Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Varbūt kāds var ieteikt laika ziņu aplikāciju, kura pašam patīk?
11.septembris 2019, 11:39 | links
 
Bonuss! Pirmo reizi sanāca meženi Babītē noķert, 66 cm svaru nepateikšu, bet adrenalīna deva bija milzīga , jo paņēma uz vieglo kātu ar 0.16 auklu

cupix, 11.septembris 2019, 10:09
0.16mm aukla tas jau tāds nopietns diegs ;)

MT9, 11.septembris 2019, 10:15


ņemot vērā manu "veiksmi" tad bieži vien uz tievajiem diegiem un mazākajiem mānekļiem ņem tās lielās :) kā arī bieži dodos sapalos , kur ir diezgan dudz zāles un vajag forsēt pirms tas ielec tur un laba mežene arī nav retums. Sapratu ka nav vērts katru reizi zaudēt mānekli un piņķerēties ar 0.08
11.septembris 2019, 11:20 | links
 
Bonuss! Pirmo reizi sanāca meženi Babītē noķert, 66 cm svaru nepateikšu, bet adrenalīna deva bija milzīga , jo paņēma uz vieglo kātu ar 0.16 auklu

cupix, 11.septembris 2019, 10:09

0.16mm aukla tas jau tāds nopietns diegs ;)
11.septembris 2019, 10:15 | links
 
Par vakardienas copi. Kaimiņi palūdza kādu līdaciņu un asarīšus.
Iebraucu 17:30 un 08:15 jau krastā.
Asaris ezerā ir šogad labos izmēros , protams, daudz maza , bet tādi 35cm+ nav retums.
Mājās aizbrauca 5 asari (35-42 cm)
1 zaļsvārce ( 64 cm)
10+ zaļās 20-40cm un neskaitāms bars ar asariem.
Laiks paliek vēsāks un cope aktīvāka. Daudz laika pavadīju velkot dziļi ierītos mānekļus ārā .

Bonuss! Pirmo reizi sanāca meženi Babītē noķert, 66 cm svaru nepateikšu, bet adrenalīna deva bija milzīga , jo paņēma uz vieglo kātu ar 0.16 auklu bedrītē kur vienmēr kāds asaris/ līdaks stāv.
Es jau sapriecājos ka man ar metrs būs =)
11.septembris 2019, 10:09 | links
 
[quote=584196 Asarim babītē kaut kā ne īpaši patīk pītās auklas. Labāk likt furkarbona pavadas.

krievsss, 10.septembris 2019, 20:52[/quote]

Kas tad tie pa mistiskiem stāstiem? =) Pēc gadu novērojumiem . Asaris kad ir aktīvs vispār vienalga kāda tev pavada . Bakstīs viss bars gan māneklī, gan karabīnē , met un būs. It īpaši kas attiecas uz Babīti , kad asaris principā ņem uz aktīvajiem mānekļiem(krenki/šupiņi).Tīri ezera īpašības. Nav jau Lielupe vai Daugava kur ds/ corolina / texas rig vēl jāpierunā viņu.

Ja asaris ir pasīvs nu pat ar smalkāko rīku varbūt vienu no bara var izvilkt.
11.septembris 2019, 09:51 | links
 
Nu re, katram sava pieredze, tādēļ nepieredzējušajiem copmaņiem nav ko klausīt vecos bukus, jāiet pašiem cauri šiem mūža mežiem :)
10.septembris 2019, 22:28 | links
 
Vienreiz arī bija intresanti ar asariem, ka tētis vilka katrā enkurā pa vairākiem asariem ar savu 4 izmēra mepu, kamēr es ar savu asaru kātiņu un 2 , 3 izmēra rotiņiem (saviem asaru verņakiem) nejutu pat piesitienu.
Tavs sencis viltnieks, viņš ieraudzīja asaru katlu, bet tev par to "aizmirsa" pateikt :P :D

MT9, 10.septembris 2019, 22:04


nu nēnē, tas bija regulāri katrā enkurā, un uz visām pusēm metot. Grūti spriest kāpēc viņi gribēja ņemt tieši lielāku rotiņu.
10.septembris 2019, 22:20 | links
 
Vienreiz arī bija intresanti ar asariem, ka tētis vilka katrā enkurā pa vairākiem asariem ar savu 4 izmēra mepu, kamēr es ar savu asaru kātiņu un 2 , 3 izmēra rotiņiem (saviem asaru verņakiem) nejutu pat piesitienu.

Tavs sencis viltnieks, viņš ieraudzīja asaru katlu, bet tev par to "aizmirsa" pateikt :P :D
10.septembris 2019, 22:04 | links
 
Es nezinu kā tagat viņi ķeras, bet agrāk ļoti izteikti tā bija labāk ar monafīlo. Agrāk asaru bāri bija baigie ezerā, ka viņus uzgāja, tad no viena cera varēja kādus 20kg noķert bez problēmām. Asari meklējām pēc kaijām. Skatījāmies ar binokli kur daudz kaijas plosās, tur braucam un ķērām.
10.septembris 2019, 22:03 | links
 
Vienreiz arī bija intresanti ar asariem, ka tētis vilka katrā enkurā pa vairākiem asariem ar savu 4 izmēra mepu, kamēr es ar savu asaru kātiņu un 2 , 3 izmēra rotiņiem (saviem asaru verņakiem) nejutu pat piesitienu. vel jāpiezīmē, ka Tēvs parasti sēž makšķerējot ,bet es stāvu kājās, un man sanāk krietni tālāks metiens, takā praktiski nav iespējams, ka pie vainas bija kautkas cits izņemot māneklis.
10.septembris 2019, 21:58 | links
 
Es palieku pie tā, ka asari var noķert tur kur tas ir, ja aktīvs, var kaut kaprona striķi likt galā ar vai bez pavadas... Ja, neaktīvs, nezinu , Babītē laikam tā nav bijis. Nesen iegādāju krenkveidīgo 79mm izmērā, smuks apaļīgs bumbulis, reizēm uzlieku, gadās 2-3 pilnie metieni pēc kārtas, protams pavada, PE 1.2 (līdaku kāts) Džigā gan ir savādāk , tur tikai fluo, bet tas jau cits stāsts un ezeri, sevišķi rudenī.
10.septembris 2019, 21:43 | links
 
Nu nez, ķeru ar pīto, galā vai nu flurkarbons, vai stīga vai flexonīts, rezultāti līdzīgi. Vienīgais, kur sajūtu atšķirību - rotiņa lielums. Ja asaris ir pasīvs, tad uz Nr.1 un Nr.2 rotiņiem būs vairāk strīpaiņu kā uz Nr.4 vai Nr.5

P.S. Babītē, kad asaris ņem, gadās 10 gab. dabūt jau no pirmā enkura. Tikai izmērs pārsvarā sīks. 50+ regulāri var saķert, bet tad ir jābrauc tīri uz asariem.
10.septembris 2019, 21:28 | links
 
Tā mēdz būt. Es ar sievu kopā biju iebraucis ezerā kādus gadus 7 atpakaļ. Sievai biju iedevis savu asaru kātu ar monofīlo auklu,bet pats biju ar līdakām paradzēto kātu kur bija uztīta pītā aukla. Mētājam uz vienādiem vizuļiem, gumijas mazajām zivtiņām. Trāpijām uz kārtīgu bāru, sieva vilka vienu pēc otra, bet es dabūju kādus trīs asarus. Viņa noķēra kādus 10 kg ar asariem. Asarim babītē kaut kā ne īpaši patīk pītās auklas. Labāk likt furkarbona pavadas.
10.septembris 2019, 20:52 | links
 
Tādi mēs esam, man ,piemēram, 10 asari ir super cope :)
10.septembris 2019, 20:24 | links
 
Un kā vēl mēdz notikt, ka vienam laivā ņem, otram nē. Gan uz vienādiem mānekļiem, vienādām pavadām utt

Abavnieks, 10.septembris 2019, 20:04

Skaidrs, ka var būt tā, ka vienam ķeras, otram nē. man tā arī ir bijis. Bet te nedaudz cita situācija aprakstīta. Tiek norādīts, ka pāriniekam super asaru cope (manā izpratnē tas ir vismaz 30 noķerti asari), bet viņam pat copes nebija, kaut gan ķēra uz vienu un to pašu vienā un tajā pašā vietā. Tam es neticu :) Vai nu arī super cope nozīmēja 5 noķertus asarēnus, tad gan ;)
10.septembris 2019, 20:11 | links
 
Abavnieks [10.09.19]: MT9 [5m]: Uz ko pārinieks ķēra?Jā Babītē, abi ķērām uz rotiņiem nr2.,3.

Neasakietis3, 10.septembris 2019, 19:51
Rotiņu izmērs cimperlīgam asarim atbilstošs. Aukla nevarētu būt pie vainas. Es biju Babītē piektdien un sestdien. Kardināli atšķirīga zivs aktivitāte - piektdien aktīva zivtele, sestdien pasīva. Mulsina tikai tevis pieminētais apstāklis, ka pāriniekam bija super cope. Tā nemēdz notikt :)Un kā vēl mēdz notikt, ka vienam laivā ņem, otram nē. Gan uz vienādiem mānekļiem, vienādām pavadām utt
Ietīšanas ātrums, mikropauzītes utt. Pat rotiņam ir gana daudz variācijas vadīšanas veidā, kas arī var noteikt atšķirību rezultātā.
10.septembris 2019, 20:07 | links
 
MT9 [10.09.19]: Uz ko pārinieks ķēra?Jā Babītē, abi ķērām uz rotiņiem nr2.,3.

Neasakietis3, 10.septembris 2019, 19:51
Rotiņu izmērs cimperlīgam asarim atbilstošs. Aukla nevarētu būt pie vainas. Es biju Babītē piektdien un sestdien. Kardināli atšķirīga zivs aktivitāte - piektdien aktīva zivtele, sestdien pasīva. Mulsina tikai tevis pieminētais apstāklis, ka pāriniekam bija super cope. Tā nemēdz notikt :)
Un kā vēl mēdz notikt, ka vienam laivā ņem, otram nē. Gan uz vienādiem mānekļiem, vienādām pavadām utt
10.septembris 2019, 20:04 | links
 
Uz ko pārinieks ķēra?Jā Babītē, abi ķērām uz rotiņiem nr2.,3.

Neasakietis3, 10.septembris 2019, 19:51

Rotiņu izmērs cimperlīgam asarim atbilstošs. Aukla nevarētu būt pie vainas. Es biju Babītē piektdien un sestdien. Kardināli atšķirīga zivs aktivitāte - piektdien aktīva zivtele, sestdien pasīva. Mulsina tikai tevis pieminētais apstāklis, ka pāriniekam bija super cope. Tā nemēdz notikt :)
10.septembris 2019, 20:01 | links
 
MT9 [10.09.19]: .Ned. nogalē biju ar kolēģi patramdīt asarus. Viņam super cope, man nevienas. Jautājums vai pītā aukla varētu būt pie vainas? Vai nav par biezu 0.18mm pītā?

Neasakietis3, 10.septembris 2019, 19:24
Babītes ezerā ķēri? Kādus mānekļus un cik lielus izmantoji? Uz ko pārinieks ķēra?
Jā Babītē, abi ķērām uz rotiņiem nr2.,3.
10.septembris 2019, 19:51 | links
 
sosalele [10.09.19]: Nokāvāt zivi un nofotografējāt atlaid mammu silē? Malači :)

zirguzaglis, 10.septembris 2019, 17:50

Šitie ,kas beigtās zivis ''atlaid mammu'' silēs fotogrāfē vispār ir bomba..
Šķiet, ka pēdējais vārds ir nepareizi uzrakstīts - "idioti" ;)
10.septembris 2019, 19:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager