Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Man jau likās, ka šorīt zivij bij` jābūt aktīvai, bet zivīm, laikam, citas domas :)

MT9, 3.novembris 2019, 13:05


Diemžē,l arī man nācās pārliecināties, ka zivīm jau pirmajā novembrī bija citādākas domas nekā man.
Lai gan diena uz ezera bija skaista, un laiks arī it kā pareizais, taču tās tur nezkāpēc domāja savādāk.
Neko darīt! Rudens ir klāt, tagad vienīgi ar makšķeri uz raudām, tad raudu uz kādas ūdas, bet tas jau ir garlaicīgi, tātad drīzāk ir pareizāk gatavoties zemledus copei.
3.novembris 2019, 13:38 | links
 
MT9 [03.11.19]: Man jau likās, ka šorīt zivij bij` jābūt aktīvai, bet zivīm, laikam, citas domas :)
Ezers pilns ar līdzīgi domājošiem!gan jau kāds kautko izmānīs ))
3.novembris 2019, 13:12 | links
 
Man jau likās, ka šorīt zivij bij` jābūt aktīvai, bet zivīm, laikam, citas domas :)
3.novembris 2019, 13:05 | links
 

Šod.9.00 ziņoja no Babes,ka neesot ne piesitiena...hz kas tai zivij nepatika šodien!!!
Pats biju Gātē no 7-11 Klusums,vienu mazo ap 9.30 dabuju un viss...citiem ar nekā,uz dzīvo pat neņēma...laiks it kā labs,lai nebiedētu zivi biju ar el.motoru,bet tas nelīdzēja.
Četrās stundās mans mazais draugs Varta 90ah nenosēdās pat par vienu lampiņu!
p.s.zivi noķēru tuvāk ezeram nekā Lielupei :-)))
nemērīju un nesvēru lai nenosprāgst!:D
3.novembris 2019, 12:56 | links
 

Babītes rīmām garšo šādi. :)
1.novembris 2019, 22:30 | links
 
Joprojām nedrīkst aizmirst mudzi-it īpaši ja tas ir burkankrasas.
Man gan tāds nav.

nipijs38, 1.novembris 2019, 20:23

man ir kautkas līdzīgs mūdzim , bet ne burkānkrāsas :(
1.novembris 2019, 20:27 | links
 
Buster jerk
Pig shad
relax
Viss ar iegrimi līdz metram.dzilakas vietas itkā ir pāris līdz 2m.bet pārsvarā jau pusmetrs ir dziļš.

nipijs38, 1.novembris 2019, 20:22

Liels paldies par info.
1.novembris 2019, 20:25 | links
 
Joprojām nedrīkst aizmirst mudzi-it īpaši ja tas ir burkankrasas.
Man gan tāds nav.
1.novembris 2019, 20:23 | links
 
Buster jerk
Pig shad
relax
Viss ar iegrimi līdz metram.dzilakas vietas itkā ir pāris līdz 2m.bet pārsvarā jau pusmetrs ir dziļš.
1.novembris 2019, 20:22 | links
 
MT9 varbūt vari ieteikt kādas ir top ēsmas ?
1.novembris 2019, 20:05 | links
 
Eliass [21m]: Meklēju dziļuma karti un nekādīgi nevaru atrast.Asarus uz kantīm džigosi? :) Bet, ja nopietni, tad dikti jau sekla tā peļķe...

MT9, 1.novembris 2019, 19:57

saprotu ka ezers ir sekls bet intresēja aptuvenais dziļums lai varētu uzzinat kādus manekļus pielietot.
1.novembris 2019, 20:03 | links
 
Eliass [01.11.19]: Meklēju dziļuma karti un nekādīgi nevaru atrast.
Asarus uz kantīm džigosi? :) Bet, ja nopietni, tad dikti jau sekla tā peļķe...
1.novembris 2019, 19:57 | links
 
Sveiki vīri, es vēlējos pajautāt kādas mākslīgās ēsmas ir viss popilārākās Babītes ezerā.
varbūt ir kādi ieteikumi?
Meklēju dziļuma karti un nekādīgi nevaru atrast.

Paldies jau iepriekš
1.novembris 2019, 19:40 | links
 
Malgomajfisk [01.11.19]: Tā kā ekonomiski politiskā sadaļa patreiz uz revīzijas laiku ir slēgta,būs jāpārvācās uz šo sadaļu.
Jo vairāk tāpēc, ka mūsējais Brencis šeit tusē...
Kā tad šodien ar tiem mēriem Babītē?
Pālijas nekodās!
:DDDD
1.novembris 2019, 18:15 | links
 
Tā kā ekonomiski politiskā sadaļa patreiz uz revīzijas laiku ir slēgta,būs jāpārvācās uz šo sadaļu.
Jo vairāk tāpēc, ka mūsējais Brencis šeit tusē...
Kā tad šodien ar tiem mēriem Babītē?
1.novembris 2019, 17:23 | links
 

Rīt ezerā būs jautri, vismaz dienas pirmā puse izskatās ideāli. :)
1.novembris 2019, 15:38 | links
 
MT9 no sirds apsveicu tevi!!! Malacis , beidzot ilgi gaidītais 100+ ir tev rokās :)

cupix, 1.novembris 2019, 09:59

Pateicos! Jāsāk domāt par nākamajiem izaicinājumiem. Asaris 40 cm+ un līdaka 10 kg+... Asari var mēģināt ziemā pievilināt, līdaka jāatstāj uz turpmākajām vasaras sezonām :)
1.novembris 2019, 11:30 | links
 
Jūtos vienlaicīgi gan saguris, gan emocionāli pacilāts - beidzot arī man uzsmaidīja zivju dievs :))) Šodien tiku pie sava pirmā metra, juhuuuu! :))) Vēl vakar forumā rakstīju, ka neesmu vēlā rudenī izbaudījis "leģendāro" pirms ziemas žoru un šodien še tev - Babīte par mani apžēlojās, 6 līdakas laivā, visas mēra, 5 no tām virs 3 kg, lielākā 108-110 cm (9.6 kg). Pēc noķertās trofejas, copi vairs neturpināju, sapratu, ka jāzina arī mēra sajūta :)

P.S. Šodien nonācu pie diviem secinājumiem: pirmkārt, mans lielais uztveramais tīkliņš tik lielām līdakām ir par mazu; otrkārt, nekādā gadījumā šādiem monstriem necensties izņemt no platās mutes ar pirkstiem āķi. Pat tad, ja tas kapi iedūries. Līdakas dievam tika upurēta krietna deva makšķernieka asintiņu, bet viss ir labi, kas labi beidzas, jāizdara tikai pareizie secinājumi :)

P.S.S. Mazākā zaļsvārce tika paņemta, piecas pārējās turpina peldēt dāsnajā Babītē. Skaists sezonas noslēgums, novēlu katram, kurš vēl nav ticis līdz savam pirmajam metram, izbaudīt šo foršo mirkli! Ne asakas! ;)

MT9, 31.oktobris 2019, 16:02


MT9 no sirds apsveicu tevi!!! Malacis , beidzot ilgi gaidītais 100+ ir tev rokās :)
1.novembris 2019, 09:59 | links
 
MT9 [31.10.19]: Oskar, kaartiigi sveicieni un sen tev bij jaabuut metram. Bildes un apraksti tieshaam pavelk.

apelsins, 31.oktobris 2019, 23:16
Paldies! Man patīk plēsēju (pārsvarā asaru un līdaku) cope un viss ar to saistītais, tādēļ gan regulāri sekoju līdzi citu copmaņu atskaitēm, gan pašam patīk uzrakstīt kādu rindiņu ar bildi pielikumā ;) Tautas ezerā tiešām daudz, sevišķi brīvdienās, bet ar visu to regulārie braucēji reti paliek bez mēra līdaciņas...Tomēr šādas reizes kā man šodien, varētu būt retums.
Lai nu kaa tur shaa vai taa, es pavasarii ielaidiishu ezeraa kaadas 50 liidz 100 pusaugu liidacinjas. Es domaaju, ka tu vismaz noteikti par to aizdomaasies!
31.oktobris 2019, 23:37 | links
 
Oskar, kaartiigi sveicieni un sen tev bij jaabuut metram. Bildes un apraksti tieshaam pavelk.

apelsins, 31.oktobris 2019, 23:16

Paldies! Man patīk plēsēju (pārsvarā asaru un līdaku) cope un viss ar to saistītais, tādēļ gan regulāri sekoju līdzi citu copmaņu atskaitēm, gan pašam patīk uzrakstīt kādu rindiņu ar bildi pielikumā ;) Tautas ezerā tiešām daudz, sevišķi brīvdienās, bet ar visu to regulārie braucēji reti paliek bez mēra līdaciņas...Tomēr šādas reizes kā man šodien, varētu būt retums.
31.oktobris 2019, 23:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager