Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
BrunoL [17.10.19]: Pats galvenais, nemēģiniet ietaupīt uz dāmām!
Veicais aļik, lūdzu, nepiegāni arī šo sadaļu.
17.oktobris 2019, 19:51 | links
 
Abavnieks [17.10.19]: MT9 [35m]: Brencis21 [26m]: Es teiktu savādāk: nav sliktu laika apstākļu, bet ir nepiemērots apģērbs. :)Apģērbs labs, parasti salst, kad ārā nedaudz virs nulles un pūš stiprs vējš, jo, strādājot ar multu un ceļot enkuru, rokas slapjas. Mēģināti dažādi cimdi, bet pilnībā no aukstuma tie nepasargā. Šodien grēks sūdzēties, bija karsti... :)Pamēģini uz enkura celšanu parastos gumijas cimdus, tādi lieli, līdz pus elkonim.
Ātri uzvilkt, ātri novilkt.
Ja vēl zāles jāķimerē nost...

Man šķiet mazāk laiks aiziet cimdu maiņā, nekā laiks, kamēr atkal sasilst rokas.
+ 100500 :)
17.oktobris 2019, 18:52 | links
 
MT! Kā motors?

Pērnavā atceries orandžos gumijas cimdus? Tavu multu nevar ar tādiem strādāt? Bezinercenei, protams, atkrīt jo ar pirkstiņu auklu nenoturēsi.
17.oktobris 2019, 18:51 | links
 
MT9 [17.10.19]: Brencis21 [26m]: Es teiktu savādāk: nav sliktu laika apstākļu, bet ir nepiemērots apģērbs. :)Apģērbs labs, parasti salst, kad ārā nedaudz virs nulles un pūš stiprs vējš, jo, strādājot ar multu un ceļot enkuru, rokas slapjas. Mēģināti dažādi cimdi, bet pilnībā no aukstuma tie nepasargā. Šodien grēks sūdzēties, bija karsti... :)
Pamēģini uz enkura celšanu parastos gumijas cimdus, tādi lieli, līdz pus elkonim.
Ātri uzvilkt, ātri novilkt.
Ja vēl zāles jāķimerē nost...

Man šķiet mazāk laiks aiziet cimdu maiņā, nekā laiks, kamēr atkal sasilst rokas.
17.oktobris 2019, 18:38 | links
 
Brencis21 [17.10.19]: Es teiktu savādāk: nav sliktu laika apstākļu, bet ir nepiemērots apģērbs. :)
Apģērbs labs, parasti salst, kad ārā nedaudz virs nulles un pūš stiprs vējš, jo, strādājot ar multu un ceļot enkuru, rokas slapjas. Mēģināti dažādi cimdi, bet pilnībā no aukstuma tie nepasargā. Šodien grēks sūdzēties, bija karsti... :)
17.oktobris 2019, 18:17 | links
 
Brencis21 [17.10.19]: MT9 [15m]: paga, a Tu visu laiku ar airiem brauc? motoru nemaz neņem?

svens76, 17.oktobris 2019, 17:52
Jā, es copēju un vingroju vienlaicīgi :) Šodien vējš nebija stiprs tādēļ pārāk nepiekusu. Stiprā vējā čābīgāk, toties vēlā rudenī nekad nesalstu :))Es teiktu savādāk: nav sliktu laika apstākļu, bet ir nepiemērots apģērbs. :)
arī
17.oktobris 2019, 18:11 | links
 
MT9 [17.10.19]: paga, a Tu visu laiku ar airiem brauc? motoru nemaz neņem?

svens76, 17.oktobris 2019, 17:52
Jā, es copēju un vingroju vienlaicīgi :) Šodien vējš nebija stiprs tādēļ pārāk nepiekusu. Stiprā vējā čābīgāk, toties vēlā rudenī nekad nesalstu :))
Es teiktu savādāk: nav sliktu laika apstākļu, bet ir nepiemērots apģērbs. :)
17.oktobris 2019, 18:10 | links
 

Pats galvenais, nemēģiniet ietaupīt uz dāmām!
17.oktobris 2019, 18:09 | links
 
Vien MT9 spēka motors iet tik pat ātri cik 45lbs minikota :) - zinu dzīvē ir notestēts, garākās distancēs gan jau MT9 motors piekustu, bet minikotai aķītis ar var izlādēties!
17.oktobris 2019, 18:08 | links
 
Jozis2 [17.10.19]: MT9 [12m]: Ziemassvētki drīz , tev laiks iegādāties elektromotoru =) . Ieciklējies lielajās cūkās? :)

cupix, 17.oktobris 2019, 17:16

Njā, visi ar motoru, es viens kā balta vārna :) Izmētājos visu smago artilēriju - mīkstos, cietos, viss velti. Patiesībā šodien, manuprāt, perspektīvākas vietas bija pretī Spuņciema bāzei, nevajadzēja man kulties uz Dūšeļu pusi tik tālu. Vienkārši tas gals man labāk pazīstams.

P.S. cupix, labāk tu būtu neteicis par dubulto normu, man tagad galva sāp, pārdzīvošu ilgu laiku! :)))paga, a Tu visu laiku ar airiem brauc? motoru nemaz neņem?

svens76, 17.oktobris 2019, 17:52

Pumpē taču muskuļus! Kas zina, var noderēt...
ir gan motors gan muskuļi
17.oktobris 2019, 18:01 | links
 
MT9 [12m]: Ziemassvētki drīz , tev laiks iegādāties elektromotoru =) . Ieciklējies lielajās cūkās? :)

cupix, 17.oktobris 2019, 17:16

Njā, visi ar motoru, es viens kā balta vārna :) Izmētājos visu smago artilēriju - mīkstos, cietos, viss velti. Patiesībā šodien, manuprāt, perspektīvākas vietas bija pretī Spuņciema bāzei, nevajadzēja man kulties uz Dūšeļu pusi tik tālu. Vienkārši tas gals man labāk pazīstams.

P.S. cupix, labāk tu būtu neteicis par dubulto normu, man tagad galva sāp, pārdzīvošu ilgu laiku! :)))paga, a Tu visu laiku ar airiem brauc? motoru nemaz neņem?

svens76, 17.oktobris 2019, 17:52


Pumpē taču muskuļus! Kas zina, var noderēt...
17.oktobris 2019, 17:56 | links
 
paga, a Tu visu laiku ar airiem brauc? motoru nemaz neņem?

svens76, 17.oktobris 2019, 17:52

Jā, es copēju un vingroju vienlaicīgi :) Šodien vējš nebija stiprs tādēļ pārāk nepiekusu. Stiprā vējā čābīgāk, toties vēlā rudenī nekad nesalstu :))
17.oktobris 2019, 17:55 | links
 
MT9 [17.10.19]: Ziemassvētki drīz , tev laiks iegādāties elektromotoru =) . Ieciklējies lielajās cūkās? :)

cupix, 17.oktobris 2019, 17:16

Njā, visi ar motoru, es viens kā balta vārna :) Izmētājos visu smago artilēriju - mīkstos, cietos, viss velti. Patiesībā šodien, manuprāt, perspektīvākas vietas bija pretī Spuņciema bāzei, nevajadzēja man kulties uz Dūšeļu pusi tik tālu. Vienkārši tas gals man labāk pazīstams.

P.S. cupix, labāk tu būtu neteicis par dubulto normu, man tagad galva sāp, pārdzīvošu ilgu laiku! :)))
paga, a Tu visu laiku ar airiem brauc? motoru nemaz neņem?
17.oktobris 2019, 17:52 | links
 
Ziemassvētki drīz , tev laiks iegādāties elektromotoru =) . Ieciklējies lielajās cūkās? :)

cupix, 17.oktobris 2019, 17:16


Njā, visi ar motoru, es viens kā balta vārna :) Izmētājos visu smago artilēriju - mīkstos, cietos, viss velti. Patiesībā šodien, manuprāt, perspektīvākas vietas bija pretī Spuņciema bāzei, nevajadzēja man kulties uz Dūšeļu pusi tik tālu. Vienkārši tas gals man labāk pazīstams.

P.S. cupix, labāk tu būtu neteicis par dubulto normu, man tagad galva sāp, pārdzīvošu ilgu laiku! :)))
17.oktobris 2019, 17:42 | links
 
Brencis21 [17.10.19]: svens76 [7m]: MT9 [46m]: Tātad es esmu trešā ekipāža, kura izbrauca ar 1 mēra zivi. Laikam nemācēju atrast, kaut gan copes bija :)

P. S. Šodien atrāvos no viena latvju dēla veselu rindu 3-stāvīgo krievu epitetu :) Nostājos viņa dreifēšanas trajektorijā. Sorry, ja iztraucēju tikt pie trofejas!vajadzēja ar airi iepļaukātNezinot konkrēto situāciju nez vai pareizais risinājums.
Nez vai pats būtu laimīgs, ja ezerā piecas laivas un viena tev ,, tieši priekšā,, piebrauc.
Tu to nopietni?! Dreifējot?! Ar motoru vai airējoties - jā, bet dreifējot...var tādas pretenzijas aizmirst..
17.oktobris 2019, 17:34 | links
 
Brencis21 [17.10.19]: svens76 [7m]: MT9 [46m]: Tātad es esmu trešā ekipāža, kura izbrauca ar 1 mēra zivi. Laikam nemācēju atrast, kaut gan copes bija :)

P. S. Šodien atrāvos no viena latvju dēla veselu rindu 3-stāvīgo krievu epitetu :) Nostājos viņa dreifēšanas trajektorijā. Sorry, ja iztraucēju tikt pie trofejas!vajadzēja ar airi iepļaukātNezinot konkrēto situāciju nez vai pareizais risinājums.
Nez vai pats būtu laimīgs, ja ezerā piecas laivas un viena tev ,, tieši priekšā,, piebrauc.
tas pa lamāšanos tik
17.oktobris 2019, 17:33 | links
 
svens76 [17.10.19]: MT9 [46m]: Tātad es esmu trešā ekipāža, kura izbrauca ar 1 mēra zivi. Laikam nemācēju atrast, kaut gan copes bija :)

P. S. Šodien atrāvos no viena latvju dēla veselu rindu 3-stāvīgo krievu epitetu :) Nostājos viņa dreifēšanas trajektorijā. Sorry, ja iztraucēju tikt pie trofejas!vajadzēja ar airi iepļaukāt
Nezinot konkrēto situāciju nez vai pareizais risinājums.
Nez vai pats būtu laimīgs, ja ezerā piecas laivas un viena tev ,, tieši priekšā,, piebrauc.
17.oktobris 2019, 17:31 | links
 
MT9 [17.10.19]: Tātad es esmu trešā ekipāža, kura izbrauca ar 1 mēra zivi. Laikam nemācēju atrast, kaut gan copes bija :)

P. S. Šodien atrāvos no viena latvju dēla veselu rindu 3-stāvīgo krievu epitetu :) Nostājos viņa dreifēšanas trajektorijā. Sorry, ja iztraucēju tikt pie trofejas!
vajadzēja ar airi iepļaukāt
17.oktobris 2019, 17:26 | links
 
Tātad es esmu trešā ekipāža, kura izbrauca ar 1 mēra zivi. Laikam nemācēju atrast, kaut gan copes bija :)

P. S. Šodien atrāvos no viena latvju dēla veselu rindu 3-stāvīgo krievu epitetu :) Nostājos viņa dreifēšanas trajektorijā. Sorry, ja iztraucēju tikt pie trofejas!

MT9, 17.oktobris 2019, 16:43

Tas jau tagad tāds rīdzinieku stils, vai, varbūt arī, tikai to kruto.
Taču, ja kaut kas tāds notiek, kāds sistemātiski, nepārtraukti kādā copes reizē lien virsū, vai maisās pa kājām - tad tikai painteresējies krastā no kurienes viņš ir, tas ir pie jebkura ezera Latvijā, atbilde būs viena - tas jau no Rīgas.
Tas tā - no paša pieredzes.
17.oktobris 2019, 17:26 | links
 
krl [17.10.19]: MT9 [37m]: Tātad es esmu trešā ekipāža, kura izbrauca ar 1 mēra zivi. Laikam nemācēju atrast, kaut gan copes bija :)

P. S. Šodien atrāvos no viena latvju dēla veselu rindu 3-stāvīgo krievu epitetu :) Nostājos viņa dreifēšanas trajektorijā. Sorry, ja iztraucēju tikt pie trofejas!Kaut kas idiotisks :D tagas par tā dara?! Tipa - nelien, kur dreifēju..tas nekas, ka virziens var mainīties :D
Diez ko teiks tie, kas pa brīvdienām būs ezerā. :))) Spalvas ies pa gaisu, jo nevaru iedomāties pat padsmit laivas kuru trajektorijas nekrustosies.
17.oktobris 2019, 17:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager