Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
PM ja kādam rīt brīva vieta laivā un vajag kompanjonu.
25.oktobris 2019, 12:20 | links
 
Kengurs24 [24.10.19]: Os555 [Vakar]: Iebraucu ap 12.30. Mētāju pārmaiņus džerkus 15+ cm un mazās 20 cm cūciņas. Iebraucu ezera vidū klajumā un kārtīga cope.. apmēram 5-8 min velku klāt, jûtu, ka ir kaut kas labāks par pagājušās nedēļas 102 cm. Pievelku pie laivas akurāti, ņemu tīklu, vējà sašūpojos un nevis iesmeļu zivi, bet uzsitu pa viņu. Tas viņai nepatika, liels rāviens un vizulis izspļauts... smalka cīņa bij, šo gan es zaudēju. Onkulis netālu vēroja un saķēra galvu beigās.
Turpinājumā līdz 18 vēl dažas labas copes, viena ap 3 kg pie laivas aiziet un beidzot dabūju vienu laivā 60 cm, 1.5 kg pusdienām. Redzēju, ka citi ar velk apkārt.
Jābrauc vēl. Atzīmēju kur mans otrais metrs peld..Nu jāā....traki!!!labāk nebūtu viņu redzējis!
Kapēc, lūk šis jau tāds reālāks c&r variants. Piečakarējis lielo esi, pavilcis arī un ,, atlaidis pa rokām neņurcot,,. :)
24.oktobris 2019, 11:51 | links
 
Sencis bij 2dien savilkās zemmeērus dahuja kkādas 2 mēra panjēma, kjip norm bij prieciigs
24.oktobris 2019, 11:45 | links
 
Os555 [23.10.19]: Iebraucu ap 12.30. Mētāju pārmaiņus džerkus 15+ cm un mazās 20 cm cūciņas. Iebraucu ezera vidū klajumā un kārtīga cope.. apmēram 5-8 min velku klāt, jûtu, ka ir kaut kas labāks par pagājušās nedēļas 102 cm. Pievelku pie laivas akurāti, ņemu tīklu, vējà sašūpojos un nevis iesmeļu zivi, bet uzsitu pa viņu. Tas viņai nepatika, liels rāviens un vizulis izspļauts... smalka cīņa bij, šo gan es zaudēju. Onkulis netālu vēroja un saķēra galvu beigās.
Turpinājumā līdz 18 vēl dažas labas copes, viena ap 3 kg pie laivas aiziet un beidzot dabūju vienu laivā 60 cm, 1.5 kg pusdienām. Redzēju, ka citi ar velk apkārt.
Jābrauc vēl. Atzīmēju kur mans otrais metrs peld..
Nu jāā....traki!!!labāk nebūtu viņu redzējis!
24.oktobris 2019, 07:42 | links
 
Ar to jau tā cope ir interesanta, gan ar galvu, gan, dažkārt, arī ar musīšiem jāpastrādā.
Kā Karlsons teiktu: Ar tām zivīm ir tieši tāpat kā ar tām bitēm - nekad neko nevar skaidri zināt!

Jozis2, 23.oktobris 2019, 22:26[/quote]

Galva vakar no 12 līdz 17 lika mētāt ntos džerkus gar Gātes klajuma puduriem un saņēmu rezultātā par to 3 zīmuļus un vēl dažus vārgus piesitienus.Ideāls laiks taču bija pēcpusdienā un citiem apsveicami lomi!
24.oktobris 2019, 05:21 | links
 
Os555 [23.10.19]: Iebraucu ap 12.30. Mētāju pārmaiņus džerkus 15+ cm un mazās 20 cm cūciņas. Iebraucu ezera vidū klajumā un kārtīga cope.. apmēram 5-8 min velku klāt, jûtu, ka ir kaut kas labāks par pagājušās nedēļas 102 cm. Pievelku pie laivas akurāti, ņemu tīklu, vējà sašūpojos un nevis iesmeļu zivi, bet uzsitu pa viņu. Tas viņai nepatika, liels rāviens un vizulis izspļauts... smalka cīņa bij, šo gan es zaudēju. Onkulis netālu vēroja un saķēra galvu beigās.
Turpinājumā līdz 18 vēl dažas labas copes, viena ap 3 kg pie laivas aiziet un beidzot dabūju vienu laivā 60 cm, 1.5 kg pusdienām. Redzēju, ka citi ar velk apkārt.
Jābrauc vēl. Atzīmēju kur mans otrais metrs peld..
Uz ko tad lielāka aktivitāte bija: džerkiem vai gumijām?
23.oktobris 2019, 23:28 | links
 
Bildes labas MT9 ! Kkāda dzīvība arī ir, spriežot pēc atskaitēm. Pēdējo reizi kad biju, nepilnas 3nedēļas atpakaļ, vēl pa zālēm dzīvojās. Bija tuvu spogulītim, kā uzpūta knapi 2-3m/sek., (vieglas brāzmiņas) viss notikās.

skutans, 23.oktobris 2019, 22:16
Paldies! Izskatās, ka tagad zivs vairāk klajumā dzīvojas. Šodien vairāk nospēlēja duļķainā ūdens sameklēšana kā vēja paātrināšanās. Katru reizi kaut kas cits, mūžu dzīvo, mūžu mācies :)

MT9, 23.oktobris 2019, 22:20

Ar to jau tā cope ir interesanta, gan ar galvu, gan, dažkārt, arī ar musīšiem jāpastrādā.
Kā Karlsons teiktu: Ar tām zivīm ir tieši tāpat kā ar tām bitēm - nekad neko nevar skaidri zināt!
23.oktobris 2019, 22:26 | links
 
Bildes labas MT9 ! Kkāda dzīvība arī ir, spriežot pēc atskaitēm. Pēdējo reizi kad biju, nepilnas 3nedēļas atpakaļ, vēl pa zālēm dzīvojās. Bija tuvu spogulītim, kā uzpūta knapi 2-3m/sek., (vieglas brāzmiņas) viss notikās.

skutans, 23.oktobris 2019, 22:16
Paldies! Izskatās, ka tagad zivs vairāk klajumā dzīvojas. Šodien vairāk nospēlēja duļķainā ūdens sameklēšana kā vēja paātrināšanās. Katru reizi kaut kas cits, mūžu dzīvo, mūžu mācies :)

MT9, 23.oktobris 2019, 22:20

Ar to jau tā cope ir interesanta, gan ar galvu, gan, dažkārt, arī ar musīšiem jāpastrādā.
Kā Karlsons teiktu: Ar tām zivīm ir tieši tāpat kā ar tām bitēm - nekad neko nevar skaidri zināt!
23.oktobris 2019, 22:26 | links
 
Bildes labas MT9 ! Kkāda dzīvība arī ir, spriežot pēc atskaitēm. Pēdējo reizi kad biju, nepilnas 3nedēļas atpakaļ, vēl pa zālēm dzīvojās. Bija tuvu spogulītim, kā uzpūta knapi 2-3m/sek., (vieglas brāzmiņas) viss notikās.

skutans, 23.oktobris 2019, 22:16

Paldies! Izskatās, ka tagad zivs vairāk klajumā dzīvojas. Šodien vairāk nospēlēja duļķainā ūdens sameklēšana kā vēja paātrināšanās. Katru reizi kaut kas cits, mūžu dzīvo, mūžu mācies :)
23.oktobris 2019, 22:20 | links
 
Bildes labas MT9 ! Kkāda dzīvība arī ir, spriežot pēc atskaitēm. Pēdējo reizi kad biju, nepilnas 3nedēļas atpakaļ, vēl pa zālēm dzīvojās. Bija tuvu spogulītim, kā uzpūta knapi 2-3m/sek., (vieglas brāzmiņas) viss notikās.
23.oktobris 2019, 22:16 | links
 
Abavnieks [23.10.19]: Os555 [13m]: Iebraucu ap 12.30. Mētāju pārmaiņus džerkus 15+ cm un mazās 20 cm cūciņas. Iebraucu ezera vidū klajumā un kārtīga cope.. apmēram 5-8 min velku klāt, jûtu, ka ir kaut kas labāks par pagājušās nedēļas 102 cm. Pievelku pie laivas akurāti, ņemu tīklu, vējà sašūpojos un nevis iesmeļu zivi, bet uzsitu pa viņu. Tas viņai nepatika, liels rāviens un vizulis izspļauts... smalka cīņa bij, šo gan es zaudēju. Onkulis netālu vēroja un saķēra galvu beigās.
Turpinājumā līdz 18 vēl dažas labas copes, viena ap 3 kg pie laivas aiziet un beidzot dabūju vienu laivā 60 cm, 1.5 kg pusdienām. Redzēju, ka citi ar velk apkārt.
Jābrauc vēl. Atzīmēju kur mans otrais metrs peld..Uz aci ar bija lielāka?

Labs, viss notiek
Uz aci pirmo redzēju tik tīklā, jo laivas biedrs iesmēla smuki pie pašām zālēm, no apakšas.
Šī likās apmeram tāda pati. Biezs zeltains sāns... ehh, jābrauc piektdien vai pirMdien. Interesanti, kad viņa tagad atkal sāks ēst, pēc šāda stresa?
Ā jā, mazo iztīrīju, pilns vēders asarīšiem maziem.
23.oktobris 2019, 20:28 | links
 
Smagais kāts ir Fox Rage prism jerk? Un aprīkots ar Revo beast? Liekas, ka skatos uz savu ekipējumu tieši :)

Os555, 23.oktobris 2019, 20:06

Tieši tā ;)
23.oktobris 2019, 20:23 | links
 
Os555 [23.10.19]: Iebraucu ap 12.30. Mētāju pārmaiņus džerkus 15+ cm un mazās 20 cm cūciņas. Iebraucu ezera vidū klajumā un kārtīga cope.. apmēram 5-8 min velku klāt, jûtu, ka ir kaut kas labāks par pagājušās nedēļas 102 cm. Pievelku pie laivas akurāti, ņemu tīklu, vējà sašūpojos un nevis iesmeļu zivi, bet uzsitu pa viņu. Tas viņai nepatika, liels rāviens un vizulis izspļauts... smalka cīņa bij, šo gan es zaudēju. Onkulis netālu vēroja un saķēra galvu beigās.
Turpinājumā līdz 18 vēl dažas labas copes, viena ap 3 kg pie laivas aiziet un beidzot dabūju vienu laivā 60 cm, 1.5 kg pusdienām. Redzēju, ka citi ar velk apkārt.
Jābrauc vēl. Atzīmēju kur mans otrais metrs peld..
Uz aci ar bija lielāka?

Labs, viss notiek
23.oktobris 2019, 20:15 | links
 
Iebraucu ap 12.30. Mētāju pārmaiņus džerkus 15+ cm un mazās 20 cm cūciņas. Iebraucu ezera vidū klajumā un kārtīga cope.. apmēram 5-8 min velku klāt, jûtu, ka ir kaut kas labāks par pagājušās nedēļas 102 cm. Pievelku pie laivas akurāti, ņemu tīklu, vējà sašūpojos un nevis iesmeļu zivi, bet uzsitu pa viņu. Tas viņai nepatika, liels rāviens un vizulis izspļauts... smalka cīņa bij, šo gan es zaudēju. Onkulis netālu vēroja un saķēra galvu beigās.
Turpinājumā līdz 18 vēl dažas labas copes, viena ap 3 kg pie laivas aiziet un beidzot dabūju vienu laivā 60 cm, 1.5 kg pusdienām. Redzēju, ka citi ar velk apkārt.
Jābrauc vēl. Atzīmēju kur mans otrais metrs peld..
23.oktobris 2019, 20:12 | links
 
MT9 [23.10.19]: Šodien apciemota Babīte, drīz jau novembris, bet termometra stabiņš spītīgi rāda padsmit grādu temperatūru, iespējams tas arī ir iemesls, kādēļ zivis vēl salīdzinoši gausi uzņem tauciņus ziemai :) Rīta pusē spīdēja saule, par copi varēja nedomāt, tiklīdz nomācās, pie pašas laivas māneklim kāri uzbruka smuka zaļsvārce 3 kg robežās, bet ātri vien silikona zivtele tika aizlidināta pa gaisu. Neko darīt, padomāju, ka beidzot zivis aktivizēsies, bet kas tev deva, katra cope bija jāizmoka. Pēc laika nonācu perspektīvā vietā, kur īsā laikā bija aptuveni 6 copes no kurām 2 realizēju ( 64 un 70 cm). Vēl viens mērs pamuka, kad Oskars to mēģināja iecelt laivā ar spiningu, jo zivs kārtējo reizi uzbruka pie pašas laivas, bet uztveramais tīkliņš nebija pa sitienam...
Kopumā rudens Babīte man vēl nav izkosta, ceru, ka ar aukstuma iestāšanos, zivs kļūs vēl aktīvāka.

P.S. Izbraucot bāzē, aprunājoties ar tautu, pāris kompānijas norādīja, ka viņiem uz gumiju pilnīgs klusums, tikai džerks strādāja, savukārt man viss pretēji - visi džerki klusēja, strādāja tikai 1 gumija, kaut gan pārmētāju jūru...
Smagais kāts ir Fox Rage prism jerk? Un aprīkots ar Revo beast? Liekas, ka skatos uz savu ekipējumu tieši :)
23.oktobris 2019, 20:06 | links
 
Tev maiņu darbs par labu nāk

Davis-Di, 23.oktobris 2019, 19:59

Jā, ir savi plusi, beidzot varu arī darbadienā uz copi tikt, kad nav tik daudz tautas... :)
23.oktobris 2019, 20:01 | links
 
MT9 [23.10.19]: Šodien apciemota Babīte, drīz jau novembris, bet termometra stabiņš spītīgi rāda padsmit grādu temperatūru, iespējams tas arī ir iemesls, kādēļ zivis vēl salīdzinoši gausi uzņem tauciņus ziemai :) Rīta pusē spīdēja saule, par copi varēja nedomāt, tiklīdz nomācās, pie pašas laivas māneklim kāri uzbruka smuka zaļsvārce 3 kg robežās, bet ātri vien silikona zivtele tika aizlidināta pa gaisu. Neko darīt, padomāju, ka beidzot zivis aktivizēsies, bet kas tev deva, katra cope bija jāizmoka. Pēc laika nonācu perspektīvā vietā, kur īsā laikā bija aptuveni 6 copes no kurām 2 realizēju ( 64 un 70 cm). Vēl viens mērs pamuka, kad Oskars to mēģināja iecelt laivā ar spiningu, jo zivs kārtējo reizi uzbruka pie pašas laivas, bet uztveramais tīkliņš nebija pa sitienam...
Kopumā rudens Babīte man vēl nav izkosta, ceru, ka ar aukstuma iestāšanos, zivs kļūs vēl aktīvāka.

P.S. Izbraucot bāzē, aprunājoties ar tautu, pāris kompānijas norādīja, ka viņiem uz gumiju pilnīgs klusums, tikai džerks strādāja, savukārt man viss pretēji - visi džerki klusēja, strādāja tikai 1 gumija, kaut gan pārmētāju jūru...
Tev maiņu darbs par labu nāk
23.oktobris 2019, 19:59 | links
 
Kengurs24 [23.10.19]: Davis-Di [18:23]: Kengurs24 [17:07]: Davis-Di [16:32]: Kengurs24 [14:45]: Mana tupele glabājas siltā garažā,mājas pagalmā,bet tavi krāmi sabāzti zem gultas,lai pats kaklu nenolauz....
Ja viens laivas īri nevar pavilkt,tad sametās un ņem uz diviem,bet tad rīktīgu 4m,lai var gudri ļerkstēt un pat uzdancot!:))))Heh ģeneāli ... tev liekas ka tev vienīgajam garaža un māja un citiem nav nekā.... netaisos te mērīties, bet tu kļūdies.Tad ievēro pats visus likumus un noteikumus,un neskaties citus....noirēt laivu bez čeka ir tas pats kas točkā pirkt šmigu!svētais atradies!Es redzu tu ļoti tālu tiksi.

Ja jau zināji ka pārkāp tad nevajadzēja prasīt par soda apjomu, bet dēļ tā šādu sviestu dzīt vienkārši vīram tā nepienākas.Ne tu zini kāds ir sods,vai vispār tāds tur ir....netā nokopēt
nav liela māksla....tu jau cepies!ķeguram uzliks sodu!!!....un kas tad būs???pasaules gals!:)))...atbildi pats par sevi!
Administratīvajā komisijā varēsi savu demagoģiju bīdīt un izpausties ar savu šauro domāšanu. Likums ir nelokāms un emocijas un demagoģiju neviens neņem vērā, mazāk filmas skaties!
23.oktobris 2019, 19:57 | links
 
Šodien apciemota Babīte, drīz jau novembris, bet termometra stabiņš spītīgi rāda padsmit grādu temperatūru, iespējams tas arī ir iemesls, kādēļ zivis vēl salīdzinoši gausi uzņem tauciņus ziemai :) Rīta pusē spīdēja saule, par copi varēja nedomāt, tiklīdz nomācās, pie pašas laivas māneklim kāri uzbruka smuka zaļsvārce 3 kg robežās, bet ātri vien silikona zivtele tika aizlidināta pa gaisu. Neko darīt, padomāju, ka beidzot zivis aktivizēsies, bet kas tev deva, katra cope bija jāizmoka. Pēc laika nonācu perspektīvā vietā, kur īsā laikā bija aptuveni 6 copes no kurām 2 realizēju ( 64 un 70 cm). Vēl viens mērs pamuka, kad Oskars to mēģināja iecelt laivā ar spiningu, jo zivs kārtējo reizi uzbruka pie pašas laivas, bet uztveramais tīkliņš nebija pa sitienam...
Kopumā rudens Babīte man vēl nav izkosta, ceru, ka ar aukstuma iestāšanos, zivs kļūs vēl aktīvāka.

P.S. Izbraucot bāzē, aprunājoties ar tautu, pāris kompānijas norādīja, ka viņiem uz gumiju pilnīgs klusums, tikai džerks strādāja, savukārt man viss pretēji - visi džerki klusēja, strādāja tikai 1 gumija, kaut gan pārmētāju jūru...




23.oktobris 2019, 19:38 | links
 
Šodien 67cm.,otra normāla pie laivas aizgāja un 5 no39 [īdz48cm.Vispār zaļā bija kūtra,ņēma tikai diezgan garā pauzē.Kā sāku ātrāk stop and gou, tā uzsit tik un viss.
23.oktobris 2019, 19:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager