Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Ned. nogalē biju ar kolēģi patramdīt asarus. Viņam super cope, man nevienas. Jautājums vai pītā aukla varētu būt pie vainas? Vai nav par biezu 0.18mm pītā?

Neasakietis3, 10.septembris 2019, 19:24

Babītes ezerā ķēri? Kādus mānekļus un cik lielus izmantoji? Uz ko pārinieks ķēra?
10.septembris 2019, 19:49 | links
 
Neasakietis3 [10.09.19]: Sveiki copmaņi! Atvainojos, ja pārtraucu diskusijas par līdakām, bet sirdi moka jautājums. Ned. nogalē biju ar kolēģi patramdīt asarus. Viņam super cope, man nevienas. Jautājums vai pītā aukla varētu būt pie vainas? Vai nav par biezu 0.18mm pītā?
Aukla protams ir paresna, bet sāc ar atšķirībām pavadiņās un sakabēs. Tas protams pieņemot, ka mānekļi identiski un rokas vienlīdz taisnas
10.septembris 2019, 19:27 | links
 
Sveiki copmaņi! Atvainojos, ja pārtraucu diskusijas par līdakām, bet sirdi moka jautājums. Ned. nogalē biju ar kolēģi patramdīt asarus. Viņam super cope, man nevienas. Jautājums vai pītā aukla varētu būt pie vainas? Vai nav par biezu 0.18mm pītā?
10.septembris 2019, 19:24 | links
 
Nokāvāt zivi un nofotografējāt atlaid mammu silē? Malači :)

zirguzaglis, 10.septembris 2019, 17:50


Šitie ,kas beigtās zivis ''atlaid mammu'' silēs fotogrāfē vispār ir bomba..
10.septembris 2019, 18:36 | links
 
Nokāvāt zivi un nofotografējāt atlaid mammu silē? Malači :)
10.septembris 2019, 17:50 | links
 

Zivs nav mana, es tikai lielos un sačoku turēju. :) Šodien uz diviem deviņas, šī lielākā. Paņēma uz džerka pl.14.50 un tad arī metām mieru.
10.septembris 2019, 17:35 | links
 
Jāmaina laikam taktika =( , šogad laivā virs 85cm nav bijis ;(

cupix, 10.septembris 2019, 15:43
Rudens tikai sākas. Gan šajā nedēļas nogalē rezultāti tiks uzlaboti :)

MT9, 10.septembris 2019, 15:45


Tas gan šo nedēļ plānots 21/22 pabūt ezerā , un tad 26/27/ 28/29. Tā kā ceru ka būs jautri =)
10.septembris 2019, 16:13 | links
 
Jāmaina laikam taktika =( , šogad laivā virs 85cm nav bijis ;(

cupix, 10.septembris 2019, 15:43

Rudens tikai sākas. Gan šajā nedēļas nogalē rezultāti tiks uzlaboti :)
10.septembris 2019, 15:45 | links
 
cupix [13:54]: Drusku par līdaku tēmu : te jau noteikti vajadzētu nodalīt amatierus no fanātiķiem.
Kāpēc kg pēkšņi tiek salīdzināti pret cm?
C&R(fanātiķi) sacensībās izmanto tieši doto mērījumu , jo tā ideoloģija ir sacensības+ izdzīvošana.
Noķer, ieliek silē, izmēra un atlaiž (lielāka iespēja izdzīvošanai un sacensību gars.

Parasto cilvēku starpā mērīšana notiek uz āķa gala aiz žaunām un bieži vien citā brutālā veidā.
Vienāda garuma līdakas nekad nesvērs vienādi ar pāris gramu starpību.

Pagāšās sezonas lielākā līdaka man svēra 5.4 un Lielupes lielākā 3.2kg (starpība gandrīz 15 cm starp abām) 72/ 85.
Lielupes gara un izstiepta ar tukšu vēderu kura tika noķerta straumes vietās ar bedrēm.
Otra mūsu mīļajā ezerā(branga , resna , ar lielu galvu =) )

Kuru man tad skaitīt no abām par lielāko?
Viennozīmīgi nebūs perfektas iespējas salīdzināt loma nozīmīgumu , bet vai to vajag vispār??
Tā nepieciešamība ir relatīva - kg/cm/ galvas.Šajā mēnesī Babītē noķertās lielākās līdakas
7,300kg 1m
5,400 98cm

Gaigals27, 10.septembris 2019, 14:22


Jāmaina laikam taktika =( , šogad laivā virs 85cm nav bijis ;(
10.septembris 2019, 15:43 | links
 
cupix [10.09.19]: Drusku par līdaku tēmu : te jau noteikti vajadzētu nodalīt amatierus no fanātiķiem.
Kāpēc kg pēkšņi tiek salīdzināti pret cm?
C&R(fanātiķi) sacensībās izmanto tieši doto mērījumu , jo tā ideoloģija ir sacensības+ izdzīvošana.
Noķer, ieliek silē, izmēra un atlaiž (lielāka iespēja izdzīvošanai un sacensību gars.

Parasto cilvēku starpā mērīšana notiek uz āķa gala aiz žaunām un bieži vien citā brutālā veidā.
Vienāda garuma līdakas nekad nesvērs vienādi ar pāris gramu starpību.

Pagāšās sezonas lielākā līdaka man svēra 5.4 un Lielupes lielākā 3.2kg (starpība gandrīz 15 cm starp abām) 72/ 85.
Lielupes gara un izstiepta ar tukšu vēderu kura tika noķerta straumes vietās ar bedrēm.
Otra mūsu mīļajā ezerā(branga , resna , ar lielu galvu =) )

Kuru man tad skaitīt no abām par lielāko?
Viennozīmīgi nebūs perfektas iespējas salīdzināt loma nozīmīgumu , bet vai to vajag vispār??
Tā nepieciešamība ir relatīva - kg/cm/ galvas.
Šajā mēnesī Babītē noķertās lielākās līdakas
7,300kg 1m
5,400 98cm
10.septembris 2019, 14:22 | links
 
Izmēram nav nozīmes.

Jurik, 10.septembris 2019, 14:07

Vienai otrai dāmai šajā sakarā varētu būt iebildumi :P :D
10.septembris 2019, 14:11 | links
 
Jau 2.dienu pa apli :) Izmēram nav nozīmes.
10.septembris 2019, 14:07 | links
 
Man jau liekas, jo garāka līdaka, jo vecāka, tādēļ arī šis mērīšanas veids man liekas objektīvāks. Ja noķerta līdaka salīdzinoši īsa un resna, tad tas ir kā maķītī nobarojies pusaudzis, kuram vēl nav dzīves gudrības, savukārt gara līdaka viennozīmīgi ir ome, kura var būt gan tusnīga, gan slaida, tomēr abas būs ilgu dzīves ceļu mērojušas un makšķerniekam šādu pieredzes bagātu madāmu noķert ir krietni grūtāk :D
10.septembris 2019, 14:00 | links
 
Drusku par līdaku tēmu : te jau noteikti vajadzētu nodalīt amatierus no fanātiķiem.
Kāpēc kg pēkšņi tiek salīdzināti pret cm?
C&R(fanātiķi) sacensībās izmanto tieši doto mērījumu , jo tā ideoloģija ir sacensības+ izdzīvošana.
Noķer, ieliek silē, izmēra un atlaiž (lielāka iespēja izdzīvošanai un sacensību gars.

Parasto cilvēku starpā mērīšana notiek uz āķa gala aiz žaunām un bieži vien citā brutālā veidā.
Vienāda garuma līdakas nekad nesvērs vienādi ar pāris gramu starpību.

Pagāšās sezonas lielākā līdaka man svēra 5.4 un Lielupes lielākā 3.2kg (starpība gandrīz 15 cm starp abām) 72/ 85.
Lielupes gara un izstiepta ar tukšu vēderu kura tika noķerta straumes vietās ar bedrēm.
Otra mūsu mīļajā ezerā(branga , resna , ar lielu galvu =) )

Kuru man tad skaitīt no abām par lielāko?
Viennozīmīgi nebūs perfektas iespējas salīdzināt loma nozīmīgumu , bet vai to vajag vispār??
Tā nepieciešamība ir relatīva - kg/cm/ galvas.
10.septembris 2019, 13:54 | links
 
Paldies!
10.septembris 2019, 13:26 | links
 
Gribās pamēģināt no Ezerkrastiem.Neesmu tur ne reizes bijis.Tur līdz tīram ūdenim esot mazāk jāairējas.

skubrags, 10.septembris 2019, 13:12


Jā par tīru vai atklāto ūdeni piekritīšu tas ir tuvu!
Pārējais laikam gan kaut kur tur iestrēdzis vismaz manā skatījumā!
10.septembris 2019, 13:22 | links
 
Gribās pamēģināt no Ezerkrastiem.Neesmu tur ne reizes bijis.Tur līdz tīram ūdenim esot mazāk jāairējas.

skubrags, 10.septembris 2019, 13:12



29470538
10.septembris 2019, 13:18 | links
 
Gribās pamēģināt no Ezerkrastiem.Neesmu tur ne reizes bijis.Tur līdz tīram ūdenim esot mazāk jāairējas.
10.septembris 2019, 13:12 | links
 
Kāds varētu pateikt jauno Ezerkrastu bāzes telefonu .Internetā ir tikai vecais ,kur laipna meitene paskaidro,ka tāds abonements neeksistējot. Paldies.

skubrags, 10.septembris 2019, 12:53


Brauc uz Vecupeniekiem - tur tel. pareizs 22344777
Laivas tīras
: )

10.septembris 2019, 13:04 | links
 
Kāds varētu pateikt jauno Ezerkrastu bāzes telefonu .Internetā ir tikai vecais ,kur laipna meitene paskaidro,ka tāds abonements neeksistējot. Paldies.
10.septembris 2019, 12:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager