Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Abavnieks [18.10.19]: Brencis21 [40m]: Abavnieks [46m]: Brencis21 [13:15]: Os555 [12:24]: Brencis21 [10:53]: MT9 [9:19]: Labrīt! Man uz svētdienas rītu Vecupenieku bāzē ir rezervēta mazā Līdaka. Tā kā neplānoti šajā dienā nāksies pastrādāt, varētu šo laivu kādam novirzīt, jo zinu, ka rudenī ar laivu rezervēšanu uz brīvdienām ir lielas problēmas - tas jādara nedēļu iepriekš :) Tātad, ja kāds vēlas svētdien copēt, bet visas laivas jau aizņemtas, droši var man rakstīt, vienosimies ;)

P.S. Ja noķersi smukas līdakas, obligāti būs jāpačukst kurā vietā! :)))Jā, daudziem šai dienā parādīsies neplānoti darbi. :)Brenci, šis tā kā skaitas labs laiks copei? Maza pieredze, pāris gadi tik esmu pieversies. Daudz nezināmo pagaidām..Sestdiena, lai baudītu dienu un kacinātu līdakas gar puduriem - perfekti.
Ja gribi ,, lielās,, jāskatās, kad vējš ir sākot no 7-10m/s tik rēķinies ka šādā laikā vienīgais ar ko var ,, pastrādāt,, ir smagais džerks. Lietus laikā jau ,, gaumes lieta,, ja citu variantu nav, kad tiec copēt, var mērcēties. Pats cenšos necopēt, saulainās, bezvējainās un stipra lietus dienās.Kādēļ 7-10ms vējā nevar "strādāt" ar citiem mānekļiem?Ja sirds sauc, strādā. Es personiski nemokos, jo metiena precizitāte tādā vējā ir ļoti svarīga. Ja ielaid niedru pudurī vari ar spēku izraut , nemainot vietu un aukla vējā vieglāk savācama. Ceru esmu tev atbildējis izskaidrojoši un saprotami. :)))) Ne tā kā cupix aizej tur, nezin kur, uzliec to nezin ko.
:DDDDJāpiešaujas
Kag laivu mētā viļņis un vēji pūšs , ar parastajiem vobleriem, daudz neko nepiešausi! :) Bet tev saprotu tas izdodas, arī labi.
18.oktobris 2019, 15:05 | links
 
Brencis21 [18.10.19]: Abavnieks [46m]: Brencis21 [13:15]: Os555 [12:24]: Brencis21 [10:53]: MT9 [9:19]: Labrīt! Man uz svētdienas rītu Vecupenieku bāzē ir rezervēta mazā Līdaka. Tā kā neplānoti šajā dienā nāksies pastrādāt, varētu šo laivu kādam novirzīt, jo zinu, ka rudenī ar laivu rezervēšanu uz brīvdienām ir lielas problēmas - tas jādara nedēļu iepriekš :) Tātad, ja kāds vēlas svētdien copēt, bet visas laivas jau aizņemtas, droši var man rakstīt, vienosimies ;)

P.S. Ja noķersi smukas līdakas, obligāti būs jāpačukst kurā vietā! :)))Jā, daudziem šai dienā parādīsies neplānoti darbi. :)Brenci, šis tā kā skaitas labs laiks copei? Maza pieredze, pāris gadi tik esmu pieversies. Daudz nezināmo pagaidām..Sestdiena, lai baudītu dienu un kacinātu līdakas gar puduriem - perfekti.
Ja gribi ,, lielās,, jāskatās, kad vējš ir sākot no 7-10m/s tik rēķinies ka šādā laikā vienīgais ar ko var ,, pastrādāt,, ir smagais džerks. Lietus laikā jau ,, gaumes lieta,, ja citu variantu nav, kad tiec copēt, var mērcēties. Pats cenšos necopēt, saulainās, bezvējainās un stipra lietus dienās.Kādēļ 7-10ms vējā nevar "strādāt" ar citiem mānekļiem?Ja sirds sauc, strādā. Es personiski nemokos, jo metiena precizitāte tādā vējā ir ļoti svarīga. Ja ielaid niedru pudurī vari ar spēku izraut , nemainot vietu un aukla vējā vieglāk savācama. Ceru esmu tev atbildējis izskaidrojoši un saprotami. :)))) Ne tā kā cupix aizej tur, nezin kur, uzliec to nezin ko.
:DDDD
Jāpiešaujas
18.oktobris 2019, 14:58 | links
 
Varu pačukstēt ja ir interese ;)

Ja nākamreiz arī pie zivīm nemācēšu tikt, nāksies man tev uzsaukt aliņu un prasīt, lai atklāj "razdačas točkas"! :))


Brīvdienas man ir ģimenes dienas, copēt varu braukt gandrīz jebkuru darba dienu. Ezers tukšāks daudz, laivas vienmēr pieejamas.

Tā parasti ir, bet vakar man bij`sajūta, ka ir sestdiena - iebraucu Vecupeniekos, bet tur autiņu jūra. Copējot un skatoties horizontā, laivas 10 varēja saskaitīt. Nav brīnums, ka kādam patraucēju :)

Jā, daudziem šai dienā parādīsies neplānoti darbi. :)

Nekad neesmu atcēlis laivas rezervāciju tikai tādēļ, ka, manuprāt, šajā dienā zivs būs mazaktīva. Sākot ar 1.jūniju, braucu copēt katru nedēļas nogali, kaut aiz loga sola +30 un bezvēju, jo ilgāk par nedēļu grūti bez spiningošanas izturēt :) Ar vakardienu man šis tas pamainījās, tādēļ turpmāk, iespējams, tikšu copēt arī darbadienās. P.S. Par bezdarbnieku nekļuvu...vismaz pagaidām :D
18.oktobris 2019, 14:25 | links
 
Abavnieks [18.10.19]: Brencis21 [13:15]: Os555 [12:24]: Brencis21 [10:53]: MT9 [9:19]: Labrīt! Man uz svētdienas rītu Vecupenieku bāzē ir rezervēta mazā Līdaka. Tā kā neplānoti šajā dienā nāksies pastrādāt, varētu šo laivu kādam novirzīt, jo zinu, ka rudenī ar laivu rezervēšanu uz brīvdienām ir lielas problēmas - tas jādara nedēļu iepriekš :) Tātad, ja kāds vēlas svētdien copēt, bet visas laivas jau aizņemtas, droši var man rakstīt, vienosimies ;)

P.S. Ja noķersi smukas līdakas, obligāti būs jāpačukst kurā vietā! :)))Jā, daudziem šai dienā parādīsies neplānoti darbi. :)Brenci, šis tā kā skaitas labs laiks copei? Maza pieredze, pāris gadi tik esmu pieversies. Daudz nezināmo pagaidām..Sestdiena, lai baudītu dienu un kacinātu līdakas gar puduriem - perfekti.
Ja gribi ,, lielās,, jāskatās, kad vējš ir sākot no 7-10m/s tik rēķinies ka šādā laikā vienīgais ar ko var ,, pastrādāt,, ir smagais džerks. Lietus laikā jau ,, gaumes lieta,, ja citu variantu nav, kad tiec copēt, var mērcēties. Pats cenšos necopēt, saulainās, bezvējainās un stipra lietus dienās.Kādēļ 7-10ms vējā nevar "strādāt" ar citiem mānekļiem?
Ja sirds sauc, strādā. Es personiski nemokos, jo metiena precizitāte tādā vējā ir ļoti svarīga. Ja ielaid niedru pudurī vari ar spēku izraut , nemainot vietu un aukla vējā vieglāk savācama. Ceru esmu tev atbildējis izskaidrojoši un saprotami. :)))) Ne tā kā cupix aizej tur, nezin kur, uzliec to nezin ko.
:DDDD
18.oktobris 2019, 14:23 | links
 
Os555 [18.10.19]: Pa lielam tagad rudenî tikai ar lielajiem džerkiem arī stràdāju. Vasarā ar mazajiem. Kā esmu novērojis- lielo džerku Ņem arī mazie mēri, bet zemmēri praktiski nav. Tāpēc vien negribas likt mazos mānekļus,jo nepatīk lieki mocīt mazās.

Neesi ,, trāpijis,, uz šņāpju izmācieniem! Tici, mauc tie arī uz lielajiem džerkiem. :)
18.oktobris 2019, 14:18 | links
 
Brencis21 [18.10.19]: Os555 [12:24]: Brencis21 [10:53]: MT9 [9:19]: Labrīt! Man uz svētdienas rītu Vecupenieku bāzē ir rezervēta mazā Līdaka. Tā kā neplānoti šajā dienā nāksies pastrādāt, varētu šo laivu kādam novirzīt, jo zinu, ka rudenī ar laivu rezervēšanu uz brīvdienām ir lielas problēmas - tas jādara nedēļu iepriekš :) Tātad, ja kāds vēlas svētdien copēt, bet visas laivas jau aizņemtas, droši var man rakstīt, vienosimies ;)

P.S. Ja noķersi smukas līdakas, obligāti būs jāpačukst kurā vietā! :)))Jā, daudziem šai dienā parādīsies neplānoti darbi. :)Brenci, šis tā kā skaitas labs laiks copei? Maza pieredze, pāris gadi tik esmu pieversies. Daudz nezināmo pagaidām..Sestdiena, lai baudītu dienu un kacinātu līdakas gar puduriem - perfekti.
Ja gribi ,, lielās,, jāskatās, kad vējš ir sākot no 7-10m/s tik rēķinies ka šādā laikā vienīgais ar ko var ,, pastrādāt,, ir smagais džerks. Lietus laikā jau ,, gaumes lieta,, ja citu variantu nav, kad tiec copēt, var mērcēties. Pats cenšos necopēt, saulainās, bezvējainās un stipra lietus dienās.
Kādēļ 7-10ms vējā nevar "strādāt" ar citiem mānekļiem?
18.oktobris 2019, 14:11 | links
 
Rīt kkam jabut.vel šorīt rezerveju laivu sams,bet uz ūdens turas un tas ir galvenais.sodien iegāju veici un nopirku divus jerkus,rīt tiem sevi jāpierāda.vel piepirku pāris jau iznīcinātas gumijas 6-7 collas.varbūt ar svaigu aromātu kersies labāk.
18.oktobris 2019, 14:03 | links
 
Brīvdienas man ir ģimenes dienas, copēt varu braukt gandrīz jebkuru darba dienu. Ezers tukšāks daudz, laivas vienmēr pieejamas. Pirmdien iebraucu ap 12, redzēju kādas 3-4, ap 16 vairs nevienu. Kaut kad biju svētdienā, apgriežoties pa 360 grādiem saskaitīju 18 laivas. Bik pa biezu manai patikšanai. Dažreiz brīnos kā tur vēl vispār ir kāda zivs pie šādas copēšanas.
18.oktobris 2019, 14:02 | links
 
Os555 [18.10.19]: Pagaidām esmu priecīgs par jebkuru mēru. Šogad pa 10 copes reizēm esmu dabūjis labi, ja 5...
Mācīšanās process tikko sācies
Metrs vien atsver 10 mērus!un galvenais ka esi klubiņā!
Man prasa sotaku!;-)))
Laiks labs,rīt, parīt būs rekordi!
18.oktobris 2019, 13:51 | links
 
Pagaidām esmu priecīgs par jebkuru mēru. Šogad pa 10 copes reizēm esmu dabūjis labi, ja 5...
Mācīšanās process tikko sācies
18.oktobris 2019, 13:37 | links
 
Pa lielam tagad rudenî tikai ar lielajiem džerkiem arī stràdāju. Vasarā ar mazajiem. Kā esmu novērojis- lielo džerku Ņem arī mazie mēri, bet zemmēri praktiski nav. Tāpēc vien negribas likt mazos mānekļus,jo nepatīk lieki mocīt mazās.
18.oktobris 2019, 13:35 | links
 
Os555 [18.10.19]: Brencis21 [10:53]: MT9 [9:19]: Labrīt! Man uz svētdienas rītu Vecupenieku bāzē ir rezervēta mazā Līdaka. Tā kā neplānoti šajā dienā nāksies pastrādāt, varētu šo laivu kādam novirzīt, jo zinu, ka rudenī ar laivu rezervēšanu uz brīvdienām ir lielas problēmas - tas jādara nedēļu iepriekš :) Tātad, ja kāds vēlas svētdien copēt, bet visas laivas jau aizņemtas, droši var man rakstīt, vienosimies ;)

P.S. Ja noķersi smukas līdakas, obligāti būs jāpačukst kurā vietā! :)))Jā, daudziem šai dienā parādīsies neplānoti darbi. :)Brenci, šis tā kā skaitas labs laiks copei? Maza pieredze, pāris gadi tik esmu pieversies. Daudz nezināmo pagaidām..
Sestdiena, lai baudītu dienu un kacinātu līdakas gar puduriem - perfekti.
Ja gribi ,, lielās,, jāskatās, kad vējš ir sākot no 7-10m/s tik rēķinies ka šādā laikā vienīgais ar ko var ,, pastrādāt,, ir smagais džerks. Lietus laikā jau ,, gaumes lieta,, ja citu variantu nav, kad tiec copēt, var mērcēties. Pats cenšos necopēt, saulainās, bezvējainās un stipra lietus dienās.
18.oktobris 2019, 13:15 | links
 
Brencis21 [18.10.19]: MT9 [9:19]: Labrīt! Man uz svētdienas rītu Vecupenieku bāzē ir rezervēta mazā Līdaka. Tā kā neplānoti šajā dienā nāksies pastrādāt, varētu šo laivu kādam novirzīt, jo zinu, ka rudenī ar laivu rezervēšanu uz brīvdienām ir lielas problēmas - tas jādara nedēļu iepriekš :) Tātad, ja kāds vēlas svētdien copēt, bet visas laivas jau aizņemtas, droši var man rakstīt, vienosimies ;)

P.S. Ja noķersi smukas līdakas, obligāti būs jāpačukst kurā vietā! :)))Jā, daudziem šai dienā parādīsies neplānoti darbi. :)
Brenci, šis tā kā skaitas labs laiks copei? Maza pieredze, pāris gadi tik esmu pieversies. Daudz nezināmo pagaidām..
18.oktobris 2019, 12:24 | links
 
Tātad es esmu trešā ekipāža, kura izbrauca ar 1 mēra zivi. Laikam nemācēju atrast, kaut gan copes bija :)

P. S. Šodien atrāvos no viena latvju dēla veselu rindu 3-stāvīgo krievu epitetu :) Nostājos viņa dreifēšanas trajektorijā. Sorry, ja iztraucēju tikt pie trofejas!

MT9, 17.oktobris 2019, 16:43


Pilnīgs sviests, dreifēšanas ceļā.. :DD. Man pirms pāris dienām viens tāds dreifētājs no stabila 100m attāļuma uzdreifēja burtiski virsū, ar spiningu varētu aci izbakstīt.. Laikam ar viņa ceļā biju nostājies..
18.oktobris 2019, 11:36 | links
 
MT9 [18.10.19]: Labrīt! Man uz svētdienas rītu Vecupenieku bāzē ir rezervēta mazā Līdaka. Tā kā neplānoti šajā dienā nāksies pastrādāt, varētu šo laivu kādam novirzīt, jo zinu, ka rudenī ar laivu rezervēšanu uz brīvdienām ir lielas problēmas - tas jādara nedēļu iepriekš :) Tātad, ja kāds vēlas svētdien copēt, bet visas laivas jau aizņemtas, droši var man rakstīt, vienosimies ;)

P.S. Ja noķersi smukas līdakas, obligāti būs jāpačukst kurā vietā! :)))

Jā, daudziem šai dienā parādīsies neplānoti darbi. :)
18.oktobris 2019, 10:53 | links
 
Ziemassvētki drīz , tev laiks iegādāties elektromotoru =) . Ieciklējies lielajās cūkās? :)

cupix, 17.oktobris 2019, 17:16

Njā, visi ar motoru, es viens kā balta vārna :) Izmētājos visu smago artilēriju - mīkstos, cietos, viss velti. Patiesībā šodien, manuprāt, perspektīvākas vietas bija pretī Spuņciema bāzei, nevajadzēja man kulties uz Dūšeļu pusi tik tālu. Vienkārši tas gals man labāk pazīstams.

P.S. cupix, labāk tu būtu neteicis par dubulto normu, man tagad galva sāp, pārdzīvošu ilgu laiku! :)))

MT9, 17.oktobris 2019, 17:42


Varu pačukstēt ja ir interese ;)
18.oktobris 2019, 10:52 | links
 
Labrīt! Man uz svētdienas rītu Vecupenieku bāzē ir rezervēta mazā Līdaka. Tā kā neplānoti šajā dienā nāksies pastrādāt, varētu šo laivu kādam novirzīt, jo zinu, ka rudenī ar laivu rezervēšanu uz brīvdienām ir lielas problēmas - tas jādara nedēļu iepriekš :) Tātad, ja kāds vēlas svētdien copēt, bet visas laivas jau aizņemtas, droši var man rakstīt, vienosimies ;)

P.S. Ja noķersi smukas līdakas, obligāti būs jāpačukst kurā vietā! :)))
18.oktobris 2019, 09:19 | links
 
https://www.happyangler.com/en/fishing-clothing/gloves/bft-atlantic-gloves/p/1135027/

RapsHan, 17.oktobris 2019, 21:52

https://www.happyangler.com/en/fishing-clothing/gloves/bft-atlantic-gloves/p/1135027/

RapsHan, 17.oktobris 2019, 21:52


Lietoju šos. Pavasris, rudens un ziemā uz ledus. Super cimdi.
https://www.eboat.lv/lv/makskeresanai/apgerbs-apavi/rapala/cimdi-rapala-prowear-stretch-half-finger
18.oktobris 2019, 08:28 | links
 
RapsHan [17.10.19]: https://www.happyangler.com/en/fishing-clothing/gloves/bft-atlantic-gloves/p/1135027/
ir man tieši šie. ir ok. bet par cik neesmu salīgs, tad praktiski nelietoju. šancēju plikām rokām
17.oktobris 2019, 21:58 | links
 
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager