Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Abavnieks [14.09.19]: cope71 [11m]: Abavnieks [43m]: cope71 [9:26]: Čaļi, da ko jūs to lohu Abavnieku pierē ņemat! Tas ir tāds duriku umņiks, ka maz neliekas!:) Tam ēst var nedot, ka tik kādu apdirst vai paņirgt, lai gan pats ir stipri ierobežots savās copes prasmēs un arī iespējās. Vienu tēmu nedaudz izkodis un tēlo baigo spečuku. Viņam pat pieturzīmes traucē! :)
Abavniek, nepiesmērē tēmu, citādi puisis Arts pasūdzēsies papukam un izbanos tevi!:))Nu tu nelaime vispār varēji klusēt. Mēs diskutējām, takā nebāzies, kur nevajag un nečīksti par savu nepiepildīto dzīviTev puikiņ ir ļoti sekla izpratne par terminu "diskutēt". Lielākoties tev viņa ir vienpusēja un beidzas ar ņirgāšanos un apdiršanu. Tā kā sēdi biksēs, nepiedirs sadaļu un nežagojies !Tu kļūdies, ņirgājos tikai par tevi.

Ar citiem var nesakrist domas, kas ir normāli. Bet tu esi īpaši tuparilijs, par ko kārtējo reizi pārliecinos.

Visu gaišu cāli
Tu tā kā tāds paplūkāts gailēns bāz savu knābīti visur kur vajag un ne, domādams ka esi baigais ērglis, bet īstenībā reāls mudaks!:))
Veiksmīgu tev copi! Kadu vakaru pacopēsim kopā, zem dzelzceļa tilta Lielupē!
14.septembris 2019, 10:58 | links
 
Nu veči Jums gan panesās..
14.septembris 2019, 10:58 | links
 
cope71 [14.09.19]: Abavnieks [43m]: cope71 [9:26]: Čaļi, da ko jūs to lohu Abavnieku pierē ņemat! Tas ir tāds duriku umņiks, ka maz neliekas!:) Tam ēst var nedot, ka tik kādu apdirst vai paņirgt, lai gan pats ir stipri ierobežots savās copes prasmēs un arī iespējās. Vienu tēmu nedaudz izkodis un tēlo baigo spečuku. Viņam pat pieturzīmes traucē! :)
Abavniek, nepiesmērē tēmu, citādi puisis Arts pasūdzēsies papukam un izbanos tevi!:))Nu tu nelaime vispār varēji klusēt. Mēs diskutējām, takā nebāzies, kur nevajag un nečīksti par savu nepiepildīto dzīviTev puikiņ ir ļoti sekla izpratne par terminu "diskutēt". Lielākoties tev viņa ir vienpusēja un beidzas ar ņirgāšanos un apdiršanu. Tā kā sēdi biksēs, nepiedirs sadaļu un nežagojies !
Tu kļūdies, ņirgājos tikai par tevi.

Ar citiem var nesakrist domas, kas ir normāli. Bet tu esi īpaši tuparilijs, par ko kārtējo reizi pārliecinos.

Visu gaišu cāli
14.septembris 2019, 10:43 | links
 
Abavnieks [14.09.19]: cope71 [9:26]: Čaļi, da ko jūs to lohu Abavnieku pierē ņemat! Tas ir tāds duriku umņiks, ka maz neliekas!:) Tam ēst var nedot, ka tik kādu apdirst vai paņirgt, lai gan pats ir stipri ierobežots savās copes prasmēs un arī iespējās. Vienu tēmu nedaudz izkodis un tēlo baigo spečuku. Viņam pat pieturzīmes traucē! :)
Abavniek, nepiesmērē tēmu, citādi puisis Arts pasūdzēsies papukam un izbanos tevi!:))Nu tu nelaime vispār varēji klusēt. Mēs diskutējām, takā nebāzies, kur nevajag un nečīksti par savu nepiepildīto dzīvi
Tev puikiņ ir ļoti sekla izpratne par terminu "diskutēt". Lielākoties tev viņa ir vienpusēja un beidzas ar ņirgāšanos un apdiršanu. Tā kā sēdi biksēs, nepiedirs sadaļu un nežagojies !
14.septembris 2019, 10:39 | links
 
cope71 [14.09.19]: Čaļi, da ko jūs to lohu Abavnieku pierē ņemat! Tas ir tāds duriku umņiks, ka maz neliekas!:) Tam ēst var nedot, ka tik kādu apdirst vai paņirgt, lai gan pats ir stipri ierobežots savās copes prasmēs un arī iespējās. Vienu tēmu nedaudz izkodis un tēlo baigo spečuku. Viņam pat pieturzīmes traucē! :)
Abavniek, nepiesmērē tēmu, citādi puisis Arts pasūdzēsies papukam un izbanos tevi!:))
Nu tu nelaime vispār varēji klusēt. Mēs diskutējām, takā nebāzies, kur nevajag un nečīksti par savu nepiepildīto dzīvi
14.septembris 2019, 09:58 | links
 
Čaļi, da ko jūs to lohu Abavnieku pierē ņemat! Tas ir tāds duriku umņiks, ka maz neliekas!:) Tam ēst var nedot, ka tik kādu apdirst vai paņirgt, lai gan pats ir stipri ierobežots savās copes prasmēs un arī iespējās. Vienu tēmu nedaudz izkodis un tēlo baigo spečuku. Viņam pat pieturzīmes traucē! :)
Abavniek, nepiesmērē tēmu, citādi puisis Arts pasūdzēsies papukam un izbanos tevi!:))
14.septembris 2019, 09:26 | links
 
Labs vakars. Varbūt kāds var precizēt no cikiem sāk strādāt Ezerkrastu laivu bāze?

Gaigals27, 14.septembris 2019, 01:07



Ezerkrasti tagad strādā no 6.00
14.septembris 2019, 09:10 | links
 
Abavnieks [14.09.19]: MT9
..nodi..sa un aizgāja..
Abavnieks
..es turpinu cīnīties..
Epta. Bitavuxa baigā plosījusies. Būt pie viena galda viskija glāzes cilājuši nevis katrs savā čata galā - būtu miers un saticība.
14.septembris 2019, 07:26 | links
 
nipijs38 [14.09.19]: Mt9
Reti brauc uz ezerkrastiem.sie no septembra no 6siem sāk tikai.
Grupā " Ozero Babites" pēdējo ierakstu manīju par 5 no rīta (sākot ar augustu). Par septembri nemanīju.
14.septembris 2019, 07:16 | links
 
sveiki! kāds nevēlas mani paķert no ķengaraga uz copi?
14.septembris 2019, 04:02 | links
 
Mt9
Reti brauc uz ezerkrastiem.sie no septembra no 6siem sāk tikai.
14.septembris 2019, 04:00 | links
 
MT9 [14.09.19]: Labs vakars. Varbūt kāds var precizēt no cikiem sāk strādāt Ezerkrastu laivu bāze?

Gaigals27, 14.septembris 2019, 01:07
05:00
Liels paldies!
14.septembris 2019, 01:23 | links
 
MT9 [14.09.19]: Piedod, ja domu neuztvēri, tad pats vainīgs. Labi, viss, man citas darīšanas

Abavnieks, 14.septembris 2019, 00:59
Foršs čalis, nodi..sa un aizgāja. Es vēl esot vainīgs, domas nemāku uztvert. Laikam pie vainas pilnmēness, tikko vēl bija 13.datums, piektdiena...
Labi, ka Tev nekas nav pie vainas. Bet kur nu :D
Labi cāli, novēlu Tev beidzot metru Babē, citādi visur visu dikti saspringti uztver. Pie tā biežuma, cik Tu brauc nu ir jābūt.

A es turpinu cīnīties ar citām zivīm. Miers :)
14.septembris 2019, 01:13 | links
 
Labs vakars. Varbūt kāds var precizēt no cikiem sāk strādāt Ezerkrastu laivu bāze?

Gaigals27, 14.septembris 2019, 01:07

05:00
14.septembris 2019, 01:11 | links
 
Labs vakars. Varbūt kāds var precizēt no cikiem sāk strādāt Ezerkrastu laivu bāze?
14.septembris 2019, 01:07 | links
 
Piedod, ja domu neuztvēri, tad pats vainīgs. Labi, viss, man citas darīšanas

Abavnieks, 14.septembris 2019, 00:59

Foršs čalis, nodi..sa un aizgāja. Es vēl esot vainīgs, domas nemāku uztvert. Laikam pie vainas pilnmēness, tikko vēl bija 13.datums, piektdiena...
14.septembris 2019, 01:02 | links
 
MT9 [14.09.19]: Piedod, tas mans viedoklis. Vēlu Tev neuzrauties uz kādu, kas vedīs Tevi, ko nodirsi.

Abavnieks, 13.septembris 2019, 23:43
Tevis rakstītais teksts? Tādēļ arī saku, ieliec citātu vai uzraksti niku.
Piedod, ja domu neuztvēri, tad pats vainīgs. Labi, viss, man citas darīšanas
14.septembris 2019, 00:59 | links
 
MT9 [14.09.19]: Piedod, tas mans viedoklis. Vēlu Tev neuzrauties uz kādu, kas vedīs Tevi, ko nodirsi.

Abavnieks, 13.septembris 2019, 23:43
Tevis rakstītais teksts? Tādēļ arī saku, ieliec citātu vai uzraksti niku.
Piedod, ja domu neuztvēri, tad pats vainīgs. Labi, viss, man citas darīšanas
14.septembris 2019, 00:59 | links
 
Piedod, tas mans viedoklis. Vēlu Tev neuzrauties uz kādu, kas vedīs Tevi, ko nodirsi.

Abavnieks, 13.septembris 2019, 23:43

Tevis rakstītais teksts? Tādēļ arī saku, ieliec citātu vai uzraksti niku.
14.septembris 2019, 00:54 | links
 
MT9 [14.09.19]: Nu čali, tā lietas nedara, ja jau pārmeti man, ka es nod...su kādu, tad nelec nost, saki niku. Savādāk sanāk tukša muldēšana.
Cāli, A kur es teicu, ka kādu nodirs. Nebaidies šī vārda, tas nav lamu vārds...
Es teicu, Tavs "visiem dirsā līdēju status" man besī. Tas ir mans viedoklis. Neņem personīgi.

Katram izpatikt tomēr nevar
14.septembris 2019, 00:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager