Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!

Nobraucu apskatīties līmeni, ap 13:00 biju uz vietas, šoreiz neviena asara, zemmēri gan uzdarbojās, 19:00 metu mieru, domāto 4 vietā nācās vēl vienu paņemt (otrā bilde), mazāku vobleri par 110nieku neliku, tiesa , bij jāpiešaujās, jāpameklē, tad lieta aizgāja. Ezerkrasti, Ne asakas!
17.septembris 2019, 20:36 | links
 
Offtopic, no pieredzes ar saviem parametriem 110+ kaut kur, pašam ir tā pirmā bordo ar kabatām, ko Dāvis ielika te,kaut kad vasarā pamēģinaju iet ka tur virs ūdens, jā 120+ viņai norādīts laikam norādīts tests.
Dzīvē pārbaudījām es un čalim nju liekas visi 130 bija laiva riņķī , abi izpeldējām, nju vestes turēja labi, kaut skeptiski uz tām skatījāmies iepriekš, HH vestes
https://www.hellyhansen.com/en_no/sport-comfort-33854. ar testu 90+
17.septembris 2019, 20:34 | links
 
Kā ir ar"peldošiem" ziemas kostīmiem, piemēram, SeaFox - vai tas labi tur virs ūdens, cik ilgi un veste papildus nav vajadzīga?
17.septembris 2019, 20:02 | links
 
Nekad neesmu sapratis tādu parametru uz vestēm kā celtspēja, tas ir galīgs tufelis. Pielieciet viņām svara bumbu un redzēsiet cik mazs svars vajadzīgs lai aizietu viņas pa burbuli un liela atšķirība nebūs starp vestēm.
Vairāk nosaka cilvēka peldspēja jo dažādiem cilvēkiem ir dažāda iegrime ūdenī.
To varu droši apgalvot kad savulaik trenējos Puškina ielas sešu metru baseinā mucā.

kutis, 17.septembris 2019, 19:44


Tu par Arhimēda spēku esi mācījies? Ja jā tad +/- arī sapratīsi likumsakarību kāpēc vestes ar noteiktu testu var noturēt cilvēku un nevar noturēt salīdzinoši mazāka svara svara bumbas.
17.septembris 2019, 20:02 | links
 
Jauna tēma....vestes!
17.septembris 2019, 19:57 | links
 
Nekad neesmu sapratis tādu parametru uz vestēm kā celtspēja, tas ir galīgs tufelis. Pielieciet viņām svara bumbu un redzēsiet cik mazs svars vajadzīgs lai aizietu viņas pa burbuli un liela atšķirība nebūs starp vestēm.
Vairāk nosaka cilvēka peldspēja jo dažādiem cilvēkiem ir dažāda iegrime ūdenī.
To varu droši apgalvot kad savulaik trenējos Puškina ielas sešu metru baseinā mucā.
17.septembris 2019, 19:44 | links
 
Sāksim ar to ka šī minētā nav glābšanas veste bet saucamā drošības veste.

Glābšanas veste ir paredzēta tam, lai noturētu jūs virs ūdens - tā automātiski pagriež jūs pozīcijā ar seju uz augšu, turot jūsu muti un nāsis virs ūdens un tādējādi novēršot noslīkšanas risku. Tas ir jo īpaši svarīgi tad, ja, iekrītot ūdenī, jūs kāda iemesla dēļ esat bez samaņas.



Ir arī automātiskās glābšanas vestes, laba lieta - ērtas bet jāveic apkopes un lielāka mitrumā var izšaut:


Vestes ko parasti piedāvā laivu bāzēs, laiviņu braucienos ir drošības vestes ar noteiktu celtspēju un jūsu aktīvu darbību lai noturētos virs ūdens un noturētu galvu virs ūdens.



Kuru izvēlēties - te jau ir jautājums Jums pašiem kādu drošības līmeni Jūs vēlaties.
Pašam ir Copes saucamā veste , esmu testējis tur virs ūdens, bet dotu priekšroku automātiskai, jo ir ērtāka un copes veste tomēr beidz jaku rokas tīri no rīvēšanās plet rāvējslēdzējiem utml un ja tev ir dārgāks kostīms tas nav patīkami pēc laika!

Davis-Di, 17.septembris 2019, 18:24


Jā, faktiski interesējos vairāk par t.s. drošības vestēm/peldvestēm, jo gribētos tādu, kas siltajā sezonā derētu arī SUP braucieniem. Skatījos arī uz to vesti, kas 4. bildē (aizvakar pāris cilvēki pauda atzinību, ka esot laba), bet tai maks. celtspēja 120 kg, kas man tā līdz ar nagiem. Savukārt tā veste, kuras bildi liku iepriekš, pieejama arī ar 120-140 kg celtspēju, kas jau ir ar labu rezervi. Varbūt vari ieteikt kādu pārbaudītu copes vestes modeli?
17.septembris 2019, 19:18 | links
 
Sāksim ar to ka šī minētā nav glābšanas veste bet saucamā drošības veste.

Glābšanas veste ir paredzēta tam, lai noturētu jūs virs ūdens - tā automātiski pagriež jūs pozīcijā ar seju uz augšu, turot jūsu muti un nāsis virs ūdens un tādējādi novēršot noslīkšanas risku. Tas ir jo īpaši svarīgi tad, ja, iekrītot ūdenī, jūs kāda iemesla dēļ esat bez samaņas.



Ir arī automātiskās glābšanas vestes, laba lieta - ērtas bet jāveic apkopes un lielāka mitrumā var izšaut:


Vestes ko parasti piedāvā laivu bāzēs, laiviņu braucienos ir drošības vestes ar noteiktu celtspēju un jūsu aktīvu darbību lai noturētos virs ūdens un noturētu galvu virs ūdens.



Kuru izvēlēties - te jau ir jautājums Jums pašiem kādu drošības līmeni Jūs vēlaties.
Pašam ir Copes saucamā veste , esmu testējis tur virs ūdens, bet dotu priekšroku automātiskai, jo ir ērtāka un copes veste tomēr beidz jaku rokas tīri no rīvēšanās plet rāvējslēdzējiem utml un ja tev ir dārgāks kostīms tas nav patīkami pēc laika!
17.septembris 2019, 18:24 | links
 
Sveiki!

Gribētu paturpināt aizvakardienas "off-topic" par glābšanas vestēm/peldvestēm. Varbūt kādam ir bijusi saskare ar šādu un ir atsauksmes par konkrēto modeli? (Asso/Wallis)

17.septembris 2019, 14:18 | links
 
Hey.divaini man kka sanāca.
Biju ieskrējis 1dienas rītā.
No 7-13
Kā jau zināms daudziem copmaniem tad ja pirmajā metienā ir.tas nav uz labu.un man tiešām arī pirmajā bija, zemmera gan.pirmaja stundā 5zemmeri,mērs un kādi 5asarisi līdz 200.znacit klovs tomēr būs.
Dodos savās vecajās labajas vietas,bet tur tomēr vēl īsti nevar pastrādāt ar lielajiem visādiem daudziem āķiem.lepes 10cm zem ūdens un nekas labs tur nesanāk.dodos tad pa vidu dziļumā.stundas divas nomokos tieku pie viena asara.majas braucot aizbraucu uz vietu kur sāku copet atkal zemmeri un asarisi.
Ja būtu gribējies zivi mājas atvest, noteikti kko noķertu.bet šodien gribējās kādu māmiņu pierunāt, nesanāca.dazadu formu un krāsojumu dzerki tika izmantoti un arī gumijas līdz 23cm.pie tik augsta līmeņa japiesaujas.vel kādas 2ned japagaida lai lēpes daļēji nokrīt un tad būs.
17.septembris 2019, 02:03 | links
 
Brencis21 [16.09.19]: barteris [20:58]: sosalele [10m]: Vecupenieki tādā ziņā ir pateicīgāki, jo viegli pie tiem orientēties un labas copes vietas tuvu.

barteris, 16.septembris 2019, 20:47

Dalderiem forši sarkanos jumtus forši redzēt var,viegli pēc tiem orjentēties.Gan jau. Tolaik pavisam jauns biju cope un laivošanai vienatnē kopumā, tāpēc "noraustījos". Tagad jau arī ar katru reizi esmu drošāks un gudrāks lielākā vējā, viļņos utt.
Viss nāk ar pieredzi laikam;)Galvenais vesti neaizmirsti. :)
Veste ir vienmēr.
16.septembris 2019, 23:05 | links
 
Kāda jums pieredze ar dūšeļu bāzi? Nekad nav būts, cenas ziņā izskatās izdevīgi.

Neasakietis3, 16.septembris 2019, 20:37


Tas ir mans viedoklis tikai - bet es uz to bāzi nebraukšu principa pēc!!!
Jo šamie gribēja pārņemt ezeru apsaimniekošanā bez nekāda konkrēta uzlabojumu vai investīciju plāna - vairāk lai iekasētu un nopelnītu naudu!
Ja tur būtu bijis labs plāns un investīciju plāns tad tā būtu cita lieta!
16.septembris 2019, 21:05 | links
 
barteris [16.09.19]: sosalele [10m]: Vecupenieki tādā ziņā ir pateicīgāki, jo viegli pie tiem orientēties un labas copes vietas tuvu.

barteris, 16.septembris 2019, 20:47

Dalderiem forši sarkanos jumtus forši redzēt var,viegli pēc tiem orjentēties.Gan jau. Tolaik pavisam jauns biju cope un laivošanai vienatnē kopumā, tāpēc "noraustījos". Tagad jau arī ar katru reizi esmu drošāks un gudrāks lielākā vējā, viļņos utt.
Viss nāk ar pieredzi laikam;)
Galvenais vesti neaizmirsti. :)
16.septembris 2019, 21:00 | links
 
sosalele [16.09.19]: Vecupenieki tādā ziņā ir pateicīgāki, jo viegli pie tiem orientēties un labas copes vietas tuvu.

barteris, 16.septembris 2019, 20:47

Dalderiem forši sarkanos jumtus forši redzēt var,viegli pēc tiem orjentēties.
Gan jau. Tolaik pavisam jauns biju cope un laivošanai vienatnē kopumā, tāpēc "noraustījos". Tagad jau arī ar katru reizi esmu drošāks un gudrāks lielākā vējā, viļņos utt.
Viss nāk ar pieredzi laikam;)
16.septembris 2019, 20:58 | links
 
Paldies par atbildēm !
16.septembris 2019, 20:57 | links
 
Vecupenieki tādā ziņā ir pateicīgāki, jo viegli pie tiem orientēties un labas copes vietas tuvu.

barteris, 16.septembris 2019, 20:47


Dalderiem forši sarkanos jumtus forši redzēt var,viegli pēc tiem orjentēties.
16.septembris 2019, 20:50 | links
 
Vecupenieki tādā ziņā ir pateicīgāki, jo viegli pie tiem orientēties un labas copes vietas tuvu.
16.septembris 2019, 20:47 | links
 
sosalele [16.09.19]: Sveiki.
Vai var kāds padalīties ar info - kuru laivu bāzi izvēlēties un aptuveni uz kuru pusi labāk braukt?

R2RS, 16.septembris 2019, 19:19


Es ieteiktu Vecupeniekus vai Dalderus. Laikam ejot tās ir manas iecienītākās bāzes.
Varbūt tas tikai es tāds, bet, kad pirmo reizi aizbraucu uz šo ezeru pirms daudziem gadiem, tad izvēlējos Dālderu bāzi, bet, atbraucot uz vietas un ieraugot, ka tai nebija samērā pārredzamas piekļuves ezeram un ņemot vērā, ka jau bija īsas rudens dienas, vējš un jāairējas, kā iesācējs vienatnes copē negribēju apmaldīties un nedevos ezerā no tās bāzes. Tas gan bija sen un varbūt biju pārāk bailīgs, turklāt jautājuma autoram varbūt tas viss nav nekāds jaunums :)
16.septembris 2019, 20:46 | links
 
Sveiki.
Vai var kāds padalīties ar info - kuru laivu bāzi izvēlēties un aptuveni uz kuru pusi labāk braukt?

R2RS, 16.septembris 2019, 19:19



Es ieteiktu Vecupeniekus vai Dalderus. Laikam ejot tās ir manas iecienītākās bāzes.
16.septembris 2019, 20:41 | links
 
Kāda jums pieredze ar dūšeļu bāzi? Nekad nav būts, cenas ziņā izskatās izdevīgi.
16.septembris 2019, 20:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager