Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Man tā pat, pavasaris, vasara, rudens sākums - viss ok, par copi nevar sūdzēties. Kad koki bez lapām, novembrī un pirms ezera aizsalšanas, man pāris copītes, bet krastā izbraucot večiem , lielākajai daļai zivju pietiek.
13.oktobris 2019, 01:03 | links
 
Hey

Diezgan negodīgi šodien sanāca.

Nomocijamies,jau 7nos no bāzes.
Pirmās divas stundās viens itkā bakstijiens.nomainijam lokaciju,un no 12-2 katram pa 5zemmeri un kādas 5cas copes(kas arī nelikās nekas liels), kolēģis gan pie viena mēra tika.itka forši zivis ir,bet izmērs nu nekāds.jau mājas braucot stundu pa itkā klājumu pametajam,man viena copite.

Un tad mums sabojāja vēl vairāk garīgo un pašapziņu.
Izbraucam krastā,tur bāzē saka ka gandrīz visiem bijis ok.
Kamēr lasām mantas piebrauc laiva,tur dzekiem divi vai trīs skaisti mēri,90+cm atlaidusi augties.

Pastāstiet ko es un kolēģis darām nepareizi.vasara ar zivīm ir ok,bet kā pienāk rudens,tad tikt pie loma ir ļoti grūti,kāpēc tā?
Arsenāls ir diezgan plašs,no 2izmera rotiņ līdz pat gumijam 23cm un buster jerk,arī no daiva ir pa kādam 90g dzerkam.

nipijs38, 12.oktobris 2019, 20:00

nipijs38 [Vakar]: Hey

Diezgan negodīgi šodien sanāca.

Nomocijamies,jau 7nos no bāzes.
Pirmās divas stundās viens itkā bakstijiens.nomainijam lokaciju,un no 12-2 katram pa 5zemmeri un kādas 5cas copes(kas arī nelikās nekas liels), kolēģis gan pie viena mēra tika.itka forši zivis ir,bet izmērs nu nekāds.jau mājas braucot stundu pa itkā klājumu pametajam,man viena copite.

Un tad mums sabojāja vēl vairāk garīgo un pašapziņu.
Izbraucam krastā,tur bāzē saka ka gandrīz visiem bijis ok.
Kamēr lasām mantas piebrauc laiva,tur dzekiem divi vai trīs skaisti mēri,90+cm atlaidusi augties.

Pastāstiet ko es un kolēģis darām nepareizi.vasara ar zivīm ir ok,bet kā pienāk rudens,tad tikt pie loma ir ļoti grūti,kāpēc tā?
Arsenāls ir diezgan plašs,no 2izmera rotiņ līdz pat gumijam 23cm un buster jerk,arī no daiva ir pa kādam 90g dzerkam.Man jau liekas,ka tieši rudenī iespēju ir vairāk...jābrauc tik uz copi un būs!

Kengurs24, 12.oktobris 2019, 20:30



1. Jāatrod.
2.Lēnāka, "izjusta" animācija, protams tur, kur viņa ir...:)
13.oktobris 2019, 00:36 | links
 
Hey

Diezgan negodīgi šodien sanāca.

Nomocijamies,jau 7nos no bāzes.
Pirmās divas stundās viens itkā bakstijiens.nomainijam lokaciju,un no 12-2 katram pa 5zemmeri un kādas 5cas copes(kas arī nelikās nekas liels), kolēģis gan pie viena mēra tika.itka forši zivis ir,bet izmērs nu nekāds.jau mājas braucot stundu pa itkā klājumu pametajam,man viena copite.

Un tad mums sabojāja vēl vairāk garīgo un pašapziņu.
Izbraucam krastā,tur bāzē saka ka gandrīz visiem bijis ok.
Kamēr lasām mantas piebrauc laiva,tur dzekiem divi vai trīs skaisti mēri,90+cm atlaidusi augties.

Pastāstiet ko es un kolēģis darām nepareizi.vasara ar zivīm ir ok,bet kā pienāk rudens,tad tikt pie loma ir ļoti grūti,kāpēc tā?
Arsenāls ir diezgan plašs,no 2izmera rotiņ līdz pat gumijam 23cm un buster jerk,arī no daiva ir pa kādam 90g dzerkam.

nipijs38, 12.oktobris 2019, 20:00


Man tā pati kaite, ka vasarā zivis nāk ,kad citiem nenāk, bet rundenī kā grūtāk tik pie labas zivīgas dienas. Laikam katram savs laiks :D
12.oktobris 2019, 21:31 | links
 
nipijs38 [12.10.19]: Hey

Diezgan negodīgi šodien sanāca.

Nomocijamies,jau 7nos no bāzes.
Pirmās divas stundās viens itkā bakstijiens.nomainijam lokaciju,un no 12-2 katram pa 5zemmeri un kādas 5cas copes(kas arī nelikās nekas liels), kolēģis gan pie viena mēra tika.itka forši zivis ir,bet izmērs nu nekāds.jau mājas braucot stundu pa itkā klājumu pametajam,man viena copite.

Un tad mums sabojāja vēl vairāk garīgo un pašapziņu.
Izbraucam krastā,tur bāzē saka ka gandrīz visiem bijis ok.
Kamēr lasām mantas piebrauc laiva,tur dzekiem divi vai trīs skaisti mēri,90+cm atlaidusi augties.

Pastāstiet ko es un kolēģis darām nepareizi.vasara ar zivīm ir ok,bet kā pienāk rudens,tad tikt pie loma ir ļoti grūti,kāpēc tā?
Arsenāls ir diezgan plašs,no 2izmera rotiņ līdz pat gumijam 23cm un buster jerk,arī no daiva ir pa kādam 90g dzerkam.
Man jau liekas,ka tieši rudenī iespēju ir vairāk...jābrauc tik uz copi un būs!
12.oktobris 2019, 20:30 | links
 
nipijs38 [12.10.19]: Hey

Diezgan negodīgi šodien sanāca.

Nomocijamies,jau 7nos no bāzes.
Pirmās divas stundās viens itkā bakstijiens.nomainijam lokaciju,un no 12-2 katram pa 5zemmeri un kādas 5cas copes(kas arī nelikās nekas liels), kolēģis gan pie viena mēra tika.itka forši zivis ir,bet izmērs nu nekāds.jau mājas braucot stundu pa itkā klājumu pametajam,man viena copite.

Un tad mums sabojāja vēl vairāk garīgo un pašapziņu.
Izbraucam krastā,tur bāzē saka ka gandrīz visiem bijis ok.
Kamēr lasām mantas piebrauc laiva,tur dzekiem divi vai trīs skaisti mēri,90+cm atlaidusi augties.

Pastāstiet ko es un kolēģis darām nepareizi.vasara ar zivīm ir ok,bet kā pienāk rudens,tad tikt pie loma ir ļoti grūti,kāpēc tā?
Arsenāls ir diezgan plašs,no 2izmera rotiņ līdz pat gumijam 23cm un buster jerk,arī no daiva ir pa kādam 90g dzerkam.
Ko var teikt: ne tajā vietā un laikā bijāt. :)
12.oktobris 2019, 20:08 | links
 
Hey

Diezgan negodīgi šodien sanāca.

Nomocijamies,jau 7nos no bāzes.
Pirmās divas stundās viens itkā bakstijiens.nomainijam lokaciju,un no 12-2 katram pa 5zemmeri un kādas 5cas copes(kas arī nelikās nekas liels), kolēģis gan pie viena mēra tika.itka forši zivis ir,bet izmērs nu nekāds.jau mājas braucot stundu pa itkā klājumu pametajam,man viena copite.

Un tad mums sabojāja vēl vairāk garīgo un pašapziņu.
Izbraucam krastā,tur bāzē saka ka gandrīz visiem bijis ok.
Kamēr lasām mantas piebrauc laiva,tur dzekiem divi vai trīs skaisti mēri,90+cm atlaidusi augties.

Pastāstiet ko es un kolēģis darām nepareizi.vasara ar zivīm ir ok,bet kā pienāk rudens,tad tikt pie loma ir ļoti grūti,kāpēc tā?
Arsenāls ir diezgan plašs,no 2izmera rotiņ līdz pat gumijam 23cm un buster jerk,arī no daiva ir pa kādam 90g dzerkam.
12.oktobris 2019, 20:00 | links
 
Jurik [12.10.19]: Šodien rīta cēlienā nepavricās. Pirmajā metienā knapmērs.
...un???kas tālāk???
12.oktobris 2019, 16:21 | links
 
Šodien rīta cēlienā nepavricās. Pirmajā metienā knapmērs.
12.oktobris 2019, 15:38 | links
 
Brencis21 [09.10.19]: +\- metrs :) skaista bilde nesanāca, vienam laivā grūti selfiju ar tādu uztaisīt. :)
Šitā smuka!uz aci 7,200 varētu būt!;-)))
11.oktobris 2019, 11:16 | links
 
Brencis21 [10.10.19]: Kengurs24 [14m]: Brencis21 [17:28]: BrunoL [17:10]: Jā, jā! Ar visu copmani! Meklējot vēl šo baltdien.
Trakas lietas tur notiekoties. Brrrr!
Brenci, tic medīgam māneklim!Katrs jau tic kaut kam. :)))) Brīvdienās ezerā degunu nebāzīšu. Nav vēlme pēc kolhoza un aukstas dušas. ;)Bez manis arī ceru,ka iztiks!:-)))
munīciju iepirku veselu kaudzi.... ar labu atlaidi!Tā jau ir 40% salmo arī ne katru dienu. :)))
Man Salmo patīk!mierīgi,savā nodabā var visu izpētīt,aptaustīt utt..telpas plašas!rekomendēju!;-))
un jā,40% atlaide bieži nav!
10.oktobris 2019, 20:36 | links
 
Kengurs24 [10.10.19]: Brencis21 [17:28]: BrunoL [17:10]: Jā, jā! Ar visu copmani! Meklējot vēl šo baltdien.
Trakas lietas tur notiekoties. Brrrr!
Brenci, tic medīgam māneklim!Katrs jau tic kaut kam. :)))) Brīvdienās ezerā degunu nebāzīšu. Nav vēlme pēc kolhoza un aukstas dušas. ;)Bez manis arī ceru,ka iztiks!:-)))
munīciju iepirku veselu kaudzi.... ar labu atlaidi!
Tā jau ir 40% salmo arī ne katru dienu. :)))
10.oktobris 2019, 20:23 | links
 
Brencis21 [10.10.19]: BrunoL [17:10]: Jā, jā! Ar visu copmani! Meklējot vēl šo baltdien.
Trakas lietas tur notiekoties. Brrrr!
Brenci, tic medīgam māneklim!Katrs jau tic kaut kam. :)))) Brīvdienās ezerā degunu nebāzīšu. Nav vēlme pēc kolhoza un aukstas dušas. ;)
Bez manis arī ceru,ka iztiks!:-)))
munīciju iepirku veselu kaudzi.... ar labu atlaidi!
10.oktobris 2019, 20:16 | links
 
Vairākas reizes pašam līdakas džerku ir paņēmušas pie pašas laivas mānekli turot ūdenī un darot kautko citu. Kā arī vairākas reizes ir bijis tā,ka iemēstu džerku paņem kamēr tinu vaļā bārdu. :D

sosalele, 10.oktobris 2019, 18:14[/quote]

Nu un kādi rezultāti bijuši, ja paņem, kad attin "bārdu", piecirst jau nesanāk?Njā, ja paņem seklā ezerā pie laivas, tas izvadīšanas brīdis tik īss, ka sanāk tāda ātra ieraušana laivā.Protams, ja cienīgs eksemplārs, tas var arī paskrieties.
10.oktobris 2019, 18:54 | links
 
Vakar no 13 līdz 18 pretēji laika prognozēm faktiski bija gandrīz bezvējš un ar lielajiem džerkiem un gumijām sanāca tikai pabiedēt zivis.Vienīgā cope bija līdaka, tā ap 60cm, kas grāba džerku 17cm pie pašas laivas malas, kad biju pārstājis ietīt,atstājis mānekli ūdenī un jau nolicis kātu.Paspēju tikai paķert aiz blankas,nedaudz piecirst un izraut šo no ūdens.
Ir dzirdēts gadījums, ka Babītes ezerā džerka kāts ierauts ar galiem, kad copētājs palīdzējis kolēģim ar sačoku,bet paša kāts tikmēr nolikts malā un patālu iemestais māneklis brīvi šūpojies viļņos.

Friks, 10.oktobris 2019, 17:01


Vairākas reizes pašam līdakas džerku ir paņēmušas pie pašas laivas mānekli turot ūdenī un darot kautko citu. Kā arī vairākas reizes ir bijis tā,ka iemēstu džerku paņem kamēr tinu vaļā bārdu. :D
10.oktobris 2019, 18:14 | links
 
Jā, jā! Ar visu copmani! Meklējot vēl šo baltdien.
Trakas lietas tur notiekoties. Brrrr!
Brenci, tic medīgam māneklim!

BrunoL, 10.oktobris 2019, 17:10


Nu tas laikam ir cits gadījums,Bruno, jo man stāstīja pats cietušais.Atvaino, ka uzrakstīju tik neprecīzi un tu pārprati!
10.oktobris 2019, 17:45 | links
 
BrunoL [10.10.19]: Jā, jā! Ar visu copmani! Meklējot vēl šo baltdien.
Trakas lietas tur notiekoties. Brrrr!
Brenci, tic medīgam māneklim!
Katrs jau tic kaut kam. :)))) Brīvdienās ezerā degunu nebāzīšu. Nav vēlme pēc kolhoza un aukstas dušas. ;)
10.oktobris 2019, 17:28 | links
 
Jā, jā! Ar visu copmani! Meklējot vēl šo baltdien.
Trakas lietas tur notiekoties. Brrrr!
Brenci, tic medīgam māneklim!
10.oktobris 2019, 17:10 | links
 
Vakar no 13 līdz 18 pretēji laika prognozēm faktiski bija gandrīz bezvējš un ar lielajiem džerkiem un gumijām sanāca tikai pabiedēt zivis.Vienīgā cope bija līdaka, tā ap 60cm, kas grāba džerku 17cm pie pašas laivas malas, kad biju pārstājis ietīt,atstājis mānekli ūdenī un jau nolicis kātu.Paspēju tikai paķert aiz blankas,nedaudz piecirst un izraut šo no ūdens.
Ir dzirdēts gadījums, ka Babītes ezerā džerka kāts ierauts ar galiem, kad copētājs palīdzējis kolēģim ar sačoku,bet paša kāts tikmēr nolikts malā un patālu iemestais māneklis brīvi šūpojies viļņos.
10.oktobris 2019, 17:01 | links
 
Kengurs24 [09.10.19]: Brencis21 [Vakar]: Kengurs24 [14:11]: Brencis21 [7:23]: +\- metrs :) skaista bilde nesanāca, vienam laivā grūti selfiju ar tādu uztaisīt. :)Šodien tik labi nebij...ūdens kā spogulis.no 7-13 piecas laivā no kurām viena 60cm ap 1,5kg,pārējās ganos...un pāris smukas copes....selfiju netaisīju,jo nebiju nodzinis bārdu!Nja, ēda vakar un ēdīs rīt! :) un visas uz to pašu ,, top vobleri,,?Zini,laikam ka jā....kkgan izmēģināju visādus!vienubrīd pat iedomājos par slaveno Aļika karúsiņu,bet slinkums bij meklēt! Patestēju pat Zetrix ar džerku...labs,tik džerks man nebij īstais!:-))
Īstais ir tas kuram tici. :)
10.oktobris 2019, 09:05 | links
 
Brencis21 [09.10.19]: Kengurs24 [14:11]: Brencis21 [7:23]: +\- metrs :) skaista bilde nesanāca, vienam laivā grūti selfiju ar tādu uztaisīt. :)Šodien tik labi nebij...ūdens kā spogulis.no 7-13 piecas laivā no kurām viena 60cm ap 1,5kg,pārējās ganos...un pāris smukas copes....selfiju netaisīju,jo nebiju nodzinis bārdu!Nja, ēda vakar un ēdīs rīt! :) un visas uz to pašu ,, top vobleri,,?
Zini,laikam ka jā....kkgan izmēģināju visādus!vienubrīd pat iedomājos par slaveno Aļika karúsiņu,bet slinkums bij meklēt! Patestēju pat Zetrix ar džerku...labs,tik džerks man nebij īstais!:-))
9.oktobris 2019, 16:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager