Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
urmaas [04.10.19]: Jurik [24m]: Jozis2 [14m]: Spriežot pēc tā, ka uz rītdienu nevienā bāzē nav brīvu laivu - no rīta uz Liepājas un Ventspils šosejas gaidāmi sastrēgumi. Ja kādam no rezervētājiem Dūšeļos vai Dalderos rītdiena nojūk - lūdzu dodat ziņu. Vajag divvietīgu laivu.

Jurik, 4.oktobris 2019, 18:38
Un tas viss pateicoties MT9 lieliskajām copes reklāmām!
Un ja vēl viņš to veic sabiedriskā kārtā, tad vispār bez vārdiem!
Iedomājieties, vien, kāds ienākums laivu iznomātājiem tikai par sestdienu vien? Bet ko nu skaitīsim naudiņu svešā makā...
Bet uz šosejas gan būs daudziem jāmācās uzvesties pie tādas biezības!Man pilnīgi pofig cik nopelna lauku tūrisms. Laivu vajag :DPie pumpē belarusa kameru un uzliec paliktņi! :)
Urmas! Tu labāk meklē mīkstu padirsenīti ragutiņām. Drīz pirmais sniegs, drīz viņi nāks, drīz viņi Tevi uz mežu vedīs.

MT. Divās bāzēs bija katrā pa vienai vienvietīgajai palikušas.

Joz! Tur tas cirks ka vajag rīta cēlienā līdz vieniem

Kengur! Lec nah!
4.oktobris 2019, 20:48 | links
 
Laivas tak nav dārgas!nopērc pats un brauc kad gribi un kur gribi...

Kengurs24, 4.oktobris 2019, 20:35

Mašīnas arī nav dārgas. Visiem tiem, kuri brauc ar sabiedrisko, jāiesaka iegādāties auto ;)
4.oktobris 2019, 20:44 | links
 
No spunciema braucot katru rudeni ir bijis laivu japierezerve vismaz nedēļas vidū,pat ja ne jau pirms nedēļas.un...lielaja klājumā pretī kanālam,tur laivas ka mudž vienmēr,laižas pacmit laivas viena otrai blakus.redzesloka reizēm pat visas 50var saskaitīt.
4.oktobris 2019, 20:39 | links
 
urmaas [04.10.19]: Jurik [12m]: Jozis2 [14m]: Spriežot pēc tā, ka uz rītdienu nevienā bāzē nav brīvu laivu - no rīta uz Liepājas un Ventspils šosejas gaidāmi sastrēgumi. Ja kādam no rezervētājiem Dūšeļos vai Dalderos rītdiena nojūk - lūdzu dodat ziņu. Vajag divvietīgu laivu.

Jurik, 4.oktobris 2019, 18:38
Un tas viss pateicoties MT9 lieliskajām copes reklāmām!
Un ja vēl viņš to veic sabiedriskā kārtā, tad vispār bez vārdiem!
Iedomājieties, vien, kāds ienākums laivu iznomātājiem tikai par sestdienu vien? Bet ko nu skaitīsim naudiņu svešā makā...
Bet uz šosejas gan būs daudziem jāmācās uzvesties pie tādas biezības!Man pilnīgi pofig cik nopelna lauku tūrisms. Laivu vajag :DPie pumpē belarusa kameru un uzliec paliktņi! :)
Laivas tak nav dārgas!nopērc pats un brauc kad gribi un kur gribi...
4.oktobris 2019, 20:35 | links
 

Pacieies līdz pusdienslaikam, gan laivas būs pieejamas. Cik tad ilgi necopē, vicināsies. :)
Protams dažiem veiksmes faktoru , neviens nav atcēlis.
;)
4.oktobris 2019, 20:33 | links
 
Spriežot pēc tā, ka uz rītdienu nevienā bāzē nav brīvu laivu - no rīta uz Liepājas un Ventspils šosejas gaidāmi sastrēgumi. Ja kādam no rezervētājiem Dūšeļos vai Dalderos rītdiena nojūk - lūdzu dodat ziņu. Vajag divvietīgu laivu.

Jurik, 4.oktobris 2019, 18:38


Nu re...nauda mētājas zem kājām,tik jāpaceļ.
Tāpat kā ar biļetēm uz visādiem pasācieniem,pienācis laiks, kad laivas var aizrunāt un pa dārgāku izīrēt .:)
4.oktobris 2019, 20:32 | links
 
Man pilnīgi pofig cik nopelna lauku tūrisms. Laivu vajag :D

Jurik, 4.oktobris 2019, 20:18

Ventspils puses visas 3 bāzes arī izgrābtas tukšas? ;)
4.oktobris 2019, 20:30 | links
 
Jurik [04.10.19]: Jozis2 [14m]: Spriežot pēc tā, ka uz rītdienu nevienā bāzē nav brīvu laivu - no rīta uz Liepājas un Ventspils šosejas gaidāmi sastrēgumi. Ja kādam no rezervētājiem Dūšeļos vai Dalderos rītdiena nojūk - lūdzu dodat ziņu. Vajag divvietīgu laivu.

Jurik, 4.oktobris 2019, 18:38
Un tas viss pateicoties MT9 lieliskajām copes reklāmām!
Un ja vēl viņš to veic sabiedriskā kārtā, tad vispār bez vārdiem!
Iedomājieties, vien, kāds ienākums laivu iznomātājiem tikai par sestdienu vien? Bet ko nu skaitīsim naudiņu svešā makā...
Bet uz šosejas gan būs daudziem jāmācās uzvesties pie tādas biezības!Man pilnīgi pofig cik nopelna lauku tūrisms. Laivu vajag :D
Pie pumpē belarusa kameru un uzliec paliktņi! :)
4.oktobris 2019, 20:20 | links
 
Jozis2 [04.10.19]: Spriežot pēc tā, ka uz rītdienu nevienā bāzē nav brīvu laivu - no rīta uz Liepājas un Ventspils šosejas gaidāmi sastrēgumi. Ja kādam no rezervētājiem Dūšeļos vai Dalderos rītdiena nojūk - lūdzu dodat ziņu. Vajag divvietīgu laivu.

Jurik, 4.oktobris 2019, 18:38
Un tas viss pateicoties MT9 lieliskajām copes reklāmām!
Un ja vēl viņš to veic sabiedriskā kārtā, tad vispār bez vārdiem!
Iedomājieties, vien, kāds ienākums laivu iznomātājiem tikai par sestdienu vien? Bet ko nu skaitīsim naudiņu svešā makā...
Bet uz šosejas gan būs daudziem jāmācās uzvesties pie tādas biezības!
Man pilnīgi pofig cik nopelna lauku tūrisms. Laivu vajag :D
4.oktobris 2019, 20:18 | links
 
Jozis2

Tev laikam dzīvē vienmēr kāds ir vainīgs. Pa lielam Babītē tā ir katru rudeni, un nav ne MT9 ne Normunds pie tā vainīgs.
4.oktobris 2019, 20:14 | links
 
Spriežot pēc tā, ka uz rītdienu nevienā bāzē nav brīvu laivu - no rīta uz Liepājas un Ventspils šosejas gaidāmi sastrēgumi. Ja kādam no rezervētājiem Dūšeļos vai Dalderos rītdiena nojūk - lūdzu dodat ziņu. Vajag divvietīgu laivu.

Jurik, 4.oktobris 2019, 18:38

Un tas viss pateicoties MT9 lieliskajām copes reklāmām!
Un ja vēl viņš to veic sabiedriskā kārtā, tad vispār bez vārdiem!
Iedomājieties, vien, kāds ienākums laivu iznomātājiem tikai par sestdienu vien? Bet ko nu skaitīsim naudiņu svešā makā...
Bet uz šosejas gan būs daudziem jāmācās uzvesties pie tādas biezības!
4.oktobris 2019, 20:06 | links
 
Spriežot pēc tā, ka uz rītdienu nevienā bāzē nav brīvu laivu - no rīta uz Liepājas un Ventspils šosejas gaidāmi sastrēgumi. Ja kādam no rezervētājiem Dūšeļos vai Dalderos rītdiena nojūk - lūdzu dodat ziņu. Vajag divvietīgu laivu.
4.oktobris 2019, 18:38 | links
 
MT9 [Vakar]: Es tak nesaku, ka neiet ūdens un nemigrē zivis, es norādu, ka nevar salīdzināt copi Babītes ezerā ar copi kanālā - pavisam cita specifika. Es domāju, ka puikas to saprata, bet tak jāpukst pretī ir :)Tur gar krastiem dziļums uz zāle ir tāpat kā ezerā...braucu tur jo ērtāk piebraukt un tikt ūdenī

Kengurs24, 3.oktobris 2019, 20:41


Visā Lielupē zāle un dziļums gar krastu ir kā Babītē . Nu nevar salīdzināt , kanāla daļu ar pašu ezeru ;)
4.oktobris 2019, 15:22 | links
 
Pabiju šodien ezerā!
Īsumā :
Līmens super!
Laiks super!
Cope super!

Garāk:
Iebraucu ezerā ap 07:00 , pirmās divas stundas mēģināju izkost , kas un kā . Tikai viena cope..
Meklēju atslēdziņu , mainīju mānekļus . BigBait galīgi klusēja. Mainīju animāciju un tad ap 09:00 izkodu kas un kā un atradu "atslēgu" +- 10 mēri laivā , bet nekas dižs ap 2kg lielākā. Mazās vienkārši "bešeni"daudz , pēc 15 pārstāju skaitīt. Blakus 2 džeki laivā stāvēja pilnīgi sausā!
Tiklīdz sākās lietus , tad cope pilnīgi uz 0 , beidzās atsākās.
Domāju , ka arī kādam varēja izšaut , kaut kas lielāks , jo domu uz bigbait atmetu un gan jau kaut kur lielās arī ganijās.
Principā aizbraucu , jo izmirku, atstāju auto visu lietus drēbi ;(
4.oktobris 2019, 15:20 | links
 
MT9 [03.10.19]: Es tak nesaku, ka neiet ūdens un nemigrē zivis, es norādu, ka nevar salīdzināt copi Babītes ezerā ar copi kanālā - pavisam cita specifika. Es domāju, ka puikas to saprata, bet tak jāpukst pretī ir :)
Tur gar krastiem dziļums uz zāle ir tāpat kā ezerā...braucu tur jo ērtāk piebraukt un tikt ūdenī
3.oktobris 2019, 20:41 | links
 
Man bija izvēle, šonedēļ iztikt bez copes vispār vai braukt makšķerēt dienā, kura nu nekādi, manuprāt, neasociējas ar aktīvo zivi Babītē - minimāls vējš (piedevām mainīgs) + saule :)) Skaidrs, ka izvēlējos braukt, jāpapildina taču zināšanu bāze un jāpaelpo svaigs gaiss. No rīta, kamēr nebija parādījusies saule un pūta knapais rietumu vējiņš, ātri tiku pie mēra (72 cm) un pēc neilga laika sajutu brangu copi uz 100+ gramīgu silikonu, taču piecirst nepaspēju. Turpinājumā aktīvi smaidīja saule, iestājās bezvējš un zivteles aizgāja čučēt diendusu. Pāris stundas mētāju pa tukšo, tad nolēmu, pretēji ierastajam uzskatam, uzlikt visskaļāko džerku. Parasti saka, ka skaļie mānekļi jālieto stiprā vējā, bet bezvējā labāk šancē klusie. Bet mani zivs bija nokaitinājusi, tādēļ nolēmu to pamatīgi iztraucēt. Un tā štelle nostrādāja, īsā laikā bija vairākas copes, bet visas gariem zobiem, nekādi nesanāca piecirst, tomēr kārtējo reizi nonācu pie secinājuma, ka ir jāmēģina, neskatoties uz ierasto praksi un vairākuma viedokli. Rezultātā tā arī palika 1 realizēta cope un pozitīvs noskaņojums brīvdienām :) Draugi, ne asakas!








3.oktobris 2019, 20:40 | links
 
Es tak nesaku, ka neiet ūdens un nemigrē zivis, es norādu, ka nevar salīdzināt copi Babītes ezerā ar copi kanālā - pavisam cita specifika. Es domāju, ka puikas to saprata, bet tak jāpukst pretī ir :)
3.oktobris 2019, 20:19 | links
 
MT9 [03.10.19]: Nomērīju vēlāk...70cm...tā nav Lielupe!

Kengurs24, 3.oktobris 2019, 18:44
Ar Babītes ezeru šim kanālam vēl mazāka saistība... Ne tur tādi dziļumi, ne iekšdedzes dzinēju var lietot...
Nu ja, ūdens pa to nenāk un līdakas arī nemigrē....
Saprotu šī sadaļa arī degradē.
3.oktobris 2019, 20:07 | links
 
MT9 [03.10.19]: Nomērīju vēlāk...70cm...tā nav Lielupe!

Kengurs24, 3.oktobris 2019, 18:44
Ar Babītes ezeru šim kanālam vēl mazāka saistība... Ne tur tādi dziļumi, ne iekšdedzes dzinēju var lietot...
Saistība ir gan,un vēl kāda!pa kurieni tad ezerā ienāk ūdens?un arī zivis migrē pa kanālu...dziļumi 5-6 metri...
Par motoriem jau diskusija bij!
3.oktobris 2019, 19:55 | links
 
Nomērīju vēlāk...70cm...tā nav Lielupe!

Kengurs24, 3.oktobris 2019, 18:44

Ar Babītes ezeru šim kanālam vēl mazāka saistība... Ne tur tādi dziļumi, ne iekšdedzes dzinēju var lietot...
3.oktobris 2019, 19:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager