Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Sestdien, 28.09.2019, kopā ar Gintu, kaujinieciski noskaņoti devāmies Babītes ezera virzienā :) Man gan bija pārliecība, ka neskatoties uz sinoptiķu solīto drūmo laiku, līdaka aktīva nebūs, bet vai tad šis apstāklis spēj apturēt copes apmātos :)) Saulei austot, sākam copēt un kā par spīti pirmās pāris stundas no drūmā laika ne miņas - spoži spīd saule, kaut gan bezvējš nav, vējiņš iepūš. Pirmajā enkurošanās vietā tieku pie asara, tas vieš cerības, ka galīgi pasīva zivtele nebūs, tomēr tuvākajās stundās baigais klusums. Pēc laika to iztraucē zaļsvārces kārs kampiens. Manas sistēmas 20cm silikona māneklis tai šķita visai gards kumoss, jo ierija to kā šproti. Turpinājumā tiek mainīta jūra ar mānekļiem, bet piemānīt līdakas neizdodas, nieka vēl viens asaris un cauri balle. Nu jau laiks pāri pusdienlaikam, mainām kursu bāzes virzienā un redzam, ka vienā laivā džeki ieceļ diezgan smuku pleķaino draudzeni. Nedaudz vēl paairējam, noenkurojamies un kolēģis, kuram līdz šim nebija nevienas copes, izdarot 5 metienus ar džerku bēbi, laivā iemāna 2 līdakas. Nu mums garīgais kā termometra stabiņš uzšaujas debesīs, saprotam, ka zaļsvarces izskrējušas papusdienot, jāizmanto iespēja. Paairējam vēl metrus 50, atkal noenkurojamies, izdaru tālu iemetienu un, kā izrādījās, precīzi līdakai mutē :)) Tā no izbīļa žigli kamp silikona zivteli un izšaujas no ūdens ārā. Redzu, ka šoreiz eksemplārs fotogrāfijas cienīgs, sāku aši to mānīt laivas virzienā, bet, kā par spīti, uztveramais tīkliņš ieķeras kaut kur laivas priekšgalā. Taču šoreiz līdakas vairs nebakstīja mānekļus, bet kāri kampa, tādēļ aiziet tai nebija lemts. Ieceļu to ar roku, papriecājos, žigli nomēru, kolēģis uztaisa bilžuku un laižam prom. Apkopojot pavadīto laiku, iesaistītos resursus un noķertās palaidnes var izdarīt secinājumu, ka saskārāmies ar kārtējo "трудовую рыбалку", kas nenes daudz zivju, toties palielina teorētisko bāzi :) Kopumā noķēru 2 asarus un 2 mēra līdakas (58; 75cm), kolēģim 2 līdakas, viens mērs (52cm). Visiem foršus lomus, tiekamies pie ūdeņiem! ;)













29.septembris 2019, 20:00 | links
 

Šod.Gāte no 7-12.Trīs mazās,divas smukas copes un 1,7...1,4...un divas 53cm..ņēma tikai pie pašām zālēm gar krastu uz superseklajiem vobleriem kas bij kastes tālākajā stūrī....Dam vobleris jau pensionārs,bet ik pa laikam noder..
Nelielos ,bet tie kas meklēja dziļumā kamēr es tur biju neko neatrada.Laiks labs,vējs diezgan ņiprs un pāris piles lietus.labi ka saule tā arī neizlīda,bet centās!
29.septembris 2019, 15:44 | links
 
Atskaite par šodienas rītu. Atkal no Dūšeļiem. Iebraucām ap 6iem un tad līdz 12iem. Principā pēdējo dienu pilnīgā necope turpinājās. Rezultātā gan divatā tikām pie 2 zemmēriem un 2 mēra līdakām (uz aci 60+ cm) un kādiem 6 asariem, bet nu galīgi uz dullo. Principā neķērās. Līdakas pārsteidzoši bija dzidrā ūdenī virs zaļajiem puņķiem. Ja kāds taisās uz Babi, tad sirsnīgi neiesaku- tagad situācija ar zālēm vismaz ezera A-daļā ir tāda, ka normāli pamakšķerēt gandrīz nevar- brauc kur gribi, zāles katrā otrajā metienā. Cik varēja noprast no citām ekipāžām, tad mums vēl bija žors, jo bija citi, kam nebija pat nevienas copes.
28.septembris 2019, 21:46 | links
 
Da nebija tik traki ar zālēm.protams ja grib copet tur kur visu vasaru necopeja tad jā,zemais līmenis traucē.bet zāles tomēr daļa jau ir nokritusi.mes mēģinājām gan dziļāka vieta gan tur kur vasarā nevar pacopet.zivis nebija ne tur ne tur.(gan jau ka bija bet slēpās).
28.septembris 2019, 19:19 | links
 
Pēc prognozes izskatās, ka rīt zāļu cope vien sanāks. Līmenis atkal nokrities, rāda padsmit cm
28.septembris 2019, 18:51 | links
 
Sveiki.
Mans metrs joprojām peld.copesbiedra metrs arī joprojām kkur pa ezeru klaiņo.

Par labo laiku ezerā?!
Nu sajūsmā nebiju,solīja sliktāku laiku,tādu kāds ir tagad aiz loga bet nu ko lai padara,ka ir tā ir.
Rīts iesākās diezgan cerigi.tiesa gan tukšās copes,bakstijieni-apmeram stundas garumā.tad divas h klusums.pirms lietus man pieteicās 1,6kg
Kolēģim ar pirmajām lāsītem tāda uz 2,2-2,5 uz aci.nu tik būs.man skaisti vismaz 2niece izlēca atrādīties.kolegim pa knabienam.reali varēja braukt mājās,šodien lietus tikai sabojāja copi.tas pat nebija lietus,knapi smidzināja.

Braucot ārā bāzē bij' palikušas 2vas mašīnas,no rīta likās ka nebūs kur auto nolikt.tad ir tā,vai nu visi savilka normu līdz lietum,vai arī saprata ka cope nebūs un nav jēgas liedeties.

nipijs38, 28.septembris 2019, 17:26


Babē ne reizi vien ir gadījies, kā saki, ar pirmajām un ar pēdējām lietus lāsēm, izteiktākas copes tieši pēc lietus, tas pēc novērojumiem.
28.septembris 2019, 18:03 | links
 
nipijs38 [28.09.19]: Sveiki.
Mans metrs joprojām peld.copesbiedra metrs arī joprojām kkur pa ezeru klaiņo.

Par labo laiku ezerā?!
Nu sajūsmā nebiju,solīja sliktāku laiku,tādu kāds ir tagad aiz loga bet nu ko lai padara,ka ir tā ir.
Rīts iesākās diezgan cerigi.tiesa gan tukšās copes,bakstijieni-apmeram stundas garumā.tad divas h klusums.pirms lietus man pieteicās 1,6kg
Kolēģim ar pirmajām lāsītem tāda uz 2,2-2,5 uz aci.nu tik būs.man skaisti vismaz 2niece izlēca atrādīties.kolegim pa knabienam.reali varēja braukt mājās,šodien lietus tikai sabojāja copi.tas pat nebija lietus,knapi smidzināja.

Braucot ārā bāzē bij' palikušas 2vas mašīnas,no rīta likās ka nebūs kur auto nolikt.tad ir tā,vai nu visi savilka normu līdz lietum,vai arī saprata ka cope nebūs un nav jēgas liedeties.
šodien no čaļiem nevienas labas atskaites par copi. 4ras kompānijas bij dažādās vietās, arī Babē
28.septembris 2019, 17:41 | links
 
Sveiki.
Mans metrs joprojām peld.copesbiedra metrs arī joprojām kkur pa ezeru klaiņo.

Par labo laiku ezerā?!
Nu sajūsmā nebiju,solīja sliktāku laiku,tādu kāds ir tagad aiz loga bet nu ko lai padara,ka ir tā ir.
Rīts iesākās diezgan cerigi.tiesa gan tukšās copes,bakstijieni-apmeram stundas garumā.tad divas h klusums.pirms lietus man pieteicās 1,6kg
Kolēģim ar pirmajām lāsītem tāda uz 2,2-2,5 uz aci.nu tik būs.man skaisti vismaz 2niece izlēca atrādīties.kolegim pa knabienam.reali varēja braukt mājās,šodien lietus tikai sabojāja copi.tas pat nebija lietus,knapi smidzināja.

Braucot ārā bāzē bij' palikušas 2vas mašīnas,no rīta likās ka nebūs kur auto nolikt.tad ir tā,vai nu visi savilka normu līdz lietum,vai arī saprata ka cope nebūs un nav jēgas liedeties.
28.septembris 2019, 17:26 | links
 
skutans [4m]: ....klusums!visi Babē cītīgi strādā!Laiks sēžot Rīgā izskatās labs,pašlaik sāk smidzināt...
Visiem ne ASAKAS!!!

Kengurs24, 28.septembris 2019, 13:04

Jā, Babītes metriņi jūtami saruks šodien, laiciņš labs, tik mētelīti prasās apvilkt :)Sākas līdaku laiks!Es ja nebūs darbs,rīt maukšu!

Kengurs24, 28.septembris 2019, 14:19


Tad ne asakas! Mans pagaidām netikt ,bet vēl jau iebrauks:)
28.septembris 2019, 14:23 | links
 
skutans [28.09.19]: ....klusums!visi Babē cītīgi strādā!Laiks sēžot Rīgā izskatās labs,pašlaik sāk smidzināt...
Visiem ne ASAKAS!!!

Kengurs24, 28.septembris 2019, 13:04

Jā, Babītes metriņi jūtami saruks šodien, laiciņš labs, tik mētelīti prasās apvilkt :)
Sākas līdaku laiks!Es ja nebūs darbs,rīt maukšu!
28.septembris 2019, 14:19 | links
 
....klusums!visi Babē cītīgi strādā!Laiks sēžot Rīgā izskatās labs,pašlaik sāk smidzināt...
Visiem ne ASAKAS!!!

Kengurs24, 28.septembris 2019, 13:04


Jā, Babītes metriņi jūtami saruks šodien, laiciņš labs, tik mētelīti prasās apvilkt :)
28.septembris 2019, 14:16 | links
 
hipsteris [27.09.19]: Šodien visu dienu nomētāju babītes dīķī. Copes 0. Beigās aizbraucu uz asaru točku un izdomāju ka jāiemīž pirms sāku mētāt. Nu ta beidzot viens asaris 33 cm. Laiks labs, laikam vajadzēja katrā točkā iebarot ar čurām. Interesanti tikai uz ko līdaka ņem - sūdiem? Jākakā ezerā vai?!
Ar savu stulbumu parasti nelielās.
28.septembris 2019, 13:30 | links
 
....klusums!visi Babē cītīgi strādā!Laiks sēžot Rīgā izskatās labs,pašlaik sāk smidzināt...
Visiem ne ASAKAS!!!
28.septembris 2019, 13:04 | links
 
Šodien visu dienu nomētāju babītes dīķī. Copes 0. Beigās aizbraucu uz asaru točku un izdomāju ka jāiemīž pirms sāku mētāt. Nu ta beidzot viens asaris 33 cm. Laiks labs, laikam vajadzēja katrā točkā iebarot ar čurām. Interesanti tikai uz ko līdaka ņem - sūdiem? Jākakā ezerā vai?!

hipsteris, 27.septembris 2019, 22:28


Pizgets :D :D :D
28.septembris 2019, 11:24 | links
 
Pēc vakardienas dzeršanām šodien daudziem noteikti rādīsies jau divas sarkanas jakas.
28.septembris 2019, 08:08 | links
 
Jozis2 [9:48]: Arī man aizvakar bija karaliska cope.Pastāsti detalizētāk, kas par zivtiņām, kāds izmērs ;)

MT9, 27.septembris 2019, 09:52

Piecas zaļās laivā, 65 -78, vēl trīs sirsnīgi mani, vai varbūt es viņas, padancināja un tad pateica - sveiki!
Divas mazākās paņēmu uz mājām, nevar taču tukšā atgriezties, citādi var rasties tāds nelabs ieradums, kā te vienam otram.
Tādas tās lietas sanāca, un tikai no 11 līdz 17-iem. Diena arī gana skaista, izklaidei ne vainas.
27.septembris 2019, 23:50 | links
 
Sosalele-maigi teikts
27.septembris 2019, 23:08 | links
 

Kādās dūņās jūs tur mētājat, cope ir. Būs vakariņas! :)))
27.septembris 2019, 22:51 | links
 
Šodien visu dienu nomētāju babītes dīķī. Copes 0. Beigās aizbraucu uz asaru točku un izdomāju ka jāiemīž pirms sāku mētāt. Nu ta beidzot viens asaris 33 cm. Laiks labs, laikam vajadzēja katrā točkā iebarot ar čurām. Interesanti tikai uz ko līdaka ņem - sūdiem? Jākakā ezerā vai?!

hipsteris, 27.septembris 2019, 22:28


Īpaši prātīgs Tu neesi.
27.septembris 2019, 22:49 | links
 
Šodien visu dienu nomētāju babītes dīķī. Copes 0. Beigās aizbraucu uz asaru točku un izdomāju ka jāiemīž pirms sāku mētāt. Nu ta beidzot viens asaris 33 cm. Laiks labs, laikam vajadzēja katrā točkā iebarot ar čurām. Interesanti tikai uz ko līdaka ņem - sūdiem? Jākakā ezerā vai?!
27.septembris 2019, 22:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager