Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
sosalele [02.05.20]: Protams,.ka.pastāv privāfie inspektori! Vai tad piemēram Alūksnē ALJA'i nav kā aģentūrai inspektoru? Ir!
Ar nolikumu, t.i. pašvaldibas saistošajiem nolikumiem deleģē tiesības,.pilnvaras, saucat kā gribat..

bio-r, 2.maijs 2020, 21:15

Alūksnei vaitad nav privātais apsaimniekotājs ezeram?
Ezeru apsaimnieko pašvaldība-ALJA!
2.maijs 2020, 21:46 | links
 
sosalele [02.05.20]: Kadi privātie inspektori!? Pastāv tiesibu normas un juridiski, nekādiem pašpasludinātiem inspektoriem un “družiņņikiem” nav tiesību veikt kontroli ne uz ūdeņiem, ne ceļiem.

BrunoL, 2.maijs 2020, 20:44

Nodomāju tieši to pašu,bet vai piesaistot privātu finansējumu, rakstot projektu pašvaldībai, vai nebūtu teorētiski iespējams, ka pašvaldībai būtu iespējas pilnvarot cilvēku?
Viss ir izdarāms.
2.maijs 2020, 21:45 | links
 
BrunoL [02.05.20]: Kadi privātie inspektori!? Pastāv tiesibu normas un juridiski, nekādiem pašpasludinātiem inspektoriem un “družiņņikiem” nav tiesību veikt kontroli ne uz ūdeņiem, ne ceļiem.
Tam ir domāti arī cilvēki ar attiecīgām tiesībām uz vakanci.nesaku ka es kā no sētas nācis iešu tur mācīt.un ne velti piemineju kā pa brīvu neviens neko nedarīs.
2.maijs 2020, 21:45 | links
 
Viss ok.es ar savu rakstīto tik gribēju pateikt, ka ar nolikumu var deleģēt tiesības arī citiem "privātajiem" inspektoriem.
2.maijs 2020, 21:45 | links
 
Protams,.ka.pastāv privāfie inspektori! Vai tad piemēram Alūksnē ALJA'i nav kā aģentūrai inspektoru? Ir!
Ar nolikumu, t.i. pašvaldibas saistošajiem nolikumiem deleģē tiesības,.pilnvaras, saucat kā gribat..

bio-r, 2.maijs 2020, 21:15


Alūksnei vaitad nav privātais apsaimniekotājs ezeram?
2.maijs 2020, 21:31 | links
 
Protams,.ka.pastāv privāfie inspektori! Vai tad piemēram Alūksnē ALJA'i nav kā aģentūrai inspektoru? Ir!
Ar nolikumu, t.i. pašvaldibas saistošajiem nolikumiem deleģē tiesības,.pilnvaras, saucat kā gribat..
2.maijs 2020, 21:15 | links
 
Kādreiz bāzēm par to noņēma licenzi par pārkāpumiem vajag vienkārši atjaunot
2.maijs 2020, 20:54 | links
 
Kadi privātie inspektori!? Pastāv tiesibu normas un juridiski, nekādiem pašpasludinātiem inspektoriem un “družiņņikiem” nav tiesību veikt kontroli ne uz ūdeņiem, ne ceļiem.

BrunoL, 2.maijs 2020, 20:44


Nodomāju tieši to pašu,bet vai piesaistot privātu finansējumu, rakstot projektu pašvaldībai, vai nebūtu teorētiski iespējams, ka pašvaldībai būtu iespējas pilnvarot cilvēku?
2.maijs 2020, 20:48 | links
 
Kadi privātie inspektori!? Pastāv tiesibu normas un juridiski, nekādiem pašpasludinātiem inspektoriem un “družiņņikiem” nav tiesību veikt kontroli ne uz ūdeņiem, ne ceļiem.
2.maijs 2020, 20:44 | links
 
sosalele [19:32]: Šodien jau vairākkārt esmu redzējis, bildes , ka cilvēki brauc no spuņupes un no Dalderiem ezerā, un fotogrāfējas ar līdakām. Esmu mazliet neizpratnē, vai likumi ir mainijušies?Lielākajai daļai vienalga.esmu runājis ar vienas bāzes saimnieku par tēmu kas saucās"privātais ezera inspektors",kurš uz ūdens būtu biežāk nekā x gadā, attiecīgi katras brīvdienas vai arī pa nedēļu.viņš itkā būtu ar mieru tādu pameklēt,bet, par brīvu neviens neko nedarīs tas ir skaidrs.esot apzinajis arī pārējās ezera bāzes,bet atsaucību uz šādu pakalpojumu nav saņēmis.tad tā arī paliek,ka tikai uz copmanu pašu rīcību viss notiek ezerā.

nipijs38, 2.maijs 2020, 20:21


Laivu bāzes pašas cilvēkiem izīrē laivas, laigan ezerā makšķerēt nedrīkt. Tikkai loģiski , ka bāzes nav ieintresētas ''privātos inspektoros'' , nauda nesmird..
2.maijs 2020, 20:38 | links
 
Gan jau kādam uzliks štrāfu!Ta viņš zinās! :DDD
...naktīs tur cilvēku vairāk kā dienā!
2.maijs 2020, 20:28 | links
 
sosalele [02.05.20]: Šodien jau vairākkārt esmu redzējis, bildes , ka cilvēki brauc no spuņupes un no Dalderiem ezerā, un fotogrāfējas ar līdakām. Esmu mazliet neizpratnē, vai likumi ir mainijušies?
Lielākajai daļai vienalga.esmu runājis ar vienas bāzes saimnieku par tēmu kas saucās"privātais ezera inspektors",kurš uz ūdens būtu biežāk nekā x gadā, attiecīgi katras brīvdienas vai arī pa nedēļu.viņš itkā būtu ar mieru tādu pameklēt,bet, par brīvu neviens neko nedarīs tas ir skaidrs.esot apzinajis arī pārējās ezera bāzes,bet atsaucību uz šādu pakalpojumu nav saņēmis.tad tā arī paliek,ka tikai uz copmanu pašu rīcību viss notiek ezerā.
2.maijs 2020, 20:21 | links
 
Šodien jau vairākkārt esmu redzējis, bildes , ka cilvēki brauc no spuņupes un no Dalderiem ezerā, un fotogrāfējas ar līdakām. Esmu mazliet neizpratnē, vai likumi ir mainijušies?
2.maijs 2020, 19:32 | links
 
Ja Babītes ezerā pa vidu un aiz bojām lieguma pusē kur atrasties ir aizliegts. Sodu liek kaut tikai desmit metrus esi aizpelējis aiz viņām. Tie kas copē vai vizinās spuņupes kanālā iebildumi nav kaut ar iekšdedzes motoru.
2.maijs 2020, 09:35 | links
 
krievsss [02.05.20]: Babītes ezer ir dabas nacionālā parka teritorijā un tur ir aizliegs pārvietoties ar laivu. No jūnija lūdzu braucam pa norādītajām ejām uz vidū un makšķerējam. Tagat ja tur atradīsies būs jāmaksā sods, gan par to ka tu tur atrodies gan par zivīm noķērām un ar manas konfiskāciju.
Laikam tevi nepareizi sapratu! Tad tu vakar redzēji Babītes ezerā laivas, un par tām draudēji ziņot valsts vides dienestam?!
2.maijs 2020, 09:17 | links
 
Babītes ezer ir dabas nacionālā parka teritorijā un tur ir aizliegs pārvietoties ar laivu. No jūnija lūdzu braucam pa norādītajām ejām uz vidū un makšķerējam. Tagat ja tur atradīsies būs jāmaksā sods, gan par to ka tu tur atrodies gan par zivīm noķērām un ar manas konfiskāciju.
2.maijs 2020, 06:48 | links
 
krievs,laikam ne to stāsti!Dālderos jābrauc pa bojām cauri niedrēm uz vidu un tur vari zvejot līdz bojā m no Suņņupes puses.Man stāv laiva Dālderos,tā ka tā rajona likumus es zinu.Zvejot var tikai pa tīro ūdeni,kur nav putnu.

skubrags, 1.maijs 2020, 21:47

Pašlaik ezerā copēt nevar. Kur nu vēl zvejot ;)
1.maijs 2020, 21:58 | links
 
krievs,laikam ne to stāsti!Dālderos jābrauc pa bojām cauri niedrēm uz vidu un tur vari zvejot līdz bojā m no Suņņupes puses.Man stāv laiva Dālderos,tā ka tā rajona likumus es zinu.Zvejot var tikai pa tīro ūdeni,kur nav putnu.
1.maijs 2020, 21:47 | links
 
Es dzīvoju pie ezera un man tur laiva stāv visu laiku, tā kā viss kārtībā neuztraucies
1.maijs 2020, 16:26 | links
 
krievsss [01.05.20]: Artx2 tev nepaveicās es no bāzes nebraucu, būs vien mana bilde ja karina sev laivā priekšā.
Bet no kurienes tad tu, krievsss, laid iekšā to laivu, ko a? Noteikumos teikts, ka laivu drīgst ielaist ezerā tikai no laivu bāzēm! Tu tak nepārkāp noteikumus, vai ne? Pretējā gadījumā tiks zvanīts vides dienestam un tad tu varēsi taisnoties un pinkšķēt, ka dzīve grūta utt!:)))
1.maijs 2020, 16:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager