Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!













Nu ko, raugies kā gribi, šodien super dieniņa - pirmkārt man brīvdiena, otrkārt copes diena, treškārt pirts diena :D Tātad, nezinu kāda būs dienas atlikusī daļa, kad tikšu līdz pirtij, bet copes diena izdevusies lieliska - spītējot vakardienas kūtrajai zivij (pa visu dienu viena 60 cm palaidne un trīs stundu airēšana pret vēju), nolēmu tai šodien atspēlēties, tādēļ kopā ar papildspēkiem forumieša Dairis333 izskatā, devāmies pārmācīt zaļsvārces. Sākumā es Dairim diktēju maršrutu, bet vairāk par pāris sajustām copēm veiksme mums neuzsmaidīja, tad mans pārinieks nolēma ņemt grožus savās rokās un vest mani pa man līdz šim neiepazītām takām. Šoreiz viņa izvēlētais maršruts bija pozitīvu emociju bagātāks - katrs noķērām pa pāris zaļsvārcēm. Manā rēķinā 92 un 96 cm (6-7 kg), stūrmanim 55 un 62 cm. Vēl viena ap 3 kg Dairim paņēma pie pašas laivas un, kamēr Oskars čammājās ar uztveramo tīkliņu, parādīja mums garu degunu :D Kopumā super dieniņa, saulīte tā cepināja, ka brīžiem gribējās novilkt jaku, februāris dara brīnumus, gan vēl kādu dieniņu šomēnes sanāks pašūpoties viļņos, līdakmammu lūkojoties... :) Paldies Dairim par kompāniju un "līdakmammu taciņas" ierādīšanu! :) Visiem ne asakas, skrienu uz pirtiņu! :))
20.februāris 2020, 18:42 | links
 
Kas par vainu?februāris?

Kengurs24, 19.februāris 2020, 19:58

Aš tā noguris ka pilnai atskaitei spēka nepietika!

Davis-Di, 19.februāris 2020, 19:57


Nav jau daudz ko rakstīt tai pilnajai atskaitei, jūtos saguris kā ogļracis pēc maiņas :)) Pašam pirms copes likās, ka zivtiņa varētu būt samērā aktīva, bet kas tev deva, vismaz manējos mānekļus tās ignorēja. Redzēju vēl vienu līdaku piepeldam pie pašas laivas un ostam cūķi, bet ēst to nepakam negribēja. Ūdens pārsvarā brūns, bet nedomāju, ka tas bija galvenais necopes iemesls. Mētāju gan pa klajumu, gan krastu tuvumā pie niedrēm, aizdreifēju gandrīz līdz Dūšeļiem, izmētāju lielāko daļu mānekļu, bet atslēdziņu piemeklēt neizdevās.
19.februāris 2020, 20:08 | links
 
MT9 [19.02.20]: Briesmas, 3 stundu mocības ar airiem, lai noķertu vienu 60 cm siļķīti...
Kas par vainu?februāris?
19.februāris 2020, 19:58 | links
 
@MT9

Aš tā noguris ka pilnai atskaitei spēka nepietika!
Bet trakajiem pieder pasaule un panākumi!

19.februāris 2020, 19:57 | links
 




Briesmas, 3 stundu mocības ar airiem, lai noķertu vienu 60 cm siļķīti...
19.februāris 2020, 19:46 | links
 
Jap!
Pagajšsezon biku tika pavilkts))) nu tuvu četriem simtiem méru...
Mãjas savãcu laikam desmit...
Varat noriet péc sirds patikas)))

willijs, 17.februāris 2020, 13:12


Nu tad jau kautkur peld 390 līdaku līķīši kuri nav pārdzīvojuši atlaišanu,jo līdaka tak ir tik trausla zivs.
Visa šī ņerkstēšana par to, ka līdakas neizdzīvo, makšķerēšanas salīdzināšana ar medībām un skaļā balsī bļaušana ''ZIVIS IR JĀĒD'' ir tikai sevis un sevis līdzīgo mierināšana un atbalstīšana tiem kuri nevar pieņemt to,ka ir jādomā par nākotni un zivju populācijas saglabāšanu.Nu nav jābūt īpaši apveltītam ,lai saprastu ka zivis paliek mazāk, ja ar kautkādām runām kāds spēj sev aizmālēt acis un nesaskatīt problēmu ,kas skat visus makšķerniekus tad nu ''ko stulbam padarīsi''..

un pa 400 mēriem, piekritīšu,ka reālas skaitlis jo pašam šosezon ir 100-150 un nebija netuvu tā ,ka katru dienu biju uz ūdens.
+No visām noķertajām zivīm, kādas 4 aizbrauca mājās, un nekad nevienu līķi neredzēju peldam,laigan lielu daļu laiku pavadiju salīdzinoši mazā udens krātuvē.
Lai nu kura zivs, bet līdaka ir izturīga zivs, un pāris brīži laivā, un kautcik prātīga attieksme īsti nekādu lielo bojājumu tai nenodara.
19.februāris 2020, 19:02 | links
 

Diena uz ezera interesanta, bet cerējām uz labāku copi. Līmenis augsts, vējš vajadzīgais, laiks ciešams, bet ūdens kā otrās dienas tēja. Copes retas un izmērs švaks. Lielākā 2kg, brauc līdzi. :)
19.februāris 2020, 17:44 | links
 
Ups!
Sorry! Bet uz údens vai pie esmu vairãk kã mãjãs! Zemmerus neskaitu un tã nav Babite! Man nepatík)))
Laika periods maijs, oktobris un lídz ledum!
Man zandarti tík)))
Par to skaitu kluséšu)))
17.februāris 2020, 16:27 | links
 
Normunda līdakas nav gadījumā skaitītas kopā ar klientu noķertajām? ;)
17.februāris 2020, 15:10 | links
 
Skaitlis ir vairāk kā reāls.
Viss ir relatīvi vienkārši - atkarīgs no copju skaita, cik veiksmīgas copes no laikapstākļu un zivju aktivitātes viedokļa un profesionālisma.
Agrāk 20 gadus atpakaļ to skaitu sasniegt bija vieglāk manā skatījumā, bet ari tagad tas ir sasniedzams.
Paskatāmies uz NormunduI 2019 gada sezonu 150+ līdakas virs viena metra - lūk tas ir manā skatījumā kosmoss, bet kā redzam sasniedzams!
17.februāris 2020, 15:06 | links
 
400 ir ļoti ļoti reāls skaitlis, bet par mēra gan ir šaubas :)
Tīri tēmas uzturēšanai "Vitālijs" veica iepriekšējās sezonas aprēķinus un viņam sanāca 99 mēri , neatceros cik zemmēru bija.

Personīgi par sevi domāju ka ar līdakām mēra , esmu kaut kur arī tuvu ( ņemot vērā , ka man ir līdzīgs copes grafiks :) , bet ar zemmēriem esmu pārliecināts ka varētu būt pāri par 400 :)
17.februāris 2020, 15:02 | links
 
"Papīrs" visu pacieš... :)
17.februāris 2020, 14:52 | links
 
Jap!
Pagajšsezon biku tika pavilkts))) nu tuvu četriem simtiem méru...
Mãjas savãcu laikam desmit...
Varat noriet péc sirds patikas)))

willijs, 17.februāris 2020, 13:12


Labs! :) ...savulaik jaunībā, kad īsti nebija ko darīt, vasaras 3 mēnešos noķēru 150+ brekšus...

Pie tam nebija tā, ka makšķerētu katru dienu. Bija pilnākas un tukšākas dienas. Tāpēc 10 mēnešos 400 līdakas ir ļoti reāls skaitlis. Var just, ka viņas Babītē ir "skolotas" :)
17.februāris 2020, 14:26 | links
 
"uz māju tikai laikam 10 aizbrauca" - tas tak ir "biku" :D

Bet nu 400 līdaku mērus pa sezonu izvilkt - nu tas ir respect!
17.februāris 2020, 14:18 | links
 
Taisnibas nava!
Bildes šite nelikšu un atskaites ari.)))
17.februāris 2020, 14:11 | links
 
Jap!
Pagajšsezon biku tika pavilkts))) nu tuvu četriem simtiem méru...
Mãjas savãcu laikam desmit...
Varat noriet péc sirds patikas)))

willijs, 17.februāris 2020, 13:12

vo bla:)tagad lasu un nesaprotu,ko nozīmē LABI/BIKI PAVILKTS.!?viens sametis uz ledus desmit raudiņas sērkociņa lielumā un pieirsis visu internetu,ka labi pavilcis un cope akuetj :))),otrs 400 mērus izvilcis un saka,ka biki pavilcis:)tagad nesaprotu ,kur taisnība:)
17.februāris 2020, 13:40 | links
 
Jap!
Pagajšsezon biku tika pavilkts))) nu tuvu četriem simtiem méru...
Mãjas savãcu laikam desmit...
Varat noriet péc sirds patikas)))
17.februāris 2020, 13:12 | links
 
Piekrītu ka pie ķer un atlaid LV ir jāpiestrādā, jo ne visi zin kā labāk un ne visiem cilvēkiem ir atbilstoši rīki vai pat nezin par tādiem.
Bet šitā bļaušana pie katras bildes vai pie katra laba loma ir kaut kāda psihiska novirze, ja pie babītes tēmas ... kad varkaļa kanālā mūsu vēstures mantojuma atbiras cemerē līdakas un ne tikai tad pat bailes apstāties un aizrādīt, bet forumos redz līdaka ne tā paņemta un atlaista! Un vispār ja tādi humānisti tad pārdodat savas copenes un nopērciet fotokameras un ejiet uz foto pulciņu!!!
17.februāris 2020, 11:30 | links
 
Bla, Bla, Bla....
Takš kerat, édat, laižat un nolaižat!)))
Manuprãt nodrãzta téma...
Uz kopéjã pofigisma fona tie tãdi nieki vien ir!
17.februāris 2020, 09:01 | links
 
Pie tam bildēs kur tiek reklamēta līdaku atlaišana, visas tiek svērtas vertikālā pozīcijā. Slepkavas.

egilss, 16.februāris 2020, 23:48

Bildi studijā, kur "Atlaid mammu" reklamē svērt zivis vertikālā pozīcijā ;) Cilvēkiem, kuri pirms atlaišanas sver zivis vertikālā pozīcijā, manuprāt, ar šo kustību nav sakara. Un par to ezera izkāšanu - tas rada smaidu uz lūpām, zinot cik makšķernieku vispār pie zivīm netiek. 10 laivas darbadienās uz tik milzīgu ezeru ir sīkums, pie tam ņemot vērā, ka lielākā daļa pie zivīm netiek vai noķer vienu. Iespaids par lielo zivju izķeršanu rodas tikai tādēļ, ka vairāki šī ezera copmaņi regulāri liek copes atskaites, kurās dalās ar noķertajiem lomiem. Ja liktu regulāras atskaites no cita ezera, bet Babītes sadaļa klusētu, liktos, ka izkāš citu. Tūlīt sāksies liegums un ezers varēs 3 mēnešus atpūsties... :)
17.februāris 2020, 08:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager