Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Čau, čau, čau! Ņemot vērā manu uzrunu var noprast, ka man šodien labs garīgais :)) Kā nu ne, lielākais vairums šo dienu pavadīja strādājot, bet es nodarbojoties ar iemīļoto hobiju - copi :) Vakar forumā ieminējos, ka šodien varētu aizšaut uz Babīti. Pēc laika mani uzrunāja lietotājs ar niku "kraftinsh" (kā izrādījās, reālajā dzīvē vienkārši Jānis :)))), kurš uzjautāja vai man nav vajadzīga kompānija. Es atbildēju, ka lielākoties mīlu baudīt dabas trokšņus vienatnē, bet lai iet, nebūs jāmeklē transportlīdzeklis :))) Copes gaitā pļāpājot noskaidroju, ka Jānis Babītē nav copējis aptuveni 3 gadus un arī līdz tam laikam tur bijis rets viesis. Un ko jūs domājat, kamēr es kārtējo reizi aicinu uz danci savu standarta 3+kg līdacēnu, Jānis, ilgi nedomādams, uzsāk valsi ar dikti glītu dāmīti - pēc laika tā jau mūsu laivā. Fiksi noņemam mērus un laižam atpakaļ. Šodienas rezultāts priecē - uz ekipāžu 4 mēra līdakas, man lielākā 3,5 kg, 78 cm, savukārt Jānim 11 kg, 112 cm. Ehhhh, kārtējais trofejmammu spots aiziet tautiņās :)) Bet man nav žēl, es šodien ne mazāk priecājos par pārinieka noķerto līdaku, kā pats vaininieks :))

MT9, 16.janvāris 2020, 18:58
16.janvāris 2020, 20:06 | links
 
Arī ir jāuzlabo savu rezultātu pēc iepriekšējās reizes! Ceru, ka sanāks! Par kuru "spotu" bija runa? ))

DeN171, 16.janvāris 2020, 19:32
No Spuņciema taisni un pa kreisi :P :D

MT9, 16.janvāris 2020, 19:46


Es sapratu! ))) Man vasarā tur labi gāja, bet toreiz zaļumu bija vairāk! Izskatās, ka pēc vasaras šajā ezerā daudz nekas nemainās! Vienkārši citos ezeros "spoti" mainās atkarībā no sezonas!
16.janvāris 2020, 19:51 | links
 
Arī ir jāuzlabo savu rezultātu pēc iepriekšējās reizes! Ceru, ka sanāks! Par kuru "spotu" bija runa? ))

DeN171, 16.janvāris 2020, 19:32

No Spuņciema taisni un pa kreisi :P :D
16.janvāris 2020, 19:46 | links
 
Čau, čau, čau! Ņemot vērā manu uzrunu var noprast, ka man šodien labs garīgais :)) Kā nu ne, lielākais vairums šo dienu pavadīja strādājot, bet es nodarbojoties ar iemīļoto hobiju - copi :) Vakar forumā ieminējos, ka šodien varētu aizšaut uz Babīti. Pēc laika mani uzrunāja lietotājs ar niku "kraftinsh" (kā izrādījās, reālajā dzīvē vienkārši Jānis :)))), kurš uzjautāja vai man nav vajadzīga kompānija. Es atbildēju, ka lielākoties mīlu baudīt dabas trokšņus vienatnē, bet lai iet, nebūs jāmeklē transportlīdzeklis :))) Copes gaitā pļāpājot noskaidroju, ka Jānis Babītē nav copējis aptuveni 3 gadus un arī līdz tam laikam tur bijis rets viesis. Un ko jūs domājat, kamēr es kārtējo reizi aicinu uz danci savu standarta 3+kg līdacēnu, Jānis, ilgi nedomādams, uzsāk valsi ar dikti glītu dāmīti - pēc laika tā jau mūsu laivā. Fiksi noņemam mērus un laižam atpakaļ. Šodienas rezultāts priecē - uz ekipāžu 4 mēra līdakas, man lielākā 3,5 kg, 78 cm, savukārt Jānim 11 kg, 112 cm. Ehhhh, kārtējais trofejmammu spots aiziet tautiņās :)) Bet man nav žēl, es šodien ne mazāk priecājos par pārinieka noķerto līdaku, kā pats vaininieks :))

MT9, 16.janvāris 2020, 18:58


Malači veči! Prieks par jums! :) Arī ir jāuzlabo savu rezultātu pēc iepriekšējās reizes! Ceru, ka sanāks! Par kuru "spotu" bija runa? ))
16.janvāris 2020, 19:32 | links
 
MT9 [16.01.20]: Čau, čau, čau! Ņemot vērā manu uzrunu var noprast, ka man šodien labs garīgais :)) Kā nu ne, lielākais vairums šo dienu pavadīja strādājot, bet es nodarbojoties ar iemīļoto hobiju - copi :) Vakar forumā ieminējos, ka šodien varētu aizšaut uz Babīti. Pēc laika mani uzrunāja lietotājs ar niku "kraftinsh" (kā izrādījās, reālajā dzīvē vienkārši Jānis :)))), kurš uzjautāja vai man nav vajadzīga kompānija. Es atbildēju, ka lielākoties mīlu baudīt dabas trokšņus vienatnē, bet lai iet, nebūs jāmeklē transportlīdzeklis :))) Copes gaitā pļāpājot noskaidroju, ka Jānis Babītē nav copējis aptuveni 3 gadus un arī līdz tam laikam tur bijis rets viesis. Un ko jūs domājat, kamēr es kārtējo reizi aicinu uz danci savu standarta 3+kg līdacēnu, Jānis, ilgi nedomādams, uzsāk valsi ar dikti glītu dāmīti - pēc laika tā jau mūsu laivā. Fiksi noņemam mērus un laižam atpakaļ. Šodienas rezultāts priecē - uz ekipāžu 4 mēra līdakas, man lielākā 3,5 kg, 78 cm, savukārt Jānim 11 kg, 112 cm. Ehhhh, kārtējais trofejmammu spots aiziet tautiņās :)) Bet man nav žēl, es šodien ne mazāk priecājos par pārinieka noķerto līdaku, kā pats vaininieks :))
Skaista!!!Jānis malacis! :))
16.janvāris 2020, 19:11 | links
 






Čau, čau, čau! Ņemot vērā manu uzrunu var noprast, ka man šodien labs garīgais :)) Kā nu ne, lielākais vairums šo dienu pavadīja strādājot, bet es nodarbojoties ar iemīļoto hobiju - copi :) Vakar forumā ieminējos, ka šodien varētu aizšaut uz Babīti. Pēc laika mani uzrunāja lietotājs ar niku "kraftinsh" (kā izrādījās, reālajā dzīvē vienkārši Jānis :)))), kurš uzjautāja vai man nav vajadzīga kompānija. Es atbildēju, ka lielākoties mīlu baudīt dabas trokšņus vienatnē, bet lai iet, nebūs jāmeklē transportlīdzeklis :))) Copes gaitā pļāpājot noskaidroju, ka Jānis Babītē nav copējis aptuveni 3 gadus un arī līdz tam laikam tur bijis rets viesis. Un ko jūs domājat, kamēr es kārtējo reizi aicinu uz danci savu standarta 3+kg līdacēnu, Jānis, ilgi nedomādams, uzsāk valsi ar dikti glītu dāmīti - pēc laika tā jau mūsu laivā. Fiksi noņemam mērus un laižam atpakaļ. Šodienas rezultāts priecē - uz ekipāžu 4 mēra līdakas, man lielākā 3,5 kg, 78 cm, savukārt Jānim 11 kg, 112 cm. Ehhhh, kārtējais trofejmammu spots aiziet tautiņās :)) Bet man nav žēl, es šodien ne mazāk priecājos par pārinieka noķerto līdaku, kā pats vaininieks :))
16.janvāris 2020, 18:58 | links
 
Nu tik būs, gaidam atskaiti no MT9.
16.janvāris 2020, 17:10 | links
 
ssup [14.01.20]: Varbūt kāds vēlās sastādīt kompāniju ceturtdien copei Babītes ezerā?
Es vēl domāju par ceturtdienu. Varbūt arī būs jāaizbrauc pasauļoties :)
15.janvāris 2020, 00:14 | links
 
Varbūt kāds vēlās sastādīt kompāniju ceturtdien copei Babītes ezerā?
14.janvāris 2020, 23:11 | links
 
Nebūs nebūs ledutiņš
13.janvāris 2020, 22:59 | links
 
Šodien bija vismaz pāris copmaņi aplaimoti ar līdakām 7 un 8+kg, ceru, ka nākamā mana trofejmeitene arī nav aiz kalniem... :)

MT9, 13.janvāris 2020, 21:06

Ja nebūs ledus!!! :))))
13.janvāris 2020, 22:22 | links
 
Šodien bija vismaz pāris copmaņi aplaimoti ar līdakām 7 un 8+kg, ceru, ka nākamā mana trofejmeitene arī nav aiz kalniem... :)
13.janvāris 2020, 21:06 | links
 
DeN171 [13.01.20]: Man liekas šodien jūs redzēju! Tuvāk krastām jūs bijāt! :) Zināju, ka būsi pirmdien un sarkanā jaka ir labi redzama! )) Man gan šodien bija 4 līdakas, bet visas +- 2 kg... Krastā arī teica copmaņi, ka viņiem raudu šodien līdaka tikai iekož un viss... Visas līdakas man bija ar dēlēm!
Viņš uz tā fonā šodien labi izcēlās, jau pa gabalu varēja redzēt. :)
Paldies MT9 par laivu bāzes ieteikumu - biju vairāk kā patīkami pārsteigts par to cik viss ērti un smuki.
Man šodien laivā trīs +/- 60 cm un smukākā notinās. Priekš pirmās reizes šinī ezerā, man patika.
13.janvāris 2020, 20:47 | links
 
Ņemot vērā, ka nebiju apmierināts ar piektdienas copi (pāris smukas līdakas nopūdelētas, piedevām vēl apmaldījos miglā), nolēmu arī šodien aizšaut uz Babīti. Jāsaka paldies Copeslietu "iemītniekam" ar niku Jozis23 (forumā pajautāju vai nevar kāds pirmdien izlīdzēt ar transportu līdz ezeram, atpakaļ), kurš gan izlīdzēja ar nogādāšanu turp-atpakaļ, gan sagādāja elektromotoru, gan nodrošināja pozitīvu gaisotni visas dienas garumā :)) Rezultātā cope arī šodien nebija viegla, laika apstākļi mainījās no miglas uz saulīti, tad atkal nomācās un atkal spīdēja saule :) Tomēr uz ekipāžu tikām pie trim mēra līdakām (62; 64; 79 cm ~3kg), katra līdaka noķerta uz savu mānekli - džerks, silikons, mūdzis. Kopumā ir Ok, cerams nākamreiz uz bildēšanos pieteiksies arī kāda trofeja :)

MT9, 13.janvāris 2020, 17:42



Man liekas šodien jūs redzēju! Tuvāk krastām jūs bijāt! :) Zināju, ka būsi pirmdien un sarkanā jaka ir labi redzama! )) Man gan šodien bija 4 līdakas, bet visas +- 2 kg... Krastā arī teica copmaņi, ka viņiem raudu šodien līdaka tikai iekož un viss... Visas līdakas man bija ar dēlēm!
13.janvāris 2020, 20:15 | links
 
Kur hidroloģijas datus atrast zinu, bet - līmenis reālais augsts?

karliscope, 13.janvāris 2020, 18:25

https://meteo.lv/hidrologijas-operativa-informacija/?nid=464

Bāzes stacija Lielupe-Sloka

Līmenis ir OK.
13.janvāris 2020, 18:34 | links
 
Kā jau vienmēr - super! Interesanta atskaite un skaistas bildes. Tā tik turpināt. Kur hidroloģijas datus atrast zinu, bet - līmenis reālais augsts?
13.janvāris 2020, 18:25 | links
 









Ņemot vērā, ka nebiju apmierināts ar piektdienas copi (pāris smukas līdakas nopūdelētas, piedevām vēl apmaldījos miglā), nolēmu arī šodien aizšaut uz Babīti. Jāsaka paldies Copeslietu "iemītniekam" ar niku Jozis23 (forumā pajautāju vai nevar kāds pirmdien izlīdzēt ar transportu līdz ezeram, atpakaļ), kurš gan izlīdzēja ar nogādāšanu turp-atpakaļ, gan sagādāja elektromotoru, gan nodrošināja pozitīvu gaisotni visas dienas garumā :)) Rezultātā cope arī šodien nebija viegla, laika apstākļi mainījās no miglas uz saulīti, tad atkal nomācās un atkal spīdēja saule :) Tomēr uz ekipāžu tikām pie trim mēra līdakām (62; 64; 79 cm ~3kg), katra līdaka noķerta uz savu mānekli - džerks, silikons, mūdzis. Kopumā ir Ok, cerams nākamreiz uz bildēšanos pieteiksies arī kāda trofeja :)
13.janvāris 2020, 17:42 | links
 
ķengurū,ja tu to par mani,tad es nekur neesmu aizmucis,tepat vien pamatā esmu.Tik ik pa laikam aizbraucu ar draugiem un domubiedriem copmaņiem bišku skaistāku dzīvi pabaudīt..
Tā kā elpo dziļi...
12.janvāris 2020, 21:11 | links
 
Spinings27 [12.01.20]: Malgomajfisk [18:47]: Ja tā parēķina proporcionāli uz to copmaņu daudzumu kas tur ravē un ko labu dabon,tad tā proporcija ir diezgan bēdīga...
Labi ka Zviedrija ir tālu...:)Vari tik skarbi nedirs.....! Ar Babìti viss ok, drusku jámàk, tas arì viss.
Tas zviedrs jau zb!...Kapēc tad aizmuka?Ne jau visi te prot izdzīvot! :D
Noķer,nenoķer...kāda starpība?čaļi atpūšās,neviens nav badā!un diez vai kāds ir bēdīgs!Vakarā visi ir savās mājās Latvijā!
12.janvāris 2020, 21:01 | links
 
Malgomajfisk [12.01.20]: Man poo..Zviedros ziema labu labā..:)
Tad jau tev kā radīta ir sadaļa par copi Zviedrijā, kur par to runāt, vai ne? Nu un protams arī politbirojs.
12.janvāris 2020, 20:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager