Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
nipijs38 [21.09.19]: Es savulaik sāku ar mazajiem relax.tad pārgāju uz 6coligo relaks.tad pārgāju dzerkiem un gumijas svarā līdz 100.sogad daudz strādāju ar rotiniem.bet šodien izmēģināju visu no iepriekš minētā,bet nekā.tiesa gan ka pārsvarā ar lielo arsenālu strādāju.pedejas 2h liku vislielāko kas man pieejams,jo kāda starpība uz ko nekeras-bet cerība uz trofeju paliek.
Es sāku babītē ar "mūdzi"
un iepriekšējā mēneša laikā divas metrīgas līdakas, vairāki mēri un daudz zemmēri. Tā kā strādāju tikai ar vienu mānekli un ir OK.
22.septembris 2019, 00:14 | links
 
Es savulaik sāku ar mazajiem relax.tad pārgāju uz 6coligo relaks.tad pārgāju dzerkiem un gumijas svarā līdz 100.sogad daudz strādāju ar rotiniem.bet šodien izmēģināju visu no iepriekš minētā,bet nekā.tiesa gan ka pārsvarā ar lielo arsenālu strādāju.pedejas 2h liku vislielāko kas man pieejams,jo kāda starpība uz ko nekeras-bet cerība uz trofeju paliek.
21.septembris 2019, 23:43 | links
 
Tagad voblerus reti lietoju, bet savulaik, kad nebiju pievērsies lielajiem mānekļiem, Babē labi sevi pierādīja Megabass Oneten Magnum (F) vobleris. Nopirku Elkorā pa limonādi un nākamajā dienā negaidīti tiku pie 10+ līdakām. Vēlāk gan tik rožaini nav gājis, bet vobleris rudens Babītei piemērots.
21.septembris 2019, 21:20 | links
 
Manā redzeslokā vienubrīd bija 17laivas.

Spunciema bāzē mašīnu nebija kur 8nolikt.es neesmu atradis vobleru kas mani uzrunātu veikala plauktā.tapec ar to neaizraujos.paritis ir bet cik ir pametati nekas nav bijis,tāpēc ticību kka neieguva.iespejams ka esmu tos izmantojis nepareizās vietās un mēģinājis nepareizā dziļumā,lai gan kur nu Babīte dziļums.vismaz manā piemājas bode neko ar iegrimi pārdesmit cm neesmu neko redzējis.ir pusmetrigie bet tie jau lasa vēžus.

nipijs38, 21.septembris 2019, 21:10


Pie šāda līmeņa, vajag peldošos ar lielāku iegrimi, jāpiešaujās, lai virs tiem zāļu krūmiem novilktu nelasot zāli. Priekšpēdējā copē tas nostrādāja.
21.septembris 2019, 21:20 | links
 
Manā redzeslokā vienubrīd bija 17laivas.

Spunciema bāzē mašīnu nebija kur 8nolikt.es neesmu atradis vobleru kas mani uzrunātu veikala plauktā.tapec ar to neaizraujos.paritis ir bet cik ir pametati nekas nav bijis,tāpēc ticību kka neieguva.iespejams ka esmu tos izmantojis nepareizās vietās un mēģinājis nepareizā dziļumā,lai gan kur nu Babīte dziļums.vismaz manā piemājas bode neko ar iegrimi pārdesmit cm neesmu neko redzējis.ir pusmetrigie bet tie jau lasa vēžus.
21.septembris 2019, 21:10 | links
 
Salīdzinot vienāda izmēra gumiju ar vobleri, teiksim 13cm, gumija viennozīmīgi ieliek zivs izmēra ziņā, salīdzinu šo sezonu, kad vairāk tiek voblerēns peldināts, ar iepriekšējām 3 sezonām, kad pārsvarā ar gumiju darbojos. Tāds lūk novērojums.

Pamaz to atskaišu šodien...
21.septembris 2019, 21:03 | links
 
Rīt 1x dosimies uz babīti,tāda izmēra ezerā nav pieredze,laiva arī tikai šaurā pieejama - palasot šeit saprotu,ka 14m/s priekš tāda ezera ir daudz un tādu vēju sola rīt,sāk mākt domas vai kas vispār izdosies šādā kombinācijā?
21.septembris 2019, 21:01 | links
 
nipijs38 [21.09.19]: Šodien vispār kkads aptumsums.3viru kompānijā noķērām divas šņores un vienu asariti.izmetaju pusi no kastes arsenala.ja vaina bija tajā ka man nav vobleru tad viss ir skaidrs.citu izskaidrojumu šodienas necopei man nav.

Bāzē mācēja zinot ka kāds ticis pie 7kg lidacinas un kādam arī norma salasita ar mēriem.
Tagad nevar saprast kad manam copes stilam vainas.
Vobleris ir noteikti līderis babītniekā... Es vairāk uz vibleriem eju. Uz gumijām arī var ķert ,bet vobleris tomēr ir mans favorīts. :):)
21.septembris 2019, 20:57 | links
 
Jurik [21.09.19]: Babe mani sodīja par to, ka iekāroju MT tuvāko metru.

No rīta man bija kaut kāds bezpriģels. Met ko gribi un kur gribi - galā zivs. Tā tas turpinājās kādu pusstundu un izslēdzās uz gandrīz 0. Laivai tuvāk pa metru nekas lielāks kā 45cm nepietuvojās. Kopā neskaitīju bet daudz. (runa par līdakam nevis asariem un raudām).

Tā arī īsti nesaprotu vai man šīsdienas cope patika.
Pamēģini lielāku vizuli. Piem. 4 daļigu vobleri.
Vai lielākas gumijas (maini vizuļus) :):):):)
21.septembris 2019, 20:54 | links
 
BrunoL [21.09.19]: Jurik, tā notiek, ja drāž iesmu lidojošam zvirbulim!
Kamēr visa Latvija meklē savus kaimiņus un radus iekš kgb.arhivi, Tu uzcītīgi studē Barona dainu skapja saturu? :)

Man par kaunu šo sakāmvārdu nebiju dzirdējis un nu ļooti labs.
21.septembris 2019, 15:47 | links
 
Jurik, tā notiek, ja drāž iesmu lidojošam zvirbulim!
21.septembris 2019, 15:39 | links
 
Babe mani sodīja par to, ka iekāroju MT tuvāko metru.

No rīta man bija kaut kāds bezpriģels. Met ko gribi un kur gribi - galā zivs. Tā tas turpinājās kādu pusstundu un izslēdzās uz gandrīz 0. Laivai tuvāk pa metru nekas lielāks kā 45cm nepietuvojās. Kopā neskaitīju bet daudz. (runa par līdakam nevis asariem un raudām).

Tā arī īsti nesaprotu vai man šīsdienas cope patika.
21.septembris 2019, 15:32 | links
 
Šodien vispār kkads aptumsums.3viru kompānijā noķērām divas šņores un vienu asariti.izmetaju pusi no kastes arsenala.ja vaina bija tajā ka man nav vobleru tad viss ir skaidrs.citu izskaidrojumu šodienas necopei man nav.

Bāzē mācēja zinot ka kāds ticis pie 7kg lidacinas un kādam arī norma salasita ar mēriem.
Tagad nevar saprast kad manam copes stilam vainas.
21.septembris 2019, 15:05 | links
 
MULTIVAN [21.09.19]: MT9,tev ir uzradies dubultnieks sarkanā jakā,ja pats vakar nebiji!
Heh, būs jāmaina jaka :) Nē, vakar nebiju. Pašlaik braucu Latgales virzienā, mēģināšu rīt no rīta pirmo reizi paspiningot Viļakas ezerā. Bet tev vakar labi gājis, daudziem pieticīgāks rezultāts ;)
21.septembris 2019, 10:13 | links
 
MT9,tev ir uzradies dubultnieks sarkanā jakā,ja pats vakar nebiji!
Par copi esmu apmierināts 14 līdakas(tik 4mēra) pret 5 asariem,tas no 7,00-17,00
Lielākā 76cm.,visas peld tālāk....
21.septembris 2019, 08:48 | links
 
Kengurs24 [20.09.19]: DeN171 [26m]: DeN171 [7m]: Tieši tā! Pats lietoju 0.9 fluor un nekādas vainas!mazajiem džerkiem lietoju 0.6 FC, kad vairāk strādā gadās kad nokož, pazīstamajam ir 0.8 FC pārkosts tieši babītē, uz bigbait man ir 0.91 FC ir bijis kad stabili 2/3 pārkosta , ja vēlreiz zobs trāpītos tai pašā vietā būtu psc....

Davis-Di, 20.septembris 2019, 22:01

Arī bija šaubas par fluo, bet nu cik zizvis ir ķertas, pagaidam nebija problēmas... tfu tfu tfuKas iz zizvis???
Kenguriņ! Tu esi idiots vai vnk sapīpējies?
20.septembris 2019, 22:31 | links
 
ak. piektdienas jandāliņi akal sit augstu vilni. Tad jau cerība, ka rīt ezerā tā satiksme nemaz tik blīva nebūs.
20.septembris 2019, 22:27 | links
 
DeN171 [20.09.19]: DeN171 [7m]: Tieši tā! Pats lietoju 0.9 fluor un nekādas vainas!mazajiem džerkiem lietoju 0.6 FC, kad vairāk strādā gadās kad nokož, pazīstamajam ir 0.8 FC pārkosts tieši babītē, uz bigbait man ir 0.91 FC ir bijis kad stabili 2/3 pārkosta , ja vēlreiz zobs trāpītos tai pašā vietā būtu psc....

Davis-Di, 20.septembris 2019, 22:01

Arī bija šaubas par fluo, bet nu cik zizvis ir ķertas, pagaidam nebija problēmas... tfu tfu tfu
Kas iz zizvis???
20.septembris 2019, 22:18 | links
 
DeN171 [5m]: skutans [17m]: Svars nav citem jāzin!galvenais rokas pastiept uz priekšu,lai lielāka izskatās!

Kengurs24, 20.septembris 2019, 21:06


Cik negatīvs cilvēks! :) Kaut kas dzīve laikam neiet!

DeN171, 20.septembris 2019, 21:39

Ir ok, tā ir 7niece, nešaubos, šodien viens kolēga lūdz svarus aizdot, mērīšot, uz aci likās 6, bet patiesībāa 5.4 lielākā.Zivs protams skaista!daudzi par tādu sapņo!es 10 reizes lasīju viņa atskaiti un domāju cik ir svars?varu derēt ka arī garums autoram ir zināms!tad kāpēc nevar uzrakstīt?!!!?

Kengurs24, 20.septembris 2019, 21:57


GPS koordinātes tev nevajag atsūtīt? ))))Vajag!uz oxota i ribalka

Kengurs24, 20.septembris 2019, 22:05


Par ko tu runā, vecīt... ))) Kas tev galvā...
20.septembris 2019, 22:09 | links
 
DeN171 [20.09.19]: skutans [17m]: Svars nav citem jāzin!galvenais rokas pastiept uz priekšu,lai lielāka izskatās!

Kengurs24, 20.septembris 2019, 21:06


Cik negatīvs cilvēks! :) Kaut kas dzīve laikam neiet!

DeN171, 20.septembris 2019, 21:39

Ir ok, tā ir 7niece, nešaubos, šodien viens kolēga lūdz svarus aizdot, mērīšot, uz aci likās 6, bet patiesībāa 5.4 lielākā.Zivs protams skaista!daudzi par tādu sapņo!es 10 reizes lasīju viņa atskaiti un domāju cik ir svars?varu derēt ka arī garums autoram ir zināms!tad kāpēc nevar uzrakstīt?!!!?

Kengurs24, 20.septembris 2019, 21:57


GPS koordinātes tev nevajag atsūtīt? ))))
Vajag!uz oxota i ribalka
20.septembris 2019, 22:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager