Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Pravieti,
Tu tak vakar slēdzi tēmu!!! :)))
Ko bāzies atkal ar savām ierobežotajām iespējām! Esi tukšpļūtis!? Aizvereis tak beidzot! Brauc makšķerēt! Vietas pietiks visiem, un, ja mācēsi, par ko es protams šaubos, var būt pat kaut ko noķersi!
7.jūnijs 2020, 13:01 | links
 
Visu cieņu MT9 par centieniem uzturēt veselīgu atmosfēru.
Te lielai daļai ieteiktu vai nu atvērt jaunu sadaļu "Normatīvie Akti" un pārvākties tur vai arī atslēgt sev internetu un beidzot braukt makšķerēt!

Davis-Di, 7.jūnijs 2020, 10:46

Bet varbūt plēsēju ķērājiem no laivām atvērt savu sadaļu. Ezerā dzīvo arī baltās zivis, kuras makšķernieki ķēra, starp citu, arī no krasta un ne tikai no laivas. Šobrīd (manas) viņu intereses tiek ierobežotas. Jūs jau neesat uz ezera naktīs, tādēļ problēmas svešas. Man šķiet, ka ornitologi, ne arī viltus ornitologi netiek ar saviem pienākumiem galā. Nakts diskotēkas no lieguma Ziemeļu daļas krasta skan pāri visam ezeram. Es tās klausos otrā pusē ezeram no Kalnciema šosejas puses. Regulārie raķešu salūtu blīkšķi visu vasaru un rudenī. Esmu brīnījies, kā pīļu sezonas laikā nav bijis atšauts kāds makšķernieks. Tagad salutēs zem decibellu fanfārām, urbanizācijai pakļautajā un piegulošajā teritorijā blakus Melnajam caurumam un pāri ligzdotājiem. Saldu miedziņu visiem "čučētājiem". Varēja demokrāti vismaz formālo tautas aptauju noorganizēt. Vai mums pārapdzīvotība un visas iespējas izsmeltas, apbūves platību vairs nav.
7.jūnijs 2020, 12:22 | links
 
Ņemot vērā kritiski zemo ūdens līmeni Babītē, tie, kas tieši tagad laižas iekšā no Dūšeļu bāzes, varētu būt nedaudz pārsteigti, kādēļ laiva neslīd... :)))
7.jūnijs 2020, 12:16 | links
 
Es tak teicu gaidām samus!!!

Davis-Di, 7.jūnijs 2020, 11:56

Jā, es vakar ieraudzīju bildes un arī biju patīkami pārsteigts :) Zuti redzēju, meža vimbu arī, par zandartiem dzirdēju, bet, lai samu Babītē noķertu, tas gan man jaunums :)
7.jūnijs 2020, 12:11 | links
 
Es tak teicu gaidām samus!!!
@EZERKRASTI


7.jūnijs 2020, 11:56 | links
 
Davis-Di [07.06.20]: Visu cieņu MT9 par centieniem uzturēt veselīgu atmosfēru.
Te lielai daļai ieteiktu vai nu atvērt jaunu sadaļu "Normatīvie Akti" un pārvākties tur vai arī atslēgt sev internetu un beidzot braukt makšķerēt!
Piekrītu!es jau gadu esmu patriekts no sadaļas Babītes ezers! :DDD
7.jūnijs 2020, 11:04 | links
 
Mt! Tu ar metrus gribēji, bet kastītē neieliki ne kartfeļus mundierī ne sīpolus.
Padomā vai nav laiks kopā ar Otiņu kādu ilustrētu grāmatu ar copes stāstiem kopā izdot. Skaisti lasīt.

Jurik, 7.jūnijs 2020, 06:28

Njā, laikam tiešām metram netīk ne ceptu kartupeļu, ne ceptu sīpolu aromāts... :) Par grāmatu vecumdienās būs jāpadomā :D

MT9 atskaites vienmēr patīkami lasīt. Ne asakas!

svens76, 7.jūnijs 2020, 08:35

Paldies! :)
7.jūnijs 2020, 10:52 | links
 
Visu cieņu MT9 par centieniem uzturēt veselīgu atmosfēru.
Te lielai daļai ieteiktu vai nu atvērt jaunu sadaļu "Normatīvie Akti" un pārvākties tur vai arī atslēgt sev internetu un beidzot braukt makšķerēt!
7.jūnijs 2020, 10:46 | links
 
VD17 [07.06.20]: Ir beigusas Babites ezera aizsardzibas un izmantosanas noteikumi drizuma izstradas jaunus notejkumus Pec manis dzirdeta( Varam Valsts, vides inspektors)lieguma zona bus parcelta uz Gates pusi del Pilsetas un Lidostas Riga https://www.daba.gov.lv/upload/File/DAPi_apstiprin/DL_Babites_ez-09.pdf Pagaidam esosi noteikumi ir pagarinati
Ir beidzies Dabas lieguma "Babītes ezers" Dabas aizsardzības plāns, kas tika izstrādāts laika posmam no 2009.gada līdz 2019 gadam., nevis, kā tu saki, Babītes ezera aizsardzības un izmantosanas noteikumi.!
Beidz pudrīt te smadzenes!
Dabas lieguma "Babītes ezers" individuālie aizsardzības un izmantošanas noteikumi nav ne atcelti, ne nocelti, ne pārcelti, ne sacelti, ne aizcelti utt! Šie noteikumi ir spēkā esoši un šie un tikai šie noteikumi mums ir būtiski!
7.jūnijs 2020, 10:35 | links
 
VD17 [07.06.20]: Ir beigusas Babites ezera aizsardzibas un izmantosanas noteikumi drizuma izstradas jaunus notejkumus Pec manis dzirdeta( Varam Valsts, vides inspektors)lieguma zona bus parcelta uz Gates pusi del Pilsetas un Lidostas Riga https://www.daba.gov.lv/upload/File/DAPi_apstiprin/DL_Babites_ez-09.pdf Pagaidam esosi noteikumi ir pagarinati
Un kas mums ar šo informāciju tg ir jādara??? Mums viņa ir būtiska?:)))
MK Nr.409, kas mums ir saistoši, ir spēkā no 24.05.2011. un līdz pat šodienai tie nav ne atcelti ne pārcelti!
Ko tu te visiem jauc galvu ar saviem "notejkumiem".!?
7.jūnijs 2020, 10:24 | links
 
Ir beigusas Babites ezera aizsardzibas un izmantosanas noteikumi drizuma izstradas jaunus notejkumus Pec manis dzirdeta( Varam Valsts, vides inspektors)lieguma zona bus parcelta uz Gates pusi del Pilsetas un Lidostas Riga https://www.daba.gov.lv/upload/File/DAPi_apstiprin/DL_Babites_ez-09.pdf Pagaidam esosi noteikumi ir pagarinati
7.jūnijs 2020, 09:38 | links
 
Jurik [07.06.20]: Mt! Tu ar metrus gribēji, bet kastītē neieliki ne kartfeļus mundierī ne sīpolus.
Padomā vai nav laiks kopā ar Otiņu kādu ilustrētu grāmatu ar copes stāstiem kopā izdot. Skaisti lasīt.
MT9 atskaites vienmēr patīkami lasīt. Ne asakas!
7.jūnijs 2020, 08:35 | links
 
Mt! Tu ar metrus gribēji, bet kastītē neieliki ne kartfeļus mundierī ne sīpolus.
Padomā vai nav laiks kopā ar Otiņu kādu ilustrētu grāmatu ar copes stāstiem kopā izdot. Skaisti lasīt.
7.jūnijs 2020, 06:28 | links
 











Man bija izvēle, braukt uz copi vakar, kad smuki spīdēja saulīte un pūta mērens vējš vai šodien, kad sola gan lietu, gan vēja brāzmas līdz 18 m/s. Protams, ka es izvēlējos otro variantu, cerībā, ka Babītes līdakas būs aktīvākas, taču kas tev deva - vīri vakar vēsā mierā, sauļojoties vilka metru pēc metra, bet man šodien bija riktīga "trudovaja ribalka"! Rrrrrr...! Salīdzinot ar 1.datumu, kad ezerā biju iepriekšējo reizi, līdaku uzvedība kardināli mainījās - ja sezonas atklāšanā tās kāri kampa mānekļus un bieži bija problēmas tos saudzīgi izņemt, tad šodien palaidnes gariem zobiem, negribīgi bakstīja mānekli un lika man periodiski skaļi lamāties :D Rezultātā sajutu aptuveni 15 copes, bet realizēt sanāca tikai 4. Visas mērā, bet izmērs gan tāds, ar kuru īsti nesanāk pat palielīties... :)) Ja vajadzētu saķert cepšanai, tad gan izmērs pašā reizē, bet šodien manos plānos tas neietilpa. Pēcpusdienā uznāca tāds vējš, ka ātri vien ezers kļuva tukšs no laivotājiem, palika tikai daži drosmīgie vai tie, kuriem sagādāja problēmas atpakaļceļš uz bāzi.

P.S. Ezerā sasveicinājos ar Vēžonkuli, kurš sākotnēji bija pieķēries manam enkuram un tad, kā īstam vīram pienākas, cieši paspieda man roku (pat nezināju, ka šis sprukstiņš tik stipri var iekniebt) :D
6.jūnijs 2020, 21:01 | links
 
elgreko [06.06.20]: Vīri(puišeļi)nu tinās prom gaisu var maitāt citur
Samet komatus un varēs saprast :D
6.jūnijs 2020, 20:53 | links
 
Artx [06.06.20]: Abavniekss [5m]: Abavnieks [19m]: Abavniekss [15m]: Abavnieks [10m]: Abavniekss [13m]: maris.smits9 [7m]: Abavniekss, cope.... vai kādi tev tur vēl tie segvārdi nav bijuši? Pašam neapnīk līst ar savām gudrībām visās tēmās iekšā? Es nezinu, kas tu šeit esi.. administrators, viņa labā roka, kreisais pauts vai vienkārši galvā apdauzīts kretīns, mani tas neinteresē. Beidz piedirst visas sadaļas un vienreiz ieliec kādu copes atskaiti labāk. Šeit ir sadaļa "Babītes ezers", neaiziet? Vari manu komentāru uzskatīt par "komplimentu" un savu atbildi paturēt pie sevis.

smalkais, 6.jūnijs 2020, 19:44Sveicam grupiņā jauno dalībnieku! Veselību, izturību un daudz iespaidu!:)Kad būs nauda?!Ir ok. Paldies! Nauda ienāca! Varam turpināt!Dībli tu jau pārslēdzies no 2. Personas klonēšanas uz 3. Personu??? :DJautri! Artūriņš ar pieslēdzās! Brauks pat ciemos! Būsim atkal visi kopā, mēs- visi Abavnieki, iiri, klte, un arī otrs musu flangs -Artx, Artx2, apelsins!
Ja vēl luters ar saviem kloniem pieslegtos, varetu jautri trijatā pasēdēt!Bulduru prospekts 33, ja vajag vilcienas naudu, atsūti kontu.
Šodien tava kārta braukt! Vilcienas :) naudai tev vēl vajadzētu būt tak no vakardienas, ko tev iedevu sīkiem tēriņiem! Un no sava inventāra notirgošanas tak ar kadai kapeikai vēl vajadzeja aizķerties!
Krūzītes un piltspalviņas tg nav topā, vai ne Artx...apelsins!
Davaj nelauzies!:)
6.jūnijs 2020, 20:52 | links
 
Kāds ir testējis ezerā "Mana cope" aplikāciju? Korekti robežas atspoguļojas?

MT9, 5.jūnijs 2020, 21:02


Jā šodien pamēģināju (cik telefona bača atļāva) es teiktu ka JĀ,pat ļoti korekti bet,neskatoties uz (mūsdienu piedāvātajām tehnaloģijām) ap(cik redzēju) 10 laivām tāpat ķēra lieguma zonā.
6.jūnijs 2020, 16:04 | links
 
Šodien laivā dabūts 1 asaris, 3 līdakas (2 zem mēra) + 2 līdakas norāvās.
Visas 5 līdakas paņēma uz relax gumijām.
Pāriniekam laivā tikai vizuāla pieredze, kā līdaka mēģina paņemt viņa mānekli, bet neizdevās.
6.jūnijs 2020, 16:01 | links
 
VD17 [06.06.20]: Pec Varam teikta ir pagarinats speka esoss kamer buss izstradats jauns
1. Kur ir rakstīts, ka spēkā esošais zaudē spēku?
2. Kur rakstīts, ka viņš ir pagarināts?
3. Kas bij ar tiem datumiem? Linku pārlasiju un uzmanību uz datumiem "akceptēju".! Kas tur nav ok?
6.jūnijs 2020, 15:52 | links
 
Pec Varam teikta ir pagarinats speka esoss kamer buss izstradats jauns
6.jūnijs 2020, 15:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager