Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Vai ūdens līmenis ir Babītē pacēlies?
13.septembris 2019, 21:27 | links
 
Dzii [13.09.19]: Cope bija tīri ok.
Precizējam, cik mēru, cik kimlaku? :)
13.septembris 2019, 21:07 | links
 
Kengurs24 [13.09.19]: Šodien Babē neviena.....visi sēž netā un cepās...
Novēlu visiem Latvijā,lai katrs varētu ieiet veikalā un nopirkt ko vēlas!
Kapēc neviena?Pats biju no pusdienām līdz vakaram un vēl 3 laivas redzēju.
Cope bija tīri ok.
13.septembris 2019, 20:44 | links
 
Šodien Babē neviena.....visi sēž netā un cepās...
Novēlu visiem Latvijā,lai katrs varētu ieiet veikalā un nopirkt ko vēlas!
13.septembris 2019, 20:31 | links
 
Las rīts visiem! Es ar vakar no Dūšeļiem biju ielaidies uz 2 stundām pirms saulrieta. Jāsaka, ka zivi neatradu - pareizāk sakot - tad, kad palika jau tumšs sapratu, ka pretēji ierastajam, zivis nebija duļķainajā ūdenī, bet dzidrajā. Pārsteidza asaru neaktivitāte - parasti šie tomēr knābāja gandrīz visur - vakar tikai ar grūtībām kaut ko salasīju un arī pa vienam. Rezultātā 5 līdakas - visas zem mēra, viens stabils mērs norāvās, asari kādi 10, lielākais varbūt 250g. Kopsummā jau nebija slikti, bet tas vējš tomēr besī - tēmē tu tā smuki pie zāļu pudurīša, nemot vērā vēja stiprumu, met, tad pēkšņais brāziens un māneklis pudurī iekšā :)
Starp citu - jaunās laivas arī vējā ir OK. Pamatatšķirība no kocenēm ir tā, ka airējot tā iet taisni - negrozās krustu-šķērsu pie mazākām nobīdēm airu spēka sadalījumā. Laikam ķīļi dara savu.
13.septembris 2019, 07:39 | links
 
Uz gumijas bieži gadās knābāšana, astes plucināšana, uzsitieni, tas pie neaktīvas zives, ja aktīva, tad vai nu ierij vai bieži gadās ka ņem pa vidu gumiju, ja šādi ņem "šķērsām", tad atliek tik uzmeklēt...:)
12.septembris 2019, 23:02 | links
 
Jāsaka ka Skutāns stafeti man bij nodevis,bet ar tukšu lozi.
Šoreiz mājas bez zivīm.neatradam nedz vietu kur asars uzturas nedz līdaka.protams pa pāris tukšām copem un 3zemmeriem bija bet nu bēdīgi.kadu laiciņu nebiju bijis bez zivs laiva.bet nu katru reize ar nevar gribēt.reize ar mums nāca ārā vēl pāris laivas,tam ar nekas,vieniem māniju knapmerinu.

6dien uz Liepāju.vot tur jābūt.

nipijs38, 12.septembris 2019, 21:06


Ierastās vietas klusēja šodien, tikai zemmēri pa rīta cēlienu , atradu šīs seklās zāļainās vietās, 0.5-0,7m, tur jau palika daudz interesantāk, ņēma kā pienākas, šķērsām.
12.septembris 2019, 22:48 | links
 
Bijām ar kolēģi otrdien pēcpusdienā no dūšeļu bāzes vējš diezgan spēcīgs rezultāts 3 līdaciņas 2vas cm 15 trešā cm 30 mazie asarīši ļoti daudz uz micro 2vi asari 300-450gr palaidu lai paaugās.
12.septembris 2019, 22:02 | links
 
MT9 [12.09.19]: Interesanti, vakar viens pipars esot 27 gab. saskaldījis, katrs 3-šais mērs. Laikam pieēdās :)
Ju tu 5 būtu noķēris, būtu Pro!bet tas kurš noķer 27 ir pipars!!!???
12.septembris 2019, 21:49 | links
 
Interesanti, vakar viens pipars esot 27 gab. saskaldījis, katrs 3-šais mērs. Laikam pieēdās :)
12.septembris 2019, 21:16 | links
 
Jāsaka ka Skutāns stafeti man bij nodevis,bet ar tukšu lozi.
Šoreiz mājas bez zivīm.neatradam nedz vietu kur asars uzturas nedz līdaka.protams pa pāris tukšām copem un 3zemmeriem bija bet nu bēdīgi.kadu laiciņu nebiju bijis bez zivs laiva.bet nu katru reize ar nevar gribēt.reize ar mums nāca ārā vēl pāris laivas,tam ar nekas,vieniem māniju knapmerinu.

6dien uz Liepāju.vot tur jābūt.
12.septembris 2019, 21:06 | links
 
skutans [12.09.19]: Es laikam vienīgais, kurš uz Relax un citām gumijām (izņemot 50gramīgās un uz augšu) neķer. Laikam tādēļ, ka tās man aprīkotas ar ofsetniekiem, tādejādi realizācija tuvu nullei.

MT9, 12.septembris 2019, 16:00

Ja lieto ofsetu, tad parasti ieziež āķi ar atraktoru, divi zaķi uzreiz, staigā brīvi gumijā, iespējams pievilina ar smaržu... Šis vairāk " cietām gumijām"., var protams arī citām.
Šis labs, par atraktoru, nekad nebūtu to iedomājies! :)
12.septembris 2019, 16:43 | links
 
skutans [12.09.19]: Es laikam vienīgais, kurš uz Relax un citām gumijām (izņemot 50gramīgās un uz augšu) neķer. Laikam tādēļ, ka tās man aprīkotas ar ofsetniekiem, tādejādi realizācija tuvu nullei.

MT9, 12.septembris 2019, 16:00

Ja lieto ofsetu, tad parasti ieziež āķi ar atraktoru, divi zaķi uzreiz, staigā brīvi gumijā, iespējams pievilina ar smaržu... Šis vairāk " cietām gumijām"., var protams arī citām.
Nevajag atraktoru-pirkstu pamērcē cepameļļā un ieziež āķi. Ar to realizāciju nav tik traki-ir bijušas, piemēram 5 sekmīgas copes pēc kārtas. Ar vienu nosacījumu-ofsetniekam jābūt maksimāli lielam un tikai tādam ar ieskrūvējamu vītni.
12.septembris 2019, 16:35 | links
 
Es laikam vienīgais, kurš uz Relax un citām gumijām (izņemot 50gramīgās un uz augšu) neķer. Laikam tādēļ, ka tās man aprīkotas ar ofsetniekiem, tādejādi realizācija tuvu nullei.

MT9, 12.septembris 2019, 16:00


Ja lieto ofsetu, tad parasti ieziež āķi ar atraktoru, divi zaķi uzreiz, staigā brīvi gumijā, iespējams pievilina ar smaržu... Šis vairāk " cietām gumijām"., var protams arī citām.
12.septembris 2019, 16:05 | links
 
Top3 top 10 utml topiki ir gandrīz bezjēdzīgi.
Jo tie topi mainās no sezonas, ūdenskrātuves, mērķa zivs, izvēlētās tehnikas, papildus atkarībā no sezonas un laikapstākļiem - krāsojums mainās un vai peldošais, suspends vai grimstošais.

Ja iet runa par mani un Babīti tad viennozīmīgi bigbait:
*Džerki - Busters, Salmo sliders, svartzonker
*Gumijas - PigShad, Gators, Mc Rubber, Westin, Savage, Ola Lures - izmērs 20+ - standartā 23cm , diezgan arī 26 un 27CM

Daudzus gadus uz babīti esmu braukājis ar vienu džerka kātu tagad sanāk 3x - viens džerkam, viens garais ar testu līdz 140gr un viens garais ar testu līdz 200gr
Ja būtu sacensības tad iespējams ņemtu vēl twiča kātu, un kastīti ar top mānekļiem kur būtu iekšā arī jau pieminētais OSP bent minnow uc.

Katrā ziņā šī ir subjektīva tēma!

Davis-Di, 12.septembris 2019, 11:48

Topiņi toč bezjēdzīgi.
Te viens darba bijuşais kolēga jau gadiem ķer tikai uz relaxiņa, konkrēta krāsojuma un ļoti nesūdīgi. Pāris nedēļas atpakaļ šams pat 8nieci it kā bij pamanījies uzāķēt, norāvusies, bet ap 30 zemmēriem tajā copes reizē, pie kam pamanījās uzlāpīties, 0.7 iešāvis ribā... Tiesa, ezeru pazīst no dzimšanas...

skutans, 12.septembris 2019, 15:40


Es vairāk biju domājis vienkārši 3 mānekļus ko paņemt līdzi uz Bābi iesācejiem vairāk , nevis top.
12.septembris 2019, 16:02 | links
 
Bet jūs tiem relaxiem taču ofsetu liekat iekšā vai ne? Man pašam patīk uztvičot Daiwa moretgan xcross, diezgan rezultatīvs uz zemmeriem un mēriņiem līdz 60 cm, lielākas gan šo ignorē, 95.izmērs.

Haizivskii, 12.septembris 2019, 15:56


Var likt ofsetu, var divžuburi mugurā, kā to dara tas relaxu meistars.
12.septembris 2019, 16:00 | links
 
Es laikam vienīgais, kurš uz Relax un citām gumijām (izņemot 50gramīgās un uz augšu) neķer. Laikam tādēļ, ka tās man aprīkotas ar ofsetniekiem, tādejādi realizācija tuvu nullei.
12.septembris 2019, 16:00 | links
 
Bet jūs tiem relaxiem taču ofsetu liekat iekšā vai ne? Man pašam patīk uztvičot Daiwa moretgan xcross, diezgan rezultatīvs uz zemmeriem un mēriņiem līdz 60 cm, lielākas gan šo ignorē, 95.izmērs.
12.septembris 2019, 15:56 | links
 
Top3 top 10 utml topiki ir gandrīz bezjēdzīgi.
Jo tie topi mainās no sezonas, ūdenskrātuves, mērķa zivs, izvēlētās tehnikas, papildus atkarībā no sezonas un laikapstākļiem - krāsojums mainās un vai peldošais, suspends vai grimstošais.

Ja iet runa par mani un Babīti tad viennozīmīgi bigbait:
*Džerki - Busters, Salmo sliders, svartzonker
*Gumijas - PigShad, Gators, Mc Rubber, Westin, Savage, Ola Lures - izmērs 20+ - standartā 23cm , diezgan arī 26 un 27CM

Daudzus gadus uz babīti esmu braukājis ar vienu džerka kātu tagad sanāk 3x - viens džerkam, viens garais ar testu līdz 140gr un viens garais ar testu līdz 200gr
Ja būtu sacensības tad iespējams ņemtu vēl twiča kātu, un kastīti ar top mānekļiem kur būtu iekšā arī jau pieminētais OSP bent minnow uc.

Katrā ziņā šī ir subjektīva tēma!

Davis-Di, 12.septembris 2019, 11:48


Topiņi toč bezjēdzīgi.
Te viens darba bijuşais kolēga jau gadiem ķer tikai uz relaxiņa, konkrēta krāsojuma un ļoti nesūdīgi. Pāris nedēļas atpakaļ šams pat 8nieci it kā bij pamanījies uzāķēt, norāvusies, bet ap 30 zemmēriem tajā copes reizē, pie kam pamanījās uzlāpīties, 0.7 iešāvis ribā... Tiesa, ezeru pazīst no dzimšanas...
12.septembris 2019, 15:40 | links
 
Rodas pašsaprotams jautājums : kāpēc vieniem drīkst no krasta copēt =) , bet no laivas nedrīkst pat uzturēties?

cupix, 12.septembris 2019, 15:22

Tur ligzdo viens gulbju pāris, kurš cauru gadu nonstopā pis...jas un ceļ augšā demogrāfisko situāciju! :D
12.septembris 2019, 15:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager