Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Es parasti arī darbojos no pagrieziena līdz tiltam, bet šis gads ļoti bēdīgs, Gātē šogad labāk. Tāpēc interesējos par informācijas ticamību.
28.novembris 2019, 16:43 | links
 
Uz fīderi sēdēji pie tilta?Līdakas varētu būt Varkaļa kanāla galā, kur pagrieziens uz ezeru, vismaz citus gadus tā bijis.
28.novembris 2019, 16:39 | links
 
skutans [28.11.19]: Velns, es vēl taisos aizšaut līdaku medībās ar smako artilēriju :) Cerams drīzumā lielais ūdens pieplūdums šo ledu pastums malā :)

MT9, 28.novembris 2019, 00:49

Decembrī vēl būs noteikti 1-2 nedēļas :) Tik būs jāskatās no kuras bāzes varēs izziet :)

cupix, 28.novembris 2019, 09:18

Metriņi jau nedēļas 2 kā migrē uz upīti, Varkalī neslikti gājis šodien...3;7;10kg paziņam. Blakus viens esot 3x5kg meitenes pierunājis...Mani gan tāda cope neaizrauj, lai gan veči neko itkānepārkāpj...
Pirmā dzirdēšana, cik esmu bijis pēdējās reizes visiem sausā. Tev informācijas avoti ticami? Pats vēl 1dien visu dienu nosēdēju ar fīderiem un nemanīju, ka kāds izceļ kādu zaļo.
28.novembris 2019, 16:22 | links
 
skutans [28.11.19]: Velns, es vēl taisos aizšaut līdaku medībās ar smako artilēriju :) Cerams drīzumā lielais ūdens pieplūdums šo ledu pastums malā :)

MT9, 28.novembris 2019, 00:49

Decembrī vēl būs noteikti 1-2 nedēļas :) Tik būs jāskatās no kuras bāzes varēs izziet :)

cupix, 28.novembris 2019, 09:18

Metriņi jau nedēļas 2 kā migrē uz upīti, Varkalī neslikti gājis šodien...3;7;10kg paziņam. Blakus viens esot 3x5kg meitenes pierunājis...Mani gan tāda cope neaizrauj, lai gan veči neko itkānepārkāpj...
Nu nezinu!...Gātē nekas tāds nav ne redzēts ne dzirdēts!
Cope šodien nekāda!3 mazās 1 mērs uz 53cm:-D ...bij kādas piecas laivas,nevienam nekā prātīga.Līmenis ļoti zems....
28.novembris 2019, 15:58 | links
 
Velns, es vēl taisos aizšaut līdaku medībās ar smako artilēriju :) Cerams drīzumā lielais ūdens pieplūdums šo ledu pastums malā :)

MT9, 28.novembris 2019, 00:49

Decembrī vēl būs noteikti 1-2 nedēļas :) Tik būs jāskatās no kuras bāzes varēs izziet :)

cupix, 28.novembris 2019, 09:18


Metriņi jau nedēļas 2 kā migrē uz upīti, Varkalī neslikti gājis šodien...3;7;10kg paziņam. Blakus viens esot 3x5kg meitenes pierunājis...Mani gan tāda cope neaizrauj, lai gan veči neko itkānepārkāpj...
28.novembris 2019, 13:47 | links
 
Velns, es vēl taisos aizšaut līdaku medībās ar smako artilēriju :) Cerams drīzumā lielais ūdens pieplūdums šo ledu pastums malā :)

MT9, 28.novembris 2019, 00:49


Decembrī vēl būs noteikti 1-2 nedēļas :) Tik būs jāskatās no kuras bāzes varēs izziet :)
28.novembris 2019, 09:18 | links
 
MT9 [28.11.19]: Velns, es vēl taisos aizšaut līdaku medībās ar smako artilēriju :) Cerams drīzumā lielais ūdens pieplūdums šo ledu pastums malā :)
Apsveicu ar metrīgās sezonas noslēgumu! Gatavo kombainu, pulē cirvjus, pārregulē sili no metra uz 20cm! :)
28.novembris 2019, 06:43 | links
 
Velns, es vēl taisos aizšaut līdaku medībās ar smako artilēriju :) Cerams drīzumā lielais ūdens pieplūdums šo ledu pastums malā :)
28.novembris 2019, 00:49 | links
 
27/11 no rīta, austrumu daļā ledus tik tālu cik redz. pietiekami biezs, lai iestumtu laivu kādus 30m iekšā un saprastu ka ledus nelūzīs.
27.novembris 2019, 22:59 | links
 

Gātē viss notiek..bet neko lielu nedabuju
26.novembris 2019, 17:01 | links
 

Šod.Gāte...tie kas bij kautko salasīja.Zivs dziļumā,vienu 53cm uz velci dabuju,bet biju tikai līdz 11.00 malas jau pazām aizsalst...līmenis joprojām ļoti zems.
Auto silikons noderēja.no rīta -4...labāk būtu kāti ar lielākiem gredzeniem!
24.novembris 2019, 18:33 | links
 
VilnisL [23.11.19]: Babītes ezera kanāls no krasta. Ķēru asari, kuru tā arī neatradu. Uz mazu tvisterīti džig-rigā pieteicās 60cm līdaciņa. Riņķi visu laiku sala ciet, bija jābāž kāts ūdenī. No 12:30-13:30.

Izskatās uz metru!;-) es biju Gātē uz 2,5st..mazās ņēma...laivu diezgan,bet neko nemanīju...paziņa teica ka Babē trīs dienas pēc kātras ATVILCIES!!!dienā ap 20 gb..lielākā 6kg!Tā lūk!Jāatrod!Stāstīja kur tā vieta,bet šaubos vai es atrastu...
23.novembris 2019, 15:17 | links
 

Babītes ezera kanāls no krasta. Ķēru asari, kuru tā arī neatradu. Uz mazu tvisterīti džig-rigā pieteicās 60cm līdaciņa. Riņķi visu laiku sala ciet, bija jābāž kāts ūdenī. No 12:30-13:30.
23.novembris 2019, 14:48 | links
 

Šod.Gāte..límenis vēl zemāks!cope švaka,no 8līdz14 četras mazas līdaciņas...diezgan stiprs un auksts vējš,gredzeni visu dienu sala ciet...temp.-1 viena laiva kursēja uz velci,bet ar nekā,viena cope esot bijusi...varbūt vakara copē ko izmānīja.
22.novembris 2019, 16:38 | links
 
Friks [20.11.19]: Uz Gātes kanālu gan labāk braukt no Lielupes. Paņem laivu Viktora bāzē un tas turpat netālu ir. Nevajadzēs līst pa tiem šaurajiem brīnumiem.

VilnisL, 20.novembris 2019, 12:41

Cik apmēram sanāk km līdz Gātes kanāla vietai, kur platākais atzars uz ezeru aiziet- braucot no Vecupenieku bāzes, Dālderu bāzes un Viktora bāzes Lielupē?
No Vecupniekiem ar motoru vismaz min. 20-30
21.novembris 2019, 12:17 | links
 
Šodien no 9-30 līdz 14 viena 34 un 53cm.
20.novembris 2019, 17:39 | links
 
Uz Gātes kanālu gan labāk braukt no Lielupes. Paņem laivu Viktora bāzē un tas turpat netālu ir. Nevajadzēs līst pa tiem šaurajiem brīnumiem.

VilnisL, 20.novembris 2019, 12:41


Cik apmēram sanāk km līdz Gātes kanāla vietai, kur platākais atzars uz ezeru aiziet- braucot no Vecupenieku bāzes, Dālderu bāzes un Viktora bāzes Lielupē?
20.novembris 2019, 12:55 | links
 
cupix [10:59]: Patīk , kad kārtējais ,, dīvāna eksperts,, stāsta par izbraukšanu Gātē. Saprotu neesi tur ne reizi pats braucis, nevar tur tā ,, braukt un iebraukt,, . Jāzin kā un kur.

NeoZb, 20.novembris 2019, 10:47
Runājot par "dīvana ekspertiem" .
Ja tu palasītu manas pēdējas 3 atskaites , kurās visās es pieminu Gāti , tad zinātu ka tur bieži vien esmu .
Saprotu , ka tālāk par dīvānu neesi ticis , ka nezini kā reāli ezerā izskatās, ka bez maldīšanās un GPS kartes nevari iztikt :) .
Kad uz lielo Rimi un Maximu ej arī vajag tev GPS karti? :)Tad varbūt esi iedomājies, ka tur copē? Jo ja jau tiešām tā būtu, zinātu paskaidrot lietotājam, ka tieši izejai Gātē no ezera vidus, tieši izejai priekšā ir niedru puduris un izeja nav redzama, kamēt to neapbrauc. Tā ka dīvāna ekspert, atkal plika dir....
Un lasi uzmanīgi, es zinu izejas, GPS teicu, ka vajadzīga viņam ne man.

NeoZb, 20.novembris 2019, 12:26

Luter kā nevari nomierināt savu ego , tā nevari :) Atceries , tevi nekad neviens neņems pilnā prātā :)
20.novembris 2019, 12:48 | links
 
Uz Gātes kanālu gan labāk braukt no Lielupes. Paņem laivu Viktora bāzē un tas turpat netālu ir. Nevajadzēs līst pa tiem šaurajiem brīnumiem.
20.novembris 2019, 12:41 | links
 
cupix [20.11.19]: Patīk , kad kārtējais ,, dīvāna eksperts,, stāsta par izbraukšanu Gātē. Saprotu neesi tur ne reizi pats braucis, nevar tur tā ,, braukt un iebraukt,, . Jāzin kā un kur.

NeoZb, 20.novembris 2019, 10:47
Runājot par "dīvana ekspertiem" .
Ja tu palasītu manas pēdējas 3 atskaites , kurās visās es pieminu Gāti , tad zinātu ka tur bieži vien esmu .
Saprotu , ka tālāk par dīvānu neesi ticis , ka nezini kā reāli ezerā izskatās, ka bez maldīšanās un GPS kartes nevari iztikt :) .
Kad uz lielo Rimi un Maximu ej arī vajag tev GPS karti? :)
Tad varbūt esi iedomājies, ka tur copē? Jo ja jau tiešām tā būtu, zinātu paskaidrot lietotājam, ka tieši izejai Gātē no ezera vidus, tieši izejai priekšā ir niedru puduris un izeja nav redzama, kamēt to neapbrauc. Tā ka dīvāna ekspert, atkal plika dir....
Un lasi uzmanīgi, es zinu izejas, GPS teicu, ka vajadzīga viņam ne man.
20.novembris 2019, 12:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager