Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Man uz deka hamakura r vispār neņem.. Varbūt krāsa nepareizā - tā koši zaļā.. Nesaprotu, ko es ar viņu daru nepareizi..
fish_a_man, 12.septembris 2019, 09:49


Cik saprotu tu runā par black tiger krāsu(tāda man arī ir ). Labi strādā uz līdaciņām 45-65 cm un smukiem asariem.

Stop&Go - 3 spoles apgriezieni , pauze , 3 spoles apgriezieni , pauze.( jo dziļāk rudenī , jo lielāka pauze) .
Rudenī bieži ņēmieni pat ir bijuši kamēr kaut ko no kabatas paņem vai noliec.
12.septembris 2019, 10:01 | links
 
Cik atceros, man nav bijis ne reizi pat tuvu tam lai apgāztos laiva un ievēlētos ūdenī.. Protams var gadīties visādi.. Ar striķiem var arī dažādi būt, ka beigās sapinies pats tajos 8 metros.. Domāju galvenais ir preventīvi ievērot noteikumus laivā, - uzvesties tā lai nerastos iespēja iegāzt ies ūdeni. Protams, par alkoholu vispār būtu jāaizmirst. Vakar pūta tā ka dvēseli rāva ārā, bet nebija man ne mazākās iespējas iegāzt ies ūdenī, airēju, copeju sēdus, stāvus, priecājos par laiku un ķēru līdakas. Viss bija forši.
12.septembris 2019, 09:58 | links
 
cupix [11.09.19]: Arviids22 [48m]: Šodien biju Babītē, starts ~6.00 no Vecupniekiem.
Pūtiens kārtīgsDeka Hamakuru Babē rullē

svens76, 11.septembris 2019, 17:10
R versija manuprāt tikai labāk , nekā F.
Man uz deka hamakura r vispār neņem.. Varbūt krāsa nepareizā - tā koši zaļā.. Nesaprotu, ko es ar viņu daru nepareizi..
Bet vakar Babītē vakara cope beidzās ar kopā 14 līdakām (mērā bija kādas 4 un 4 asari) ņēma sudraba rotiņu un pontoon manekli.. Pontoon salīdzinājumā ar Hamakuru vnk rauj nervus zivīm.
12.septembris 2019, 09:49 | links
 
Nekā sarežģīta

riino, 11.septembris 2019, 21:29

Vai pats esi pamēģinājis slapjā apģērbā, aukstā laikā un gumijas, vai stiklašķiedras laivā, kuru kāds cits aiz otra borta netur, tikt iekšā?
Ja neesi, tad par to nodarbi arī nekā nezini.
Esiet, copmaņi, ļoti uzmanīgi no šādu "ekspertu" padomiem.
12.septembris 2019, 09:47 | links
 
skubrags [11.09.19]: Un ja ir notikusi nelaime,tad laivā meģiniet tikt atpakal ,tikai no priekšgala.No sāna,ja nav kas atkantē,laiva tiks piesmelta.Tas no paša pieredzes.Kādus 6gadus atpakaļ 28 septembrī.
Varbūt tomēr no aizmugures?
12.septembris 2019, 08:40 | links
 
Lielā vējā + aukstā ūdeīi. Veste + piesien/piekabini sevi pie laivas ar pāris metru garu striķi. Lielā vējā iekrītot un apjūkot, nevar zināt maz vai līdz laivai pēc tam tiksi.
Pašam gan tikai 1x pieredze septembrī. Trijatā bijām šaurā stiklšķiedras laivā, pa aizmuguri tiku diezgan mierīgi atpakaļ.
11.septembris 2019, 22:42 | links
 
brīdī,kad notikusi nelaime,var sākties panika,šoks!galvā juceklis-gar acīm skrien visa dzīve,domas ,kas būs ar dārgajiem štrumiem u.c mantām,ko darīt...konkrēts domu juceklis un apjukums,!!!kam,tomēr, nevajadzētu ļauties,bet darīt visu iespējamo ,lai dabūtu sevi drošībā!!!un tikai tad ,kad tas ir izdarīts,tad viss pārējais.
11.septembris 2019, 21:52 | links
 
Ar st.šķiedras laivām tā lieta ir sarežģītāka.
11.septembris 2019, 21:34 | links
 
https://youtu.be/fi1NN35ifto

riino, 11.septembris 2019, 21:28


Gumijniecē bišku vieglāk, to grūtāk nogremdēt.
11.septembris 2019, 21:31 | links
 
Nekā sarežģīta
11.septembris 2019, 21:29 | links
 
https://youtu.be/fi1NN35ifto
11.septembris 2019, 21:28 | links
 
Un ja ir notikusi nelaime,tad laivā meģiniet tikt atpakal ,tikai no priekšgala.No sāna,ja nav kas atkantē,laiva tiks piesmelta.Tas no paša pieredzes.Kādus 6gadus atpakaļ 28 septembrī.
11.septembris 2019, 21:15 | links
 
Ja uztrauc laivas nogrimšana, ņemiet Dūšeļos Amber laivas ar plakano dibenu, tās neslīkstot pat esot pilnas ar ūdeni un copmani iekšā :) Tomēr nevienam nenovēlu šādu ekstrīmu situāciju.. :)
11.septembris 2019, 21:07 | links
 
Neesmu baigais vestu fans, bet rudenī cenšos ņemt līdzi gan arī ,kad nav vēja.Pāris reizes esmu trāpijies vējā laivā,kad kājas sāk trīcēt. Babīte galu galā ir liels ezers, un daudzas man tīkamās točkas ir pa vidu. Un veste daudzkāršo iespēju tikt līdz krastam paša spēkiem, jo nedomāju, ka ar rudens kostīmu kurš piesūcies ar ūdeni sanāks vienam pašam tikt arpakaļ laivā.



sosalele, 11.septembris 2019, 20:35


Protams, ar vesti un siltā laikā viss kārtībā, ir tā kā saki. Taču jau rudenī ar vēsu vai pat aukstu ūdeni, un kur nu vēl vējainā laikā, manuprāt, pareizāk ir izvēlēties copes paņēmienu tādu, lai nav kājās laivā jāstāv, arī čurājot...
Bet katrs savu prātu jau zaudē savādāk.
11.septembris 2019, 20:58 | links
 
Neesmu baigais vestu fans, bet rudenī cenšos ņemt līdzi gan arī ,kad nav vēja.Pāris reizes esmu trāpijies vējā laivā,kad kājas sāk trīcēt. Babīte galu galā ir liels ezers, un daudzas man tīkamās točkas ir pa vidu. Un veste daudzkāršo iespēju tikt līdz krastam paša spēkiem, jo nedomāju, ka ar rudens kostīmu kurš piesūcies ar ūdeni sanāks vienam pašam tikt arpakaļ laivā.
11.septembris 2019, 20:35 | links
 
Kāda kuram ir pieredze un būtu pareizākās darbības, ja tomēr sanāk iekrist ūdenī un esi viens pats, slīdi vai arī stāvi uz enkura ? Skaidrs, ka ir laivas, kurās nemaz nav ko mēģināt rāpties atpakaļ iekšā.

Friks, 11.septembris 2019, 20:06
Tur jau ir tā nekrietnība, ka tajās plastmasniecēs atpakaļ tikt ir neiespējami, jo jau krītot no tās, lielāko tiesu tajā jau iesmeļas ūdens, paša pieredze, un tad pa sānu vispār nav ko cerēt, bet pa galiem - vienalga piesmeļas tālāk un grimst.
Kamēr ūdens silts var mēģināt tikt pie krasta, vai kāda cietāka cera citur, kur var uzrāpties vai vismaz pakāpties, bet vēsākā laikā ja esi pāri bortam un viens, tad jau ir kirdik. Ilgi aukstā ūdeņi nenotupēsi.
To vairākkārt ir apliecinājusi copmaņu visbēdīgākā pieredze Sedas purva ūdeņos, kur kādu laiku iepriekš daudzi veči tā aizgāja bojā, kamēr saprata kādās laivās viņi atrodas. Lai gan nepavisam nebija vieni savās laivās.
Veste protams var palīdzēt paildzināt uzturēšanās laiku ūdeni, bet, ja nebūs palīdzības no ārpuses, tad tikai paildzināt, arī tas ir no paša pieredzes pie ūdeņiem.
Tas ir tāpat, kā ka viens un plastmasas laiviņā - nekāds palīgs vēsā laikā nebūsi.
11.septembris 2019, 20:28 | links
 
Friks [11.09.19]: Kāda kuram ir pieredze...., ja tomēr sanāk iekrist
Da nu nafig tādu pieredzi jebkurā gadalaikā un jebkuros ūdeņos. Dari cik vari lai aiz borta nenonāktu. Bīstamā laikā nelien, pār bortu nemīz, vesti nenovelc, atminies kurā pusē ir citi cilvēki, negrēko!
11.septembris 2019, 20:21 | links
 
Friks [11.09.19]: Kāda kuram ir pieredze un būtu pareizākās darbības, ja tomēr sanāk iekrist ūdenī un esi viens pats, slīdi vai arī stāvi uz enkura ? Skaidrs, ka ir laivas, kurās nemaz nav ko mēģināt rāpties atpakaļ iekšā.
Pieredzes nav, bet, ja runa ir koka par laivām, kuras nomāju Dūšeļos, tad atpakaļ jārāpjas no aizmugurējā gala.
11.septembris 2019, 20:14 | links
 
Lielā veijā labāk priekšā mest enkuru, lai purns būtu pret vēju. Tā ir drošāk un enkurs labāk tur. Tas no pieredzes.

krievsss, 11.septembris 2019, 19:26

Tā arī tiek darīts + vēl 8m gara šņore, bet tas ne vienmēr līdz.
11.septembris 2019, 20:13 | links
 
Kāda kuram ir pieredze un būtu pareizākās darbības, ja tomēr sanāk iekrist ūdenī un esi viens pats, slīdi vai arī stāvi uz enkura ? Skaidrs, ka ir laivas, kurās nemaz nav ko mēģināt rāpties atpakaļ iekšā.
11.septembris 2019, 20:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager