Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Pravietis [05.06.20]: Pravietis [57m]: Pravietis [15m]: Malamut, un Co, ja jums nav interesanti, nevajag sevi mocīt un lasīt. Nesaspringstiet, uz pelītes ir apaļa ripiņa, paripiniet uz priekšu..... Žultainības bez jums CL ir gana daudz. Temats, galvenokārt, ir domāts tiem, kuriem tas šķiet interesants, ka arī tiem kuriem tiek liegts copēt noradītajās copes vietās.Es tieši tā arī izdarīju. Sešas rindiņas palasīju, jo domāju mazums, kas jēdzīgs. Bet sapratu, ka nemocīšu sevi ar tāda ūdens lasīšanu, kas ir interesants tikai pašam tā marazpublikācijas autoram!
Pravieti. Tak vietu, kur copēt, un ne slikti, it gana. Ap melno zonu makšķerēšana ir bijusi aizliegta jau no akmens laikmeta! Tas, ka pievēra acis, tā ir cita lieta. Tagad tas beidzies. Vai tā pēc te jāieslīgst tādās asarās!? Ne tak! Aizliegts un viss. Jāiet uz atbildīgo institūciju, jāpierāda sava taisnība, jāatceļ aizliegums un copē vesels. Neba tā pēc te bezjēdzīgi forums jāpieliek!

malamuts, 5.jūnijs 2020, 20:02
Tiesiska valstī nav jēdziena "pievērt acis". Ir jēdzieni smagāks, vieglāks sods. Es griezos pie tiem, vai kāds ir precīzi pārbaudījis koordinātu atrašanos dabā. Ja neesi to darījis, tad komentārs nesatur neko vērtīgu. Paskaidroju, ka tiesvedība nav iespējama, kamēr nav administratīvā soda.Paskaidroju, ka likuma nezināšana neatbrīvo no atbildības. Ir noteikumi, koordinātas ir norādītas. Nemāki tās identificēt, brauc citur! Viss ir elementāri! Šodien nav 17.gadsimts!
Šai visai ūdens liešanai ir nulle vērtība. Tikai brīvā laika pavadīšana no tavas puses, rakstot kaut ko.
Viss, jauku vakaru. Tavā teātra izrādē nepiedalos!

malamuts, 5.jūnijs 2020, 20:34
Es tevi neaicināju, kā saki, tavuprāt, "piedalīties teātrī". Daļa copmaņu runā kā inspektori, nevis hobija biedri un atbalstītāji. Mums atņem milzīgas un zivīgas teritorijas, bet šie atsaucas uz tiesiskumu. Interesanti kā šajā gadījumā izpaužas un tiek ievērots MK not. un citu administratīvo aktu piemērošanas tiesiskums, un, vai tas vispār mūsu gadījumā var sasniedz mērķi. Pagaidām tas ir atejas papīra vērts. Ja dokumentos rakstīto ievēros pašas amatpersonas, tad man nevajadzēs identificēt koordinātas dabā un tērēt tam laiku, jo pat kļūdas konstatācijas gadījumā tas būs bezjēdzīgi un nerezultatīvi, jo nebūšu tiesību subjekts, kas valsts institūciju lēmumu var pārsūdzēt tiesā. Ir nepieciešams reāls dokumentēts personas tiesību aizskārums. Valsts pienākums ir panākt ar savu rīcību, lai cilvēki uzticētos. To var izdarīt tad, ja inspektori sāks izteikt, kaut vai rakstiskus bridinājumus. Kāpēc tas ceturtdaļgadsimta garumā joprojām mūsu gadījumā netiek darīts. Nenoraksti problēmu no vienas slimas galvas uz citu. Mana attieksme, iespējams, tad arī mainīsies, jo "против лома нет приёма, есть только больше лом".
Es runāju nevis kā inspektors, bet gan kā cilvēks, kas māk lasīt! Es māku lasīt noteikumus! Noteikumus neizdomā inspektori! Tu iedomājies, ka copmanis ir tikai tas, kurš raudās līzi tavam murgojumam? Es uz lietām skatos reāli. Tu šo visu raksti tīri uz emocijām un plus, lai vienkārši kaut ko rakstītu!
Da bļin, par ko vispār te esi sacēlis brēku! Pravieti... tur ir melnā zona, un jau sen! Agrāk tev tur ļāva, tag būs jāievēro noteikumi! Vis ir vienkārši. Tev ko, nav citas vietas kur makšķerēt.? Tur tak kolhozs, kas tev tik dikti nepatīkot!
Nomierinies un beidz dzīt tuftu! Paliec jau smieklīgs!
6.jūnijs 2020, 00:10 | links
 
Kāds ir testējis ezerā "Mana cope" aplikāciju? Korekti robežas atspoguļojas?

MT9, 5.jūnijs 2020, 21:02


Man uz ezera gļučīja un tolkam nerādīja.
6.jūnijs 2020, 00:07 | links
 
AM3 [05.06.20]: Я вот тоже поражаюсь, как некоторые участники форума активно защищают позицию инспекции. Я вот представляю если такие будут все люди. Тогда будем дома акварумных рыбок с аквариумов ловить. Не останется мест для рыбалки.
Es atkal kuro reizi poražājos par to, ka kuro reizi te raksti savā valodā, bet neatrod līdzskrējējus
5.jūnijs 2020, 23:44 | links
 
Я вот тоже поражаюсь, как некоторые участники форума активно защищают позицию инспекции. Я вот представляю если такие будут все люди. Тогда будем дома акварумных рыбок с аквариумов ловить. Не останется мест для рыбалки.
5.jūnijs 2020, 23:33 | links
 
Pravietis [57m]: Pravietis [15m]: Malamut, un Co, ja jums nav interesanti, nevajag sevi mocīt un lasīt. Nesaspringstiet, uz pelītes ir apaļa ripiņa, paripiniet uz priekšu..... Žultainības bez jums CL ir gana daudz. Temats, galvenokārt, ir domāts tiem, kuriem tas šķiet interesants, ka arī tiem kuriem tiek liegts copēt noradītajās copes vietās.Es tieši tā arī izdarīju. Sešas rindiņas palasīju, jo domāju mazums, kas jēdzīgs. Bet sapratu, ka nemocīšu sevi ar tāda ūdens lasīšanu, kas ir interesants tikai pašam tā marazpublikācijas autoram!
Pravieti. Tak vietu, kur copēt, un ne slikti, it gana. Ap melno zonu makšķerēšana ir bijusi aizliegta jau no akmens laikmeta! Tas, ka pievēra acis, tā ir cita lieta. Tagad tas beidzies. Vai tā pēc te jāieslīgst tādās asarās!? Ne tak! Aizliegts un viss. Jāiet uz atbildīgo institūciju, jāpierāda sava taisnība, jāatceļ aizliegums un copē vesels. Neba tā pēc te bezjēdzīgi forums jāpieliek!

malamuts, 5.jūnijs 2020, 20:02
Tiesiska valstī nav jēdziena "pievērt acis". Ir jēdzieni smagāks, vieglāks sods. Es griezos pie tiem, vai kāds ir precīzi pārbaudījis koordinātu atrašanos dabā. Ja neesi to darījis, tad komentārs nesatur neko vērtīgu. Paskaidroju, ka tiesvedība nav iespējama, kamēr nav administratīvā soda.Paskaidroju, ka likuma nezināšana neatbrīvo no atbildības. Ir noteikumi, koordinātas ir norādītas. Nemāki tās identificēt, brauc citur! Viss ir elementāri! Šodien nav 17.gadsimts!
Šai visai ūdens liešanai ir nulle vērtība. Tikai brīvā laika pavadīšana no tavas puses, rakstot kaut ko.
Viss, jauku vakaru. Tavā teātra izrādē nepiedalos!

malamuts, 5.jūnijs 2020, 20:34

Es tevi neaicināju, kā saki, tavuprāt, "piedalīties teātrī". Daļa copmaņu runā kā inspektori, nevis hobija biedri un atbalstītāji. Mums atņem milzīgas un zivīgas teritorijas, bet šie atsaucas uz tiesiskumu. Interesanti kā šajā gadījumā izpaužas un tiek ievērots MK not. un citu administratīvo aktu piemērošanas tiesiskums, un, vai tas vispār mūsu gadījumā var sasniedz mērķi. Pagaidām tas ir atejas papīra vērts. Ja dokumentos rakstīto ievēros pašas amatpersonas, tad man nevajadzēs identificēt koordinātas dabā un tērēt tam laiku, jo pat kļūdas konstatācijas gadījumā tas būs bezjēdzīgi un nerezultatīvi, jo nebūšu tiesību subjekts, kas valsts institūciju lēmumu var pārsūdzēt tiesā. Ir nepieciešams reāls dokumentēts personas tiesību aizskārums. Valsts pienākums ir panākt ar savu rīcību, lai cilvēki uzticētos. To var izdarīt tad, ja inspektori sāks izteikt, kaut vai rakstiskus bridinājumus. Kāpēc tas ceturtdaļgadsimta garumā joprojām mūsu gadījumā netiek darīts. Nenoraksti problēmu no vienas slimas galvas uz citu. Mana attieksme, iespējams, tad arī mainīsies, jo "против лома нет приёма, есть только больше лом".
5.jūnijs 2020, 22:16 | links
 
Kurmicz -jūnija trešā sestdiena,kā katru gadu
5.jūnijs 2020, 22:11 | links
 
Kāds ir testējis ezerā "Mana cope" aplikāciju? Korekti robežas atspoguļojas?
5.jūnijs 2020, 21:02 | links
 
Pravietis [05.06.20]: Pravietis [15m]: Malamut, un Co, ja jums nav interesanti, nevajag sevi mocīt un lasīt. Nesaspringstiet, uz pelītes ir apaļa ripiņa, paripiniet uz priekšu..... Žultainības bez jums CL ir gana daudz. Temats, galvenokārt, ir domāts tiem, kuriem tas šķiet interesants, ka arī tiem kuriem tiek liegts copēt noradītajās copes vietās.Es tieši tā arī izdarīju. Sešas rindiņas palasīju, jo domāju mazums, kas jēdzīgs. Bet sapratu, ka nemocīšu sevi ar tāda ūdens lasīšanu, kas ir interesants tikai pašam tā marazpublikācijas autoram!
Pravieti. Tak vietu, kur copēt, un ne slikti, it gana. Ap melno zonu makšķerēšana ir bijusi aizliegta jau no akmens laikmeta! Tas, ka pievēra acis, tā ir cita lieta. Tagad tas beidzies. Vai tā pēc te jāieslīgst tādās asarās!? Ne tak! Aizliegts un viss. Jāiet uz atbildīgo institūciju, jāpierāda sava taisnība, jāatceļ aizliegums un copē vesels. Neba tā pēc te bezjēdzīgi forums jāpieliek!

malamuts, 5.jūnijs 2020, 20:02
Tiesiska valstī nav jēdziena "pievērt acis". Ir jēdzieni smagāks, vieglāks sods. Es griezos pie tiem, vai kāds ir precīzi pārbaudījis koordinātu atrašanos dabā. Ja neesi to darījis, tad komentārs nesatur neko vērtīgu. Paskaidroju, ka tiesvedība nav iespējama, kamēr nav administratīvā soda.
Paskaidroju, ka likuma nezināšana neatbrīvo no atbildības. Ir noteikumi, koordinātas ir norādītas. Nemāki tās identificēt, brauc citur! Viss ir elementāri! Šodien nav 17.gadsimts!
Šai visai ūdens liešanai ir nulle vērtība. Tikai brīvā laika pavadīšana no tavas puses, rakstot kaut ko.
Viss, jauku vakaru. Tavā teātra izrādē nepiedalos!
5.jūnijs 2020, 20:34 | links
 
Pravietis [15m]: Malamut, un Co, ja jums nav interesanti, nevajag sevi mocīt un lasīt. Nesaspringstiet, uz pelītes ir apaļa ripiņa, paripiniet uz priekšu..... Žultainības bez jums CL ir gana daudz. Temats, galvenokārt, ir domāts tiem, kuriem tas šķiet interesants, ka arī tiem kuriem tiek liegts copēt noradītajās copes vietās.Es tieši tā arī izdarīju. Sešas rindiņas palasīju, jo domāju mazums, kas jēdzīgs. Bet sapratu, ka nemocīšu sevi ar tāda ūdens lasīšanu, kas ir interesants tikai pašam tā marazpublikācijas autoram!
Pravieti. Tak vietu, kur copēt, un ne slikti, it gana. Ap melno zonu makšķerēšana ir bijusi aizliegta jau no akmens laikmeta! Tas, ka pievēra acis, tā ir cita lieta. Tagad tas beidzies. Vai tā pēc te jāieslīgst tādās asarās!? Ne tak! Aizliegts un viss. Jāiet uz atbildīgo institūciju, jāpierāda sava taisnība, jāatceļ aizliegums un copē vesels. Neba tā pēc te bezjēdzīgi forums jāpieliek!

malamuts, 5.jūnijs 2020, 20:02

Tiesiska valstī nav jēdziena "pievērt acis". Ir jēdzieni smagāks, vieglāks sods. Es griezos pie tiem, vai kāds ir precīzi pārbaudījis koordinātu atrašanos dabā. Ja neesi to darījis, tad komentārs nesatur neko vērtīgu. Paskaidroju, ka tiesvedība nav iespējama, kamēr nav administratīvā soda.
5.jūnijs 2020, 20:23 | links
 
Babītes ezers ir lagūnas tipa ezers, kas izveidojies aptuveni pirms 3000—4000 gadiem, no Litorīnas jūras atdaloties seklam līcim. Ezerā ir viena 27 hektārus liela sala. Tam ir dūņaina gultne, dūņu kārtas biezums var sasniegt pat piecus metrus. Krasta līnijas garums — 33 km.[2] Ezera austrumu un dienvidu krastā izbūvēti vairāki polderi: Babītes polderis, Dzilnupes polderis, Trenču polderis, Gātupes polderis.

Babītes ezerā dzīvo 17 zivju sugas, tai skaitā līņi, karūsas, plauži, līdakas, asari, raudas, zuši. Seklais aizaugušais ezers un tā apkārtne ir nozīmīga putnu koncentrācijas vieta. Šeit konstatētas 184 putnu sugas, no kurām 36 ligzdo ezera apkaimē. 15 no šīm putnu sugām ir Eiropā apdraudēto skaitā (lielais dumpis, mazais dumpis, ragainais dukuris, niedru lija, grieze un citas). Tādēļ 1957. gadā tika izveidots Babītes ezera dabas liegums. Stingrā režīma zona ir 292 hektāru platībā, pārējā ezera daļā ir sezonas liegums no 1. janvāra līdz 30. jūnijam vai dabas parka zona.

Babītes ezera krastos atrodas vairākas laivu bāzes.

Ezera savienojumi ar Lielupi Labot
Līdz 19. gadsimta sākumam bija viens savienojums ar Lielupi ezera rietumu galā — Gāte. Lielupes ūdeņi ezerā ieplūda tikai palu laikā. 1816.—1817. gados izrakta Spuņupe, kas savieno ar Lielupi iepretī Valteriem. 20. gadsimtā tā aizbērta un to šķērso Jūrmalas apvedceļš A10. 1988. gadā ezera ziemeļaustrumu galā izrakts Varkaļu kanāls uz Lielupi, tādējādi nodrošinot caurplūdi visa ezera garumā.
5.jūnijs 2020, 20:08 | links
 
Pravietis [05.06.20]: Malamut, un Co, ja jums nav interesanti, nevajag sevi mocīt un lasīt. Nesaspringstiet, uz pelītes ir apaļa ripiņa, paripiniet uz priekšu..... Žultainības bez jums CL ir gana daudz. Temats, galvenokārt, ir domāts tiem, kuriem tas šķiet interesants, ka arī tiem kuriem tiek liegts copēt noradītajās copes vietās.
Es tieši tā arī izdarīju. Sešas rindiņas palasīju, jo domāju mazums, kas jēdzīgs. Bet sapratu, ka nemocīšu sevi ar tāda ūdens lasīšanu, kas ir interesants tikai pašam tā marazpublikācijas autoram!
Pravieti. Tak vietu, kur copēt, un ne slikti, it gana. Ap melno zonu makšķerēšana ir bijusi aizliegta jau no akmens laikmeta! Tas, ka pievēra acis, tā ir cita lieta. Tagad tas beidzies. Vai tā pēc te jāieslīgst tādās asarās!? Ne tak! Aizliegts un viss. Jāiet uz atbildīgo institūciju, jāpierāda sava taisnība, jāatceļ aizliegums un copē vesels. Neba tā pēc te bezjēdzīgi forums jāpieliek!
5.jūnijs 2020, 20:02 | links
 
VilnisL respect...,
Tas par ko Tu runā, ir tas, par ko rosinu domāt pārējos dalībniekus. Tiesiska valsts sākas ar brīdi, kad likumi un citi normatīvie dokumenti nav pretrunā viens ar otru un nedisonē. Jo vairāk politisko strāvojumu un interešu, jo nekvalitatīvāki likumi. Normatīvo aktu leģimitāte nozīmē ne tikai varas rīcības likumību, bet arī tās atzīšanu. Sabiedrības cilvēku gatavību bez vardarbības, nepiespiestam izpildīt tās rīkojumus. Pagaidam, brivvalsts gados mūsu gadījumā notiek tikai bla.., bla... Tas ir viens no maniem "garnīriem" uz manas ikdienišķās maizītes ar ko nodarbojos, protams, lai šo brāķi atrastu un izmantotu lietderīgi. Tas ir forši , ka sarunai pieslēgusies vīri, kas redz, saskata problēmas un spējīgi tās analizēt. Valsts represīvās iestādes strādā ar mērķi nopelnīt, valsts amatpersonas šodien štrāfē ar vislielāko iniciatīvu un max. apmēros, lai, tādejādi, apliecinātu savu varēšanu un soda neizbēgamību Naivi uzskatīt, ka inspektori nodarbojas Babītē ar labdarību un audzināšanu. Kāda motivācija pierāda šādu viņu rīcību. ? Versiju nav, kādēļ tas būtu jādara. Pagaidām, es to vērtēju kā nevarēšanu, bet nekādā gadījumā kā nevēlēšanos, man pagaidām nezināmu, iemeslu dēļ. Un tas ir tas, kas liedz inspektoriem pildīt savus dienesta pienākumus ar visu bardzību. Jautājums pie interesentiem paliek atklāts, vai kāds ir pārbaudījis koordinātas dabā un konkrēti var pateikt, ka kanāli (meliorācijas grāvji) atrodas "Melnā cauruma teritorijā". Es nerunāju pa šī "cauruma" ar MK not. regulēto copes režīmu, ko man daļa "makškernieku" grib regulāri uzspiest. Kā arī to, ka nelasu likumus. Savu zivi, es paņemu ārpus ezera teritorijas. Tā es joprojam uzskatu. Otrs jautājums ir ; kādas bija Babītes ezera koordinātas uz 1939. gadu, un kādas tās ir šodien, vai tās ir palikušas nemainīgas. Kā arī to, kam zemesgrāmatā reģistrētas pie ezera piegulušo teritoriju īpašumtiesības, lai saprastu, kas par bezpreģelu un dabas postažu notiek makšķerniekiem liegtajās teritorijās pie Varkaļu kanāla. Copet aizliedz, bet postīt pirmatnājo dabas ainavu ir atļauts. Ja valsts, kaut kādā vēsturiskā laika periodā likumīgi ir spējusi nomotivēt un iekļaut apkārt ezeram esošo izbūvēto novadgrāvju teritorijas zemes reģistrā kā ezera teritoriju (melna cauruma un parējas), tad jāatzīst, ka šaubām par MK not. leģimitāti nav vietas, un manas šaubas tiks kliedētas. Šodien turpinās pilnīgi absurda situācija, ka tādus, kā es un citus lietpratējus copmaņus, kas grāvjos šobrīd copē līņus, karūsas, līdz pat 1.5 kg. gabalā, nav tiesisku sviru kā atturēt no šīm darbībam. Nesodamības princips strādā, šodien es biju pie Melnā cauruma grāvjos, bet rīt es būšu Gātes grāvjos. Arī tur ir foršas vietas :). Tas taču ir cilvēka psiholoģiski dabisks process. Gaidīt no absolūta vairākuma - makšķerniekiem likumpaklausīga pilsoņa uzvedību, manuprāt, nav pareizā taktika. Jāsāk vismaz ar rakstiskiem brīdinājumiem, lai situāciju kontrolētu. Protams, ja tam ir tiesisks pamats. Tad tikai sāksies šis audzināšanas preventīvais process. Nemaz nerunājot par to, ka sabiedrība ir tiesīga zināt, kas šodien notiek......, vai gadījumā tagad neesam no viena palieņu, meliorācijas grāvja nonākuši otrā - tiesiskajā gravī....
5.jūnijs 2020, 18:22 | links
 
VilnisL [05.06.20]: Zem tilta es droši vien stāvētu, tikai, ja gāž lietus, bet tāpat mestu uz ārpusi, jo zem tiltiem (visiem) ir tik daudz zemūdens ķērāju no celtniecības laikiem, ka katrs otrais metiens beidzas ar mānekļa noraušanu :)
No makšķerēšanas viedokļa arī šis aizliegums ir absurda kalngals.

Nemaz nevajag tiltus- pietiek ar vecām enkuru auklām, noenkurotiem iebarošanas maisiem, kurus neizvāc....
Tas pāris mēnešu "loms", neskaitot barotavas "sačokus", kātus...
5.jūnijs 2020, 17:31 | links
 
gz888 [05.06.20]: Liegums nav tikai ligzdosanai,bet ari spalvu mesanai u.t.t.,varat izlasit MK noteikumos ,tur viss aprakstits.
Где вы там видели птиц на том канале???? Реально абсурд!!!!!!
5.jūnijs 2020, 17:26 | links
 
Davis-Di [05.06.20]: Davis-Di [14m]: Ei, ei. Pa 30mit līņiem. Vai ir konkrēts fakts, vsi kā Domātājs ,, domā,,?
:))))

KurmisZ, 5.jūnijs 2020, 13:10

Jā ir zināmi konkrēti fakti, līdz ar to pie Kanciema maijā gandrīz katru vakaru bija šāvēji, tagad Jūnijā neesmu bijis nezinu.Bija un 30 līņus sašaut, dažādi fakti. Cik reizes esi ziņojis VVD?

KurmisZ, 5.jūnijs 2020, 13:23

VVD nav jēgas ziņot, jo licences Lielupē viņiem ir un ar visu lomu krastā nelien, ja ir kaut mazākās aizdomas ka kāds vēro. Papildus ir čomi/paziņas, kas ar to nodarbojas, līdz ar to informācija no manas perspektīvas ticama. :/
:)):)):)) kā man šis patīk :)):)):))
10 gadus veca bilde no ~300km attālumā esošas vietas :)):)):)) un ir par ko cepties, jo vairāk licencētas.
Vairāk žēl, ka to vietu oficiāli izsmēla ar murdiem- zināmas personas, kas it kā cīnījās par zivju aizsardzību, un šobrīd tur zuti atrast stipri pagrūti :( -ir, bet maz.
30+ līņi un lomus+paši slēpjas Lielupē :)):)):))- kur izejas no upes kā uz delnas un mašīnas blakus :)):)):))- nez kā pēc tam aizmūk, savāc slēpto lomu vai inventāru, sēž ūdenī un gaida kamēr inspektors aizies- džeki nesmīdiniet tos, kas ir mēģinājuši un zina ko tas nozīmē, pie tam pat ar termokameru mednieku redz zem ūdens nerunājot par exolotēm- paslēpties nevar-ir pārbudīts kopā ar atbildīgajiem dienestiem-labi ar vienu- PP.
Ja par lomu bildē- vienmēr esmu nosodījis cilvēku negausību un noteikumu neievērošanu, pat ja tie ir stulbi, un neatkarīgi no nodarbes, gan makšķerniekus, gan medniekus, gan sēņotājus/ ogotājus, gan šoferus..... un uzskatu, ka visi jāsoda pēc pilnas programmas! Tieši tāpat, nesaprotu makšķerēšanas/medību sacensības- piebeigt vai mocīt dzīvu radību, lai pierādītu, ka to varu vairāk kā citi!?- bet nu tas ir mans nepareizais viedoklis!
5.jūnijs 2020, 17:21 | links
 
Liegums nav tikai ligzdosanai,bet ari spalvu mesanai u.t.t.,varat izlasit MK noteikumos ,tur viss aprakstits.
5.jūnijs 2020, 16:50 | links
 
Skaidrs,visi MK noteikumi ir absurdi.
5.jūnijs 2020, 16:49 | links
 

1,04 m.
5.jūnijs 2020, 15:18 | links
 
elgreko [05.06.20]: Savā laikā runāju ar vienu ornitologu no Engures ezera- putni jau jūnija sākumā ir izligzdojuši.tāpēc tas liegums ir diezgan muļķīgs,tas mans subjektīvs viedoklis.
Tak šogad vispār putni vismaz pāris nedēļas agrāk jau izperēja, strazdi jau pa dārzu ar jauno paaudzi siro. Kad bija vēlais pavasaris tad nez kāpēc brēcēji no institūcijām pārcēla saudzēšanas laiku, tad jau tagad arī vajadzētu pārcelt Engures liegumu pa kādu nedēļu kaut vai.
Starp citu, kad tad tur šogad sāk, 13 vai 20jā?
5.jūnijs 2020, 15:14 | links
 
Zem tilta es droši vien stāvētu, tikai, ja gāž lietus, bet tāpat mestu uz ārpusi, jo zem tiltiem (visiem) ir tik daudz zemūdens ķērāju no celtniecības laikiem, ka katrs otrais metiens beidzas ar mānekļa noraušanu :)
No makšķerēšanas viedokļa arī šis aizliegums ir absurda kalngals.
5.jūnijs 2020, 15:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager