Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Davis-Di [05.12.19]: Ņem un uzraksti. Pēc tam iemet foto ar iesniegumu. Vai arī tikai tukši runāt māki? Tūlīt sāksies visādas atrunas...

KingFisher, 5.decembris 2019, 12:48


Jau uzrakstīju pirms komentāru ieliku.
Ja tā ir taisnība, tad visu cieņu Tev!
5.decembris 2019, 14:24 | links
 
Ņem un uzraksti. Pēc tam iemet foto ar iesniegumu. Vai arī tikai tukši runāt māki? Tūlīt sāksies visādas atrunas...

KingFisher, 5.decembris 2019, 12:48



Jau uzrakstīju pirms komentāru ieliku.
5.decembris 2019, 13:50 | links
 
Davis-Di [05.12.19]: Kur ir problēma uzrakstīt iesniegumu VVD un VP, lai tiek skaidrībā ar šo indivīdu. Protams viens šāds gadījums sabiedrību nemainīs, bet ja tāda attieksme būs no līdzcilvēkiem tad arī šādas tendences samazināsies.
Ņem un uzraksti. Pēc tam iemet foto ar iesniegumu. Vai arī tikai tukši runāt māki? Tūlīt sāksies visādas atrunas...
5.decembris 2019, 12:48 | links
 
Kur ir problēma uzrakstīt iesniegumu VVD un VP, lai tiek skaidrībā ar šo indivīdu. Protams viens šāds gadījums sabiedrību nemainīs, bet ja tāda attieksme būs no līdzcilvēkiem tad arī šādas tendences samazināsies.

Davis-Di, 5.decembris 2019, 11:40


Kā tad nemaina? =)
kad publiski parāda ,ka drīkst darīt to ko nedrīkst.
Tad ja tiks sodīts un pie tam bargi + publiski, tad arī citi aizdomāsies.
5.decembris 2019, 12:01 | links
 
Kur ir problēma uzrakstīt iesniegumu VVD un VP, lai tiek skaidrībā ar šo indivīdu. Protams viens šāds gadījums sabiedrību nemainīs, bet ja tāda attieksme būs no līdzcilvēkiem tad arī šādas tendences samazināsies.
5.decembris 2019, 11:40 | links
 
Labākais ja šādi publiski gadījumi netiek sodīti , tad par ko vispār ir jēga diskutēt (metodes/ limiti / aizliegumi u.t.t)
5.decembris 2019, 10:33 | links
 
Labais, gaidam nākamo video ar sasniegumiem arī no elektriķiem.
5.decembris 2019, 10:00 | links
 
Man trūkst vārdu ka šādi indivīdi brīvi var likt šādus video un palikt nesodīti un galvenais ka viņu prāt viss ir pareizi , godīgi un ar to var lepoties!
5.decembris 2019, 09:57 | links
 
Sory, video ne tas

4.decembris 2019, 21:56 | links
 
Paqt nekautrējas lielīties inernetā un likt video, uz ko ķer? - Настя хотела вимбу, одну поймал на xuy. 11:46

4.decembris 2019, 21:54 | links
 
davai zeni drusku jautraku skatu uz dzivi.izstastisu patiesu un baisu stastu no dzives.par cemmeresanu. tas bija apmeram pagajusa gadsimta 80.gada.mazliet par personaziem.nu bija man viens radins.tagad kadu laiku jau aizsaule.loti garsoja vinam zivis.vins maceja noest jebkada veida sagatavotu jebkuru(ari loti asakainu) zivi ta,ka pāri palika tikai tiras asakas un acu baltumi. varetu sutit uz zivju esanas cempionatu. nu meginaja ari makskeret.nu tik neveiksmigu makskernieku es neesmu vairak redzejis.lai uz cik perspektivu vietu viņš nedotos ar vislabakajiem makskerniekiem - rezultats viens.apala 0.visiem. ari man ka radagabalam ir nacies but ar vinu cope. vienkarsi fantastiska necope. tas ievadam. vienu dienu taja laika viņa delens kopa ar skolas biedriem gajusi gar Juglas ezeru.ezera ieteceja upite.tagad drosi vien palicis tikai gravitis. pāri upitei tiltins.uz tiltina vesels bars cemmeretaju. gan veci,gan puikas.puiselim interesanti. vecakie un protams viedakie comi ieradija ka tas jadara. nu puika atnak no skolas majas ar zivju kuliti.??? nu puika izstasta.tevam iepatikas. tu atnes man to cemmeri apskatit.lai kāds viņš bija sunains makskernieks,amatnieks viņš bija zelta rokas.drosi vien viņš cemmerus uztaisija,ka varetu uz izstadi vest.nu un pirmaja brivdiena devas jaunos cemmerus testet. pie upites puiku parsteidza tas,ka nav neviena interesenta. a ka tevam pateikt.tikko cemmerus iemerca udeni,no krumiem izskreja bars ar inspektoriemun miliciem.cemmeri konfisceti,protokoli sastaditi. uzlikts sods 25 rubli(tiem laikiem barga nauda). aizsutita vestule uz rupnicu,gada premija nost. bilde sienas avize un pilsetas avize.inspektoriem premijas,miliciem paaugstinajumi dienesta pakape. ka teiktu klasikis J.Jaunsudrabins - nekur neiet ta ka pie udeniem.
4.decembris 2019, 18:02 | links
 
Mūdzi,es te tā pat kā tu politbiroja sadaļā ielīdi..)
4.decembris 2019, 17:26 | links
 
VilnisL [04.12.19]: Kāds tiešām ir redzējis, ka velk aiz vēdera, vai tas ir tāds pieņēmums? Neaktīvas līdakas guļ pie zemes un ar vobleri viņas noķert nevar. Ja novelk pa grunti blakus velnu-es sāku ticēt, ka tā var arī legāli noķert.
Aizbraucis tagad un apskaties. Vai tad naktī līdakas masveidā barojās? Neesmu dzirdējis, ja kāds gudrāks varētu paskaidrot. Neviens atklāti nerausta, bet visas lielās virs 10kg bija aiz miesas.
4.decembris 2019, 17:24 | links
 
Kāds tiešām ir redzējis, ka velk aiz vēdera, vai tas ir tāds pieņēmums? Neaktīvas līdakas guļ pie zemes un ar vobleri viņas noķert nevar. Ja novelk pa grunti blakus velnu-es sāku ticēt, ka tā var arī legāli noķert.

VilnisL, 4.decembris 2019, 17:18

Tad ko tikai copē nevar? Man šovasar pat nācās redzēt kā normāli spiningojot tika līnis, aiz astes, izvilkts.
4.decembris 2019, 17:23 | links
 
Malgomajfisk [04.12.19]: Skaidrs,Mūdzis arī no skaldītāju šlakas...:)
Toni, ko tad Tu šeit, neesi gadījumā sajaucis grupas ar facebook Наливай? :)
4.decembris 2019, 17:21 | links
 
Muudzis [04.12.19]: 5 dienu laikā manīju tikai līdakas un vienu līni.
Tad jau sanāk, ka tikai līdakas tur stāv? Jeb kā savādak iespējams tikai lidakas izcemmerēt?
4.decembris 2019, 17:21 | links
 
Kāds tiešām ir redzējis, ka velk aiz vēdera, vai tas ir tāds pieņēmums? Neaktīvas līdakas guļ pie zemes un ar vobleri viņas noķert nevar. Ja novelk pa grunti blakus velnu-es sāku ticēt, ka tā var arī legāli noķert.
4.decembris 2019, 17:18 | links
 
Skaidrs,Mūdzis arī no skaldītāju šlakas...:)
4.decembris 2019, 17:07 | links
 
5 dienu laikā manīju tikai līdakas un vienu līni.
4.decembris 2019, 16:48 | links
 
Muudzis [04.12.19]: Piektā ekspedīcijas diena pēc kārtas, vienā no Babītes ezera savienojumiem — atkal Varkaļu kanālā. Tie, kas ķer uz mākslīgām, pie zivs tiek tikai veiksmīgais. Vai nu aktīvā jau ir nosmelta, vai arī līdaka jau ir atskatījusies uz tiem mānekļiem. Tie kas izmanto velnu, var saskaldīt daudz. Vizuāli neviens it kā necemmerē, saka jau ka neko nepārkāpj izvelk normu, ja ir vairāk tad 5 iedod čomam, kurš ir tukšā, un zivs "ņemot mutē", kaut arī es šaubos. Viens krieviņš centās ieskaidrot, ka velniņš — svina bumbulis taisa mutuli un plēsoņa skrien viņam pakaļ. Interesanti, ka "spiningotāji" ķer arī pa tumsu. Ja kāds šodien brauc garām, var piebraukt apskatīties. Teātris turpinās.
A viņi tur tikai līdakas skalda vai arī k-ko citu?
4.decembris 2019, 16:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager