Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
skutans [22.10.19]: skutans [41m]: Nu ko jūs veči kasās, skaidrs, ka kanāls nav ezers, pavisam cits stāsts ,uzvedība zivei, nav galva jālauza, kur, pie, ap kādiem puduriem , klajumā utt. zaļais ķersies. Lai jau cilvēks raksta, varbūt reiz saņemsies un iebrauks ezerā to "maizīti" pagaršot... Tad arī iespējams būs priekštats starp ezeru un kanālu...Tici man,es ezerā esmu bijis vairāk kā te dažs labs...un gan jau būšu vēl...vienk. sadaļa Gāte forumā nav! Un pateicoties mūsu labiem tirgoņiem,kas man iesmērēja vecu aķi jauna vietā,ar elektromotoru šogad nebraukšu!kautgan aķi nopirku jaunu!

Kengurs24, 22.oktobris 2019, 21:14

Lai tā būtu, bez strīdiem kolēģi. Visi visu tak saprot. Vēlu veiksmi rudens metriņam !
Ok...Ne asakas!;-)
22.oktobris 2019, 21:39 | links
 
skutans [41m]: Nu ko jūs veči kasās, skaidrs, ka kanāls nav ezers, pavisam cits stāsts ,uzvedība zivei, nav galva jālauza, kur, pie, ap kādiem puduriem , klajumā utt. zaļais ķersies. Lai jau cilvēks raksta, varbūt reiz saņemsies un iebrauks ezerā to "maizīti" pagaršot... Tad arī iespējams būs priekštats starp ezeru un kanālu...Tici man,es ezerā esmu bijis vairāk kā te dažs labs...un gan jau būšu vēl...vienk. sadaļa Gāte forumā nav! Un pateicoties mūsu labiem tirgoņiem,kas man iesmērēja vecu aķi jauna vietā,ar elektromotoru šogad nebraukšu!kautgan aķi nopirku jaunu!

Kengurs24, 22.oktobris 2019, 21:14


Lai tā būtu, bez strīdiem kolēģi. Visi visu tak saprot. Vēlu veiksmi rudens metriņam !
22.oktobris 2019, 21:33 | links
 
skutans [22.10.19]: Nu ko jūs veči kasās, skaidrs, ka kanāls nav ezers, pavisam cits stāsts ,uzvedība zivei, nav galva jālauza, kur, pie, ap kādiem puduriem , klajumā utt. zaļais ķersies. Lai jau cilvēks raksta, varbūt reiz saņemsies un iebrauks ezerā to "maizīti" pagaršot... Tad arī iespējams būs priekštats starp ezeru un kanālu...
Tici man,es ezerā esmu bijis vairāk kā te dažs labs...un gan jau būšu vēl...vienk. sadaļa Gāte forumā nav! Un pateicoties mūsu labiem tirgoņiem,kas man iesmērēja vecu aķi jauna vietā,ar elektromotoru šogad nebraukšu!kautgan aķi nopirku jaunu!
22.oktobris 2019, 21:14 | links
 
Nu ko jūs veči kasās, skaidrs, ka kanāls nav ezers, pavisam cits stāsts ,uzvedība zivei, nav galva jālauza, kur, pie, ap kādiem puduriem , klajumā utt. zaļais ķersies. Lai jau cilvēks raksta, varbūt reiz saņemsies un iebrauks ezerā to "maizīti" pagaršot... Tad arī iespējams būs priekštats starp ezeru un kanālu...
22.oktobris 2019, 20:49 | links
 
Šodien no Spuņciema: iebraucu ap pusdiviem, līdz , apmēram , puspieciem cope baigi ok. Daži knapmēri un zemmēri, tad 86 un 73cm. Bet pēc puspieciem līdz tumsiņai tikai divi uzsitieni :(
22.oktobris 2019, 20:49 | links
 
sosalele [22.10.19]: krievsss [54m]: Es esmu vairākas reizes ar iekšdedzes motoru pa babīti braucis. Tik vēlā rudenī ka mazāk cilvēki ir, lai netrako viņi ka es pa ezeru kursējuIr teiciens...trakajiem pieder pasaule!;-)

Kengurs24, 22.oktobris 2019, 19:36

Nu nezinu gan, manā uztverē tas pats babītes ezers vien ir. Un ja runa par atskaitēm ,tad ja zivs kožās gātē, tad visticamāk arī aktīva arī ezerā. Labāk ,ka kāds raksta, nevis ,ka informācija 0. Takā īsti nevajadzīgi ieknābi viņam. :D
Šajā sakarā ...bieži ir bijis tā ka Babē ļoti laba cope,bet kanālā klusums un otrādāk,protams ne vienmēr,un kanālā nekad nav tik daudz laivu...starp citu kanāls vasarā vietām ir tā aizaudzis,ka redzamas tikai lēpenes....platumā ap 40-50m...
22.oktobris 2019, 20:30 | links
 
Nu nezinu gan, manā uztverē tas pats babītes ezers vien ir.

sosalele, 22.oktobris 2019, 19:57

Tad jau Kaņiera, Engures ezera atskaites arī droši var šeit publicēt, jo savā veidā ezeri ir līdzīgi. Katram savs viedoklis, diez vai mēs to spēsim mainīt.
22.oktobris 2019, 20:07 | links
 
krievsss [54m]: Es esmu vairākas reizes ar iekšdedzes motoru pa babīti braucis. Tik vēlā rudenī ka mazāk cilvēki ir, lai netrako viņi ka es pa ezeru kursējuIr teiciens...trakajiem pieder pasaule!;-)

Kengurs24, 22.oktobris 2019, 19:36


Nu nezinu gan, manā uztverē tas pats babītes ezers vien ir. Un ja runa par atskaitēm ,tad ja zivs kožās gātē, tad visticamāk arī aktīva arī ezerā. Labāk ,ka kāds raksta, nevis ,ka informācija 0. Takā īsti nevajadzīgi ieknābi viņam. :D
22.oktobris 2019, 19:57 | links
 
Bēdīgi ka tie klaji un publiski lielās ar saviem varoņdarbiem, pārkāpumiem.lidzigi kā tie kas lielās kā kurām pa muti pāli sadevis.
22.oktobris 2019, 19:56 | links
 
Kengurs24 [22.10.19]: krievsss [43m]: Es esmu vairākas reizes ar iekšdedzes motoru pa babīti braucis. Tik vēlā rudenī ka mazāk cilvēki ir, lai netrako viņi ka es pa ezeru kursējuIr teiciens...trakajiem pieder pasaule!;-)
Kamēr nesatiek inspektorus. :))))
22.oktobris 2019, 19:43 | links
 
krievsss [22.10.19]: Es esmu vairākas reizes ar iekšdedzes motoru pa babīti braucis. Tik vēlā rudenī ka mazāk cilvēki ir, lai netrako viņi ka es pa ezeru kursēju
Ir teiciens...trakajiem pieder pasaule!;-)
22.oktobris 2019, 19:36 | links
 
Nu tikai nesāc raudāt!...ne jau visiem interesē kur tā zivs sēž un uz ko ķerās!to tāpat neviens nepateiks...
....pats šovakar ik pēc 10min.skatīsies ko viņi tagad raksta!;-)))intresanti taču tāpat!

Kengurs24, 22.oktobris 2019, 19:31

It kā pieaudzis kankars, bet komunicēt nav iespējams.
22.oktobris 2019, 19:33 | links
 
MT9 [22.10.19]: Laivu ezerā pilns,pa brīvdienām pāris atskaites...Tu taču pats gaidi, kad kāds te ko ierakstīs!kāpēc neraksta???pieņemsim,ka es rūpējos lai kādam būtu ko palasīt!

Kengurs24, 22.oktobris 2019, 18:47
Jā, tas tiesa, man patīk palasīt atskaites no Babītes ezera, bet tavas atskaites man īsti nelīdz, jo šajā kanālā nav ne puduru klajuma vidū, ne dziļuma kāds ir ezerā (ja neskaita pašu krastu līniju), tādēļ man šīs atskaites nevar noderēt kā orientieris, lai saprastu zivs lokāciju vai arī salīdzinātu rezultātus.
Nu tikai nesāc raudāt!...ne jau visiem interesē kur tā zivs sēž un uz ko ķerās!to tāpat neviens nepateiks...
....pats šovakar ik pēc 10min.skatīsies ko viņi tagad raksta!;-)))intresanti taču tāpat!
22.oktobris 2019, 19:31 | links
 
Šodien pabūts Babītes ezerā,švaki tā ari mēra lidaku neieraudziju...
22.oktobris 2019, 19:17 | links
 
Laivu ezerā pilns,pa brīvdienām pāris atskaites...Tu taču pats gaidi, kad kāds te ko ierakstīs!kāpēc neraksta???pieņemsim,ka es rūpējos lai kādam būtu ko palasīt!

Kengurs24, 22.oktobris 2019, 18:47

Jā, tas tiesa, man patīk palasīt atskaites no Babītes ezera, bet tavas atskaites man īsti nelīdz, jo šajā kanālā nav ne puduru klajuma vidū, ne dziļuma kāds ir ezerā (ja neskaita pašu krastu līniju), tādēļ man šīs atskaites nevar noderēt kā orientieris, lai saprastu zivs lokāciju vai arī salīdzinātu rezultātus.
22.oktobris 2019, 19:09 | links
 
Es esmu vairākas reizes ar iekšdedzes motoru pa babīti braucis. Tik vēlā rudenī ka mazāk cilvēki ir, lai netrako viņi ka es pa ezeru kursēju
22.oktobris 2019, 19:00 | links
 
Moš 5dien no rīta izraušos uz stundiņām 5, divas nedēļas nav būts, pietrūkst tā Babīte :)
22.oktobris 2019, 18:50 | links
 
MT9 [22.10.19]: Tas jau tika izrunāts, ka Gātes kanāls nav Babītes ezers, bet, ja jau ir vēlme likt atskaites Babītes ezera tēmā, neko darīt.
Vismaz ir ko kādam brīnīties,kāds var man iekost un tā...
Laivu ezerā pilns,pa brīvdienām pāris atskaites...Tu taču pats gaidi, kad kāds te ko ierakstīs!kāpēc neraksta???pieņemsim,ka es rūpējos lai kādam būtu ko palasīt!
22.oktobris 2019, 18:47 | links
 
Tas jau tika izrunāts, ka Gātes kanāls nav Babītes ezers, bet, ja jau ir vēlme likt atskaites Babītes ezera tēmā, neko darīt.
22.oktobris 2019, 18:30 | links
 
svens76 [22.10.19]: sosalele [16:42]: Šodien no 8-14 uz dieviem 58cm , laiks likās ka būs labs zivīm, zivis domāja savādāk.ne visi to zin. tas čali ne pa jokam pārsteidza, ka tik daudz jautājuma zīmes salika:))))
Es ne par to ka fiziski var iebraukt!ar iekšdedzes motoru babītē ir aizliegts,tā pat kā kaņierī un citos ezeros!nedomāju ka man vienam radās tāds pārsteigums ka čalis iebraucis,plus vel to visu nopublicē!
22.oktobris 2019, 17:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager