Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Savā laikā runāju ar vienu ornitologu no Engures ezera- putni jau jūnija sākumā ir izligzdojuši.tāpēc tas liegums ir diezgan muļķīgs,tas mans subjektīvs viedoklis.
5.jūnijs 2020, 14:59 | links
 
Nekas tur nav absurds,putni dzivo un ligzdo udeni,makskernieki savus rikus un baribas lidina udeni,tadejadi traucee putniem,to likumdeveja gribu var saprast,netrauceet putniem.Janis no DAP nav ar juridisko izglitibu un savus uzskatus pauda nesaskanojot ar VARAM,tapec sanaca tadas neskaidribas.Piemeram minesu makskeresanas aizliegumu zem tiltiem,ja cilveeks stav zem tilta ,bet riks ir iemests arpus tilta apaksas,vins butu jasoda?Bet ja stav blakus tiltam ,bet riki samesti zem tilta?Kuraa gadijumaa bus makskeresana zem tilta?Tapat ir svarigi stingrajaa liegumaa,kur notiek makskeresana,krastaa ,kur nav lieguma vai udenii,kur ir liegums?
5.jūnijs 2020, 14:47 | links
 
Var kaut trīskāršoties, tas tāpat kā big bait tēma. Nu tik visi sapērk multus un džerkus, bet pēc laika ssā pilns ar pārdot gribētājiem. :))) Nu nav tik vienkārša tā ,, zemūdens tēma,, reti kurš tā var, zinu ko runāju, jo pats arī niekojos vasarā kad silts ūdens. Tāpēc pasmaidu par tiem kas brēc, ka mednieki izšauj visas zivis. :))))
Tad jau par jums džerkistiem to pašu var teikt: ai, ai, ai visas lielās mammas izķer.

KurmisZ, 5.jūnijs 2020, 14:06


Piekrītu tas ir visas tēmās ieskaitot BMW utml. :)
Pašam ar ir pieredze, jaunībā ar čomiem pašaudījāmies diezgan, pat ar oldschool metodēm => metāla drāts , piesieta gumija, otrs gals gumijai aiz īkšķa un šāva/tēmēja atvelkot starp īkšķi un radītāj pirkstu :) , man ta tema baigi neaizgāja, jo bieži nesanāca izspļaut ūdeni no trubiņas, līdz ar to devu priekšroku makšķerēšanai - bet ir čomi, kas pavilkās un jau 30 gadus regulāri šauj.
5.jūnijs 2020, 14:22 | links
 
Nezinu ,kas Varamaa deva DAP savu sveetiibu makskereet stingrajaa liegumaa?Mums VARAM augstas amatpersonas deva sveetiibu neatlaut tur makskereet(sogad).Un nav saprotams,kur stingrajaa liegumaa ir melioraacijas kanaals,kuraa nav atlauts makskereet.Babites ezera izmantosanas noteikumos tadu atrast nevaru.

gz888, 5.jūnijs 2020, 13:59

Zemitāna kungs - rakstīju es uz VARAM, viņi pārsūtīja DAP, no kuras man Jānis Greivulis arī atbildēja ar apstiprinošu atbildi - no krasta makšķerēt kanālos drīkst arī stingrā lieguma zonā. Nu tad - opreģeļiķesj! Es vienkārši jūtos personīgi atbildīgs par to, ka dezinformēju pēc tam varbūt labticīgi tur makšķerējušos večus. Manuprāt, nav OK situācija no VARAM/DAP puses pēc tam ņemt vārdus atpakaļ. Kaut kā greizi sanāk - roka nezin, ko kāja dara. Labi, es vairs par šo nerunāju - un makšķerēt tur arī netaisos - lai arī vēl joprojām uzskatu, ka liegums tur makšķerēt tieši no krasta ir absurda kalngals.
5.jūnijs 2020, 14:19 | links
 
Davis-Di [05.06.20]: Davis-Di [7m]: Tad jau es arī varu bābu līmenī te šausmu pasakas pastāstīt. Babītē šie galīgi kaunu nezin . :))))))

KurmisZ, 5.jūnijs 2020, 13:24

Vo tas ir loms!!! Bet Babīta gan tā neizskatās :DDDDDNu jā, bet redz runa par faktu: kuri prot tie šauj un nebaidās pat publiskot reāli MN pārkāpumu.
Viens ir runāt, cits kas fakti. ;) Demagoģija ir politikas sadaļas pamats.

KurmisZ, 5.jūnijs 2020, 13:38

"kuri prot tie šauj un nebaidās pat publiskot reāli MN pārkāpumu" - hmz jā man teica, ka esot forumā kaut kādā viens postu ielicis līdz ar to šāvēju masas trīskāršojušās... bet tur ar vajag zināt vietas ... kad redzēju ka daži mauc par dziļo krastu kur kants aiziet uz 8m , likās diezgan bejedzīgi, bet iespējams žani medīja (lieguma laikā).
Var kaut trīskāršoties, tas tāpat kā big bait tēma. Nu tik visi sapērk multus un džerkus, bet pēc laika ssā pilns ar pārdot gribētājiem. :))) Nu nav tik vienkārša tā ,, zemūdens tēma,, reti kurš tā var, zinu ko runāju, jo pats arī niekojos vasarā kad silts ūdens. Tāpēc pasmaidu par tiem kas brēc, ka mednieki izšauj visas zivis. :))))
Tad jau par jums džerkistiem to pašu var teikt: ai, ai, ai visas lielās mammas izķer.
5.jūnijs 2020, 14:06 | links
 
Nezinu ,kas Varamaa deva DAP savu sveetiibu makskereet stingrajaa liegumaa?Mums VARAM augstas amatpersonas deva sveetiibu neatlaut tur makskereet(sogad).Un nav saprotams,kur stingrajaa liegumaa ir melioraacijas kanaals,kuraa nav atlauts makskereet.Babites ezera izmantosanas noteikumos tadu atrast nevaru.
5.jūnijs 2020, 13:59 | links
 
Davis-Di [7m]: Tad jau es arī varu bābu līmenī te šausmu pasakas pastāstīt. Babītē šie galīgi kaunu nezin . :))))))

KurmisZ, 5.jūnijs 2020, 13:24

Vo tas ir loms!!! Bet Babīta gan tā neizskatās :DDDDDNu jā, bet redz runa par faktu: kuri prot tie šauj un nebaidās pat publiskot reāli MN pārkāpumu.
Viens ir runāt, cits kas fakti. ;) Demagoģija ir politikas sadaļas pamats.

KurmisZ, 5.jūnijs 2020, 13:38


"kuri prot tie šauj un nebaidās pat publiskot reāli MN pārkāpumu" - hmz jā man teica, ka esot forumā kaut kādā viens postu ielicis līdz ar to šāvēju masas trīskāršojušās... bet tur ar vajag zināt vietas ... kad redzēju ka daži mauc par dziļo krastu kur kants aiziet uz 8m , likās diezgan bejedzīgi, bet iespējams žani medīja (lieguma laikā).
5.jūnijs 2020, 13:47 | links
 
Davis-Di [05.06.20]: Tad jau es arī varu bābu līmenī te šausmu pasakas pastāstīt. Babītē šie galīgi kaunu nezin . :))))))

KurmisZ, 5.jūnijs 2020, 13:24

Vo tas ir loms!!! Bet Babīta gan tā neizskatās :DDDDD
Nu jā, bet redz runa par faktu: kuri prot tie šauj un nebaidās pat publiskot reāli MN pārkāpumu.
Viens ir runāt, cits kas fakti. ;) Demagoģija ir politikas sadaļas pamats.
5.jūnijs 2020, 13:38 | links
 
Tad jau es arī varu bābu līmenī te šausmu pasakas pastāstīt. Babītē šie galīgi kaunu nezin . :))))))

KurmisZ, 5.jūnijs 2020, 13:24


Vo tas ir loms!!! Bet Babīta gan tā neizskatās :DDDDD
5.jūnijs 2020, 13:33 | links
 
p.s.Vilnim.Par to bezcerigo PSRS tu man veel atvainosies,zudusaas paaudzes paarstaavi.

gz888, 5.jūnijs 2020, 12:13

Atvainojos jau tagad - nekā personīga, absolūti, tīri profesionāls viedoklis par spēju risināt jautājumus. Man škrobe ir tikai un vienīgi par vienu - likumu nekad nepārkāpju, tāpēc rakstīju DAP par to iespēju tur makšķerēt - viņji man, konsultējoties savā starpā, ar VARAM svētību oficiāli atbildēja, ka no krasta tur makšķerēt drīkst! Es šo viņu atbildi biju solīijis izplatīt makšķernieku soctīklos, ko arī izdarīju. Daudzi ta to lasa! Un pēc 1,5 gadiem viņi pārdomā, ka tomēr nedrīkst. Nu piekritiet, Zemitāna kungs, ka tā tās lietas tomēr nedara, jo MK noteikumi ta mainījušies nav. Ja reiz uzrakstīja, tad lai atbild par saviem vārdiem. Un ja jūs tiešām interesētu putni, ne princips (par ko bija PSRS komentārs), tad tā tēma par makšķerēšanu no krasta meliorācijas kanālā būtu slēgta nesākusies.
5.jūnijs 2020, 13:32 | links
 
Davis-Di [14m]: Ei, ei. Pa 30mit līņiem. Vai ir konkrēts fakts, vsi kā Domātājs ,, domā,,?
:))))

KurmisZ, 5.jūnijs 2020, 13:10

Jā ir zināmi konkrēti fakti, līdz ar to pie Kanciema maijā gandrīz katru vakaru bija šāvēji, tagad Jūnijā neesmu bijis nezinu.Bija un 30 līņus sašaut, dažādi fakti. Cik reizes esi ziņojis VVD?

KurmisZ, 5.jūnijs 2020, 13:23


VVD nav jēgas ziņot, jo licences Lielupē viņiem ir un ar visu lomu krastā nelien, ja ir kaut mazākās aizdomas ka kāds vēro. Papildus ir čomi/paziņas, kas ar to nodarbojas, līdz ar to informācija no manas perspektīvas ticama. :/
5.jūnijs 2020, 13:32 | links
 

Tad jau es arī varu bābu līmenī te šausmu pasakas pastāstīt. Babītē šie galīgi kaunu nezin . :))))))
5.jūnijs 2020, 13:24 | links
 
Davis-Di [05.06.20]: Ei, ei. Pa 30mit līņiem. Vai ir konkrēts fakts, vsi kā Domātājs ,, domā,,?
:))))

KurmisZ, 5.jūnijs 2020, 13:10

Jā ir zināmi konkrēti fakti, līdz ar to pie Kanciema maijā gandrīz katru vakaru bija šāvēji, tagad Jūnijā neesmu bijis nezinu.
Bija un 30 līņus sašaut, dažādi fakti. Cik reizes esi ziņojis VVD?
5.jūnijs 2020, 13:23 | links
 
Ei, ei. Pa 30mit līņiem. Vai ir konkrēts fakts, vsi kā Domātājs ,, domā,,?
:))))

KurmisZ, 5.jūnijs 2020, 13:10


Jā ir zināmi konkrēti fakti, līdz ar to pie Kanciema maijā gandrīz katru vakaru bija šāvēji, tagad Jūnijā neesmu bijis nezinu.
5.jūnijs 2020, 13:13 | links
 
Davis-Di [05.06.20]: Viss jau labi ja Inspektori apseko, bet izskatās ka atskaitei dara kur vieglāk.
Bet man jautājums cik viņi ir protokolus sastādījuši par cemerēšanu varkļa kanalā, cik maluzvejniekus babītes lieguma zonā noķeruši (izņemot tos pāris skaļos keisus) - tie visi liegumi ir maluzvejnieku paradīzes, ja zemūdens mednieki daļā pārcēlusies uz lielupi kur šauj pa 30x+ līņiem un līdakām, tad tīklinieki vēl joprojām siro.
Ei, ei. Pa 30mit līņiem. Vai ir konkrēts fakts, vsi kā Domātājs ,, domā,,?
:))))
5.jūnijs 2020, 13:10 | links
 
Normāliem, ar galvu domājošiem maksķerniekiem te viss ir saprotams un skaidrs! Atvēri noteikumus, izlasīji, apskatiji karti un visss! Bet... ko lai Pravietis tagad iesāk? Uz Viņu skaidrojošie pasākumi diezvai atstās rezultātu un veicinās izpratni par noteikumiem!
Vai būs padomāts arī par tādiem, kā pravietis, kas neorientējās noteikumos, kartēs un koordinātās, bet paļaujas tikai uz paša interpretāciju un sev vēlamo izpratni?
5.jūnijs 2020, 13:03 | links
 
Vispaar liegumu ieveerosana un zimju uzstaadiisana ir DAP pamatfunkcija(vismaz pagaidaam) VVD inspektori paliidz veikt so kontroli,jo taapat jaakontrolee makskereesanas noteikumu ieveerosana,un ar rungu nevienu projaam nedzen un arii protokoli veel nav rakstiiti,jo tiek veikts skaidrosanas darbs,lai cilveeki saprastu un pierastu,taa kaa nevajag te inspektorus pataisiit par nezveeriem ar rungaam rokaas un entajiem sodiem.Par liegumu paarskatiisanu varat runaat valdiibaa,bet pagaidaam nekaadas izmainas nav plaanotas,tas ir Eiropas liimena Natura 2000 putnu aizsardziibas liegums un tur izdariit izmainas nav tik viegli.
5.jūnijs 2020, 12:54 | links
 
Viss jau labi ja Inspektori apseko, bet izskatās ka atskaitei dara kur vieglāk.
Bet man jautājums cik viņi ir protokolus sastādījuši par cemerēšanu varkļa kanalā, cik maluzvejniekus babītes lieguma zonā noķeruši (izņemot tos pāris skaļos keisus) - tie visi liegumi ir maluzvejnieku paradīzes, ja zemūdens mednieki daļā pārcēlusies uz lielupi kur šauj pa 30x+ līņiem un līdakām, tad tīklinieki vēl joprojām siro.
5.jūnijs 2020, 12:25 | links
 
p.s.Vilnim.Par to bezcerigo PSRS tu man veel atvainosies,zudusaas paaudzes paarstaavi.
5.jūnijs 2020, 12:13 | links
 
Slims cilvecins tas Vilnis,kada te inspektoru patvala,ja tiek prasits ieverot MK noteikumus,kur skaidri pateikts,ka stingra lieguma zonaa aizliegts veikt jebkadas darbibas,stingraa lieguma zona saakas lidz ar udens malu,tatad makskeret tur nevar,ko ari apstiprinaja VARAM parstavji,kas notiek ar privato teritoriju krastaa ,kur nav lieguma,viss ir ipasnieka zinaa,satikties ar tevi varu jebkuraa laikaa,bet tas neko nemainis,jo es likumus nepienemu,es sekoju to ieverosanai.Tavi seetas juristi var runaat ko grib,man ir svarigs VARAM juristu viedoklis.Tapec beidz te apvainot inspektorus ,kaut kada tevis izdomaataa patvalaa,un beidz maldinaat normalus makskernieku,kas maak izlas'iit likumus.Pa krastu staigaa cik gribi,bet tikko metisi makskeri lieguma zonaa ,dabusi protokolu un taa nebuus nekaada inspektoru patvala,vareesi iet uz tiesu ar saviem seetas juristiem.
5.jūnijs 2020, 12:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager