Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Babītē - asari vēl neņem, ja neskaita skrāpējamos zirga-zobus, līdakas ar neņem ... bet pa kādai ja prot var dabūt, šodien esot arī 4,5 žanis noķerts, bet gaidām samus ar!
Tikmēr puika pievarēja 71 cm 3kg meženi.

3.jūnijs 2020, 23:58 | links
 
Vo, vīri laiž, pienāca 1.jūnijs un Babītes tēma atkal topā. Tas priecē, savādāk tik politika, politika... :)

MT9, 3.jūnijs 2020, 20:54


Politika vai covid. Nekas cits jau nav nekur. Pat kiv.čs netiek ēterā tik bieži
3.jūnijs 2020, 22:38 | links
 

Pēdējais loms......
3.jūnijs 2020, 21:40 | links
 
Krieviem teiciens "Закон как дышло - куда повернул туда вышло". Copēju visu dzīvi līdz šodienai atzītajā kanālā no Kalnciema šosejas puses, pagrieziens Skārduciems. Ierodas inspektors, kas nebija pazaudējis cilvēciskuma seju, un civilizēti man paziņoja , ka tagad L(l)PSR gados izveidotā hidrotehniskā būve - kanāls (izrādās vairs nav kanāls) un ar kokiem apaugušais zemes gabals, kas palicis starp ezeru un kanālu uzskatāma par salu. Varbūt kāds zin, kad Latvijā ir bijusi zemestrīce, vai vulkāna izvirdums un kāds nosaukums pieškirts "salai" :). Inspektors paskaidroja, ka tāpat kā Varkaļu kanāla gadījumā, kopš 2012 gada vainīgi esot inspektori, kuri, man nezināmu iemeslu dēļ, ir bijuši Nezinīši (nezinu no Saules pilsētas vai mēness) un šobrīd viņi ir apguvuši likumu un atlaižu laiks makšķerniekiem ir beidzies. Palūdza pamest copes vietu un zivis nekonfiscēja valsts ienākumos. :). Izbaudīju patiesu prieku, sastopot valsts darbinieku, kas Tevi nenosunīja.
3.jūnijs 2020, 21:39 | links
 
Vo, vīri laiž, pienāca 1.jūnijs un Babītes tēma atkal topā. Tas priecē, savādāk tik politika, politika... :)
3.jūnijs 2020, 20:54 | links
 
Nesliki Mt9 ! Es toties dabūju

skutans, 1.jūnijs 2020, 21:15
Šodien tu paliki bešā, nākamreiz mana kārta.. :)) Es 04:00 biju bāzē, mašīnu jau bija krietns pulciņš. 04:40 pieteicās pirmais līdacēns, tad lielākā ap 06:00. Daudzi līda puduros, es neesmu to baigais piekritējs...

MT9, 1.jūnijs 2020, 21:47

Man pirmā bij 5:00, līdz 6:00 vēl divas, ieskaitot smuko. Lai bešā nepaliktu, Babe bik ir jāzin, es šoreiz izvēlējos par puduri necīnīties... Zinu kur viss notika :) Veči iztrakosies, atbraukšu padarboties, bet ne vējainā laikā, kad šīs aktīvākas, man patīk spogulītis:)

skutans, 1.jūnijs 2020, 22:53

Kur ta viss notika?
Man informācija dizgan pretrunīga vai otraādi ķērās ne visiem bet visur :)

Davis-Di, 2.jūnijs 2020, 12:16



Tas tev MT9 jājautā,:), paziņa vakar turpat bija nobraucis, šams principā sačoku nelieto, tad nu to metriņu beigu beigās tomēr laivā neiecēla, tā bij vakardienas smukākā šim.
3.jūnijs 2020, 20:05 | links
 
Jozis2 [02.06.20]: Vakar pēcpusdienā Ezerkrastu pusē ūdens viscaur tumši brūns, tā ka zāles un mānekli neredz. Varbūt nedaudz tīrāks uz Gātes pusi pēc 2 km palika, bet caurspīdīgs nemaz. Tādā "tējā" laikam jābūt īpaši talantīgam, lai kaut ko noķertu.Asari bija mērķa zivs, bet kukiš - neviens.Rezultātā no 17-19 viena 0.48cm uz Strik "hamakuru" pie pudura un pa ņēmienam uz Bigbandit Suspend un Buster Jerk64g vairāk uz vidu. Jā, liegums D zonā skaitās, bet tāpat tālumā redzēju laivas un no rīta droši vien vēl vairāk tur deva virsū.Izbraucēji dienas vidū teica, ka agrā rītā pretī sarkanajam jumtam bija vairāk par 20 laivām.Tāds nu "daudzsološs" sākums sanāca ar jauniem mānekļiem, kātiem un spolēm.Nu un vēl vakarā tās MT9 bildes...No tā jau var trieku dabūt un uz copi vairs netikt.

Friks, 2.jūnijs 2020, 14:42

Bet, Frika kungs!
Uz tām bildēm jau nav ne gada, ne datuma, kad tad tās īstenībā ir uzņemtas.
Tā ka ar to ticamību ir tā, kā nu ir. Var jau ticēt, vai arī nē.
Tas, ka bildes ir labas, un, pie sarkanā jumta var neatrasties daudz brīvas vietas, reāli tā var būt. Daudzi jau nav pieraduši domāt.
Protams bildes no aizpagāšās ziemas, neredzi viss pelēks un nav nekā zaļa, izņemot līdakas.
2.jūnijs 2020, 22:40 | links
 
Jozis2 [02.06.20]: Vakar pēcpusdienā Ezerkrastu pusē ūdens viscaur tumši brūns, tā ka zāles un mānekli neredz. Varbūt nedaudz tīrāks uz Gātes pusi pēc 2 km palika, bet caurspīdīgs nemaz. Tādā "tējā" laikam jābūt īpaši talantīgam, lai kaut ko noķertu.Asari bija mērķa zivs, bet kukiš - neviens.Rezultātā no 17-19 viena 0.48cm uz Strik "hamakuru" pie pudura un pa ņēmienam uz Bigbandit Suspend un Buster Jerk64g vairāk uz vidu. Jā, liegums D zonā skaitās, bet tāpat tālumā redzēju laivas un no rīta droši vien vēl vairāk tur deva virsū.Izbraucēji dienas vidū teica, ka agrā rītā pretī sarkanajam jumtam bija vairāk par 20 laivām.Tāds nu "daudzsološs" sākums sanāca ar jauniem mānekļiem, kātiem un spolēm.Nu un vēl vakarā tās MT9 bildes...No tā jau var trieku dabūt un uz copi vairs netikt.

Friks, 2.jūnijs 2020, 14:42

Bet, Frika kungs!
Uz tām bildēm jau nav ne gada, ne datuma, kad tad tās īstenībā ir uzņemtas.
Tā ka ar to ticamību ir tā, kā nu ir. Var jau ticēt, vai arī nē.
Tas, ka bildes ir labas, un, pie sarkanā jumta var neatrasties daudz brīvas vietas, reāli tā var būt. Daudzi jau nav pieraduši domāt.
MT9 ar tādām muļķībām nenodarbojas, zinot to ka viņš tik pagājušo sezonu ,, sāka mammas,, vilkt. Ejiet uz politikas sadaļu, tur tukšpļ.... un nepierādāmu teoriju kopums.
2.jūnijs 2020, 21:31 | links
 
Atklāšanas rītā divi zemmēri , trīs līdakas ar vidējo svaru 1,5kg un divi asari 390 un 470. Vēl bija daudzas tipiskas asaru copes. Viss notika nelielā 100x100m pleķītī uz vienu konkrētu gumiju.
2.jūnijs 2020, 19:45 | links
 
Šodien 8:00-13:30 Ezerkrastos viens zemmērs ap 8:30, pēctam viena copīte un tas viss. Pēdējās divas stundas ar rotiņiem nomētājām, bet nekā.
2.jūnijs 2020, 14:52 | links
 
Vakar pēcpusdienā Ezerkrastu pusē ūdens viscaur tumši brūns, tā ka zāles un mānekli neredz. Varbūt nedaudz tīrāks uz Gātes pusi pēc 2 km palika, bet caurspīdīgs nemaz. Tādā "tējā" laikam jābūt īpaši talantīgam, lai kaut ko noķertu.Asari bija mērķa zivs, bet kukiš - neviens.Rezultātā no 17-19 viena 0.48cm uz Strik "hamakuru" pie pudura un pa ņēmienam uz Bigbandit Suspend un Buster Jerk64g vairāk uz vidu. Jā, liegums D zonā skaitās, bet tāpat tālumā redzēju laivas un no rīta droši vien vēl vairāk tur deva virsū.Izbraucēji dienas vidū teica, ka agrā rītā pretī sarkanajam jumtam bija vairāk par 20 laivām.Tāds nu "daudzsološs" sākums sanāca ar jauniem mānekļiem, kātiem un spolēm.Nu un vēl vakarā tās MT9 bildes...No tā jau var trieku dabūt un uz copi vairs netikt.
2.jūnijs 2020, 14:42 | links
 
Nesliki Mt9 ! Es toties dabūju

skutans, 1.jūnijs 2020, 21:15
Šodien tu paliki bešā, nākamreiz mana kārta.. :)) Es 04:00 biju bāzē, mašīnu jau bija krietns pulciņš. 04:40 pieteicās pirmais līdacēns, tad lielākā ap 06:00. Daudzi līda puduros, es neesmu to baigais piekritējs...

MT9, 1.jūnijs 2020, 21:47

Man pirmā bij 5:00, līdz 6:00 vēl divas, ieskaitot smuko. Lai bešā nepaliktu, Babe bik ir jāzin, es šoreiz izvēlējos par puduri necīnīties... Zinu kur viss notika :) Veči iztrakosies, atbraukšu padarboties, bet ne vējainā laikā, kad šīs aktīvākas, man patīk spogulītis:)

skutans, 1.jūnijs 2020, 22:53


Kur ta viss notika?
Man informācija dizgan pretrunīga vai otraādi ķērās ne visiem bet visur :)
2.jūnijs 2020, 12:16 | links
 
Kā ir ar asariem - vai visiem kā MT9 - nekā? Pagājušā vasara izlutināja - uz rotiņa asari gandrīz jebkur bija katrā otrajā metienā.
2.jūnijs 2020, 10:56 | links
 
Skutana kungs, vajadzēja mani ņemt līdzi, tad noteikti mēs dabūtu līdaku ;)
2.jūnijs 2020, 09:12 | links
 
Nesliki Mt9 ! Es toties dabūju

skutans, 1.jūnijs 2020, 21:15
Šodien tu paliki bešā, nākamreiz mana kārta.. :)) Es 04:00 biju bāzē, mašīnu jau bija krietns pulciņš. 04:40 pieteicās pirmais līdacēns, tad lielākā ap 06:00. Daudzi līda puduros, es neesmu to baigais piekritējs...

MT9, 1.jūnijs 2020, 21:47


Man pirmā bij 5:00, līdz 6:00 vēl divas, ieskaitot smuko. Lai bešā nepaliktu, Babe bik ir jāzin, es šoreiz izvēlējos par puduri necīnīties... Zinu kur viss notika :) Veči iztrakosies, atbraukšu padarboties, bet ne vējainā laikā, kad šīs aktīvākas, man patīk spogulītis:)
1.jūnijs 2020, 22:53 | links
 
Nesliki Mt9 ! Es toties dabūju

skutans, 1.jūnijs 2020, 21:15

Šodien tu paliki bešā, nākamreiz mana kārta.. :)) Es 04:00 biju bāzē, mašīnu jau bija krietns pulciņš. 04:40 pieteicās pirmais līdacēns, tad lielākā ap 06:00. Daudzi līda puduros, es neesmu to baigais piekritējs...
1.jūnijs 2020, 21:47 | links
 

Nesliki Mt9 ! Es toties dabūju kurvīti pēc pilnas programmas. Pat agri piecēlos šoreiz, pie ezera jau 4:30 , tur kur gribēju doties, neizdevās, tur ietu vaļā cīņa pa puduri un pirmo metienu, točkas daļēji aizsistas..., nospļāvos un maucu testēt voblerus duļķī, kas manā skatījumā šķiet diezgan bezjēdzīgs pasākums, mazāk zināmās vietās .Kādi 5 knābēji un viena dullāka ap 3kg uzsēdās, bet..., nospruka. Beigu beigās ap 9:00 kā izrādās darbstacijā šis tas nebij padarīts, noņēmos no trases ap 9:30.
Divus sarkanā tērpā manīju, tur aizvējā, tajā krastā..., būtu pa traku... Ne asakas!:)
1.jūnijs 2020, 21:15 | links
 
Prieks, ka Latvijā vēl vīri, kuri spēj vārēt šādus “kumeļus”!
1.jūnijs 2020, 20:36 | links
 
MT9 [01.06.20]: Sveiciens visiem 1.jūnijā! Šo dienu īpaši gaida zandartu mednieki un Babītes ezera regulārie apmeklētāji, jo beidzas liegums un atkal var sākt gan tramdīt zandartu, gan copēt Babītē (tās Z daļā, bet tomēr var un tas nevar nepriecēt :)) Ar zandartu, pagaidām, es uz jūs, tādēļ devos sava iemīļotā ezera virzienā meklēt strīpaiņos palaidņus un meitenes zaļos svārciņos :)) Biju gandrīz pārliecināts, ka sievas pasūtītos asarus nu gan es pratīšu piemuļķot. Ka tik ne tā, no rīta līdz pusdienlaikam periodiski ar mazo kātiņu un rotiņiem izmētājos krustu šķērsu, nekā, viens mazs knīpa trāpījās, bet tik žēlīgi paskatījās man acīs, ka nācās vien atlaist :)) Toties mēģinot noķert asari, es jau 04:40 no rīta tiku pie savas pirmās mēra līdaciņas. Saprotot, ka ar asariem nebūs aršana, jo vēsais pavasaris būs veicis nelielas korekcijas to uzvedībā, pārgāju pie sev ierastās lielās artilērijas un ilgi nebija jāgaida, līdz kāta galā sajutu nopietnu pretestību. Mirkli vēlāk uzzināju, ka mānekli paķēra smukule, kurai nieka 3 cm pietrūka līdz metra atzīmei. Neskatoties uz to, ka asari man sabojāja rīta cēlienu un sieva šī iemesla dēļ drīz mani izdzīs no mājas, sapratu, ka šā vai tā, cope ir izdevusies, jo ezera atklāšanas dienā ar mani sasveicinājās nu dikti glīta madāma :) Lai pārāk gari nerakstītu, rezumēšu - šodien Babīte atkal man uzsmaidīja un laivā tika iemānītas 6 līdakas (52, 71, 82, 83, 86, 97 cm). Man liekas, ka par šādu sezonas sākumu var tikai priecāties, jo četras no sešām līdakām svēra 4+ līdz 6+kg (vēl viena nopietna mamma man turējās pretī un atstāja mani ar garu degunu, pie reizes saskādējot pavadiņu).

P.S. Neiztika gan bez kurioza. Copējot palika karsts, tādēļ novilku glābšanas vesti. Atbraucot krastā secināju, ka laivā vestes nav - laikam stiprais vējš vai es pats, smeļot līdaku ar uztveramo tīkliņu, izplivināju to pār bortu, ziedot zivju dievam... :))) Lai vai kā, tā pašlaik kaut kur ezerā draifē, tādēļ, ja kāds redz melnu vesti ar baltiem uzrakstiem, rotaļīgi peldoties Babītē, lūgums to izmakšķerēt un sazināties ar mani. Madonas alus neizpaliks! :D
Skaisti, 10+! Lielupe šogad nav dikti devīga, vismaz man, izskatās, ka par Babīti to nevarētu teikt.
1.jūnijs 2020, 19:37 | links
 













Sveiciens visiem 1.jūnijā! Šo dienu īpaši gaida zandartu mednieki un Babītes ezera regulārie apmeklētāji, jo beidzas liegums un atkal var sākt gan tramdīt zandartu, gan copēt Babītē (tās Z daļā, bet tomēr var un tas nevar nepriecēt :)) Ar zandartu, pagaidām, es uz jūs, tādēļ devos sava iemīļotā ezera virzienā meklēt strīpaiņos palaidņus un meitenes zaļos svārciņos :)) Biju gandrīz pārliecināts, ka sievas pasūtītos asarus nu gan es pratīšu piemuļķot. Ka tik ne tā, no rīta līdz pusdienlaikam periodiski ar mazo kātiņu un rotiņiem izmētājos krustu šķērsu, nekā, viens mazs knīpa trāpījās, bet tik žēlīgi paskatījās man acīs, ka nācās vien atlaist :)) Toties mēģinot noķert asari, es jau 04:40 no rīta tiku pie savas pirmās mēra līdaciņas. Saprotot, ka ar asariem nebūs aršana, jo vēsais pavasaris būs veicis nelielas korekcijas to uzvedībā, pārgāju pie sev ierastās lielās artilērijas un ilgi nebija jāgaida, līdz kāta galā sajutu nopietnu pretestību. Mirkli vēlāk uzzināju, ka mānekli paķēra smukule, kurai nieka 3 cm pietrūka līdz metra atzīmei. Neskatoties uz to, ka asari man sabojāja rīta cēlienu un sieva šī iemesla dēļ drīz mani izdzīs no mājas, sapratu, ka šā vai tā, cope ir izdevusies, jo ezera atklāšanas dienā ar mani sasveicinājās nu dikti glīta madāma :) Lai pārāk gari nerakstītu, rezumēšu - šodien Babīte atkal man uzsmaidīja un laivā tika iemānītas 6 līdakas (52, 71, 82, 83, 86, 97 cm). Man liekas, ka par šādu sezonas sākumu var tikai priecāties, jo četras no sešām līdakām svēra 4+ līdz 6+kg (vēl viena nopietna mamma man turējās pretī un atstāja mani ar garu degunu, pie reizes saskādējot pavadiņu).

P.S. Neiztika gan bez kurioza. Copējot palika karsts, tādēļ novilku glābšanas vesti. Atbraucot krastā secināju, ka laivā vestes nav - laikam stiprais vējš vai es pats, smeļot līdaku ar uztveramo tīkliņu, izplivināju to pār bortu, ziedot zivju dievam... :))) Lai vai kā, tā pašlaik kaut kur ezerā draifē, tādēļ, ja kāds redz melnu vesti ar baltiem uzrakstiem, rotaļīgi peldoties Babītē, lūgums to izmakšķerēt un sazināties ar mani. Madonas alus neizpaliks! :D
1.jūnijs 2020, 19:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager