slēdzu! :)))
7.jūnijs 2020, 20:11 | links
 
@Pravieti

Mans komentārs bija attiecināms par šo epitetu: "Bet varbūt plēsēju ķērājiem no laivām atvērt savu sadaļu"!
7.jūnijs 2020, 19:42 | links
 
Visu cieņu MT9 par centieniem uzturēt veselīgu atmosfēru.
Te lielai daļai ieteiktu vai nu atvērt jaunu sadaļu "Normatīvie Akti" un pārvākties tur vai arī atslēgt sev internetu un beidzot braukt makšķerēt!

Davis-Di, 7.jūnijs 2020, 10:46
Bet varbūt plēsēju ķērājiem no laivām atvērt savu sadaļu. Ezerā dzīvo arī baltās zivis, kuras makšķernieki ķēra, starp citu, arī no krasta un ne tikai no laivas. Šobrīd (manas) viņu intereses tiek ierobežotas. Jūs jau neesat uz ezera naktīs, tādēļ problēmas svešas. Man šķiet, ka ornitologi, ne arī viltus ornitologi netiek ar saviem pienākumiem galā. Nakts diskotēkas no lieguma Ziemeļu daļas krasta skan pāri visam ezeram. Es tās klausos otrā pusē ezeram no Kalnciema šosejas puses. Regulārie raķešu salūtu blīkšķi visu vasaru un rudenī. Esmu brīnījies, kā pīļu sezonas laikā nav bijis atšauts kāds makšķernieks. Tagad salutēs zem decibellu fanfārām, urbanizācijai pakļautajā un piegulošajā teritorijā blakus Melnajam caurumam un pāri ligzdotājiem. Saldu miedziņu visiem "čučētājiem". Varēja demokrāti vismaz formālo tautas aptauju noorganizēt. Vai mums pārapdzīvotība un visas iespējas izsmeltas, apbūves platību vairs nav.

Pravietis, 7.jūnijs 2020, 12:22

Sūdīgs tu pravietis...
Tas ka patīk arī šādi sēdēt pa naktīm Babītē, tas jau neskaitās (bilde no mana albuma ja kas)!


Agrāk Babītē no krasta un ar savu laivu vispār bija aizliegts un atļauts bija tikai no MMB laivu bāzēm, tas ka kādu laiku inspektori pievēra acis, nenozīmē ka tādiem kā Jums tas jāpieņem par normu. Kad tur krastos apskatītos ko Jūs tur atstājat - tas vispār ir ārprāts ...

Davis-Di, 7.jūnijs 2020, 17:10


Tev nešķiet pašam, ka attieksme pret mani ir neadekvāta. Ko nozīmē teiciens"...ka tādiem kā Jums.....". Uz kāda pamata esmu identificēts ar Varkaļu atkritumiem. Es pat nesmēķēju. Palasi, cik litru ūdens sabojā viens ūdenī iemests izsmēķis. Starp citu, neredzu bildē nakti, bet vēlu vakaru, bet tam nav nekāda sakara, kurā vietā mēs katrs copējam. Bet varbūt tu gribi pateikt, ka viss ko teicu ir meli un situācija naktīs uz ezera uzlabosies un mūsu padzīšana ir panaceja priekš putniem. Jā man ir laiva. Nu un kādas problēmas...Kāpēc tiem, kuriem ir savas laivas būtu jāliedz tās izmantot. Vai tā netiek lobēti atsevišķi bāzu īpašnieki ? Nevajag uz mani izliet žulti ar vārdu "sūdīgs". Neesmu ne skrandu proletariāts, ne arī buržujs. Babīte vismaz pagaidām, un ceru vēl kādu laiku paliks par publisku ezeru. Es runāju par iespējamā, kā šeit runā, kārtējā kotedžu ciemata būvniecību, kura uzcelšana ierobežos milzīgam skaitam makšķernieku viņu tiesības, un tai pašā laikā māju īpašniekiem radīs privilēģijas, kas pēc definīcijas nevar būt savienojamas ar netraucētu putnu ligzdošanu, iepriekš manis aprakstīto iemeslu dēļ. Pieminēsiet manus vārdus, ka pēc kāda laika kanālā parādīsies arī laivu piestātne, tādēļ jau tiekam padzīti, tiek gatavota augsne. Priviliģētajiem viss būs.....
7.jūnijs 2020, 19:24 | links
 
Visu cieņu MT9 par centieniem uzturēt veselīgu atmosfēru.
Te lielai daļai ieteiktu vai nu atvērt jaunu sadaļu "Normatīvie Akti" un pārvākties tur vai arī atslēgt sev internetu un beidzot braukt makšķerēt!

Davis-Di, 7.jūnijs 2020, 10:46
Bet varbūt plēsēju ķērājiem no laivām atvērt savu sadaļu. Ezerā dzīvo arī baltās zivis, kuras makšķernieki ķēra, starp citu, arī no krasta un ne tikai no laivas. Šobrīd (manas) viņu intereses tiek ierobežotas. Jūs jau neesat uz ezera naktīs, tādēļ problēmas svešas. Man šķiet, ka ornitologi, ne arī viltus ornitologi netiek ar saviem pienākumiem galā. Nakts diskotēkas no lieguma Ziemeļu daļas krasta skan pāri visam ezeram. Es tās klausos otrā pusē ezeram no Kalnciema šosejas puses. Regulārie raķešu salūtu blīkšķi visu vasaru un rudenī. Esmu brīnījies, kā pīļu sezonas laikā nav bijis atšauts kāds makšķernieks. Tagad salutēs zem decibellu fanfārām, urbanizācijai pakļautajā un piegulošajā teritorijā blakus Melnajam caurumam un pāri ligzdotājiem. Saldu miedziņu visiem "čučētājiem". Varēja demokrāti vismaz formālo tautas aptauju noorganizēt. Vai mums pārapdzīvotība un visas iespējas izsmeltas, apbūves platību vairs nav.

Pravietis, 7.jūnijs 2020, 12:22


Sūdīgs tu pravietis...
Tas ka patīk arī šādi sēdēt pa naktīm Babītē, tas jau neskaitās (bilde no mana albuma ja kas)!


Agrāk Babītē no krasta un ar savu laivu vispār bija aizliegts un atļauts bija tikai no MMB laivu bāzēm, tas ka kādu laiku inspektori pievēra acis, nenozīmē ka tādiem kā Jums tas jāpieņem par normu. Kad tur krastos apskatītos ko Jūs tur atstājat - tas vispār ir ārprāts ...
7.jūnijs 2020, 17:10 | links
 
šodien zandarts uz 2.5, līdaka 53 cm un 40 cm asaris , + asarīši.
7.jūnijs 2020, 14:48 | links
 

"Pravietis, sieviešu dzimtē — praviete, ir persona, kas apgalvo, ka ir sazinājies ar pārdabisko vai dievišķo, un kalpo kā starpnieks starp to un cilvēci. Pravieši sevi bieži vien uzskata par Dieva izredzētajiem. Ziņu, ko pravietis pasniedz, sauc par pravietojumu. Pravieši ir ikvienā Ābrama reliģijā (kristietībā, jūdaismā un islāmā), kā arī daudzās citās reliģijās."
:)))))
7.jūnijs 2020, 13:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager