Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!

Šodien foršs pūtiens Babē. Man 1 cope, pāriniekam 65cm laivā. Braucot krastā bāzē jau vairums laivu bij izbraukušas, sapratu švaki. Līmenis ne pa jokam pacēlās, bāze ūdenī
12.janvāris 2020, 17:02 | links
 
Kaut kā pavisam klusi šodien Babītes forumā! :) Vai tad neviens netika pie skaistām līdakām? Tāds skaists laiks bija!
12.janvāris 2020, 01:25 | links
 

Kā izrādījās, šodien nav mana diena :)) Sākumā nopūdelēju 2 smukas līdakmammas, piedevām pēcpusdienā vēl uznāca bieza migla. Nepietiek ar to, ka miglā Babīte man nekad nav bijusi dāsna, tak es vēl pusotru stundu maldījos, meklējot bāzi, pat telefona aplikācijas nepalīdzēja :) Brrrr, dusmīgs kā pūķis :D

P.S. Es vēl nezinu uz visiem simts, bet iespējams, ka pirmdien tieku uz copi. Būšu gan bez auto, tādēļ ja kāds šajā dienā plāno braukt un var paķert mani turp - atpakaļ, būšu priecīgs. Vajag taču kompensēt šodienas negatīvās emocijas :))
10.janvāris 2020, 18:48 | links
 
svens76 [08.01.20]: barss [18:16]: Es arī šodien Babītes viļņos izšūpojos. Iepūta mani tuvāk krastam, meldros, tur arī pie zivīm tiku, 2 gab(70cm; 75cm)feini. ar smalkajiem rīkiem strādāji laikam
Kosadaka voblers
8.janvāris 2020, 19:42 | links
 
barss [08.01.20]: Es arī šodien Babītes viļņos izšūpojos. Iepūta mani tuvāk krastam, meldros, tur arī pie zivīm tiku, 2 gab(70cm; 75cm)
feini. ar smalkajiem rīkiem strādāji laikam
8.janvāris 2020, 18:24 | links
 

Es arī šodien Babītes viļņos izšūpojos. Iepūta mani tuvāk krastam, meldros, tur arī pie zivīm tiku, 2 gab(70cm; 75cm)
8.janvāris 2020, 18:16 | links
 
Kengurs24 [08.01.20]: svens76 [15:13]: nipijs38 [14:34]: Hey.
Mēs šodien.aktivo zivi neatradam.
3stundas intensīvi mocijam uz visām pusēm.ne pieskāriens.majas braucot kanālā uz velci 62cm paķēra tomēr.
Izmetajam,pigu, pigu junioru,busterus,vel kādu atsevišķu mānekli.
Laiks gan nedraudzīgs.vejs lietus,pirksti atsalushi.
Vienam šādos apstākļos neiesaku doties ezerā.laivu gan ritig daudz 4tras bez mums.laiks loti labs šķiet copei, man šāds ļoti tīkams.7d braukšu izlūkos, arii labu laiku sola:))Laiks jau rīt būs labs! ;)
rīt citas prioritātes. manu zivi tāpat neviens nenoķers
8.janvāris 2020, 17:17 | links
 
svens76 [08.01.20]: nipijs38 [14:34]: Hey.
Mēs šodien.aktivo zivi neatradam.
3stundas intensīvi mocijam uz visām pusēm.ne pieskāriens.majas braucot kanālā uz velci 62cm paķēra tomēr.
Izmetajam,pigu, pigu junioru,busterus,vel kādu atsevišķu mānekli.
Laiks gan nedraudzīgs.vejs lietus,pirksti atsalushi.
Vienam šādos apstākļos neiesaku doties ezerā.laivu gan ritig daudz 4tras bez mums.laiks loti labs šķiet copei, man šāds ļoti tīkams.7d braukšu izlūkos, arii labu laiku sola:))
Laiks jau rīt būs labs! ;)
8.janvāris 2020, 16:40 | links
 
nipijs38 [08.01.20]: Hey.
Mēs šodien.aktivo zivi neatradam.
3stundas intensīvi mocijam uz visām pusēm.ne pieskāriens.majas braucot kanālā uz velci 62cm paķēra tomēr.
Izmetajam,pigu, pigu junioru,busterus,vel kādu atsevišķu mānekli.
Laiks gan nedraudzīgs.vejs lietus,pirksti atsalushi.
Vienam šādos apstākļos neiesaku doties ezerā.laivu gan ritig daudz 4tras bez mums.
laiks loti labs šķiet copei, man šāds ļoti tīkams.7d braukšu izlūkos, arii labu laiku sola:))
8.janvāris 2020, 15:13 | links
 
Hey.
Mēs šodien.aktivo zivi neatradam.
3stundas intensīvi mocijam uz visām pusēm.ne pieskāriens.majas braucot kanālā uz velci 62cm paķēra tomēr.
Izmetajam,pigu, pigu junioru,busterus,vel kādu atsevišķu mānekli.
Laiks gan nedraudzīgs.vejs lietus,pirksti atsalushi.
Vienam šādos apstākļos neiesaku doties ezerā.laivu gan ritig daudz 4tras bez mums.
8.janvāris 2020, 14:34 | links
 
Vakar ļoti dīvainas sajūtas ezerā:) Pīles un gulbji peld, laivas ezerā, visi krasti pilni ar tautu. Vējš minimāls. Ūdens gan tikai 2 grādi. Janvāra vidus :D
Zivs aktīva. 84 cm / 4 kg un vēl piecas 50-60 cm līdz laivai tika.
8.janvāris 2020, 14:19 | links
 

Biju no Vecupniekiem iebraucis, gāja pašvaki, 5 zibīši, rupjākā 1.9kg, Kādi 15 veči šorīt startēja no šīs bāzes.
7.janvāris 2020, 16:34 | links
 
Šādā laikā daudzas naktsmītnes ir uz ziemas sezonu ciet, jo nav domātas ziemas periodam.
6.janvāris 2020, 22:07 | links
 
Sanders, paldies!
6.janvāris 2020, 21:06 | links
 
Vīri!
Vai kāds var ieteikt banālu, neslepenu vietu, kur ir kaut cik komfortabls namiņš 6 cilvēkiem, no kuriem puse nav makšķernieki, var izīrēt trīs laivas un, veiksmes gadījumā, noķert līdaku? Pats zinu un meklēju pavisam cita tipa vietas, bet te jautra kompānija grib apvienot dropi ar copi.
Paldies jau iepriekš!

Kuha, 6.janvāris 2020, 19:58


Pamēģiniet kaut vai "Vecupeniekos", tur ir pirts, laivas un ezers blakus. Domāju, arī naktsmītnes.
6.janvāris 2020, 21:05 | links
 
Vīri!
Vai kāds var ieteikt banālu, neslepenu vietu, kur ir kaut cik komfortabls namiņš 6 cilvēkiem, no kuriem puse nav makšķernieki, var izīrēt trīs laivas un, veiksmes gadījumā, noķert līdaku? Pats zinu un meklēju pavisam cita tipa vietas, bet te jautra kompānija grib apvienot dropi ar copi.
Paldies jau iepriekš!
6.janvāris 2020, 19:58 | links
 
Friks [05.01.20]: Ja ūdens līmenis augsts, vecos meldru pudurus vidusdaļā faktiski neredz un grūti noorientēties. Kā tagad ar lomiem ezera vidusdaļā vai arī jāorientējas vairāk uz krasta meldru zonu?Jautāju, jo piektdien pamēģināju Gātes puses vidusdaļā pie vecajiem puduriem un uz Dālderu malas pusi, bet zivi neatradu...
Es vienu 1,5 pierunāju.Bija vēl zemmērsbun vēl dažas copītes,bet viss bija uz mazu Keitech asaru gumiju.Vobleri un palielākas gumijas tika ignorēti.
5.janvāris 2020, 17:45 | links
 
Davis-Di [05.01.20]: Šādu ezeru nav bieži nācies redzēt, tad kad uzsala drusku un pēc tam vējš ar ledu ir nonesis lielāko daļu centrālo puduru.
Līdz ar to ja točkas ir ezera vidus daļā un orientieri pēc puduriem, tad ļoti iespējams, ka orientieri būs pazuduši un bez gps būs maldīšanās un precīzi nenostāsies...
precīzi. meldri nogriezti kā ar nazi
5.janvāris 2020, 16:42 | links
 
Šādu ezeru nav bieži nācies redzēt, tad kad uzsala drusku un pēc tam vējš ar ledu ir nonesis lielāko daļu centrālo puduru.
Līdz ar to ja točkas ir ezera vidus daļā un orientieri pēc puduriem, tad ļoti iespējams, ka orientieri būs pazuduši un bez gps būs maldīšanās un precīzi nenostāsies...
5.janvāris 2020, 16:39 | links
 
svens76 [05.01.20]: Friks [14:45]: Ja ūdens līmenis augsts, vecos meldru pudurus vidusdaļā faktiski neredz un grūti noorientēties. Kā tagad ar lomiem ezera vidusdaļā vai arī jāorientējas vairāk uz krasta meldru zonu?Jautāju, jo piektdien pamēģināju Gātes puses vidusdaļā pie vecajiem puduriem un uz Dālderu malas pusi, bet zivi neatradu...jo vairāk ezerā, jo labāk zin vietas. tā vienmēr. daudz kas zem ūdens tagad. ja zin kur, tad saķert nav problēma
kādreiz Babītē biju bieži, pēdējos gados baigi reti sanāca izskriet, bij citas prioritātes. bet vakar forši bij atgriezties vecajās vietās
5.janvāris 2020, 16:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager