Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Brencis21 [11.09.19]: krievsss [11m]: Lielā veijā labāk priekšā mest enkuru, lai purns būtu pret vēju. Tā ir drošāk un enkurs labāk tur. Tas no pieredzes.+++ Un tikai laivās ar augstiem bortiem.
un jo lielāks vējš, jo garāk šņor (saprāta robežās protams). Tas tiem, kas vakar pirmo dienu laivā.
11.septembris 2019, 19:39 | links
 
krievsss [11.09.19]: Lielā veijā labāk priekšā mest enkuru, lai purns būtu pret vēju. Tā ir drošāk un enkurs labāk tur. Tas no pieredzes.
+++ Un tikai laivās ar augstiem bortiem.
11.septembris 2019, 19:37 | links
 
Lielā veijā labāk priekšā mest enkuru, lai purns būtu pret vēju. Tā ir drošāk un enkurs labāk tur. Tas no pieredzes.
11.septembris 2019, 19:26 | links
 
Davis-Di [11.09.19]: Agrāk daudz ezeros bija šādi enkuri...
Es tieši šādu lietoju, sencis atrada laukos. Velns viņu zina, kas to iepriekš lietoja, jo copmaņu mūsu ģimenē nebija :) Enkurs labs, sver 4,5kg, tur nesalīdzināmi labāk par diskiem, bet 15+m/s vēja laikā, arī tas Babītē var neglābt.
11.septembris 2019, 18:26 | links
 
Arviids22 [48m]: Šodien biju Babītē, starts ~6.00 no Vecupniekiem.
Pūtiens kārtīgsDeka Hamakuru Babē rullē

svens76, 11.septembris 2019, 17:10

R versija manuprāt tikai labāk , nekā F.
11.septembris 2019, 17:43 | links
 
Arviids22 [11.09.19]: Šodien biju Babītē, starts ~6.00 no Vecupniekiem.
Pūtiens kārtīgs
Deka Hamakuru Babē rullē
11.septembris 2019, 17:10 | links
 

Šodien biju Babītē, starts ~6.00 no Vecupniekiem.
Pūtiens kārtīgs
11.septembris 2019, 16:54 | links
 
Agrāk daudz ezeros bija šādi enkuri, viņi turēja diezgan labi, bet protams stiprākā vējā arī vilka laivu, bet labums bija ka sekls ezerus vārda nozīme uzara un tas nāca par labu zivju populācijai, tagad ar bremžu diskiem nekas tāds nenotiek.

11.septembris 2019, 16:42 | links
 
... sākoties šādiem vējiem, ieteiktu vairāk uzmanības pievērst tomēr arī glābšanas vestes valkāšanai.
barteris, 11.septembris 2019, 15:20

Rudenī un tik stiprā vējā pat nedomājiet pez vestes copēt! Agri vai vēlu var sanākt negribot izpeldēties un drīz tas ūdens nemaz nebūs tik silts. Stiprā vējā kājās Babītē nonostāvēsi, telefons arī var nešancēt - vienvārdsakot joki mazi. Nesen ar vienu tādu ekipāžu runāju, kura Babītē laivu noslīcināja. Ārā gan to dabūja, bet lielu daļu štrumu pazaudēja, nospīdēja, ka tas viss notika laikā, kad silts ūdens un nav stipra vēja un ir zems līmenis. Man pašam reizes 3 dzīvē ir bijis, ka laiva stipri sasveras. Kad viens copēju viss štokos, bet divatā, kad neseko otra kustībām un ir nestabilāka laiva, var visādi sanākt.
11.septembris 2019, 15:36 | links
 
Starp citu, ūdens auksts jau nav, bet, sākoties šādiem vējiem, ieteiktu vairāk uzmanības pievērst tomēr arī glābšanas vestes valkāšanai. Visādi šādos laika apstākļos var gadīties. Laikam beidzot gan jānopērk sava, kustībām ērtāka veste...
11.septembris 2019, 15:20 | links
 
VilnisL [11.09.19]: Es tā kā no Dūšeļiem taisos. Nu mana pieredze ar jaunajām laivām ir tāda, ka es tādu pašu gabalu noairēju gandrīz 2x ātrāk. Vējā gan nezinu. Neliekas, bet viņas tomēr slīd daudz labāk. Tas trakākais nav pat airēšana, bet gan tas, ka enkuri netur.
Bezvējā vai pavisam nelielā vējā - jā, piekrītu. Taču ne tādā nopietnākā. Un tas kopā ar tiem enkuru neturēšanu jau nav forši. Es svētdien pēcpusdienā jau slīdēju lēnām ar visu enkuru un kocinieci, brāzmas bija labas. Uzgāju sev iepriekš nezināmu perspektīvu placi un pirmo reizi šogad nācās izmantot enkuru, pārējās reizēs iztieku ar niedru puduriem.
11.septembris 2019, 15:17 | links
 
Tas trakākais nav pat airēšana, bet gan tas, ka enkuri netur.

VilnisL, 11.septembris 2019, 14:33

Šādā laikā bāzes enkuri neturēs, liec kaut vai 3... Vienīgā iespēja, mest puduros, bet tas atkal liedz copēt perspektīvākās vietās. Šādā vējā sānos vispār nav jēgas enkuru karināt - būs pilna laiva ar ūdeni un pūtīs laivu gandrīz kā bez enkura...
11.septembris 2019, 14:37 | links
 
Es tā kā no Dūšeļiem taisos. Nu mana pieredze ar jaunajām laivām ir tāda, ka es tādu pašu gabalu noairēju gandrīz 2x ātrāk. Vējā gan nezinu. Neliekas, bet viņas tomēr slīd daudz labāk. Tas trakākais nav pat airēšana, bet gan tas, ka enkuri netur.
11.septembris 2019, 14:33 | links
 
*Windy
11.septembris 2019, 14:22 | links
 
riino [11.09.19]: Varbūt kāds var ieteikt laika ziņu aplikāciju, kura pašam patīk?
Windu arī pagaidām nav pievīlusi.
11.septembris 2019, 14:22 | links
 
MT9 [11.09.19]: Stiprs vējš Babītes līdakām patīk, virziens gan arī nav mazsvarīgs. Šonedēļ katru dienu sola normālu pūtienu, galvenais nepārvērtēt spēkus, ja copē ar airiem vai izmanto vecu aķīti. Ir bijuši gadījumi, gad netiek atpakaļ uz bāzi. Vēl jāpadomā par izmantojamo laivu - lai būtu stabila un tai pat brīdī tai nebūtu pārāk liela pretestība kustoties pret vēju vai sānvēja laikā, jo ir laivas, kuras sānvēja laikā grūti noturēt vēlamajā trajektorijā (svarīgi, ja izmanto airus), sanāk pārsvarā airēt ar vienu roku, kas galīgi nav forši.
Vienu reizi ir izmēģināta viena no Dūšeļi jaunajām laivām. Šādā laikā, ja airējas, viennozīmīgi daudz komfortablāk ir vecās kocinieces. Tas tā, ja nu kādam noder info:)
Plānoju rīt atkal no paša rīta doties iekšā. Škrobe par nolekušo līdaku pagājušās copes izskaņā man nedod mieru:)
11.septembris 2019, 14:21 | links
 
Stiprs vējš Babītes līdakām patīk, virziens gan arī nav mazsvarīgs. Šonedēļ katru dienu sola normālu pūtienu, galvenais nepārvērtēt spēkus, ja copē ar airiem vai izmanto vecu aķīti. Ir bijuši gadījumi, gad netiek atpakaļ uz bāzi. Vēl jāpadomā par izmantojamo laivu - lai būtu stabila un tai pat brīdī tai nebūtu pārāk liela pretestība kustoties pret vēju vai sānvēja laikā, jo ir laivas, kuras sānvēja laikā grūti noturēt vēlamajā trajektorijā (svarīgi, ja izmanto airus), sanāk pārsvarā airēt ar vienu roku, kas galīgi nav forši.
11.septembris 2019, 14:07 | links
 
VilnisL [11.09.19]: Veči - šodien diez ir vērts ezerā braukt - nav īsti saprašanam, vai ar vēju varēs sadzīvot? Līdz cik m/s ir saprātīgi braukt iekšā?
Nu nezinu, es laikam tūliņ mēģināšu to darīt. Redzēs kā būs.. Pūtiens tur būs jomajo.. Bet nu kad ir vējš, tad ir līdakas, tāds tas ticējums laikam bija
11.septembris 2019, 13:52 | links
 
Veči - šodien diez ir vērts ezerā braukt - nav īsti saprašanam, vai ar vēju varēs sadzīvot? Līdz cik m/s ir saprātīgi braukt iekšā?
11.septembris 2019, 13:45 | links
 
riino [11.09.19]: Varbūt kāds var ieteikt laika ziņu aplikāciju, kura pašam patīk?
Yr
11.septembris 2019, 12:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager