Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Friks [05.01.20]: Ja ūdens līmenis augsts, vecos meldru pudurus vidusdaļā faktiski neredz un grūti noorientēties. Kā tagad ar lomiem ezera vidusdaļā vai arī jāorientējas vairāk uz krasta meldru zonu?Jautāju, jo piektdien pamēģināju Gātes puses vidusdaļā pie vecajiem puduriem un uz Dālderu malas pusi, bet zivi neatradu...
jo vairāk ezerā, jo labāk zin vietas. tā vienmēr. daudz kas zem ūdens tagad. ja zin kur, tad saķert nav problēma
5.janvāris 2020, 15:53 | links
 
Šodien biju Babītē..pirmo reizi..Tukšā..Viļņi kā jūrā,vējš..Tā arī īsti neiepazinu ezeru..kas,kur,ar ko..
5.janvāris 2020, 15:38 | links
 
Ja ūdens līmenis augsts, vecos meldru pudurus vidusdaļā faktiski neredz un grūti noorientēties. Kā tagad ar lomiem ezera vidusdaļā vai arī jāorientējas vairāk uz krasta meldru zonu?Jautāju, jo piektdien pamēģināju Gātes puses vidusdaļā pie vecajiem puduriem un uz Dālderu malas pusi, bet zivi neatradu...
5.janvāris 2020, 14:45 | links
 
Kengurs24 [05.01.20]: svens76 [Vakar]: Biju arī šodien noskrējis līdz Babei. Skatoties šodienas laika prognozi, bija skaidrs ka laiks rīta pusē būs izcili sūdīgs. Un tā arī bija:) Bet man bij mērķis notestēt jauno kostīmu maksimāli sliktos apstākļos. Viss bija, gan vējš, gan lietus, gan balta sniega siena. Sāku 8:30 no Dālderu bāzes. Pirmajā enkurā jaudīgs sitiens 200 gramīgajā Lizzard kātā, stabils virsmetrs nokratās pie pašas laivas. Nu nekas, zinu kur tā dzīvo. Jebkurā gadījumā rīta adrenalīna deva iegūta. Pēc pāris enkuriem vēl belziens pa 32 cm Snackbaitu, dziļi zobu griezieni starp stingera pirmo un otro āķi, bet tā viltniece neuzsēžas. Kopumā cope laba, bij arī ko mājās atvest. Metri laivā netika, lielākā šoreiz 77cm. Bet diena izdevusies2020.Ļoti labs starts! :)
Paldies:) kamēr nav vāks virsū, tas jāizmanto. Pie tādas ūdens temperatūras pie pirmajiem lielajiem saliem vienā momentā ezers būs ciet. Labi atdzisis jau
5.janvāris 2020, 09:07 | links
 
svens76 [04.01.20]: Biju arī šodien noskrējis līdz Babei. Skatoties šodienas laika prognozi, bija skaidrs ka laiks rīta pusē būs izcili sūdīgs. Un tā arī bija:) Bet man bij mērķis notestēt jauno kostīmu maksimāli sliktos apstākļos. Viss bija, gan vējš, gan lietus, gan balta sniega siena. Sāku 8:30 no Dālderu bāzes. Pirmajā enkurā jaudīgs sitiens 200 gramīgajā Lizzard kātā, stabils virsmetrs nokratās pie pašas laivas. Nu nekas, zinu kur tā dzīvo. Jebkurā gadījumā rīta adrenalīna deva iegūta. Pēc pāris enkuriem vēl belziens pa 32 cm Snackbaitu, dziļi zobu griezieni starp stingera pirmo un otro āķi, bet tā viltniece neuzsēžas. Kopumā cope laba, bij arī ko mājās atvest. Metri laivā netika, lielākā šoreiz 77cm. Bet diena izdevusies
2020.Ļoti labs starts! :)
5.janvāris 2020, 08:58 | links
 
Ok tad nepiefiksējām.

Nu tas tik pierada, ka īsto dziesmu neatradām. FYI NormundamI laivā ar tik viena ~70cm.

Bet galvenais, ka nenosalām un galvu izvēdinājām labi :)
4.janvāris 2020, 23:08 | links
 
Davis-Di [04.01.20]: man 3 copes bij tādas, ka kātu gandrīz atņēma. 32 snackbaitu locīja iekšā arī 53cm līdakas. liela piekrišana šodien bija Swartzonker Mcmy tail māneklim. Snackbaitam patika dobjā kapsula astē

svens76, 4.janvāris 2020, 22:43

Nu mums neviena tāda cope nebija.
Man pieņēmums bija, ka vajadzēja atrast zivi un vairāk izstrādāt vietu, otrs scenārijs kas pavīdēja vairāk zāles kapāt, so tāda taustīšanās bija un līdz beigām šodien gudri nepalikām :)

Tu biji pretī dalderiem ~pa vidu viens laivā - ar skatu pret vidus niedrēm, pirms tā sniega mākoņa?
Bijaam 2 laivaa, kompanjons bija sarkanaa kombinzonā. Tas viens kurš laivaa arī mūsējais, tika pie divām smukām 80cm līdakām. Jā, kādu laiku bijām pretim Dālderiem
4.janvāris 2020, 22:56 | links
 
man 3 copes bij tādas, ka kātu gandrīz atņēma. 32 snackbaitu locīja iekšā arī 53cm līdakas. liela piekrišana šodien bija Swartzonker Mcmy tail māneklim. Snackbaitam patika dobjā kapsula astē

svens76, 4.janvāris 2020, 22:43


Nu mums neviena tāda cope nebija.
Man pieņēmums bija, ka vajadzēja atrast zivi un vairāk izstrādāt vietu, otrs scenārijs kas pavīdēja vairāk zāles kapāt, so tāda taustīšanās bija un līdz beigām šodien gudri nepalikām :)

Tu biji pretī dalderiem ~pa vidu viens laivā - ar skatu pret vidus niedrēm, pirms tā sniega mākoņa?
4.janvāris 2020, 22:51 | links
 
Davis-Di [04.01.20]: @svens76

Cepuri nost! Šodien citiem gāja sliktāk.
Mēs gan visu dienu nomaucam uz dreifu, pa nosacīti iedobju/dziļumu kantīm, vienu labu iznācienu dabūju uz ghator 27cm, bet cope tāda ka piecirst pat nepaspēju, pārējais tādi nenopietni tičoki un viena tāda zem 2kg nopurinājās pie laivas uz swimbaita - nu ja baigi būtu centušies varbūt būtu iesmēluši. Pāriniekam 1x zemmērs un viena nerealizēta cope uz 26cm pigu.

Skatos tev sniega mākoņa bilde ir sanākusi episkāk.
man 3 copes bij tādas, ka kātu gandrīz atņēma. 32 snackbaitu locīja iekšā arī 53cm līdakas. liela piekrišana šodien bija Swartzonker Mcmy tail māneklim. Snackbaitam patika dobjā kapsula astē
4.janvāris 2020, 22:43 | links
 
@svens76

Cepuri nost! Šodien citiem gāja sliktāk.
Mēs gan visu dienu nomaucam uz dreifu, pa nosacīti iedobju/dziļumu kantīm, vienu labu iznācienu dabūju uz ghator 27cm, bet cope tāda ka piecirst pat nepaspēju, pārējais tādi nenopietni tičoki un viena tāda zem 2kg nopurinājās pie laivas uz swimbaita - nu ja baigi būtu centušies varbūt būtu iesmēluši. Pāriniekam 1x zemmērs un viena nerealizēta cope uz 26cm pigu.

Skatos tev sniega mākoņa bilde ir sanākusi episkāk.
4.janvāris 2020, 22:37 | links
 
elgreko [04.01.20]: Nu smuki gan.
paldies, bija niansēta cope, lai tiktu pie zivs. daudzi šodien tukšā. pirms 14 metu mieru
4.janvāris 2020, 22:32 | links
 
Nu smuki gan.
4.janvāris 2020, 22:15 | links
 

Biju arī šodien noskrējis līdz Babei. Skatoties šodienas laika prognozi, bija skaidrs ka laiks rīta pusē būs izcili sūdīgs. Un tā arī bija:) Bet man bij mērķis notestēt jauno kostīmu maksimāli sliktos apstākļos. Viss bija, gan vējš, gan lietus, gan balta sniega siena. Sāku 8:30 no Dālderu bāzes. Pirmajā enkurā jaudīgs sitiens 200 gramīgajā Lizzard kātā, stabils virsmetrs nokratās pie pašas laivas. Nu nekas, zinu kur tā dzīvo. Jebkurā gadījumā rīta adrenalīna deva iegūta. Pēc pāris enkuriem vēl belziens pa 32 cm Snackbaitu, dziļi zobu griezieni starp stingera pirmo un otro āķi, bet tā viltniece neuzsēžas. Kopumā cope laba, bij arī ko mājās atvest. Metri laivā netika, lielākā šoreiz 77cm. Bet diena izdevusies
4.janvāris 2020, 22:13 | links
 
Nu kā puikam šodien babītē gāja??? Man 1 tukšā cope u lielo gumiju!

CAT, 4.janvāris 2020, 17:22


Sūri gāja! Gan laika apstākļu ziņā, gan copes ziņā. Viens mājiens ar asti pie laivas, pieci līdacēni zem mēra un viens knapmēriņš. Visas zivis ar dēlēm un ņēma pauzēs. Nodreifējām pamatīgu gabalu arī pa vidu, bet mani centieni pierunāt, nogaršot mūdzi vai lielos voblerus, tika ignorēti.
4.janvāris 2020, 21:54 | links
 
Nu kā puikam šodien babītē gāja??? Man 1 tukšā cope u lielo gumiju!

CAT, 4.janvāris 2020, 17:22

Man šodien diena pavadīta ģimenes lokā, bet, cik dzirdēju, tad šodien cope bija cimperlīga, lielās zaļsvārces klusēja.
4.janvāris 2020, 17:48 | links
 
Nu kā puikam šodien babītē gāja??? Man 1 tukšā cope u lielo gumiju!
4.janvāris 2020, 17:22 | links
 
Lieliski panākumi un neatlaidība :)
3.janvāris 2020, 10:27 | links
 








Sveiciens 2020-tajā! :) Šodien atklāju jaunā gada makšķerēšanas sezonu no laivām. Parasti tas notiek 1.maijā, bet šī ziema lutina, tāda sajūta, ka drīz tulpes ziedēs... :) Nu tad īsumā par copi - kārtējo reizi esmu pozitīvu emociju pārņemts, jo neskatoties uz to, ka kalendārs rāda 2.janvāri, un ūdens temperatūra ir 3 grādu robežās, šodien Babīte atkal nepievīla. Sanāca piemānīt 3 mēra līdakas, divas no kurām pārsniedza 4,5 kg robežu. Rīta pusē diezgan ātri tiku pie 88 cm līdakas, kas lika domāt, ka nu tik būs, bet turpinājumā nācās vairākas stundas vicināt pātagu, nesajūtot kāroto sitienu pa auklu :) Tiklīdz pulkstenis sāka virzīties launaga virzienā, makšķernieki masveidā sāka virzīties bāzes virzienā, laikam atmeta cerību uz zivs aktivizēšanos vakara stundās, taču Oskars, romantisku jūtu pārņemts, nolēma vienatnē sagaidīt ezerā saulrietu. Sacīts, darīts - kamēr saule lēnām tuvojās horizontam, turpināju uzcītīgi "strādāt" un mana neatlaidība kārtējo reizi vainagojās panākumiem, jo laivā tika iemānītas vēl 2 zaļsvārces (58 un 89 cm). Novēlu visiem šajā gadā pēc iespējas vairāk pozitīvu emociju, saticību ģimenē un veiksmi uz ūdeņiem! :)
2.janvāris 2020, 19:17 | links
 
Šajās brīvdienās plānoju pirmo reizi izmēģināt laimi babītē. Jautājums vai visas bāzes vēl darbojas, vai jau ir slēgtas?

xman120, 2.janvāris 2020, 15:53


Ja nemaldos strādā tikai vecupenieki un dalderi, labāk zvani iepriekš!
2.janvāris 2020, 16:12 | links
 
Šajās brīvdienās plānoju pirmo reizi izmēģināt laimi babītē. Jautājums vai visas bāzes vēl darbojas, vai jau ir slēgtas?
2.janvāris 2020, 15:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager