Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Legālie vai nelegālie tīkli? Nekad neesmu nevienu redzējis.

Os555, 26.oktobris 2019, 23:26

Protams, ka nelegālie! Delfi.lv bija rakstīts šo pavasari, ja nemaldos. Inspektori teica ka viņi taču nesēdes krastā, negaidīs... :)
26.oktobris 2019, 23:30 | links
 
Legālie vai nelegālie tīkli? Nekad neesmu nevienu redzējis.
26.oktobris 2019, 23:26 | links
 
Os555, labāk nepieminēt maģisko saīsinājumu C&R, jo pastāv iespēja, ka pāris dienas šajā sadaļā būs karsti... :)

MT9, 26.oktobris 2019, 23:14

MT nesmīdini! )) Pats jau baidos rakstīt un likt atskaites! ))) Kā gāja brīvdienās? Tiki pie spininga?
26.oktobris 2019, 23:21 | links
 
DeN171 [21:59]: http://ekodalderi.lv/babites-ezers/notikumi

Patikpacopet, 26.oktobris 2019, 17:54

Var redzēt, kā C&R sistēma darbojas! )))Ieskatījos tajā lapā, sanāk intereseants “biznesa modelis”, kas nav baigi orientēts uz ilgtspējīgu attīstību. Ne mazums trūcīgu ļaužu sitīs lielo nost tāpēc vien, lai dabūtu tos 25 eiro un bildi internetos. Ezerā ta mazāk paliek tās lielās zivis. Ar laiku mazāk brauks, laivas dīkstāvē, utt.
Varbūt labāk būtu atbalstît C&R, piemēram, tajā mammu kastē vai līdzīgā, nobildē 80+ cm, nofilmē kā palaid un nākamreiz laiva pa brīvu. Es ar čomiem brauktu tikai uz to bāzi. Plus saimniekam laba, videi un makškerniekiem draudzīga cilveka tēls veidojas :)
Ja visas 4 bāzes novienojas par kaut ko tādu, domājams Babītes ezers ilgi vēl priecētu ar labiem lomiem.

Os555, 26.oktobris 2019, 23:07

Pilnīgi piekrītu! Bet man liekas efektīvāk būtu, pirmkārt, sākt ar tīkliem pavasarī! Tad ar licenžu un lomu pārbaudēm, un tad tikai C&R! :) Runājot par lomu, piektdien dabūju 6.5 kg... Aizmirsu iepriekš pieminēt. Foto ir, bet bez CM. ))
26.oktobris 2019, 23:20 | links
 
Os555, labāk nepieminēt maģisko saīsinājumu C&R, jo pastāv iespēja, ka pāris dienas šajā sadaļā būs karsti... :)
26.oktobris 2019, 23:14 | links
 
DeN171 [26.10.19]: http://ekodalderi.lv/babites-ezers/notikumi

Patikpacopet, 26.oktobris 2019, 17:54

Var redzēt, kā C&R sistēma darbojas! )))
Ieskatījos tajā lapā, sanāk intereseants “biznesa modelis”, kas nav baigi orientēts uz ilgtspējīgu attīstību. Ne mazums trūcīgu ļaužu sitīs lielo nost tāpēc vien, lai dabūtu tos 25 eiro un bildi internetos. Ezerā ta mazāk paliek tās lielās zivis. Ar laiku mazāk brauks, laivas dīkstāvē, utt.
Varbūt labāk būtu atbalstît C&R, piemēram, tajā mammu kastē vai līdzīgā, nobildē 80+ cm, nofilmē kā palaid un nākamreiz laiva pa brīvu. Es ar čomiem brauktu tikai uz to bāzi. Plus saimniekam laba, videi un makškerniekiem draudzīga cilveka tēls veidojas :)
Ja visas 4 bāzes novienojas par kaut ko tādu, domājams Babītes ezers ilgi vēl priecētu ar labiem lomiem.
26.oktobris 2019, 23:07 | links
 
Biju piektdien, viss notiek! Zivi atrast, protams, ir grūtāk, bet, ja atrod, tad ēd līdz astei. Vismaz man tā! Un kā, jau iepriekš minēju labāk strādā mazākas gumijas!
26.oktobris 2019, 22:24 | links
 
Kā izrādās, vēlā rudenī jāņem līdzi arī vieglais kāts un mazie mānekļi, ko no septembra beigām jau nedaru.
Vakar no plkst 12-17 uz džerkiem 15cm+ ne piesitiena,uz 50 g gumiju klajumā 55cm un pašās copes beigās uz nelielu džerku pie pudura 65cm.Pēdējai vēderā vēl bija līdaciņas paliekas - pats astes gals, kas varētu būt bijusi ap 20cm, kā teikt, normālas rudens pusdienas, kas atbilst teorijai, ka līdaka vēlā rudenī kļūst lēnāka un,lai patērētu mazāk enerģijas, izvēlas lielāku ēsmu?
Skatos diennakts laikā ūdens līmenis ir uzkāpis par 38cm un, iespējams, ka šodien atkal gribēs ko lielāku apēst.Brīvdienās gan nesanāks braukt.

Friks, 26.oktobris 2019, 07:14

kads tur vels rudens,udens temperaturu esi apskatijies???kad laiks bus kadu nedelju ap 0,tad tikai rudens cope saksies.
26.oktobris 2019, 22:18 | links
 
http://ekodalderi.lv/babites-ezers/notikumi

Patikpacopet, 26.oktobris 2019, 17:54


Var redzēt, kā C&R sistēma darbojas! )))
26.oktobris 2019, 21:59 | links
 
 
Vakar babites kanala aiz vīkuļiem 3 stundas 9.200 kg asari. Laikam no juras nakusi. Visi sakot no 450 - 700 gramiem. Pilni ar ikriem. Viss uz dzigu. Darbojas tik viens maneklis no fanatik - dagger 2.5 , parejos nereageja. 2g ceburaska. Kats budzeta - robinson maveriks 2.4m , tests no 2-8 gr.
26.oktobris 2019, 11:28 | links
 
Brīvdienās jābūt labai copei, tikai jārēķinās ar stipru pūtienu un krietniem viļņiem. Enkuri neturēs ;)
26.oktobris 2019, 07:21 | links
 
Kā izrādās, vēlā rudenī jāņem līdzi arī vieglais kāts un mazie mānekļi, ko no septembra beigām jau nedaru.
Vakar no plkst 12-17 uz džerkiem 15cm+ ne piesitiena,uz 50 g gumiju klajumā 55cm un pašās copes beigās uz nelielu džerku pie pudura 65cm.Pēdējai vēderā vēl bija līdaciņas paliekas - pats astes gals, kas varētu būt bijusi ap 20cm, kā teikt, normālas rudens pusdienas, kas atbilst teorijai, ka līdaka vēlā rudenī kļūst lēnāka un,lai patērētu mazāk enerģijas, izvēlas lielāku ēsmu?
Skatos diennakts laikā ūdens līmenis ir uzkāpis par 38cm un, iespējams, ka šodien atkal gribēs ko lielāku apēst.Brīvdienās gan nesanāks braukt.
26.oktobris 2019, 07:14 | links
 
Os555 [26.10.19]: No vairākiem cilvēkiem esmu dzirdējis mānekļa nosaukumu “Babītes burkàns” kas tas ir?
Kautkas dzirdēts ir,katrā ziņā spilgtie toņi kairina
tai zivij nāsi! ;-)....redzēsim kā šodien ...es turpat netālu būšu,bet ārpus likuma!:)))
26.oktobris 2019, 06:18 | links
 
Os555 [26.10.19]: No vairākiem cilvēkiem esmu dzirdējis mānekļa nosaukumu “Babītes burkàns” kas tas ir?
Klīst leģenda, ka Babītē līdakām dikti garšo mānekļi burkāna krāsā. Un ja vēl tas ir mūdzis... :)
26.oktobris 2019, 05:47 | links
 
No vairākiem cilvēkiem esmu dzirdējis mānekļa nosaukumu “Babītes burkàns” kas tas ir?
26.oktobris 2019, 04:36 | links
 
Kengurs24 [25.10.19]: Os555 [29m]: 85cm, peld tālākSmuka!uz ko paņēma?
Uz mūdzi zaļganā krāsā
25.oktobris 2019, 19:26 | links
 
Os555 [25.10.19]: 85cm, peld tālāk
Smuka!uz ko paņēma?
25.oktobris 2019, 19:04 | links
 

85cm, peld tālāk
25.oktobris 2019, 18:56 | links
 
Iebraucu šodien ar domu , ka nu tik "razdača būs" , laiks tieši kā vajag, vēju vienīgi man gribējās drusku spēcīgāku , bet neko darīt.
Līmenis nokrities, tā kā "haļava" beidzās man ātri - cūkas , jerki ātri sāka lasīt zāli.
Salasiju 5 zemmērus uz 12-20cm gumijām.
Vienu vietā ieraudzīju smukus asarīšus pie grunts - mazos voblerus negribēja un manis piedāvāto nr1 rotiņu arī nevēlējās , bet neatmetu domu gan jau kāds pieteiksies. Tik tiešām "PIETEICĀS" 3,600kg līdaks, diemžēl ierija tik stipri , ka atlaist nesanāca. Vairāk uz rotiņu nekas nepieteicās. Pārgāju uz gumijām 5cm un salasīju normu , lielākas gumijas nu vnk igorēja.
Viss notika atklātā ūdenī un uz neitrālām krāsām. Veiksmi rīt visiem.
25.oktobris 2019, 17:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager