Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Es jau domāju, ka tas viss ir kā runā ar bāzes īpašnieku, ne pirmais ne pēdējais tāds gadījums un labi ka nav līķu un laiva nogrimusi, tad bāzes īpašniekam vēl lielāks čakars + kāds/a paliek bez tēva un kāda bez vīra... viss labi kas labi beidzas!!!
27.oktobris 2019, 19:00 | links
 
Es jau domāju, ka tas viss ir kā runā ar bāzes īpašnieku, ne pirmais ne pēdējais tāds gadījums un labi ka nav līķu un laiva nogrimusi, tad bāzes īpašniekam vēl lielāks čakars + kāds/a paliek bez tēva un kāda bez vīra... viss labi kas labi beidzas!!!
27.oktobris 2019, 19:00 | links
 
Es jau domāju, ka tas viss ir kā runā ar bāzes īpašnieku, ne pirmais ne pēdējais tāds gadījums un labi ka nav līķu un laiva nogrimusi, tad bāzes īpašniekam vēl lielāks čakars + kāds/a paliek bez tēva un kāda bez vīra... viss labi kas labi beidzas!!!
27.oktobris 2019, 19:00 | links
 
Par vēju.savu necopi drīzāk šoreiz norakstītu uz to, ka iepūta tā ,ka pārvietoties pa ezeru sev vēlamajā virzienā nereāli un tikām iedzīti milzīgā duļķī.lai gan šoruden man vienkārši nekeras.

nipijs38, 27.oktobris 2019, 18:52

Atskaites 3 šodien esmu redzējis, vairāk par pāris līdakām neviens no šiem nenoķēra. Būtu zivs aktīva, šādu skaitu pirmajās 30-60 min dabūtu.
27.oktobris 2019, 18:55 | links
 
Nezinu dusmīgi vai nē,bet nu tāds gadījums ir bijis.vel iekšā braucot nosmejamies ar kolēģi ka vajadzēja kkur dalderos,vai kas tur pie lāču maizes par bāzi,nemt laivu un ezerkrastos izmest.bazem sadarbojoties šādu pieeju vajadzētu reizēm piekopt.

Par vēju.savu necopi drīzāk šoreiz norakstītu uz to, ka iepūta tā ,ka pārvietoties pa ezeru sev vēlamajā virzienā nereāli un tikām iedzīti milzīgā duļķī.lai gan šoruden man vienkārši nekeras.
27.oktobris 2019, 18:52 | links
 
Speciāli kādu brīdi nerakstīju, gaidīju vai tiešām nevienu neinteresē kas tur notiek.

Sākšu laikam ar sevi.
Vēl 4dien viss bija saplānots ka 7dien no spunciema došos ezerā,bet vakar vakarā saradās kāds darbiņš šodienas rītam.laivu atcelu.
Bet doma ka pa pēcpusdienā tomēr vajadzētu aizbraukt.

Tad nu tā arī bija.zvaniju uz ezerkrastiem vai ir kāda laiva,saka ka izvēle kā maksimaa,kādu vajag.
Paskatos laika prognozi,nu tiešām laiks tikai pasliktinās,bet man ar copes kolēģi tas nebiedē,ir bijis trakāk.

Protams, ceram uz makano,bet nekā.pasa startā man zemmers, vēlāk mūs iepūta duljkii,kur pat 1m no laivas viskosako manekli nevarēja redzēt.vejs milzīgs, Džeks airis,es ar motoru,uz priekšu nu nekā.lidz vietai kur gribējās,netikam.noblandijamies pa svešiem laukiem.un copi tā arī nesagaidījam.meginaju gan ļoti lēnu,gan ātri,gan košos,gan dabīgos.

Tiekam jau laicīgi krastā, bāzē saka ka viena līdaka tikai bijusi uz visiem,kāds ticis pie pāris asariem.

Vēl jautri kādam izgājis.
Paņēmuši spunciema laivu,aizlaidusi sarkano jumtu virzienā, braucot mājās,laiva slīd arvien tuvāk un tuvāk Rīgai.laivu krastā izbraukuši ezerkrastos.par tālāko grūti spriest, kā sarunāja laivu nogādāt uz sākum punktu.

nipijs38, 27.oktobris 2019, 18:39


Šodien gan laiks ir ekstremāls! Tādā vējā vienu reizi esmu bijis, beidzās ar to, ka salauzu airi peldot atpakaļ uz bāzi! ))) Labi, ka bija otrā ekipāža blakus un palīdzēja tikt atpakaļ! ))
27.oktobris 2019, 18:50 | links
 
Domāju Vecupenieku saimnieki šodien dusmīgi kā nekad - būs jābrauc pakaļ copmaņiem un vēl par laivu nogādāšanu atpakaļ bāzē jādomā. Babītes līdakām stiprs vējš patīk, bet, kad tas ir tik stiprs kā šodien, zivis mēdz būt neaktīvas.
27.oktobris 2019, 18:45 | links
 
Speciāli kādu brīdi nerakstīju, gaidīju vai tiešām nevienu neinteresē kas tur notiek.

Sākšu laikam ar sevi.
Vēl 4dien viss bija saplānots ka 7dien no spunciema došos ezerā,bet vakar vakarā saradās kāds darbiņš šodienas rītam.laivu atcelu.
Bet doma ka pa pēcpusdienā tomēr vajadzētu aizbraukt.

Tad nu tā arī bija.zvaniju uz ezerkrastiem vai ir kāda laiva,saka ka izvēle kā maksimaa,kādu vajag.
Paskatos laika prognozi,nu tiešām laiks tikai pasliktinās,bet man ar copes kolēģi tas nebiedē,ir bijis trakāk.

Protams, ceram uz makano,bet nekā.pasa startā man zemmers, vēlāk mūs iepūta duljkii,kur pat 1m no laivas viskosako manekli nevarēja redzēt.vejs milzīgs, Džeks airis,es ar motoru,uz priekšu nu nekā.lidz vietai kur gribējās,netikam.noblandijamies pa svešiem laukiem.un copi tā arī nesagaidījam.meginaju gan ļoti lēnu,gan ātri,gan košos,gan dabīgos.

Tiekam jau laicīgi krastā, bāzē saka ka viena līdaka tikai bijusi uz visiem,kāds ticis pie pāris asariem.

Vēl jautri kādam izgājis.
Paņēmuši spunciema laivu,aizlaidusi sarkano jumtu virzienā, braucot mājās,laiva slīd arvien tuvāk un tuvāk Rīgai.laivu krastā izbraukuši ezerkrastos.par tālāko grūti spriest, kā sarunāja laivu nogādāt uz sākum punktu.
27.oktobris 2019, 18:39 | links
 
Draugi, kur atskaites no populārākā Pierīgas ezera? :) Tiešām vētra nobiedēja? Vai arī bāzes vienojās nelaist ezerā? Varbūt vēl airē krasta virzienā? ;)
27.oktobris 2019, 18:25 | links
 
DeN171 [Vakar]: DeN171 [21:59]: http://ekodalderi.lv/babites-ezers/notikumi

Patikpacopet, 26.oktobris 2019, 17:54

Var redzēt, kā C&R sistēma darbojas! )))Ieskatījos tajā lapā, sanāk intereseants “biznesa modelis”, kas nav baigi orientēts uz ilgtspējīgu attīstību. Ne mazums trūcīgu ļaužu sitīs lielo nost tāpēc vien, lai dabūtu tos 25 eiro un bildi internetos. Ezerā ta mazāk paliek tās lielās zivis. Ar laiku mazāk brauks, laivas dīkstāvē, utt.
Varbūt labāk būtu atbalstît C&R, piemēram, tajā mammu kastē vai līdzīgā, nobildē 80+ cm, nofilmē kā palaid un nākamreiz laiva pa brīvu. Es ar čomiem brauktu tikai uz to bāzi. Plus saimniekam laba, videi un makškerniekiem draudzīga cilveka tēls veidojas :)
Ja visas 4 bāzes novienojas par kaut ko tādu, domājams Babītes ezers ilgi vēl priecētu ar labiem lomiem.

Os555, 26.oktobris 2019, 23:07
Pilnīgi piekrītu! Bet man liekas efektīvāk būtu, pirmkārt, sākt ar tīkliem pavasarī! Tad ar licenžu un lomu pārbaudēm, un tad tikai C&R! :) Runājot par lomu, piektdien dabūju 6.5 kg... Aizmirsu iepriekš pieminēt. Foto ir, bet bez CM. ))Nesmīdini tautu!:)))....6,5kg aizmirsis pieminēt!!!bildi ar aizmirsi, un cm arī nav!!!:)))

Kengurs24, 27.oktobris 2019, 06:55

Beidz jau fludot kamer nenoblokeja tavu profilu! :)
27.oktobris 2019, 08:52 | links
 
DeN171 [Vakar]: DeN171 [21:59]: http://ekodalderi.lv/babites-ezers/notikumi

Patikpacopet, 26.oktobris 2019, 17:54

Var redzēt, kā C&R sistēma darbojas! )))Ieskatījos tajā lapā, sanāk intereseants “biznesa modelis”, kas nav baigi orientēts uz ilgtspējīgu attīstību. Ne mazums trūcīgu ļaužu sitīs lielo nost tāpēc vien, lai dabūtu tos 25 eiro un bildi internetos. Ezerā ta mazāk paliek tās lielās zivis. Ar laiku mazāk brauks, laivas dīkstāvē, utt.
Varbūt labāk būtu atbalstît C&R, piemēram, tajā mammu kastē vai līdzīgā, nobildē 80+ cm, nofilmē kā palaid un nākamreiz laiva pa brīvu. Es ar čomiem brauktu tikai uz to bāzi. Plus saimniekam laba, videi un makškerniekiem draudzīga cilveka tēls veidojas :)
Ja visas 4 bāzes novienojas par kaut ko tādu, domājams Babītes ezers ilgi vēl priecētu ar labiem lomiem.

Os555, 26.oktobris 2019, 23:07
Pilnīgi piekrītu! Bet man liekas efektīvāk būtu, pirmkārt, sākt ar tīkliem pavasarī! Tad ar licenžu un lomu pārbaudēm, un tad tikai C&R! :) Runājot par lomu, piektdien dabūju 6.5 kg... Aizmirsu iepriekš pieminēt. Foto ir, bet bez CM. ))Nesmīdini tautu!:)))....6,5kg aizmirsis pieminēt!!!bildi ar aizmirsi, un cm arī nav!!!:)))

Kengurs24, 27.oktobris 2019, 06:55

O , pipmanis pamodas! )))
27.oktobris 2019, 08:47 | links
 
DeN171 [26.10.19]: DeN171 [21:59]: http://ekodalderi.lv/babites-ezers/notikumi

Patikpacopet, 26.oktobris 2019, 17:54

Var redzēt, kā C&R sistēma darbojas! )))Ieskatījos tajā lapā, sanāk intereseants “biznesa modelis”, kas nav baigi orientēts uz ilgtspējīgu attīstību. Ne mazums trūcīgu ļaužu sitīs lielo nost tāpēc vien, lai dabūtu tos 25 eiro un bildi internetos. Ezerā ta mazāk paliek tās lielās zivis. Ar laiku mazāk brauks, laivas dīkstāvē, utt.
Varbūt labāk būtu atbalstît C&R, piemēram, tajā mammu kastē vai līdzīgā, nobildē 80+ cm, nofilmē kā palaid un nākamreiz laiva pa brīvu. Es ar čomiem brauktu tikai uz to bāzi. Plus saimniekam laba, videi un makškerniekiem draudzīga cilveka tēls veidojas :)
Ja visas 4 bāzes novienojas par kaut ko tādu, domājams Babītes ezers ilgi vēl priecētu ar labiem lomiem.

Os555, 26.oktobris 2019, 23:07
Pilnīgi piekrītu! Bet man liekas efektīvāk būtu, pirmkārt, sākt ar tīkliem pavasarī! Tad ar licenžu un lomu pārbaudēm, un tad tikai C&R! :) Runājot par lomu, piektdien dabūju 6.5 kg... Aizmirsu iepriekš pieminēt. Foto ir, bet bez CM. ))
Nesmīdini tautu!:)))....6,5kg aizmirsis pieminēt!!!bildi ar aizmirsi, un cm arī nav!!!:)))
27.oktobris 2019, 06:55 | links
 
Nevar būt. Naktī tak tumšs, neredz tīklu
27.oktobris 2019, 00:50 | links
 
Laivu bāzu īpašnieki nav ieinteresēti cīnīties ar to?
Tur kà reiz pa perimetru gandrīz ir. Un braku laivas tak viegli pamanīt, jo braukt nedrīkst vispār līdz pirmajam jūnijam, ne?
Os555, 26.oktobris 2019, 23:35


Jēziņ pakustini pelēko vielu, braki darbojas naktī.
27.oktobris 2019, 00:05 | links
 
MT nesmīdini! )) Pats jau baidos rakstīt un likt atskaites! ))) Kā gāja brīvdienās? Tiki pie spininga?

DeN171, 26.oktobris 2019, 23:21
Man nesen notika nelielas izmaiņas darba organizācijā, tādēļ izskatās, ka turpmāk copēt sanāks pārsvarā darbadienās ;) Joprojām neesmu atmetis cerību noķert savu pirmo metru :))

MT9, 26.oktobris 2019, 23:36

Darbadienās, to dabūt būs vieglāk! ))
26.oktobris 2019, 23:38 | links
 
MT nesmīdini! )) Pats jau baidos rakstīt un likt atskaites! ))) Kā gāja brīvdienās? Tiki pie spininga?

DeN171, 26.oktobris 2019, 23:21

Man nesen notika nelielas izmaiņas darba organizācijā, tādēļ izskatās, ka turpmāk copēt sanāks pārsvarā darbadienās ;) Joprojām neesmu atmetis cerību noķert savu pirmo metru :))
26.oktobris 2019, 23:36 | links
 
Laivu bāzu īpašnieki nav ieinteresēti cīnīties ar to?
Tur kà reiz pa perimetru gandrīz ir. Un braku laivas tak viegli pamanīt, jo braukt nedrīkst vispār līdz pirmajam jūnijam, ne?
26.oktobris 2019, 23:35 | links
 
Legālie vai nelegālie tīkli? Nekad neesmu nevienu redzējis.

Os555, 26.oktobris 2019, 23:26

Tas pārsvarā notiek pavasarī, pirms sezonas!
26.oktobris 2019, 23:32 | links
 
Manuprāt C&R ir labs ar mēru. Visu laist vaļā nevajag, jo zivs ir veselīga, bet slaktēt visu, jo drīkst ņemt 5.. arī nevajag.

Personīgi man lielās negaršo. Pusdienām paņemu 1 zivi 1-2kg smagu, pàrējās laižu vaļā.

Piektdien foršs gadījums bija. Braucam ar čomu jau uz bàzes pusi, skatamies kungs gados cīnās ar kaut labu. Skatamies, iesmeļ prāvu zivi laivā. Piebraucam, šis saka- “ zēni var vienu àtru bildi, lai ir ko sievai parādīt”, ne svēra ne mērīja, uzreiz palaida. Teica, ka ņemot tik līdz 2kg. Super attieksme.
26.oktobris 2019, 23:32 | links
 
Legālie vai nelegālie tīkli? Nekad neesmu nevienu redzējis.

Os555, 26.oktobris 2019, 23:26


Pavasaros nārsta laikā braki liek kilometros, regulāri kādu pieķer.
26.oktobris 2019, 23:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager