Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Sosale, Neo līdakas ķer tikai pāris mēnešus gadā, kamēr liela daļa skalda no 1.maija līdz pirmajam ledum. Un tādu kā viņš ir dikti maz, čalis tiešām zina un māk noķert lielas līdakas.

MT9, 22.septembris 2019, 13:04


Un šie pāris mēneši ir viszivīgākie, kuros tieši var izdarīt lielāko ļaunumu līdaku papulācijai. Un piekrītu Svenam , ka tādi kā viņš ir daudzi.
22.septembris 2019, 13:19 | links
 
svens76 [22.09.19]: Tādu kā viņš ir daudz, tici man. Tikai šie te nereklamējas:)
Es tikai par Babītes ezeru runāju. Tādu spečuku kā Neo ir niecīgs %. Izteikti lielākā daļ, ieskaitot mani, viņam pienes ūdeni ;)
22.septembris 2019, 13:17 | links
 
MT9 [22.09.19]: Sosale, Neo līdakas ķer tikai pāris mēnešus gadā, kamēr liela daļa skalda no 1.maija līdz pirmajam ledum. Un tādu kā viņš ir dikti maz, čalis tiešām zina un māk noķert lielas līdakas.
Tādu kā viņš ir daudz, tici man. Tikai šie te nereklamējas:)
22.septembris 2019, 13:07 | links
 
Sosale, Neo līdakas ķer tikai pāris mēnešus gadā, kamēr liela daļa skalda no 1.maija līdz pirmajam ledum. Un tādu kā viņš ir dikti maz, čalis tiešām zina un māk noķert lielas līdakas.
22.septembris 2019, 13:04 | links
 
sosalele [22.09.19]: Es uzskatu, ka sen jau vajadzēja pieņemt maksķerēšanas noteikumu grozijumus, paturamo līdaku daudzumu vajadzētu samazināt uz 1-2gb un arī pieņemt maximālā izmēra ierobežojumu, teiksim uz 80cm, kā līdzīgi ir citur eiropā.
Es neko nesaku, ja cilvēks sev paņem zivi vakariņām, pāris reizes gadā arī pa kādai paņemu vakariņām, bet nu nejau tā ,kā Te pazīstamais NEO tikko nopublicēja bildes facebookā ar 3 lielām zivīm.
Takā ne maksķerēšanas veidos ir problēma, bet gan pašos cilvēkos ,kuri galīgi negrib saprast ,ka zāģē zaru uz kura paši sēž.
NEO jau īpatnis galvā, tam var piedot
22.septembris 2019, 13:02 | links
 
Šodien Gāte..divas līdakas 55 un 65cm....garas kā sliekas...
Biju no 7 lidz 10...ņēma tikai pie paša krasta.vobleri 12cm.
22.septembris 2019, 12:59 | links
 

Atļauts viss, kas nav aizliegts. Kamēr te daži tik filozofē. :)
22.septembris 2019, 12:56 | links
 
Es uzskatu, ka sen jau vajadzēja pieņemt maksķerēšanas noteikumu grozijumus, paturamo līdaku daudzumu vajadzētu samazināt uz 1-2gb un arī pieņemt maximālā izmēra ierobežojumu, teiksim uz 80cm, kā līdzīgi ir citur eiropā.
Es neko nesaku, ja cilvēks sev paņem zivi vakariņām, pāris reizes gadā arī pa kādai paņemu vakariņām, bet nu nejau tā ,kā Te pazīstamais NEO tikko nopublicēja bildes facebookā ar 3 lielām zivīm.
Takā ne maksķerēšanas veidos ir problēma, bet gan pašos cilvēkos ,kuri galīgi negrib saprast ,ka zāģē zaru uz kura paši sēž.
22.septembris 2019, 12:55 | links
 
Friks [22.09.19]: Kāpēc saldūdens asariem ir noteikta ķeršanas norma 5kg, bet līdakām skaits bez svara ierobežojuma?
Tev bieži tā gadās? Domāju, ka tam džekam, kurš izveda tās 3 piecinieces, tā nav ikdiena. Lai jau puika papriecājas.
22.septembris 2019, 12:24 | links
 
Nav zināms kāpēc bet paskaiti pats.dzeks vienreiz aizbrauc uz copi,noķert itkā 20kg gaļas.visai ģimenei visai nedēļai pietiek.cik naudas ietaupas uz paiku.
22.septembris 2019, 12:06 | links
 
Kāpēc saldūdens asariem ir noteikta ķeršanas norma 5kg, bet līdakām skaits bez svara ierobežojuma? Krastā redzēts izvedam trīs piecinieces, kas sanāk 15kg, lasīts ir,ka noķertas 5gab,kuru kopsvars sanāk 21kg utt!
22.septembris 2019, 12:00 | links
 
Skatos džekiem humora izjūta pieklibo :)
22.septembris 2019, 11:53 | links
 
Es domāju ka bigbait ar kkadu mistisku zivju neesamību ezerā nav nekāda sakara.babite to ir gana,ne velti ir reizes kad var saķert normu un vairāk.ar bigbait var gadīties pilnīgi nekas,bet kamēr džeki ar mazajiem manekliem skalda zemmerus un bāž somaa-nevienu konkrēti neminu bet esmu redzējis tādus gan ezerā gan krastā.

Mazo līdaku ezerā ir miljons,to pierāda gan paša šogad labas copes reizes gan citu sekmes ezerā.
22.septembris 2019, 11:27 | links
 
Jurik [22.09.19]: Friks [8:17]: Ar tādu presingu un ēstgribu labu mēra līdaku ezerā vnk kādā brīdī paliek mazāk.Nav jau veikals.Vot! Es domāju, ka situācija ar mēra līdakām kļūst kritiska, tādēļ ir pienācis laiks MN atrunāt bigbaitu aizliegumu.
Sākās , aizliegsim big baitus,eholotes,motorus u.t.t. ķersim ar šķēpiem un dakšām{žeberkļiem} .
Vienkārši pamainijās apstākļi,ezers palika dziļāks, ierastie mānekļi neder, jāpamaina vadīšanas tehnika. Un vispār ir dienas, kad zivs ir mazāk aktīva un negrib ēst .
22.septembris 2019, 11:15 | links
 
Friks [22.09.19]: Ar tādu presingu un ēstgribu labu mēra līdaku ezerā vnk kādā brīdī paliek mazāk.Nav jau veikals.
Vot! Es domāju, ka situācija ar mēra līdakām kļūst kritiska, tādēļ ir pienācis laiks MN atrunāt bigbaitu aizliegumu.
22.septembris 2019, 09:46 | links
 
sosalele [22.09.19]: sosalele [50m]: nipijs38 [Vakar]: Es savulaik sāku ar mazajiem relax.tad pārgāju uz 6coligo relaks.tad pārgāju dzerkiem un gumijas svarā līdz 100.sogad daudz strādāju ar rotiniem.bet šodien izmēģināju visu no iepriekš minētā,bet nekā.tiesa gan ka pārsvarā ar lielo arsenālu strādāju.pedejas 2h liku vislielāko kas man pieejams,jo kāda starpība uz ko nekeras-bet cerība uz trofeju paliek.Es sāku babītē ar "mūdzi"
un iepriekšējā mēneša laikā divas metrīgas līdakas, vairāki mēri un daudz zemmēri. Tā kā strādāju tikai ar vienu mānekli un ir OK.

Gaigals27, 22.septembris 2019, 00:14

Šī ir vismaz ceturtā reize, kad Tu pēdējā meneša laikā raksti , ka makšķerē tikkai ar savu mūdzi un esi noķēris divas labas līdakas.Vari vairs nepūlēties, es domāju , ka visi jau to saprata.Priecājos par to ka tu seko līdzi. Pašam nav ar ko palielīties tāpēc tik neapmierināts!

Gaigals27, 22.septembris 2019, 08:57

Neuztraucies par mani, man ir gana daudz ar ko palielīties. Vienkārši no malas skatoties Tu atgādini vecu plašu atskaņotāju kurš ir ieķēries un atskaņo vienu un to pašu uz riņķi.
Savus komentārus vari paturēt pie sevis, ja nav ko jēdzīgu rakstīt tad neraksti vispār. Par copes aktiviātēm ir jāraksta bevis otrs jānorej! Jauku dienu!
22.septembris 2019, 09:31 | links
 
sosalele [50m]: nipijs38 [Vakar]: Es savulaik sāku ar mazajiem relax.tad pārgāju uz 6coligo relaks.tad pārgāju dzerkiem un gumijas svarā līdz 100.sogad daudz strādāju ar rotiniem.bet šodien izmēģināju visu no iepriekš minētā,bet nekā.tiesa gan ka pārsvarā ar lielo arsenālu strādāju.pedejas 2h liku vislielāko kas man pieejams,jo kāda starpība uz ko nekeras-bet cerība uz trofeju paliek.Es sāku babītē ar "mūdzi"
un iepriekšējā mēneša laikā divas metrīgas līdakas, vairāki mēri un daudz zemmēri. Tā kā strādāju tikai ar vienu mānekli un ir OK.

Gaigals27, 22.septembris 2019, 00:14

Šī ir vismaz ceturtā reize, kad Tu pēdējā meneša laikā raksti , ka makšķerē tikkai ar savu mūdzi un esi noķēris divas labas līdakas.Vari vairs nepūlēties, es domāju , ka visi jau to saprata.Priecājos par to ka tu seko līdzi. Pašam nav ar ko palielīties tāpēc tik neapmierināts!

Gaigals27, 22.septembris 2019, 08:57


Neuztraucies par mani, man ir gana daudz ar ko palielīties. Vienkārši no malas skatoties Tu atgādini vecu plašu atskaņotāju kurš ir ieķēries un atskaņo vienu un to pašu uz riņķi.
22.septembris 2019, 09:05 | links
 
sosalele [22.09.19]: nipijs38 [Vakar]: Es savulaik sāku ar mazajiem relax.tad pārgāju uz 6coligo relaks.tad pārgāju dzerkiem un gumijas svarā līdz 100.sogad daudz strādāju ar rotiniem.bet šodien izmēģināju visu no iepriekš minētā,bet nekā.tiesa gan ka pārsvarā ar lielo arsenālu strādāju.pedejas 2h liku vislielāko kas man pieejams,jo kāda starpība uz ko nekeras-bet cerība uz trofeju paliek.Es sāku babītē ar "mūdzi"
un iepriekšējā mēneša laikā divas metrīgas līdakas, vairāki mēri un daudz zemmēri. Tā kā strādāju tikai ar vienu mānekli un ir OK.

Gaigals27, 22.septembris 2019, 00:14

Šī ir vismaz ceturtā reize, kad Tu pēdējā meneša laikā raksti , ka makšķerē tikkai ar savu mūdzi un esi noķēris divas labas līdakas.Vari vairs nepūlēties, es domāju , ka visi jau to saprata.
Priecājos par to ka tu seko līdzi. Pašam nav ar ko palielīties tāpēc tik neapmierināts!
22.septembris 2019, 08:57 | links
 
Ar tādu presingu un ēstgribu labu mēra līdaku ezerā vnk kādā brīdī paliek mazāk.Nav jau veikals.
22.septembris 2019, 08:17 | links
 
nipijs38 [Vakar]: Es savulaik sāku ar mazajiem relax.tad pārgāju uz 6coligo relaks.tad pārgāju dzerkiem un gumijas svarā līdz 100.sogad daudz strādāju ar rotiniem.bet šodien izmēģināju visu no iepriekš minētā,bet nekā.tiesa gan ka pārsvarā ar lielo arsenālu strādāju.pedejas 2h liku vislielāko kas man pieejams,jo kāda starpība uz ko nekeras-bet cerība uz trofeju paliek.Es sāku babītē ar "mūdzi"
un iepriekšējā mēneša laikā divas metrīgas līdakas, vairāki mēri un daudz zemmēri. Tā kā strādāju tikai ar vienu mānekli un ir OK.

Gaigals27, 22.septembris 2019, 00:14


Šī ir vismaz ceturtā reize, kad Tu pēdējā meneša laikā raksti , ka makšķerē tikkai ar savu mūdzi un esi noķēris divas labas līdakas.Vari vairs nepūlēties, es domāju , ka visi jau to saprata.
22.septembris 2019, 08:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager