Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Kengurs24 [09.10.19]: Brencis21 [7:23]: +\- metrs :) skaista bilde nesanāca, vienam laivā grūti selfiju ar tādu uztaisīt. :)Šodien tik labi nebij...ūdens kā spogulis.no 7-13 piecas laivā no kurām viena 60cm ap 1,5kg,pārējās ganos...un pāris smukas copes....selfiju netaisīju,jo nebiju nodzinis bārdu!
Nja, ēda vakar un ēdīs rīt! :) un visas uz to pašu ,, top vobleri,,?
9.oktobris 2019, 15:44 | links
 
Selfijus taisa narcisi :D
9.oktobris 2019, 15:00 | links
 
Brencis21 [09.10.19]: +\- metrs :) skaista bilde nesanāca, vienam laivā grūti selfiju ar tādu uztaisīt. :)
Šodien tik labi nebij...ūdens kā spogulis.no 7-13 piecas laivā no kurām viena 60cm ap 1,5kg,pārējās ganos...un pāris smukas copes....selfiju netaisīju,jo nebiju nodzinis bārdu!
9.oktobris 2019, 14:11 | links
 

Diena bildēs.
9.oktobris 2019, 07:28 | links
 

Vakardienas atskaite: jau pirmajā stundā 7as laivā, tik viens mērs. Tā tas turpinājās arī pārējās stundās. Uz gumijas viena ap 3kg parādija sveci un prom, kad sāka pūst stiprāk pārgāju uz ,, vieglo džerku,, rezultātā skaists asaris un dienas lielākā.
Ne asakas.
9.oktobris 2019, 07:26 | links
 

+\- metrs :) skaista bilde nesanāca, vienam laivā grūti selfiju ar tādu uztaisīt. :)
9.oktobris 2019, 07:23 | links
 

Laiva 2,3m...tagad tādu jaunu neesmu redzējis,vienīgi ķīniešu pūšļi!vienam ideāla,viss pie rokas,bet galvenais nav jāpumpē,iemet busā un vālē! Kur var piebraukt pie paša ūdens, 10 min.laikā viss ir laivā un var sākt copi!
8.oktobris 2019, 05:18 | links
 
Patiešām mazs. Cik tev viņš ir garumā?
7.oktobris 2019, 22:19 | links
 
Kengurs24 [07.10.19]: Brencis21 [19m]: Kengurs24 [19m]: VilnisL [10:17]: Kad ūdens vēl vairāk atdzisīs,visas līdakas no Babes evakuēsies caur kādu kanālu,kuram nav nekāda sakara ar ezeru.....un tur es viņas sagaidīšu!

Ķengur - dalies. Biju svētdien Lielupē - un labu laiku pabiju tur, kur Gātes kanāls ietek Lielupē. Parasti tur kaut kas ir - uz sēkļa līdakas, dziļumā asari utt. Šoreiz pilnīgi nekā - kā vannā - ne piesitiena.
Tu tur dziļāk brauc kanālos iekšā? Tur ir vērts mēģināt? Vasarā tie kanāli tālāk tik aizauguši, ka ezerā caur tiem iebraukt nevarēja. Kur tur to zivi meklēt - gar zālēm, vai arī vidū?Rīt aizbraukšu ,visu pārbaudīšu!Nebūsi vienīgais! :)))Super!man mazss pelēks kuģītis
Sarunāts! :))))
7.oktobris 2019, 18:51 | links
 
Brencis21 [07.10.19]: Kengurs24 [19m]: VilnisL [10:17]: Kad ūdens vēl vairāk atdzisīs,visas līdakas no Babes evakuēsies caur kādu kanālu,kuram nav nekāda sakara ar ezeru.....un tur es viņas sagaidīšu!

Ķengur - dalies. Biju svētdien Lielupē - un labu laiku pabiju tur, kur Gātes kanāls ietek Lielupē. Parasti tur kaut kas ir - uz sēkļa līdakas, dziļumā asari utt. Šoreiz pilnīgi nekā - kā vannā - ne piesitiena.
Tu tur dziļāk brauc kanālos iekšā? Tur ir vērts mēģināt? Vasarā tie kanāli tālāk tik aizauguši, ka ezerā caur tiem iebraukt nevarēja. Kur tur to zivi meklēt - gar zālēm, vai arī vidū?Rīt aizbraukšu ,visu pārbaudīšu!Nebūsi vienīgais! :)))

Super!man mazss pelēks kuģītis
7.oktobris 2019, 18:38 | links
 
Kengurs24 [07.10.19]: VilnisL [10:17]: Kad ūdens vēl vairāk atdzisīs,visas līdakas no Babes evakuēsies caur kādu kanālu,kuram nav nekāda sakara ar ezeru.....un tur es viņas sagaidīšu!

Ķengur - dalies. Biju svētdien Lielupē - un labu laiku pabiju tur, kur Gātes kanāls ietek Lielupē. Parasti tur kaut kas ir - uz sēkļa līdakas, dziļumā asari utt. Šoreiz pilnīgi nekā - kā vannā - ne piesitiena.
Tu tur dziļāk brauc kanālos iekšā? Tur ir vērts mēģināt? Vasarā tie kanāli tālāk tik aizauguši, ka ezerā caur tiem iebraukt nevarēja. Kur tur to zivi meklēt - gar zālēm, vai arī vidū?Rīt aizbraukšu ,visu pārbaudīšu!
Nebūsi vienīgais! :)))
7.oktobris 2019, 18:31 | links
 
VilnisL [07.10.19]: Kad ūdens vēl vairāk atdzisīs,visas līdakas no Babes evakuēsies caur kādu kanālu,kuram nav nekāda sakara ar ezeru.....un tur es viņas sagaidīšu!

Ķengur - dalies. Biju svētdien Lielupē - un labu laiku pabiju tur, kur Gātes kanāls ietek Lielupē. Parasti tur kaut kas ir - uz sēkļa līdakas, dziļumā asari utt. Šoreiz pilnīgi nekā - kā vannā - ne piesitiena.
Tu tur dziļāk brauc kanālos iekšā? Tur ir vērts mēģināt? Vasarā tie kanāli tālāk tik aizauguši, ka ezerā caur tiem iebraukt nevarēja. Kur tur to zivi meklēt - gar zālēm, vai arī vidū?
Rīt aizbraukšu ,visu pārbaudīšu!
7.oktobris 2019, 18:18 | links
 
Muudzis [07.10.19]: Kengurs24 [8:21]: sosalele [Vakar]: Runājot par rudens copi, man kautkā parasti sanāk, ka lielo rudens iznācienu Babītē nekad nedabūju, pa vasaras vidu parasti savelku vairāk nekā rudenī. :DKad ūdens vēl vairāk atdzisīs,visas līdakas no Babes evakuēsies caur kādu kanālu,kuram nav nekāda sakara ar ezeru.....un tur es viņas sagaidīšu!Ļoti grūti ir uztrāpīt uz līdaku lielo gājienu. Vakar biju, manas potenciālās vietas vairs Babītē nestrādāja, pēc salnas zāle jau pamatīgi nopuvusi un zivs pagājusi tālāk. Es normu salasīju, bet lielākā daļa ekipāžu nesajuta pat pieskārienu. Katru gadu cenšos noķert to brīdi, kas ilgst tikai dažas dienas, kad līdaka lielos daudzumos šturmē uz upi un tā riktīgi uztrāpījis esmu tikai 1x, tajā reizē met ko un kur gribi ir vainu cope vai zivs. Bet tā kā man kvantitāte neinteresē, bet dzenos pēc lielās, tad tieši tas ir īstais brīdis, kad pie tādas tikt. Klāt nebiju, bet redzēju foto, gadus 3—4 atpakaļ tādā reizē džeks izcēla 15kg zaļo, kā izrādās arī Babītē tādas dzīvo, kā vēlāk izrādījās vēderā bija nepilni 3kg ikru. Žēl jau protams, bet ko padarīsi. Visiem ne asakas un sagaidiet savu mūža trofeju.
Es arī vienreiz trāpīju,bet sen.....pagāšgad pēķšņi vienā naktī aizsala un čau!
7.oktobris 2019, 12:18 | links
 
Kengurs24 [07.10.19]: sosalele [Vakar]: Runājot par rudens copi, man kautkā parasti sanāk, ka lielo rudens iznācienu Babītē nekad nedabūju, pa vasaras vidu parasti savelku vairāk nekā rudenī. :DKad ūdens vēl vairāk atdzisīs,visas līdakas no Babes evakuēsies caur kādu kanālu,kuram nav nekāda sakara ar ezeru.....un tur es viņas sagaidīšu!
Ļoti grūti ir uztrāpīt uz līdaku lielo gājienu. Vakar biju, manas potenciālās vietas vairs Babītē nestrādāja, pēc salnas zāle jau pamatīgi nopuvusi un zivs pagājusi tālāk. Es normu salasīju, bet lielākā daļa ekipāžu nesajuta pat pieskārienu. Katru gadu cenšos noķert to brīdi, kas ilgst tikai dažas dienas, kad līdaka lielos daudzumos šturmē uz upi un tā riktīgi uztrāpījis esmu tikai 1x, tajā reizē met ko un kur gribi ir vainu cope vai zivs. Bet tā kā man kvantitāte neinteresē, bet dzenos pēc lielās, tad tieši tas ir īstais brīdis, kad pie tādas tikt. Klāt nebiju, bet redzēju foto, gadus 3—4 atpakaļ tādā reizē džeks izcēla 15kg zaļo, kā izrādās arī Babītē tādas dzīvo, kā vēlāk izrādījās vēderā bija nepilni 3kg ikru. Žēl jau protams, bet ko padarīsi. Visiem ne asakas un sagaidiet savu mūža trofeju.
7.oktobris 2019, 12:03 | links
 
VilnisL [07.10.19]: Kad ūdens vēl vairāk atdzisīs,visas līdakas no Babes evakuēsies caur kādu kanālu,kuram nav nekāda sakara ar ezeru.....un tur es viņas sagaidīšu!

Ķengur - dalies. Biju svētdien Lielupē - un labu laiku pabiju tur, kur Gātes kanāls ietek Lielupē. Parasti tur kaut kas ir - uz sēkļa līdakas, dziļumā asari utt. Šoreiz pilnīgi nekā - kā vannā - ne piesitiena.
Tu tur dziļāk brauc kanālos iekšā? Tur ir vērts mēģināt? Vasarā tie kanāli tālāk tik aizauguši, ka ezerā caur tiem iebraukt nevarēja. Kur tur to zivi meklēt - gar zālēm, vai arī vidū?
Uz sékļa mēģinu vienmēr,dažreiz asari ņem labi un smuki,protams ne vienmēr....mazajos kanālos es nelienu,bet daudzi pa tiem peld Babītē,citi no Babites lien pa mazajiem kanāliem Gāté..es pa Gāti un tikai gar krastiem...dziļumā neko dižu nekad neesmu redzējis.Es tikai uz vobleriem un rotiņiem..asari nekad īpaši nemeklēju,tad jau labāk līdaku
7.oktobris 2019, 11:25 | links
 
Davis-Di [5.okt]: MT9 [16:21]: Būšu riebīgs un cerēšu, ka sūdīgi, jo pats šodien netiku uz copi :PHeh dēļ tādiem "riebīgajiem" arī šodien neķerās līdakas - vismaz Lielupē tā bija ..., bet kas gāja uz asariem ieskaldījaPar Lielupi jāraksta citā sadaļā!!!Cupix un MT neļauj te rakstīt!Noteikumi jāievēro!

Kengurs24, 5.oktobris 2019, 20:38

Mēs ar MT neesam nekādi monstri =) . Ir tak sadaļa Rīgas jūras līcis un Makšķerēšana Jūrā . Man jau pa lielam starpības nekādas , bet Leonīds ar Domātaju iebildīs , ka pat tuvu nav viens un tas pats :)
7.oktobris 2019, 10:41 | links
 
Svētdien iebraucām ap 09:00 , kopš piektdienas nekas nav mainījies. . Mazās aktīvas , lielākas drusku grūtāk pierunāt . Lielakā pāriniekam laivā 3,2. Man 2.9. Kopskaitā norma izpildīta vismaz divreiz.
Blakus ar mums strādāja vēl viena labi pazīstama Babītes ekipāža un rezultāts tāds pats.
Uz cūkām pilnīgi 0 atkal un uz Jerkbait sanāca pāris mērus pierunāt , bet ne tik aktīva cope .
7.oktobris 2019, 10:23 | links
 
Kad ūdens vēl vairāk atdzisīs,visas līdakas no Babes evakuēsies caur kādu kanālu,kuram nav nekāda sakara ar ezeru.....un tur es viņas sagaidīšu!


Ķengur - dalies. Biju svētdien Lielupē - un labu laiku pabiju tur, kur Gātes kanāls ietek Lielupē. Parasti tur kaut kas ir - uz sēkļa līdakas, dziļumā asari utt. Šoreiz pilnīgi nekā - kā vannā - ne piesitiena.
Tu tur dziļāk brauc kanālos iekšā? Tur ir vērts mēģināt? Vasarā tie kanāli tālāk tik aizauguši, ka ezerā caur tiem iebraukt nevarēja. Kur tur to zivi meklēt - gar zālēm, vai arī vidū?
7.oktobris 2019, 10:17 | links
 
sosalele [06.10.19]: Runājot par rudens copi, man kautkā parasti sanāk, ka lielo rudens iznācienu Babītē nekad nedabūju, pa vasaras vidu parasti savelku vairāk nekā rudenī. :D
Kad ūdens vēl vairāk atdzisīs,visas līdakas no Babes evakuēsies caur kādu kanālu,kuram nav nekāda sakara ar ezeru.....un tur es viņas sagaidīšu!
7.oktobris 2019, 08:21 | links
 
Runājot par rudens copi, man kautkā parasti sanāk, ka lielo rudens iznācienu Babītē nekad nedabūju, pa vasaras vidu parasti savelku vairāk nekā rudenī. :D
6.oktobris 2019, 22:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager