Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
... viens tāds brangāks (500-1000g) ...

Baitcastergu, 8.septembris 2019, 21:00

Šis labs :)
8.septembris 2019, 21:09 | links
 
Labvakar copmaņi, šodien no 17 ar kolēģi sākam copi. Sākums pirmā stunda nekas. Izlēmu pamēģināt rotu 2. Izdevās noķert vienu asari un pēc tam 20 cm līdaku XD. Pēc tam pamēģināju savādu rotinu ar mazu metāla zivtiņu iekšā rotā (LUCKY JOHN) . Zivim ļoti patika uzreiz divi asari un viens tāds brangāks (500-1000g) cope ne pārāk laba!
8.septembris 2019, 21:00 | links
 
Citi gan blakus tik žvadzināja ar vobleriem (skanēja tās bumbiņas). Ā, un pirmo reizi blakus novēroju skrošu lietu :D
8.septembris 2019, 19:37 | links
 
Šodien galīgi nebija pacietības ar "krenkiem" strādāt, bet gan jau tad būtu vairak branga izmēra asaru.
8.septembris 2019, 19:20 | links
 

Katram jau sava mēraukla, bet.... Rīts, uzreiz pēc saullēkta man asaru ziņā izrādījās krietni gausāks nekā pirms 2 nedēļām. Visas reizes no Dūšeļiem. Šodien ap 14 jau biju pavisam tuvu Dūšeļiem, un gribētu teikt gan, ka tad tikai asari man arī aktīvi sāka ņemt.
Škrobe par labu mēra līdaku gan...sasteidzu un par maz atlaidu bremzi spolei, vajadzēja ļaut viņai sagurt, bet sanāca, ka nospruka. Uzmeta 2m no laivas kaut kādu "barankas" pozu un nost bija. Tad vēl 1 reizi kāds pavilka stipri, bet bez rāvieniem. Laiks bija super - apmācies, bet pēc 14 jau diezgan stiprs (atkal - katram sava mēraukla), bet ļoti silts vējš. Laivu daudz, pa kreisi no Dūšeļiem. Rīts tur vispar iesākās ļoti "blīvi".
Ēdamasaris bildē.
8.septembris 2019, 19:17 | links
 
MT9 [08.09.19]: Šodien pamodos, pačolēju pa logu, skatos, smuki apmācies. Domāju, ka šī gan ir īstā diena līdaku medībām. Nedaudz neizpratni gan radīja A vējš. Cik saprotu, tad pārāk aktīva zivs tomēr nebija. Iespējams tieši vēja virziena dēļ...
Gāte šodien,kādas 7 laivas...visiem pa kādai bij,bet nekas prātīgs...man viens mērs ap 60cm un trīs mazās no kurām viena drusku lielāka par cigareti.Laiks it kā labs,bet.....tāpat forši!
8.septembris 2019, 18:10 | links
 
Vismaz mums likās ka dikti aktīva nebija.vel jau vakar vakarā rādīja ka lietus būs,tad jau sagatavojamies attiecīgi,bet no lietus ne miņas.lietus laikā labi ņem.
8.septembris 2019, 18:05 | links
 
Šodien pamodos, pačolēju pa logu, skatos, smuki apmācies. Domāju, ka šī gan ir īstā diena līdaku medībām. Nedaudz neizpratni gan radīja A vējš. Cik saprotu, tad pārāk aktīva zivs tomēr nebija. Iespējams tieši vēja virziena dēļ...
8.septembris 2019, 17:11 | links
 
Tūlīt būs.

Jau ar vēl pirms gaismas jau dodamies ezerā.soreiz 3 vīru sastāvā.
1lidacina jau pirmajā pusstundā.turpinajuma kāds asarītis,kāds zemmers.pec brīža vēl viena laivā.atkal klusums, asarītis,lidacina.

Kopumā 5lidakas no 55-63 cm

Kādi 10zemmeri.

Kādi 10asari no 150-400

Itkā liekas ok.bet uz trijiem.nu tā.parsvara visas zivis ganījās 2vas konkrētās tockaas.gribejam dabūt kimlaku,nesanāca.musu vietās cik pametajam mazos dzerkus un vidēji lielas gumijas.mamma ar klusēja.

Kopumā ar copi bijām apmierināti jo katrs tika pie zivs ko mājas garšīgi uzsmoret.
8.septembris 2019, 16:49 | links
 
Baitcastergu [08.09.19]: Kāds vispār brauks uz babitnieku šodien?
Drīz jau gulēt jāiet :) Interesē gan šodienas rezultāti. Diena nomākusies, A vējš...
8.septembris 2019, 15:33 | links
 
Kāds vispār brauks uz babitnieku šodien?
8.septembris 2019, 15:23 | links
 
Sveiki . Nobijos no simts laivām,braucu pēcpusdienā. Tālu no bāzes "Dālderi" nebija jābrauc,pēc padsmit minūtēm pirmā 60 cm laivā . Tā līdz vakaram ložņājot pa puduriem vairāk gar krastu vēl viena 58 cm un neskaitāmi zemmēri . Process interesants atpūta forša.
7.septembris 2019, 23:14 | links
 
šodien laikam točna bija sūkājamā diena Babītē :D
Visu dienu, kā vannā, kautkā dīvaini bija. Bet uz vakaru mēra līdaka, vrb uz 55-60 cm un daži asarīši.. Vispār jau švaki. Visas copes man bija tcičojot uz pauzes.. un vispār tikai uz vienu mānekli - pontoon shad.Meģināts jau tika viss kas metams iekšā, bet ņēma tikai uz šo. aa, nu okey, viens zīmulis uz sudraba rotiņu paņēma. Līmenis labs, vējiņš bija, bet cope švaka.. kāpēc tā?
7.septembris 2019, 22:26 | links
 
Abavnieks [07.09.19]: Kur tie 100 braucēji šodienas?!
Vai tikai viens ir ķēris zivi no tiem, kas visu nedēļu te ļerkšķēja?!j
Vo vo!!!....mt jau teica ka viņš un liela daļa riktīgi iesūkās
7.septembris 2019, 21:19 | links
 
Kur tie 100 braucēji šodienas?!
Vai tikai viens ir ķēris zivi no tiem, kas visu nedēļu te ļerkšķēja?!
7.septembris 2019, 21:06 | links
 
Kā jau vinmēr - forša atskaite un baudāmas bildes! Pa pirmo!
Pats rīt izmēģināšu veiksmi;)
7.septembris 2019, 17:46 | links
 
Trešdien sāku meklēt labo cilvēku, kurš varētu mani aizvizināt līdz Babītes ezeram, jo dikti jau gribējās izvingroties ar airiem un pačolēt saullēktu :D Pāris cilvēki bija gatavi sniegt palīdzības roku uz piektdienas rītu. Nu ko, ceturtdien izguļos un piektdien, pozitīvu emociju vadīts un enerģijas pārpildīts, pateicoties Copeslietu foruma dalībnieka "Dairis333" labajai sirdij, rīta agrumā esmu labi pazīstamā ezera krastā. Šoreiz es vairāk gida lomā, Dairis pilotē transportlīdzekli. Pirmajā pieturvietā ar pirmo metienu es tieku pie strīpainā palaidņa. Māņticīgajiem copmaņiem tā nav laba zīme, bet man tieši pretēji - tas nozīmē, ka galīgi zema plēsēju aktivitāte jau noteikti nebūs. Pēc neilga laika, pārbraucot uz nākamo punktu, manu asaru kātiņu sāk stingri purināt kaut kas jūtami lielāks. Izrādās mēra līdaka vēlējās nočiept man kārtējo asariem paredzēto rotiņu, bet šoreiz es, piesardzības un skopuma vadīts, piesēju fleksonīta pavadu. Minūtes 10 sanāca pamocīties, jo palaidne iemuka zālēs un nevēlējās nākt ārā. Turpinājumā, mums par prieku, uzpūta nedaudz stiprāks vējiņš un periodiski sauli aizsedza tumši gubu mākoņi. Es sapratu, ka nu ir laiks likt malā smalko kātu un ķerties pie nopietnāka agregāta. Rezultātā tika piemānītas vēl divas smukas zaļsvārces + krietns daudzums nerealizētu copju. Kopumā vakar izmānīju 6 līdakas, no kurām 3 mēra (57; 74, 78 cm) un kaudzīti asaru, no kuriem 2 smukākos paņēmu līdzbraukšanai. Līdakas ņemt neplānojām, bet viena no smukulēm dikti nu izsalkusi bija, rezultātā nekas cits neatlika, kā sastādīt tusnīgajiem asariem kompāniju. Pārinieks arī neturēja rokas klēpī salicis - tika pie vairākām līdakām (1 mēra) un asariem. Vēlreiz pateicos atsaucīgajam ceļabiedram par izpalīdzību un patīkamu laika pavadīšanu, nodarbojoties ar aizrautīgo hobiju! :)

P.S. Šodien Babītē kopā ar kolēģi Gintu, piedalījāmies nelielās makšķerēšanas sacensībās. Kā jau to varēja nojaust, šādos laika apstākļos nebūs viegli, tomēr 24 komandu kopvērtējumā, ja nemaldos, ieņēmām 4. vietu (līdz goda pjedestālam pietrūka 200-gramīga asarīša. Nav slikti, ir jūtams progress, jo sacensībās mūsu duetam parasti ir gājis nu galīgi brrrrrrrrrrrrrrr :)))))))










7.septembris 2019, 15:43 | links
 
Baigi švaki. 2 mēras līdaciņas.
7.septembris 2019, 13:17 | links
 
Un kā ar zivīm?
7.septembris 2019, 11:56 | links
 
Vakar lasīju par tiem, kas nobrauc tuvu garām un es īsti neatceros kad tā gadījies.
Šodien laižos ar parašūtu un protams atradās idioti kas 15m priekšā grasās braukt. Kad teicu, lai brauc apkārt, noburkšķēja un gar ausīm. Kad iemetu jerku pie laivas tad iekomentēja, ka es duraks...
Perfekts paraugs vakardienas tēmai :D
7.septembris 2019, 11:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager