Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
keners [14.02.20]: MT9 [Vakar]: Vakar iztiriju 3 lidakas, visas mammas un visām bija gandrīz tukši vēderi.

keners, 14.februāris 2020, Var jau būt Engures ezerā siltie geizeri...Kā tad... Protams :) mums te viss pavisam savādāk :))
Jā un Olte tas ,, zinošais eksperts,,. :))))
15.februāris 2020, 11:51 | links
 
Vakar iztiriju 3 lidakas, visas mammas un visām bija gandrīz tukši vēderi.

keners, 14.februāris 2020, 20:30
Būs jāprasa zivju spečukam Oltem, kā tur ir ar to nārstu - pie kādas tad ūdens temperatūras līdakas nārsto. Var jau būt Engures ezerā siltie geizeri...

MT9, 14.februāris 2020, 20:41


Dzīvojot pie ezera, zinu, ka esot normālām ziemām, līdakas sāk nārstot laikā, kad ūdenstilpnē vēl ir ledus, bet gar zāļu malām, un arī zālēs, ir jau brīvi no ledus laukumi. Tas parasti bija marta beigās, aprīlī.
Padomju laikā, tad gājām ar žebērkļiem, parasti puišeļi bija tie, kuri vēl kaut kā varēja riskēt uzkāpt uz tiem lediem, tāpēc arī visveiksmīgākie.
Tagad ir droši, ka citādāk, un, iespējams, ka daļa no līdakām jau ir iznārstojušas.
14.februāris 2020, 22:50 | links
 
MT9 [14.02.20]: Vakar iztiriju 3 lidakas, visas mammas un visām bija gandrīz tukši vēderi.

keners, 14.februāris 2020, Var jau būt Engures ezerā siltie geizeri...
Kā tad... Protams :) mums te viss pavisam savādāk :))
14.februāris 2020, 21:19 | links
 
Vakar iztiriju 3 lidakas, visas mammas un visām bija gandrīz tukši vēderi.

keners, 14.februāris 2020, 20:30

Būs jāprasa zivju spečukam Oltem, kā tur ir ar to nārstu - pie kādas tad ūdens temperatūras līdakas nārsto. Var jau būt Engures ezerā siltie geizeri...
14.februāris 2020, 20:41 | links
 
Varbūt tomēr Andulim?
:)

Zorge07, 14.februāris 2020, 20:25

Pasi neprasīju, stādījās priekšā kā Andis ;)
14.februāris 2020, 20:38 | links
 
MT9 [14.02.20]: būs jāgaida.Engures ezerā līdakas jau tukšas, nārsts laikam jau bijis!

keners, 14.februāris 2020, 19:34
Negribētos gan ticēt, jo ūdens temperatūra 2-3 grādi.
Vakar iztiriju 3 lidakas, visas mammas un visām bija gandrīz tukši vēderi.
14.februāris 2020, 20:30 | links
 
MT9 [14.02.20]: Lai šodien pirms nakts maiņas nesēdētu mājās, vakar vakarā iešāvās prātā doma aizšaut uz ezeru, paelpot svaigu gaisu. Neskatoties uz to, ka cēlos jau 05:50, jūtos enerģijas pilns un ar pacilātu garastāvokli - šāda atpūta man krietni labāk iet pie sirds par sēdēšanu uz dīvāna, skatoties filmas :) Tātad, pirmām kārtām gribu izteikt rājienu dienestam, kurš prognozē (min) laika apstākļus. Vakar vakarā skatījos Meteo.lv un nemanīju, ka šodien Jūrmalas apkārtnē būs bieza migla, taču viena lieta prognoze, otra - reālā situācija. Rīta pusē pāris reizes uznāca balta siena, kas ne tikai man nepatika, bet, kā parasti, arī Babītes zivīm. Brīnumainā kārtā šajā miglā viena pusakla līdaka tomēr tika piemānīta, kas mani patiesi pārsteidza, jo līdz šim Babītes ezerā stipras miglas laikā nebiju sajutis ne piesitiena. Cerams tagad lāsts būs noņemts... :) Turpinājumā migla izklīda, taču zivs aktivitāte pārāk neuzlabojās - vēl tika piemānīta viena zaļsvārce, kura kāri ielocīja iekšā 90-gramīgo "ruksi". Tātad, no agra rīta līdz plkst. 13:30 tiku pie 2 zivtelēm (59 un 70 cm). Viena vēl paskrēja līdzi līdz laivai, sasveicinājās un pateica atā :)

P.S. Pirmkārt gribu pateikties foruma lietotājam Kengurs24 (Andim), kurš vakar atsaucās uz manu palīdzības saucienu un šodien nogādāja mani uz ezeru-atpakaļ. Otrkārt, paldies ekipāžai, kura pirms manis ar motorīti un airiem izlauza ledu līdz ezeram. Es pa viņu iemīto taciņu kā indiānis ar kanoe, izmantojot 1 airu, aizlavierēju līdz ezeram :) Pats šos vairākus simtus metrus neizlauztu :)
Varbūt tomēr Andulim?
:)
14.februāris 2020, 20:25 | links
 
būs jāgaida.Engures ezerā līdakas jau tukšas, nārsts laikam jau bijis!

keners, 14.februāris 2020, 19:34

Negribētos gan ticēt, jo ūdens temperatūra 2-3 grādi.
14.februāris 2020, 20:11 | links
 
Friks [14.02.20]: Pareizi darīji, ka aizbrauci!Drīz 1.marts un tad gari 2 mēneši būs jāgaida.
Engures ezerā līdakas jau tukšas, nārsts laikam jau bijis!
14.februāris 2020, 19:34 | links
 
Pareizi darīji, ka aizbrauci!Drīz 1.marts un tad gari 2 mēneši būs jāgaida.
14.februāris 2020, 19:03 | links
 







Lai šodien pirms nakts maiņas nesēdētu mājās, vakar vakarā iešāvās prātā doma aizšaut uz ezeru, paelpot svaigu gaisu. Neskatoties uz to, ka cēlos jau 05:50, jūtos enerģijas pilns un ar pacilātu garastāvokli - šāda atpūta man krietni labāk iet pie sirds par sēdēšanu uz dīvāna, skatoties filmas :) Tātad, pirmām kārtām gribu izteikt rājienu dienestam, kurš prognozē (min) laika apstākļus. Vakar vakarā skatījos Meteo.lv un nemanīju, ka šodien Jūrmalas apkārtnē būs bieza migla, taču viena lieta prognoze, otra - reālā situācija. Rīta pusē pāris reizes uznāca balta siena, kas ne tikai man nepatika, bet, kā parasti, arī Babītes zivīm. Brīnumainā kārtā šajā miglā viena pusakla līdaka tomēr tika piemānīta, kas mani patiesi pārsteidza, jo līdz šim Babītes ezerā stipras miglas laikā nebiju sajutis ne piesitiena. Cerams tagad lāsts būs noņemts... :) Turpinājumā migla izklīda, taču zivs aktivitāte pārāk neuzlabojās - vēl tika piemānīta viena zaļsvārce, kura kāri ielocīja iekšā 90-gramīgo "ruksi". Tātad, no agra rīta līdz plkst. 13:30 tiku pie 2 zivtelēm (59 un 70 cm). Viena vēl paskrēja līdzi līdz laivai, sasveicinājās un pateica atā :)

P.S. Pirmkārt gribu pateikties foruma lietotājam Kengurs24 (Andim), kurš vakar atsaucās uz manu palīdzības saucienu un šodien nogādāja mani uz ezeru-atpakaļ. Otrkārt, paldies ekipāžai, kura pirms manis ar motorīti un airiem izlauza ledu līdz ezeram. Es pa viņu iemīto taciņu kā indiānis ar kanoe, izmantojot 1 airu, aizlavierēju līdz ezeram :) Pats šos vairākus simtus metrus neizlauztu :)
14.februāris 2020, 16:12 | links
 
Jozis23 [13.02.20]: Šorīt līdz kādiem 10.00 ezerā bija sirealistisks skats, nostājoties klajumā pa vidu nevarēja redzēt nevienu laivu. Biju viens pa visu ezeru. Vot tas bija kaut kas.
Un kā ar lomiem?
13.februāris 2020, 23:44 | links
 
Tikai izskatījās :)
13.februāris 2020, 23:19 | links
 
Šorīt līdz kādiem 10.00 ezerā bija sirealistisks skats, nostājoties klajumā pa vidu nevarēja redzēt nevienu laivu. Biju viens pa visu ezeru. Vot tas bija kaut kas.
13.februāris 2020, 23:14 | links
 
Viesiem paldies, atsaucīgie cilvēki atrasti :)
13.februāris 2020, 19:12 | links
 
Ienāca prātā doma rīt pirms nakts maiņas aizšaut uz copi. Būšu bez auto, tādēļ, ja kāds rīt arī ir ieplānojis apciemot šo ezeru un gatavs paķert līdzi vēl vienu kaislīgu makšķernieku no Ziepniekkalna, es tikai priecāšos :)

P.S. Metru negarantēju, aktīvu copi arī :)))))
P.S.S. Laiva no manis :)
13.februāris 2020, 17:02 | links
 
Man ar patīk šie ķer&lowered piekritēji man vairāk viņu paliks

ge-sportists, 13.februāris 2020, 11:30

Ķērāju? Ko tu ar šiem dari? :)
13.februāris 2020, 11:45 | links
 
Man ar patīk šie ķer&lowered piekritēji man vairāk viņu paliks
13.februāris 2020, 11:30 | links
 
Kur nu vēl labāk - ķer&atlaiž, labi bildē un vēl interesanti apraksta copes procesu.Tā tik turpināt,Oskar!

Friks, 13.februāris 2020, 08:15

Paldies! Kā tev pagāja atlikusī copes diena? Vēl kāda pieteicās? ;)
13.februāris 2020, 11:22 | links
 
Kur nu vēl labāk - ķer&atlaiž, labi bildē un vēl interesanti apraksta copes procesu.Tā tik turpināt,Oskar!
13.februāris 2020, 08:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager