Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
AM3 [06.06.20]: Abavniekss [10:56]: AM3 [10:06]: Abavniekss [9:05]: Kungi, Pravietis un līdzīgie,
Jūsu domāšana, šķiet nesniedzas tālāk par jūsu ledusskapja durtiņām!
Jūs esat pieskaitāmi pie tās kategorijas, kam nekad un nekas nav labi! Visur saskatat jūsu tiesību ierobežošanu un aizskaršanu! Tad ar reņģēdājiem nepakonsultējās, kad labāk Bolderājas molu rekonstruēt, tg neļaus stingrā režīma zonā copēt un mēslot!:)
Putni tur virnmēr ir bijuši, cauru sezonu. Ja neeset tos pamanījuši, tad dzert vajag mazāk!
Kā pēc ar jums, makšķerniekiem nepakonsultējās?:))) Tā pēc ka jūsu vēlmju un vajadzību nozīmīguma īpatsvars šajā projektā sastāda niecību! Vēl jo vairāk tā pēc, ka jūs aiz sevis atstājat piedirstus krūmus, visu miskasti, ko no mājām atvedat, auklu mudžekļus kur puntiem kājas piņķerēt, utt.! Jūsu, lielas daļas, kultūra ir jūsu lielākais ienaidnieks!
"Babītes ezers ir dabas liegums Babītes un Jelgavas novados. Iekļauj Babītes ezeru, mākslīgās salas starp ezera krastu un polderu apvadkanāliem, kā arī Gātupes polderi un Peķu purvu ezera dienvidaustrumu krastā. Izveidots 1957. gadā kā ornitoloģiskais liegums caurceļojošo ūdensputnu aizsardzībai. Iekļauts Natura 2000 — Eiropas nozīmes aizsargājamo dabas teritoriju tīklā, kā arī putniem nozīmīgu vietu (kopš 1989. gada) sarakstā."
"Stingrā režīma zona ir izveidota, lai nodrošinātu ūdensputniem netraucētu ligzdošanu un spalvu mešanu, kā arī atpūtu migrāciju laikā un patvērumu medību sezonā."Тебе вопрос. Ты сам был на этом месте? Где ты видел тех птиц? В моем микрорайоне их больше, чем на том месте!
Про мусор. Мусорят везде и в любом месте, сам лично всегда вывозил за собой и даже за другими мусор. Да и вообще из года в год добрые люди собирались и устраивали там талку весной. В этом году не было из-за коронавируса и режима чс, еще и выяснилось, что государство под шумок землю продало.
Ты представить себе не можешь, какое количество людей, рыбаков посещало это место. Будет большой прессинг на другие места, как и весь мусор и упомянутый тобой колхоз переедет туда же. Помолчи лучше денек другой, пишешь охинею.Klau, tu, āpsi! Tu esi pilnigs idiots vai vnk tēlo!?
No tiem, kas to vietu apmekleja, uz kopejā fona citur nekādu presingu nejutīs! Tas točna! Tur pie tā kanāla vuenā dienā var copēt max 70 veči. Kurā vietā viņi tg uztaisīs tādu būtiski jūtamu presingu! :))) tu nu gan ir pajols!:)))
Par putniem... vai tavā mikrorajonā ir atļautas putnu medības? Vai tavā mikrorajonā ligzdo visi pīļveidīgie, atpūšās zosis pie pārlidojumiem, utt utt. Tu pats labāk paklusē, urla.! Tu tālāk par savu ledusskapi un kūtspakaļu nehuja neredzi. Tikai bļauj, ka tavu barības vadu ir ierobežojuši! Tuvredzīgs ākstu bars! Un par mēslu savākšanu.... smiekls nāk! Kur vien paklausies, visi aiz sevis savāc savus un vēl svešus mēslus.! Ha ha ha! Dirsēji jūs gatavie! No kurienes tad tie sūdu kalni tur 24/7 gar visu krastu ir, ko a?!
Klau, un tiešām isies prom no šejienes! Jums ir savi forumi. Skrebelē tur. Vai arī, lūdzu raksti šejieniešu mēlē!
Paldies!Посиди на абаве, расслабься, приди в себя. Может потом увидишь, что ты пишешь.
AM3,
如果您對笨拙感到厭倦,那麼您現在唯一的希望就是中央市場。
6.jūnijs 2020, 12:13 | links
 
Pravietis [06.06.20]: Es tematu slēdzu. Kas vēlējās, tie mani saprata par ko stāsts. Skaļākie un aktīvākie vienmār ir bijuši ornitologu biedrības pulciņa biedri, nevis copmaņi. Novēlu "lakstīgalu klubam" veiksmi turpināt " молча" studēt likumus un atvērt savu interešu nodaļu. Problēma tikai viena, ka problēmu jums nav, " смотришь в книгу , видишь фигу ". Ornitologi paskatieties, kāds daudzums apmeklētāju nāk CL ar jautājumu, kur ir tās labākās copes vietas......., un ko jūs viņiem ieteiksiet. Ej, un meklē pats....
Tu jau nu, Pravieti, esi baigais copmanis!:))))
Ļoooti stipri zem viduslīmeņa esi! Tev tik divas tēmas bija, kur, pie veiksmes, varēji piebāzt savu ķerru un ledusskapi ar gaļu. Jūra (šaurā specializācijā- butes) un Varkaļu kanāls. Otrā barības un izdzīvošanas ķēde tg tev ir slēgta, paliek tikai butes, tā pēc var saprast tavu histēriju un nevēlēšanos iedziļināties!
Un man ir prieks, ka slēdz šo tēmu un bezjēdzīgo, nekompetento muldēšanu. Ar lielāko prieku mēs šo tēmu paturpināsim bez tevis, ja būs komenti no citiem izmisušiem gaļēdājiem, kuriem tag būs jācīnās par izdzīvošanu deļ slēgtās piekļuves savām vienīgajām zivju vietām!:)))
6.jūnijs 2020, 12:09 | links
 
Babites ezeram ir beigusas ekspluatacijas notejkumi un pagaidam ir speka esosas Kungi vajag mums sev izsist vietu copej nebusim vienaldzigi ka ornitologi
6.jūnijs 2020, 11:54 | links
 
Slēdzam ciet šo sadaļu. Copēt būtu labāk braukuši.
6.jūnijs 2020, 11:53 | links
 
Drizuma copesim vanna
6.jūnijs 2020, 11:48 | links
 
Es tematu slēdzu. Kas vēlējās, tie mani saprata par ko stāsts. Skaļākie un aktīvākie vienmār ir bijuši ornitologu biedrības pulciņa biedri, nevis copmaņi. Novēlu "lakstīgalu klubam" veiksmi turpināt " молча" studēt likumus un atvērt savu interešu nodaļu. Problēma tikai viena, ka problēmu jums nav, " смотришь в книгу , видишь фигу ". Ornitologi paskatieties, kāds daudzums apmeklētāju nāk CL ar jautājumu, kur ir tās labākās copes vietas......., un ko jūs viņiem ieteiksiet. Ej, un meklē pats....

Pravietis, 6.jūnijs 2020, 11:08

VD17, 6.jūnijs 2020, 11:43

Pravietis parejzi raksta te ir tikaj Ornitologi un Angli
6.jūnijs 2020, 11:46 | links
 
Es tematu slēdzu. Kas vēlējās, tie mani saprata par ko stāsts. Skaļākie un aktīvākie vienmār ir bijuši ornitologu biedrības pulciņa biedri, nevis copmaņi. Novēlu "lakstīgalu klubam" veiksmi turpināt " молча" studēt likumus un atvērt savu interešu nodaļu. Problēma tikai viena, ka problēmu jums nav, " смотришь в книгу , видишь фигу ". Ornitologi paskatieties, kāds daudzums apmeklētāju nāk CL ar jautājumu, kur ir tās labākās copes vietas......., un ko jūs viņiem ieteiksiet. Ej, un meklē pats....

Pravietis, 6.jūnijs 2020, 11:08
6.jūnijs 2020, 11:43 | links
 
AM3: Why don't you communicate in globally recognized language? Are you stupid or what?
6.jūnijs 2020, 11:39 | links
 
Es tematu slēdzu. Kas vēlējās, tie mani saprata par ko stāsts. Skaļākie un aktīvākie vienmār ir bijuši ornitologu biedrības pulciņa biedri, nevis copmaņi. Novēlu "lakstīgalu klubam" veiksmi turpināt " молча" studēt likumus un atvērt savu interešu nodaļu. Problēma tikai viena, ka problēmu jums nav, " смотришь в книгу , видишь фигу ". Ornitologi paskatieties, kāds daudzums apmeklētāju nāk CL ar jautājumu, kur ir tās labākās copes vietas......., un ko jūs viņiem ieteiksiet. Ej, un meklē pats....
6.jūnijs 2020, 11:08 | links
 
Abavniekss [06.06.20]: Kungi, Pravietis un līdzīgie,
Jūsu domāšana, šķiet nesniedzas tālāk par jūsu ledusskapja durtiņām!
Jūs esat pieskaitāmi pie tās kategorijas, kam nekad un nekas nav labi! Visur saskatat jūsu tiesību ierobežošanu un aizskaršanu! Tad ar reņģēdājiem nepakonsultējās, kad labāk Bolderājas molu rekonstruēt, tg neļaus stingrā režīma zonā copēt un mēslot!:)
Putni tur virnmēr ir bijuši, cauru sezonu. Ja neeset tos pamanījuši, tad dzert vajag mazāk!
Kā pēc ar jums, makšķerniekiem nepakonsultējās?:))) Tā pēc ka jūsu vēlmju un vajadzību nozīmīguma īpatsvars šajā projektā sastāda niecību! Vēl jo vairāk tā pēc, ka jūs aiz sevis atstājat piedirstus krūmus, visu miskasti, ko no mājām atvedat, auklu mudžekļus kur puntiem kājas piņķerēt, utt.! Jūsu, lielas daļas, kultūra ir jūsu lielākais ienaidnieks!
"Babītes ezers ir dabas liegums Babītes un Jelgavas novados. Iekļauj Babītes ezeru, mākslīgās salas starp ezera krastu un polderu apvadkanāliem, kā arī Gātupes polderi un Peķu purvu ezera dienvidaustrumu krastā. Izveidots 1957. gadā kā ornitoloģiskais liegums caurceļojošo ūdensputnu aizsardzībai. Iekļauts Natura 2000 — Eiropas nozīmes aizsargājamo dabas teritoriju tīklā, kā arī putniem nozīmīgu vietu (kopš 1989. gada) sarakstā."
"Stingrā režīma zona ir izveidota, lai nodrošinātu ūdensputniem netraucētu ligzdošanu un spalvu mešanu, kā arī atpūtu migrāciju laikā un patvērumu medību sezonā."
Тебе вопрос. Ты сам был на этом месте? Где ты видел тех птиц? В моем микрорайоне их больше, чем на том месте!
Про мусор. Мусорят везде и в любом месте, сам лично всегда вывозил за собой и даже за другими мусор. Да и вообще из года в год добрые люди собирались и устраивали там талку весной. В этом году не было из-за коронавируса и режима чс, еще и выяснилось, что государство под шумок землю продало.
Ты представить себе не можешь, какое количество людей, рыбаков посещало это место. Будет большой прессинг на другие места, как и весь мусор и упомянутый тобой колхоз переедет туда же. Помолчи лучше денек другой, пишешь охинею.
6.jūnijs 2020, 10:06 | links
 
elgreko [06.06.20]: Pareizi krievs pateica,Ge-sportist +++
Das ist gutt! :)))
6.jūnijs 2020, 09:51 | links
 
Pareizi krievs pateica,Ge-sportist +++
6.jūnijs 2020, 09:21 | links
 
Labāk diskutēt ar gudru krievu, nevis ar pār angļotu tirliņu. Pareiz, ka tur neļauj copēt, visiem jāpariet uz cūkām un jābrauc līdakās.
6.jūnijs 2020, 09:05 | links
 
Kungi, Pravietis un līdzīgie,
Jūsu domāšana, šķiet nesniedzas tālāk par jūsu ledusskapja durtiņām!
Jūs esat pieskaitāmi pie tās kategorijas, kam nekad un nekas nav labi! Visur saskatat jūsu tiesību ierobežošanu un aizskaršanu! Tad ar reņģēdājiem nepakonsultējās, kad labāk Bolderājas molu rekonstruēt, tg neļaus stingrā režīma zonā copēt un mēslot!:)
Putni tur virnmēr ir bijuši, cauru sezonu. Ja neeset tos pamanījuši, tad dzert vajag mazāk!
Kā pēc ar jums, makšķerniekiem nepakonsultējās?:))) Tā pēc ka jūsu vēlmju un vajadzību nozīmīguma īpatsvars šajā projektā sastāda niecību! Vēl jo vairāk tā pēc, ka jūs aiz sevis atstājat piedirstus krūmus, visu miskasti, ko no mājām atvedat, auklu mudžekļus kur puntiem kājas piņķerēt, utt.! Jūsu, lielas daļas, kultūra ir jūsu lielākais ienaidnieks!
"Babītes ezers ir dabas liegums Babītes un Jelgavas novados. Iekļauj Babītes ezeru, mākslīgās salas starp ezera krastu un polderu apvadkanāliem, kā arī Gātupes polderi un Peķu purvu ezera dienvidaustrumu krastā. Izveidots 1957. gadā kā ornitoloģiskais liegums caurceļojošo ūdensputnu aizsardzībai. Iekļauts Natura 2000 — Eiropas nozīmes aizsargājamo dabas teritoriju tīklā, kā arī putniem nozīmīgu vietu (kopš 1989. gada) sarakstā."
"Stingrā režīma zona ir izveidota, lai nodrošinātu ūdensputniem netraucētu ligzdošanu un spalvu mešanu, kā arī atpūtu migrāciju laikā un patvērumu medību sezonā."
6.jūnijs 2020, 09:05 | links
 
podins55 [06.06.20]: malamuts [0:10]: Pravietis [Vakar]: Pravietis [57m]: Pravietis [15m]: Malamut, un Co, ja jums nav interesanti, nevajag sevi mocīt un lasīt. Nesaspringstiet, uz pelītes ir apaļa ripiņa, paripiniet uz priekšu..... Žultainības bez jums CL ir gana daudz. Temats, galvenokārt, ir domāts tiem, kuriem tas šķiet interesants, ka arī tiem kuriem tiek liegts copēt noradītajās copes vietās.Es tieši tā arī izdarīju. Sešas rindiņas palasīju, jo domāju mazums, kas jēdzīgs. Bet sapratu, ka nemocīšu sevi ar tāda ūdens lasīšanu, kas ir interesants tikai pašam tā marazpublikācijas autoram!
Pravieti. Tak vietu, kur copēt, un ne slikti, it gana. Ap melno zonu makšķerēšana ir bijusi aizliegta jau no akmens laikmeta! Tas, ka pievēra acis, tā ir cita lieta. Tagad tas beidzies. Vai tā pēc te jāieslīgst tādās asarās!? Ne tak! Aizliegts un viss. Jāiet uz atbildīgo institūciju, jāpierāda sava taisnība, jāatceļ aizliegums un copē vesels. Neba tā pēc te bezjēdzīgi forums jāpieliek!

malamuts, 5.jūnijs 2020, 20:02
Tiesiska valstī nav jēdziena "pievērt acis". Ir jēdzieni smagāks, vieglāks sods. Es griezos pie tiem, vai kāds ir precīzi pārbaudījis koordinātu atrašanos dabā. Ja neesi to darījis, tad komentārs nesatur neko vērtīgu. Paskaidroju, ka tiesvedība nav iespējama, kamēr nav administratīvā soda.Paskaidroju, ka likuma nezināšana neatbrīvo no atbildības. Ir noteikumi, koordinātas ir norādītas. Nemāki tās identificēt, brauc citur! Viss ir elementāri! Šodien nav 17.gadsimts!
Šai visai ūdens liešanai ir nulle vērtība. Tikai brīvā laika pavadīšana no tavas puses, rakstot kaut ko.
Viss, jauku vakaru. Tavā teātra izrādē nepiedalos!

malamuts, 5.jūnijs 2020, 20:34
Es tevi neaicināju, kā saki, tavuprāt, "piedalīties teātrī". Daļa copmaņu runā kā inspektori, nevis hobija biedri un atbalstītāji. Mums atņem milzīgas un zivīgas teritorijas, bet šie atsaucas uz tiesiskumu. Interesanti kā šajā gadījumā izpaužas un tiek ievērots MK not. un citu administratīvo aktu piemērošanas tiesiskums, un, vai tas vispār mūsu gadījumā var sasniedz mērķi. Pagaidām tas ir atejas papīra vērts. Ja dokumentos rakstīto ievēros pašas amatpersonas, tad man nevajadzēs identificēt koordinātas dabā un tērēt tam laiku, jo pat kļūdas konstatācijas gadījumā tas būs bezjēdzīgi un nerezultatīvi, jo nebūšu tiesību subjekts, kas valsts institūciju lēmumu var pārsūdzēt tiesā. Ir nepieciešams reāls dokumentēts personas tiesību aizskārums. Valsts pienākums ir panākt ar savu rīcību, lai cilvēki uzticētos. To var izdarīt tad, ja inspektori sāks izteikt, kaut vai rakstiskus bridinājumus. Kāpēc tas ceturtdaļgadsimta garumā joprojām mūsu gadījumā netiek darīts. Nenoraksti problēmu no vienas slimas galvas uz citu. Mana attieksme, iespējams, tad arī mainīsies, jo "против лома нет приёма, есть только больше лом".Es runāju nevis kā inspektors, bet gan kā cilvēks, kas māk lasīt! Es māku lasīt noteikumus! Noteikumus neizdomā inspektori! Tu iedomājies, ka copmanis ir tikai tas, kurš raudās līzi tavam murgojumam? Es uz lietām skatos reāli. Tu šo visu raksti tīri uz emocijām un plus, lai vienkārši kaut ko rakstītu!
Da bļin, par ko vispār te esi sacēlis brēku! Pravieti... tur ir melnā zona, un jau sen! Agrāk tev tur ļāva, tag būs jāievēro noteikumi! Vis ir vienkārši. Tev ko, nav citas vietas kur makšķerēt.? Tur tak kolhozs, kas tev tik dikti nepatīkot!
Nomierinies un beidz dzīt tuftu! Paliec jau smieklīgs!Основание какое этим правилам??? Сам ты был на этом месте? птиц видел? Понятно же что запрет из-за стройки, которая происходит на берегу, а не из-за того что там птицы, там птиц реально нет.

AM3, 6.jūnijs 2020, 00:45
Kādēļ šeit ļauj krilicu?
Un kādēļ , lai neļautu?
Ar ko tā atšķiras, teiksim no angļu tekstiem?
6.jūnijs 2020, 02:10 | links
 
Kāds ir testējis ezerā "Mana cope" aplikāciju? Korekti robežas atspoguļojas?

MT9, 5.jūnijs 2020, 21:02

Robežas atškiras no Mana cope un dabas dati. Dabas dati LVM Geo aplikācijā. Ezerā +/- 5 metru precizitātei vajadzētu būt, JA aplikācijas koordinātes norādītas pareizi. Ar google maps un citām kartogrāfiskajām aplikācijām labā vietā precizitāte telefonam ir laba.
6.jūnijs 2020, 01:28 | links
 
malamuts [0:10]: Pravietis [Vakar]: Pravietis [57m]: Pravietis [15m]: Malamut, un Co, ja jums nav interesanti, nevajag sevi mocīt un lasīt. Nesaspringstiet, uz pelītes ir apaļa ripiņa, paripiniet uz priekšu..... Žultainības bez jums CL ir gana daudz. Temats, galvenokārt, ir domāts tiem, kuriem tas šķiet interesants, ka arī tiem kuriem tiek liegts copēt noradītajās copes vietās.Es tieši tā arī izdarīju. Sešas rindiņas palasīju, jo domāju mazums, kas jēdzīgs. Bet sapratu, ka nemocīšu sevi ar tāda ūdens lasīšanu, kas ir interesants tikai pašam tā marazpublikācijas autoram!
Pravieti. Tak vietu, kur copēt, un ne slikti, it gana. Ap melno zonu makšķerēšana ir bijusi aizliegta jau no akmens laikmeta! Tas, ka pievēra acis, tā ir cita lieta. Tagad tas beidzies. Vai tā pēc te jāieslīgst tādās asarās!? Ne tak! Aizliegts un viss. Jāiet uz atbildīgo institūciju, jāpierāda sava taisnība, jāatceļ aizliegums un copē vesels. Neba tā pēc te bezjēdzīgi forums jāpieliek!

malamuts, 5.jūnijs 2020, 20:02
Tiesiska valstī nav jēdziena "pievērt acis". Ir jēdzieni smagāks, vieglāks sods. Es griezos pie tiem, vai kāds ir precīzi pārbaudījis koordinātu atrašanos dabā. Ja neesi to darījis, tad komentārs nesatur neko vērtīgu. Paskaidroju, ka tiesvedība nav iespējama, kamēr nav administratīvā soda.Paskaidroju, ka likuma nezināšana neatbrīvo no atbildības. Ir noteikumi, koordinātas ir norādītas. Nemāki tās identificēt, brauc citur! Viss ir elementāri! Šodien nav 17.gadsimts!
Šai visai ūdens liešanai ir nulle vērtība. Tikai brīvā laika pavadīšana no tavas puses, rakstot kaut ko.
Viss, jauku vakaru. Tavā teātra izrādē nepiedalos!

malamuts, 5.jūnijs 2020, 20:34
Es tevi neaicināju, kā saki, tavuprāt, "piedalīties teātrī". Daļa copmaņu runā kā inspektori, nevis hobija biedri un atbalstītāji. Mums atņem milzīgas un zivīgas teritorijas, bet šie atsaucas uz tiesiskumu. Interesanti kā šajā gadījumā izpaužas un tiek ievērots MK not. un citu administratīvo aktu piemērošanas tiesiskums, un, vai tas vispār mūsu gadījumā var sasniedz mērķi. Pagaidām tas ir atejas papīra vērts. Ja dokumentos rakstīto ievēros pašas amatpersonas, tad man nevajadzēs identificēt koordinātas dabā un tērēt tam laiku, jo pat kļūdas konstatācijas gadījumā tas būs bezjēdzīgi un nerezultatīvi, jo nebūšu tiesību subjekts, kas valsts institūciju lēmumu var pārsūdzēt tiesā. Ir nepieciešams reāls dokumentēts personas tiesību aizskārums. Valsts pienākums ir panākt ar savu rīcību, lai cilvēki uzticētos. To var izdarīt tad, ja inspektori sāks izteikt, kaut vai rakstiskus bridinājumus. Kāpēc tas ceturtdaļgadsimta garumā joprojām mūsu gadījumā netiek darīts. Nenoraksti problēmu no vienas slimas galvas uz citu. Mana attieksme, iespējams, tad arī mainīsies, jo "против лома нет приёма, есть только больше лом".Es runāju nevis kā inspektors, bet gan kā cilvēks, kas māk lasīt! Es māku lasīt noteikumus! Noteikumus neizdomā inspektori! Tu iedomājies, ka copmanis ir tikai tas, kurš raudās līzi tavam murgojumam? Es uz lietām skatos reāli. Tu šo visu raksti tīri uz emocijām un plus, lai vienkārši kaut ko rakstītu!
Da bļin, par ko vispār te esi sacēlis brēku! Pravieti... tur ir melnā zona, un jau sen! Agrāk tev tur ļāva, tag būs jāievēro noteikumi! Vis ir vienkārši. Tev ko, nav citas vietas kur makšķerēt.? Tur tak kolhozs, kas tev tik dikti nepatīkot!
Nomierinies un beidz dzīt tuftu! Paliec jau smieklīgs!Основание какое этим правилам??? Сам ты был на этом месте? птиц видел? Понятно же что запрет из-за стройки, которая происходит на берегу, а не из-за того что там птицы, там птиц реально нет.

AM3, 6.jūnijs 2020, 00:45

Kādēļ šeit ļauj krilicu?
6.jūnijs 2020, 01:21 | links
 
malamuts [06.06.20]: Pravietis [Vakar]: Pravietis [57m]: Pravietis [15m]: Malamut, un Co, ja jums nav interesanti, nevajag sevi mocīt un lasīt. Nesaspringstiet, uz pelītes ir apaļa ripiņa, paripiniet uz priekšu..... Žultainības bez jums CL ir gana daudz. Temats, galvenokārt, ir domāts tiem, kuriem tas šķiet interesants, ka arī tiem kuriem tiek liegts copēt noradītajās copes vietās.Es tieši tā arī izdarīju. Sešas rindiņas palasīju, jo domāju mazums, kas jēdzīgs. Bet sapratu, ka nemocīšu sevi ar tāda ūdens lasīšanu, kas ir interesants tikai pašam tā marazpublikācijas autoram!
Pravieti. Tak vietu, kur copēt, un ne slikti, it gana. Ap melno zonu makšķerēšana ir bijusi aizliegta jau no akmens laikmeta! Tas, ka pievēra acis, tā ir cita lieta. Tagad tas beidzies. Vai tā pēc te jāieslīgst tādās asarās!? Ne tak! Aizliegts un viss. Jāiet uz atbildīgo institūciju, jāpierāda sava taisnība, jāatceļ aizliegums un copē vesels. Neba tā pēc te bezjēdzīgi forums jāpieliek!

malamuts, 5.jūnijs 2020, 20:02
Tiesiska valstī nav jēdziena "pievērt acis". Ir jēdzieni smagāks, vieglāks sods. Es griezos pie tiem, vai kāds ir precīzi pārbaudījis koordinātu atrašanos dabā. Ja neesi to darījis, tad komentārs nesatur neko vērtīgu. Paskaidroju, ka tiesvedība nav iespējama, kamēr nav administratīvā soda.Paskaidroju, ka likuma nezināšana neatbrīvo no atbildības. Ir noteikumi, koordinātas ir norādītas. Nemāki tās identificēt, brauc citur! Viss ir elementāri! Šodien nav 17.gadsimts!
Šai visai ūdens liešanai ir nulle vērtība. Tikai brīvā laika pavadīšana no tavas puses, rakstot kaut ko.
Viss, jauku vakaru. Tavā teātra izrādē nepiedalos!

malamuts, 5.jūnijs 2020, 20:34
Es tevi neaicināju, kā saki, tavuprāt, "piedalīties teātrī". Daļa copmaņu runā kā inspektori, nevis hobija biedri un atbalstītāji. Mums atņem milzīgas un zivīgas teritorijas, bet šie atsaucas uz tiesiskumu. Interesanti kā šajā gadījumā izpaužas un tiek ievērots MK not. un citu administratīvo aktu piemērošanas tiesiskums, un, vai tas vispār mūsu gadījumā var sasniedz mērķi. Pagaidām tas ir atejas papīra vērts. Ja dokumentos rakstīto ievēros pašas amatpersonas, tad man nevajadzēs identificēt koordinātas dabā un tērēt tam laiku, jo pat kļūdas konstatācijas gadījumā tas būs bezjēdzīgi un nerezultatīvi, jo nebūšu tiesību subjekts, kas valsts institūciju lēmumu var pārsūdzēt tiesā. Ir nepieciešams reāls dokumentēts personas tiesību aizskārums. Valsts pienākums ir panākt ar savu rīcību, lai cilvēki uzticētos. To var izdarīt tad, ja inspektori sāks izteikt, kaut vai rakstiskus bridinājumus. Kāpēc tas ceturtdaļgadsimta garumā joprojām mūsu gadījumā netiek darīts. Nenoraksti problēmu no vienas slimas galvas uz citu. Mana attieksme, iespējams, tad arī mainīsies, jo "против лома нет приёма, есть только больше лом".Es runāju nevis kā inspektors, bet gan kā cilvēks, kas māk lasīt! Es māku lasīt noteikumus! Noteikumus neizdomā inspektori! Tu iedomājies, ka copmanis ir tikai tas, kurš raudās līzi tavam murgojumam? Es uz lietām skatos reāli. Tu šo visu raksti tīri uz emocijām un plus, lai vienkārši kaut ko rakstītu!
Da bļin, par ko vispār te esi sacēlis brēku! Pravieti... tur ir melnā zona, un jau sen! Agrāk tev tur ļāva, tag būs jāievēro noteikumi! Vis ir vienkārši. Tev ko, nav citas vietas kur makšķerēt.? Tur tak kolhozs, kas tev tik dikti nepatīkot!
Nomierinies un beidz dzīt tuftu! Paliec jau smieklīgs!
Основание какое этим правилам??? Сам ты был на этом месте? птиц видел? Понятно же что запрет из-за стройки, которая происходит на берегу, а не из-за того что там птицы, там птиц реально нет.
6.jūnijs 2020, 00:45 | links
 
malamuts [06.06.20]: AM3 [49m]: Я вот тоже поражаюсь, как некоторые участники форума активно защищают позицию инспекции. Я вот представляю если такие будут все люди. Тогда будем дома акварумных рыбок с аквариумов ловить. Не останется мест для рыбалки.Vai tu pret katru ātruma ierobežojošo zīmi, dzelzceļa barjeru vai "ķieģeli" uz autoceļa arī porazhajeshsa?
Likumus vainu ej un maini vai arī ievēro.
Что за сравнение с железнодорожными барьерами и ограничением скорости? Совсем попутал? Тут же понятно, что закон бабитского озера написан криво. Когда его принимали, то рыбаков, не брали в расчет. Все решили орнитологи и охотники. Где там те птицы, которые инспектора так рьяно защищают от рыбаков??? Удочку закинуть не можешь, а дискотеку на берегу устраивать - пожалуйста! Это ли не абсурд??
Чтобы менять закон нужна поддержка многих людей, а тут, судя по всему ее не дождешься.
6.jūnijs 2020, 00:39 | links
 
AM3 [05.06.20]: Я вот тоже поражаюсь, как некоторые участники форума активно защищают позицию инспекции. Я вот представляю если такие будут все люди. Тогда будем дома акварумных рыбок с аквариумов ловить. Не останется мест для рыбалки.
Vai tu pret katru ātruma ierobežojošo zīmi, dzelzceļa barjeru vai "ķieģeli" uz autoceļa arī porazhajeshsa?
Likumus vainu ej un maini vai arī ievēro.
6.jūnijs 2020, 00:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager