Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
29.dec Babītē gāja labi. Spuņciema kanālā ap 2kg. Ezerā ~5tukšās copes + 5kg laivā.
31.decembris 2019, 10:18 | links
 
Reizēm jau tā ir, nav izvēles, lai gan Babītē tas ir labi, zivs izkustās, drošāka.
27.decembris 2019, 19:39 | links
 
Tev gan patīk draņķa laikā laisties ezerā..., man pilnīgi pretēji, patīk "spogulītis". Cope izdevusies , prīmā !

skutans, 27.decembris 2019, 19:30

Jā, jo "sliktāki" laika apstākļi, jo lielāka varbūtība mani redzēt copējot :) Ne vienmēr tas nes rezultātu, sevišķi tagad, bet šoreiz man nebija izvēles - Ziemassvētku dienas saplānotas, līdz gada beigām tikai šis datums bija brīvs ;)
27.decembris 2019, 19:36 | links
 
Tev gan patīk draņķa laikā laisties ezerā..., man pilnīgi pretēji, patīk "spogulītis". Cope izdevusies , prīmā !
27.decembris 2019, 19:30 | links
 








Izskatās, ka tieši 27.decembris būs tā diena, kura noslēgs manu 2019.gada spiningošanas sezonu. Šis gads tiešām izdevās pozitīvu notikumu bagāts - gan skaitliski, gan izmēra ziņā līdaku latiņa tika pacelta pakāpienu augstāk, asara rekords arī kritis... :) Tika iegūts tik daudz pozitīvu emociju, ka pietiktu vairākiem makšķerniekiem :) Ceru, ka man un pārējiem šī foršā hobija piekritējiem 2020-tais būs vēl košāks un trofejām bagāts gads. To tad arī Jums novēlu! :)

P.S. Šodien zivteles lielos mānekļus centās ignorēt, bet vienai palaidnei tomēr neizdevās noturēties gardā mānekļa kārdinājumam, rezultātā 78 cm (3,3 kg) saudzīgi iecelti laivā, noknipsēti un laba vēlējumu pavadīti, atlaisti Babītes "jūriņā" ;)
27.decembris 2019, 18:44 | links
 
 
Šodien 5 zemmēri čomam uz džerkiem, man pāris copes un beigās 85cm, 4kg uz gumijām. Bilde albūmā, šeit pievienot nesanāk/nemāku...
26.decembris 2019, 19:29 | links
 
 
21.decembris 2019, 21:51 | links
 
Mēs ar čomu ar šodien Babītē zivis patramdījām ar bigbaitiem un džerkiem. Par līmeni nemācēšu spriest, neesmu tur tik biežs viesis. Vējiņš drusku uzpūta un pirkstus pasaldēja gan. Man viens zemmērs un pamatīgs nemiers... Līdz pašai laivai atpeldēja, līdzi cūkai, riktīgs monstrs, bet nepaņēma BĻIN... Pēctam kā ar ložmetēju bliezām pa to reģionu un mainījām munīciju, bet bez rezultātiem... Pārbraucām un tad sākās čoma izgājiens uz džerkiem (es praktiski tikai ar lielajiem silikoniem). Šis dabūja tādu ~55-60 un 60+ un vienu 85-90, bija grūti precīzi nomērīt...
21.decembris 2019, 18:39 | links
 

Pabiju Dālderos, Dūšeļi un Ezerkrasti šķiet pievērušies. Nu nepārāk, 7 zivīši, viens rupāks zem 2kg. Līmenis labi nokrities. Ne asakas !
21.decembris 2019, 17:31 | links
 
Es kaut kā jau ilgstoši nevarēju izdomāt trāpīgu komentāru par to, ka MT9 uz copi paņem līdzi fullfreimu... VilnisL ir trāpījis 10/10 :D. Bet tiešām prieks gan par MT9 regulārajiem lomiem, gan par bilžu kvalitāti!

jsvr, 17.decembris 2019, 17:16

Viss sākās iepriekšējā ziemas sezonā - manam telefonam bija tik ļoti saskrāpēts korpuss, ka bildes sanāca dikti miglainas. Es nodomāju, kādēļ gan ragavās līdzi neiemest lielo fočiku, jo pāris kg tur lomu nespēlē. Nu lūk, pienāca vasaras sezona, sāku riskēt arī tad ņemt līdzi smago nastu, kaut gan viena reize jau bija tuvu tam, lai tas tiktu noslīcināts ;)

P.S. Forums gan arī man "noēd" bilžu kvalitāti. Nav ne jausmas, kādā izmērā tās jāliek.
17.decembris 2019, 17:31 | links
 
Es kaut kā jau ilgstoši nevarēju izdomāt trāpīgu komentāru par to, ka MT9 uz copi paņem līdzi fullfreimu... VilnisL ir trāpījis 10/10 :D. Bet tiešām prieks gan par MT9 regulārajiem lomiem, gan par bilžu kvalitāti!
17.decembris 2019, 17:16 | links
 
MT9 [17.12.19]: MT9: Tu, iespējams, esi vienīgais copmanis Latvijā, kam fotoaparāts ir krietni dārgāks par copes inventāru kopā ņemot :)
Tas ir kompliments Tavām smukajām bildēm.

VilnisL, 17.decembris 2019, 09:59
Njā, bilžu aparātu noslīcināt negribētos :) Ko tu padarīsi, ja ir 2 hobiji, nākas vien tērēties... :)

Nu man skaidrs,es ar ceopos!kā viņam sanāk tik labas bildes?!!!;-)) ....man ieliekot forumā bildi kautkā pazūd kvalitāte!....jātjūnē!
...šod.Gāte Lielupe no rīta bij ok cope....5 zivis no kurām 2 mēri....lielākā 57cm:D savu metru šogad laikam neredzēt!:(
17.decembris 2019, 15:55 | links
 
MT9: Tu, iespējams, esi vienīgais copmanis Latvijā, kam fotoaparāts ir krietni dārgāks par copes inventāru kopā ņemot :)
Tas ir kompliments Tavām smukajām bildēm.

VilnisL, 17.decembris 2019, 09:59

Njā, bilžu aparātu noslīcināt negribētos :) Ko tu padarīsi, ja ir 2 hobiji, nākas vien tērēties... :)
17.decembris 2019, 10:32 | links
 
Ko tādu ''nepareizu'' esmu pateicis?
Tikai mazliet papildinājis MT9 copes stāstu, vai tas ir kas slikts un nosodāms?

Jozis2, 17.decembris 2019, 09:13

Pie nepareizā es pieskaitu vakardienas necopes saistīšanu ar pašreizējo gadalaiku. Tāpat nav skaidra Grabovska pieminēšana pie vakardienas čābīgajiem copes rezultātiem :) Necopes dienas ir cauru gadu, patiesībā šajā decembrī, kad temperatūra ir tuvu nullei, zaļsvārces uz maniem mānekļiem reaģē ne sliktāk kā vasaras vidū, kaut ņemot apstākli, ka mānekļa ātrums nav mainījies. Jāatzīst gan, pārsvarā ķeru ar lielo silikonu, šogad džerkoju retāk.
17.decembris 2019, 10:29 | links
 
MT9: Tu, iespējams, esi vienīgais copmanis Latvijā, kam fotoaparāts ir krietni dārgāks par copes inventāru kopā ņemot :)
Tas ir kompliments Tavām smukajām bildēm.
17.decembris 2019, 09:59 | links
 
Rodas sajūta, ka Jozim vienkārši patīk komentēt. Nav svarīgi kāda tēma, bliežam tik iekšā... :)

MT9, 17.decembris 2019, 02:55

Rodas sajūta, ka Jozim vienkārši patīk komentēt. Nav svarīgi kāda tēma, bliežam tik iekšā... :)

MT9, 17.decembris 2019, 02:55


Ko tādu ''nepareizu'' esmu pateicis?
Tikai mazliet papildinājis MT9 copes stāstu, vai tas ir kas slikts un nosodāms?
17.decembris 2019, 09:13 | links
 
Rodas sajūta, ka Jozim vienkārši patīk komentēt. Nav svarīgi kāda tēma, bliežam tik iekšā... :)
17.decembris 2019, 02:55 | links
 
Šodien tikai "trakie" līda ūdenī!es ne Gātē ne Lielupē neredzēju nevienu...klausot laika ziņas šim vējam bij jābūt vakar!!!

Kengurs24, 16.decembris 2019, 20:13
Domāju, ka būs trakāk, bet bij`Ok. Tikai zivis tā nedomāja :) Entos km nodreifēju - klajumus, zāles, puduru malas ar 10+ dažādiem mānekļiem izšansēju, bet klusums. Nobrīnījos, ka šī nelielā dāmīte 90-gramīgo cūku visu ierija. Parasti, ja švaka cope, tad gariem zobiem knābā...

MT9, 16.decembris 2019, 20:28

Skaidrība par to ziemas copi tev radīsies, ka palasīsi NG prātojumus sakarā ar šo tēmu.
Īsumā - lai arī pašlaik ledus vēl nav, ūdens temperatūra ir zema, un šajā laikā zivīm ir ziema. Līdz ar to viņas arī uzvedas kā ziemā.
Tātad nekā īpaša, jo vienmēr, tāpat kā cilvēku sabiedrībā, kāds izlec un attiecīgi saņem. Tieši tāpat, kā paša noķertā līdaka, kurai vēl kaut kā laimējās, ka tika palaista.

Jozis2, 16.decembris 2019, 22:32

Jozis2, paša pieredze un prātojumi ievieš daudz daudz lielāku skaidrību, tici man.:) Puisis copē ,gūst pieredzi attiecīgos apstākļos un tas ir pats labākais, nevis- viena tante teica, jebšu grāmatā stāv tā rakstīts. Klimats mainās, neesi pamanījis ?

skutans, 16.decembris 2019, 22:45


Nu, protams, skutan, tev ir taisnība, ka paša piedzīvotais ir visvērtīgākais, arī klimats lēnām mainās.
Taču dabā ir gadalaiku cikli, kad visas dzīvās radības uzvedība mainās atkarībā no cikla fāzes. Pats taču arī ziemā nestaigā pliks, kā vasarā, varbūt, tikai tā uz īsu laiku.
Tā ka, lai veicas ar to pieredzes krāšanu!
17.decembris 2019, 00:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager