Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Nu čali, tā lietas nedara, ja jau pārmeti man, ka es nod...su kādu, tad nelec nost, saki niku. Savādāk sanāk tukša muldēšana.
14.septembris 2019, 00:43 | links
 
MT9 [14.09.19]: Abavniek, nosauksi niku, kuru esmu nod..s?

P.S. Nedaudz dīvaini, ka tu uz Babīti copēt praktiski nebrauc, bet Babītes tēmā regulāri komentē un pārmet tiem, kuriem šis ezers ir mīļākais. Manis pēc, ķer tak zandartus vai brekšus, katram sava zivs un ūdenstilpe tuvāka sirdij, bet tādēļ jau nav jāpārmet citiem, ka tie ir Babes knapisti...
Nosauc, kam esmu pārmetis?

Manis pēc, ķer savas līdakas.
Runa bija par ko citu. Zivju suga izrieta no tēmas. Tupākais, ko var darīt, ir izvilkt no konteksta dažus vārdus.
Man pret Tevi nekā nav, paldies, ka ieteici mezglu.
Pateicu savu viedokli.

Dziļāk ieslīgt man nav ne vēlmes ne laika.
Skauž, ka netieku tik bieži uz copi, kā Jūs :)
14.septembris 2019, 00:40 | links
 
Abavniek, nosauksi niku, kuru esmu nod..s?

P.S. Nedaudz dīvaini, ka tu uz Babīti copēt praktiski nebrauc, bet Babītes tēmā regulāri komentē un pārmet tiem, kuriem šis ezers ir mīļākais. Manis pēc, ķer tak zandartus vai brekšus, katram sava zivs un ūdenstilpe tuvāka sirdij, bet tādēļ jau nav jāpārmet citiem, ka tie ir Babes knapisti...
14.septembris 2019, 00:32 | links
 
Davis-Di [14.09.19]: MT. Man pret Tevi nekas nav, personīgi. Jo ne ar Tevi šķērsojas copes vietas, ne uzskati par copi, kā tādi.
Bet atceros, ka gadu, pusotru atpakaļ, Tu pat nesaprati, kas Babē notiek. Un arī citur. Bet pēdējā laikā esi uzmeties par Babes speču, un entuziastu, kurš pasniedz sevi kā gala zinātāju, kuram par katru atskaiti, ierakstu ir viedoklis.
Vienkārši, dikti bravūrīgs esi palicis. Šķiti normāls vecis. Bet pēdējā laikā dzen tādu saldo h. Kjip - pret visiem uķi puķi, kad jābrauc copēt, Tevi jāaizved... Utt...

A kad kaut kas ne pa spalvai, tad sākas....


Piedod, tas mans viedoklis. Vēlu Tev neuzrauties uz kādu, kas vedīs Tevi, ko nodirsi.

Dirsā līdēji man nekad nav patikuši. Labāk tad pasaku, ko domāju un esmu pips.
Veiksmi rīt, parīt atkal Babē

Abavnieks, 13.septembris 2019, 23:43

Nu ja jau, tad jau.
Abavnieks - manā skatījuma tavi komentāri lielākoties ir rakstīti šmigā vai arī zema IQ līmeņa izpausmes, līdz ar to dažreiz varbūt labāk Jūs nemaz arī nerakstītu.

Manā skatījumā MT9 kapā Babīti diezgan - šogad būs bijis uz ezera pie 20 reizēm vai vairāk un ar mērķtiecību sasniegs arī rezultātu līdz ar to noteikti viņam ir viedoklis par ezeru.
Tas pats NormundI pirms gadiem Babīte priecājās par 60cm līdakām, tagad ir populārākais trofeju mednieks LV un CWC komandas biedrs.

So varbūt cienam viens otra viedokli un komentāru, lai arī kāds tas būtu, un nesākam te izgāzt žulti, kas uzkrājusies netiekot copēt vai tml.!
Sāksim ar to, iq speciālist, iemācies pieturzīmes lietot pareizi. Otrs- formulē savu sākuma domu pareizi. Es īsti par to šmigu un tt nesapratu. Šmiga ir Tava sāpīgā tēma?


Netieku uz copi. Lūk tur Tev tiešām taisnība. Lai gan stipri biju nobriedis uz līdaku twichā, kaut kā norāvos uz zandartu kopš jūlija sākuma. Un zandarts vaļā nelaiž. Bet, Jums, Babes knapistiem, to nesaprast. Tikai Babe, Babe, Babe. Aaa jā, lai sirds mierīga Tev, Babē man viena 5.2kg ir. Nu un viens zemmērs vēl. Tas šogad, reizi biju . Katru dienu nebraucu, tur tiesa. Tupas darbības man besī
14.septembris 2019, 00:26 | links
 
MT. Man pret Tevi nekas nav, personīgi. Jo ne ar Tevi šķērsojas copes vietas, ne uzskati par copi, kā tādi.
Bet atceros, ka gadu, pusotru atpakaļ, Tu pat nesaprati, kas Babē notiek. Un arī citur. Bet pēdējā laikā esi uzmeties par Babes speču, un entuziastu, kurš pasniedz sevi kā gala zinātāju, kuram par katru atskaiti, ierakstu ir viedoklis.
Vienkārši, dikti bravūrīgs esi palicis. Šķiti normāls vecis. Bet pēdējā laikā dzen tādu saldo h. Kjip - pret visiem uķi puķi, kad jābrauc copēt, Tevi jāaizved... Utt...

A kad kaut kas ne pa spalvai, tad sākas....


Piedod, tas mans viedoklis. Vēlu Tev neuzrauties uz kādu, kas vedīs Tevi, ko nodirsi.

Dirsā līdēji man nekad nav patikuši. Labāk tad pasaku, ko domāju un esmu pips.
Veiksmi rīt, parīt atkal Babē

Abavnieks, 13.septembris 2019, 23:43


Nu ja jau, tad jau.
Abavnieks - manā skatījuma tavi komentāri lielākoties ir rakstīti šmigā vai arī zema IQ līmeņa izpausmes, līdz ar to dažreiz varbūt labāk Jūs nemaz arī nerakstītu.

Manā skatījumā MT9 kapā Babīti diezgan - šogad būs bijis uz ezera pie 20 reizēm vai vairāk un ar mērķtiecību sasniegs arī rezultātu līdz ar to noteikti viņam ir viedoklis par ezeru.
Tas pats NormundI pirms gadiem Babīte priecājās par 60cm līdakām, tagad ir populārākais trofeju mednieks LV un CWC komandas biedrs.

So varbūt cienam viens otra viedokli un komentāru, lai arī kāds tas būtu, un nesākam te izgāzt žulti, kas uzkrājusies netiekot copēt vai tml.!
14.septembris 2019, 00:12 | links
 
Teicu - neuzraujies uz kādu, ko esi nodirsis.

Abavnieks, 14.septembris 2019, 00:10

Te tu varētu konkretizēt, esmu gatavs šim cilvēkam atvainoties :)
14.septembris 2019, 00:12 | links
 
MT9 [14.09.19]: Abavniek, viss kārtībā, katram savs viedoklis. Es tāpat to nevaru mainīt. Pie tam pastāv iespēja, ka tev taisnība. Lai tā arī paliek... ;) Īsti gan nesaprotu, kur izpaudās mana bravūra, dzenot h...u. Par aizvešanu arī pārmetums nav skaidrs. Ne pirmo sezonu man gadās situācijas, gad esmu bez transporta un saucu pēc palīdzības. Nebiju domājis, ka šī rīcība nav vīrieša cienīga.
Beidz. Vīrišķumu, vispār nepieminu. Un noteikti arī tāda nebija doma. Teicu - neuzraujies uz kādu, ko esi nodirsis. Stulbi var sanākt.
Taisnība noteikti ir pa vidu.

Visiem nevar izpatikt, lai veicas!
14.septembris 2019, 00:10 | links
 
Abavniek, viss kārtībā, katram savs viedoklis. Es tāpat to nevaru mainīt. Pie tam pastāv iespēja, ka tev taisnība. Lai tā arī paliek... ;) Īsti gan nesaprotu, kur izpaudās mana bravūra, dzenot h...u. Par aizvešanu arī pārmetums nav skaidrs. Ne pirmo sezonu man gadās situācijas, gad esmu bez transporta un saucu pēc palīdzības. Nebiju domājis, ka šī rīcība nav vīrieša cienīga.
14.septembris 2019, 00:01 | links
 
MT9 [13.09.19]: Dzii, viss kārtībā, mums bija smaga darba nedēļa, piedevām nācās forumā gari un plaši sarakstīties ar pāris puikām saistībā ar Āzijas i-veikalu, tādēļ neņem ļaunā, bet zini, ka nākamreiz jāsaliek viss pa plauktiņiem - 7 zemmēri, 12 mēri, 4 asari virs 700gr :))
MT. Man pret Tevi nekas nav, personīgi. Jo ne ar Tevi šķērsojas copes vietas, ne uzskati par copi, kā tādi.
Bet atceros, ka gadu, pusotru atpakaļ, Tu pat nesaprati, kas Babē notiek. Un arī citur. Bet pēdējā laikā esi uzmeties par Babes speču, un entuziastu, kurš pasniedz sevi kā gala zinātāju, kuram par katru atskaiti, ierakstu ir viedoklis.
Vienkārši, dikti bravūrīgs esi palicis. Šķiti normāls vecis. Bet pēdējā laikā dzen tādu saldo h. Kjip - pret visiem uķi puķi, kad jābrauc copēt, Tevi jāaizved... Utt...

A kad kaut kas ne pa spalvai, tad sākas....


Piedod, tas mans viedoklis. Vēlu Tev neuzrauties uz kādu, kas vedīs Tevi, ko nodirsi.

Dirsā līdēji man nekad nav patikuši. Labāk tad pasaku, ko domāju un esmu pips.
Veiksmi rīt, parīt atkal Babē
13.septembris 2019, 23:43 | links
 
MT9 [13.09.19]: Dzii, viss kārtībā, mums bija smaga darba nedēļa, piedevām nācās forumā gari un plaši sarakstīties ar pāris puikām saistībā ar Āzijas i-veikalu, tādēļ neņem ļaunā, bet zini, ka nākamreiz jāsaliek viss pa plauktiņiem - 7 zemmēri, 12 mēri, 4 asari virs 700gr :))
Kaut mums katru reizi tādi lomi būtu:)
Viss ok.
13.septembris 2019, 22:26 | links
 
Dzii, viss kārtībā, mums bija smaga darba nedēļa, piedevām nācās forumā gari un plaši sarakstīties ar pāris puikām saistībā ar Āzijas i-veikalu, tādēļ neņem ļaunā, bet zini, ka nākamreiz jāsaliek viss pa plauktiņiem - 7 zemmēri, 12 mēri, 4 asari virs 700gr :))
13.septembris 2019, 22:19 | links
 
nipijs38 [13.09.19]: Iespējams ka nē.bet te pilns ar tādiem kas neko vairāk bez iepriekšēja uzaicinājuma nespēj uzrakstīt.
Itkā trūktu uzmanības vai kā tamlīdzīgi.
Ja cope ir izdevusies,tad tomēr arī nedaudz apstasta situāciju.lai tie daži sakarigie džeki kas te palikuši iemestu arī savu atskaiti par padarīto uz ūdens.
Es vnk tikko no ezera braucu,un pie stūres gari nerakstīju.
13.septembris 2019, 22:15 | links
 
nipijs38 [13.09.19]: Iespējams ka nē.bet te pilns ar tādiem kas neko vairāk bez iepriekšēja uzaicinājuma nespēj uzrakstīt.
Itkā trūktu uzmanības vai kā tamlīdzīgi.
Ja cope ir izdevusies,tad tomēr arī nedaudz apstasta situāciju.lai tie daži sakarigie džeki kas te palikuši iemestu arī savu atskaiti par padarīto uz ūdens.
Es vnk tikko no ezera braucu,un pie stūres gari nerakstīju.
13.septembris 2019, 22:15 | links
 
MT9 [13.09.19]: Ko es ne par tēmu uzrakstīju?
Kkā Tevi aizskāru ka tā aizsvīlies?

Dzii, 13.septembris 2019, 21:59
Viss kārtībā, jāatvainojas nipija vietā, viņam šodien īsti negāja, tādēļ garīgais sūdīgs. Nu 1 mērs un asari, nav pārāk forši, bet nevar arī teikt, ka galīgi čābīgi. Ja tiešām 5 asari bija ap 300gr, tad tīri neko ;)
izmēri lieli nebija,bet es arī liku uzsvaru uz asariem.Ķēru uz rotiņu un nelielu silikona zivtiņu.Domāju uz lielajiem mānekļiem varētu ko sakarīgu arī sadabūt.Zivis aktīvas bija kamēr lija lietus.Kā parādijās saule,tā viss beidzās.Īsi pirms rieta atkal copes atsākās.
13.septembris 2019, 22:14 | links
 
Iespējams ka nē.bet te pilns ar tādiem kas neko vairāk bez iepriekšēja uzaicinājuma nespēj uzrakstīt.
Itkā trūktu uzmanības vai kā tamlīdzīgi.
Ja cope ir izdevusies,tad tomēr arī nedaudz apstasta situāciju.lai tie daži sakarigie džeki kas te palikuši iemestu arī savu atskaiti par padarīto uz ūdens.
13.septembris 2019, 22:03 | links
 
Ko es ne par tēmu uzrakstīju?
Kkā Tevi aizskāru ka tā aizsvīlies?

Dzii, 13.septembris 2019, 21:59

Viss kārtībā, jāatvainojas nipija vietā, viņam šodien īsti negāja, tādēļ garīgais sūdīgs. Nu 1 mērs un asari, nav pārāk forši, bet nevar arī teikt, ka galīgi čābīgi. Ja tiešām 5 asari bija ap 300gr, tad tīri neko ;)
13.septembris 2019, 22:02 | links
 
nipijs38 [13.09.19]: Tas dzi vakar reģistrējies un vēl nesaprot ka ja kko te raksta tad raksta par tēmu.

Nevis ar tadu domu,ka jūs lohi neko nemakat noķert,a es tikmēr zemmerus pilnus maisus stiepju mājas.
Ko es ne par tēmu uzrakstīju?
Kkā Tevi aizskāru ka tā aizsvīlies?
13.septembris 2019, 21:59 | links
 
MT9 [13.09.19]: Dzii [20:44]: Cope bija tīri ok.Precizējam, cik mēru, cik kimlaku? :)
Asaris bija ļoti aktīvs,bet ne pārāk liels.Kādi 5gb ap 300.g bija pārējie mazi.Līdaka mēra tikai viena,pārējie zemmēri.
13.septembris 2019, 21:57 | links
 
Tas dzi vakar reģistrējies un vēl nesaprot ka ja kko te raksta tad raksta par tēmu.

Nevis ar tadu domu,ka jūs lohi neko nemakat noķert,a es tikmēr zemmerus pilnus maisus stiepju mājas.
13.septembris 2019, 21:34 | links
 
Vai ūdens līmenis ir Babītē pacēlies?

opaps, 13.septembris 2019, 21:27

Jap, augstākais līmenis pēdējo pāris mēnešu laikā.
13.septembris 2019, 21:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager