Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
krievsss [06.09.19]: Jā stapcitu mednieks var tikai pa pīlēm šaut ja priekšā 200m neviena nav ja nekļūdos. Tad tā ja redzi mednieku lūdzu apbraukt 200m lai netraucētu viņam mēdīt.
Drīkst šaut ja pārredzamība ir 150m un ja medījums nelido zemāk par 30 grādiem no ūdens virsmas.
Viss pārējais jau var notikt, ja kāds makšķernieks ir īpaši svinu alkstoš, vai mednieks īpaši "talantīgs"
6.septembris 2019, 12:27 | links
 
Jā stapcitu mednieks var tikai pa pīlēm šaut ja priekšā 200m neviena nav ja nekļūdos. Tad tā ja redzi mednieku lūdzu apbraukt 200m lai netraucētu viņam mēdīt.
6.septembris 2019, 12:12 | links
 
nipijs38 [06.09.19]: Man ir sajūta ka rīt būs pilns forums ar Babītes metriem.
Vai arī atkal līmenis būs zems, saule traucēs, vējš būs (vai nebūs), un galu galā, laivas viena pret otru sitīsies. Bļin, vēl tak mednieki traucēs
6.septembris 2019, 11:28 | links
 
Man ir sajūta ka rīt būs pilns forums ar Babītes metriem.
6.septembris 2019, 11:05 | links
 
Saprotu , rīt uz ezera būs tolerances paraugstunda..... :DDDD

Brencis21, 6.septembris 2019, 10:18


Ja tā izskatās - ja laivas nav pieejamas , jānoīrē katamarāns (ūdens ritenis) un jāmauc Babīte uz populārākajām točkām :)
6.septembris 2019, 10:40 | links
 
cupix [06.09.19]: Ne jau visi ezerā iebrauc izairēties. Es neuzskatu ka tur kaut kas slikts ir ja kāds 10 metrus aiz muguras man garām pabrauc. Jo ezers mums pieder tak visiem. Kā viņ brauca tā arī garām pabrauc un aizbrauca. Arī tie kas kanālā sēž viņiem nepatīk ka mēs viņa plūdiem garām braucam. Ko tagat laivu pa krastu viņiem gatām vilt jo viņas tak ir vieglas.

krievsss, 5.septembris 2019, 20:53
Bet tu jau tagad salīdzini pirkstu ar "kaut ko".
Ja es copētu ar laivu kanālā vai bez un kāds pabrauc garām - viss okay . Esmu tur kur var rasties tāda satiksme un tur nav citu variantu.

Par šo jau man cepiens arī ir ! Ja 10m aiz muguras pabrauktu , es droši vien pat neapskatītos . Varbūt vēlas parunāt , painteresēties, bet ja priekšā uz klaja lauka! Nu **** . Šie ir droši vien no tās sugas , kad liec auto pie Rimi/maksimas tālākajā un tukšākajā stūrī ,bet kad atnāc pēc 10 min , tev apkārt no abām pusēm ir divi auto :D

Cienam viens otru un izbaudam ezeru!

P.s Dalderos teica ka laivas visas aizsistas uz rītdienu, Vecupniekos pēdējās palka. Rīt ezerā būs ui cik daudz laivu :D

MT - no kuras bāzes tad notiks "mini" sacensības?
Saprotu , rīt uz ezera būs tolerances paraugstunda..... :DDDD
6.septembris 2019, 10:18 | links
 
Ne jau visi ezerā iebrauc izairēties. Es neuzskatu ka tur kaut kas slikts ir ja kāds 10 metrus aiz muguras man garām pabrauc. Jo ezers mums pieder tak visiem. Kā viņ brauca tā arī garām pabrauc un aizbrauca. Arī tie kas kanālā sēž viņiem nepatīk ka mēs viņa plūdiem garām braucam. Ko tagat laivu pa krastu viņiem gatām vilt jo viņas tak ir vieglas.

krievsss, 5.septembris 2019, 20:53

Bet tu jau tagad salīdzini pirkstu ar "kaut ko".
Ja es copētu ar laivu kanālā vai bez un kāds pabrauc garām - viss okay . Esmu tur kur var rasties tāda satiksme un tur nav citu variantu.

Par šo jau man cepiens arī ir ! Ja 10m aiz muguras pabrauktu , es droši vien pat neapskatītos . Varbūt vēlas parunāt , painteresēties, bet ja priekšā uz klaja lauka! Nu **** . Šie ir droši vien no tās sugas , kad liec auto pie Rimi/maksimas tālākajā un tukšākajā stūrī ,bet kad atnāc pēc 10 min , tev apkārt no abām pusēm ir divi auto :D

Cienam viens otru un izbaudam ezeru!

P.s Dalderos teica ka laivas visas aizsistas uz rītdienu, Vecupniekos pēdējās palka. Rīt ezerā būs ui cik daudz laivu :D

MT - no kuras bāzes tad notiks "mini" sacensības?
6.septembris 2019, 09:46 | links
 
Kultūra izpaužas visās jomās, gan uz ezera, gan uz ceļu, gan veikalā ...
Lielākai daļai grūti ir pateikt labdien un paldies veikalā tā pat viņam ir pilnīgi vienalga vai norubī kādu vai nē uz ūdens, vai lido purnā ar mašīnu ar domu ka gan jau piebremzēs!!!

Te bija labs komentārs par tiesību pamatprincipu: ka tavas tiesības ir tik tālu kamēr tu neaizskar cita tiesības.

Tas ka tā citi dara nenozīmē, ka tā ir labi un tev jādara tieši tā pat - nedarīsim tā ko negribētu, lai citi dara pret mums un viss būs labi.

*Bāc nu sanāca itkā bērnus strostētu :) :?
6.septembris 2019, 09:36 | links
 
Par to, cik tuvu braukt. Tādā Babītē reizumis nav pārāk vienkārši, jo airē kādā virzienā gribi, tāpat kāda copes zonā iebrauc. Tad nu neko, jo pie tādas ļaužu masas citādi nevar.
Savādāk ir, ja ķer stipri tukšākā ezerā. Tad jau nu gan varētu pacensties to copmani apbraukt. Ja ar motoru, tad vai nu lielāku loku vai arī nomest tempu, lai netaisa lielo vilni. Pārsvarā cilvēki jau to saprot, bet nu visādi gadās. Vienreiz viens (visticamāk ne visai skaidrs) zofka centās sazināties ar kaut kādu citu tādu pašu, taču laikam mobža lietošana viņam bija tumša bilde - bļāva tā, ka tas otrs viņu tāpat dzirdēja, lai kur arī nebūtu. Pabraucu tālāk, taču pēc laika dzirdu, bļāvieni tuvojas. Neizturēju, iegriezu motoru līdz max un tuvu šim nobraucu. Mazs man tas motors, faktiskā skāde droši vien nekāda, taču varbūt [lai gan mazticams] aunam vismaz radās jautājums - a ko viņš tā?
6.septembris 2019, 09:29 | links
 
Jozis2 [06.09.19]: Vienīgā problēma kas rodas no šāda 10 m garām braucēja rodas tad, ja seklā ezerā, kāds ir arī Babe, esi uzgājis smuko asaru bariņu un tad tev kāds pārbrauc tai vietai pāri. Ar to arī viss tai vietā ir beidzies. Savādāk gan neredzu jēgu iespringt. Dīvainīši ir visur, ar to jārēķinās.

cope71, 5.septembris 2019, 22:16

Atvaino! Tie nav dīvainīši - tā ir "kultūra".
Tas ir tas pats, kas uz ceļa - apdzīt, lai uzreiz nogrieztos pa labi un otrs dabūtu bremzēt.
Nu, vajag taču... citādi jau nav iespējams savu turgoru parādīt!
Vai ne? Nessen FB bija video, kur čalis ar stojaku biksēs staiga pa pa veikalu un baksta visus, it ka jai neko sliktu viņš nedara, bet apkartejiem cilvēkiem nav patīkami! Ta pat arī te, nekas traks nav, bet patīkami nav!
6.septembris 2019, 08:55 | links
 
Vienīgā problēma kas rodas no šāda 10 m garām braucēja rodas tad, ja seklā ezerā, kāds ir arī Babe, esi uzgājis smuko asaru bariņu un tad tev kāds pārbrauc tai vietai pāri. Ar to arī viss tai vietā ir beidzies. Savādāk gan neredzu jēgu iespringt. Dīvainīši ir visur, ar to jārēķinās.

cope71, 5.septembris 2019, 22:16


Atvaino! Tie nav dīvainīši - tā ir "kultūra".
Tas ir tas pats, kas uz ceļa - apdzīt, lai uzreiz nogrieztos pa labi un otrs dabūtu bremzēt.
Nu, vajag taču... citādi jau nav iespējams savu turgoru parādīt!
6.septembris 2019, 08:28 | links
 
Vienīgā problēma kas rodas no šāda 10 m garām braucēja rodas tad, ja seklā ezerā, kāds ir arī Babe, esi uzgājis smuko asaru bariņu un tad tev kāds pārbrauc tai vietai pāri. Ar to arī viss tai vietā ir beidzies. Savādāk gan neredzu jēgu iespringt. Dīvainīši ir visur, ar to jārēķinās.
5.septembris 2019, 22:16 | links
 
Veči, es nemaz nepamanīju, ka komunicēju ar 2 cilvēkiem (Brencis21 un krievsss), ieliku abus vienā "maisā" :) Ok, visiem mieru, tiekamies ezerā, drīz jāceļas :)
5.septembris 2019, 22:13 | links
 
MT9 [05.09.19]: Bet ja neliek, jānoslaktē.

Brencis21, 5.septembris 2019, 21:55
Dažas minūtes atpakaļ tu pārliecinoši apgalvoji, ka vasaras sezonā, pēc zivs noķeršanas, tā nekavējoties jānoslaktē. Tagad, it kā nekas nebūtu bijis, piekrīti, ka tīkliņā var. Un uzreiz pārej pie noteikumu apspriešanas un dubulto standartu pieminēšanas, kaut gan šeit tika aizsākta diskusija par cieņu pret citiem copmaņiem, nevis pareiziem/nepareiziem normatīvajiem aktiem. Tavs viedoklis ir skaidrs, mans arī, nedomāju, ka mēs spēsim otra domāšanā kaut ko mainīt.
Tas figurāli bija domāts par to , kas katram ir ,, norma,, pie tā bardaka, kas likumos un sabiedrībā.
5.septembris 2019, 22:08 | links
 
Bet ja neliek, jānoslaktē.

Brencis21, 5.septembris 2019, 21:55

Dažas minūtes atpakaļ tu pārliecinoši apgalvoji, ka vasaras sezonā, pēc zivs noķeršanas, tā nekavējoties jānoslaktē. Tagad, it kā nekas nebūtu bijis, piekrīti, ka tīkliņā var. Un uzreiz pārej pie noteikumu apspriešanas un dubulto standartu pieminēšanas, kaut gan šeit tika aizsākta diskusija par cieņu pret citiem copmaņiem, nevis pareiziem/nepareiziem normatīvajiem aktiem. Tavs viedoklis ir skaidrs, mans arī, nedomāju, ka mēs spēsim otra domāšanā kaut ko mainīt.
5.septembris 2019, 22:01 | links
 
MT9 [05.09.19]: Palasi vēl : ziemas laikā zivis noķerot nav jānosit, bet pārējā laikā likums to paģēr.

Brencis21, 5.septembris 2019, 21:33
Draugs, nemaldini tautu, pārlasi vēlreiz noteikumus. Vasaras sezonā, pēc zivju noķeršanas, ja ir vēlme tās paturēt, nevajag uzreiz ar bomi tās bendēt nost, tās var likt zivju uzglabājamajā tīkliņā un likt aiz borta.
Bet ja neliek, jānoslaktē. Vai nav tādi ,, dubultie standarti,,? Es dienu copēju un ja noķeru no rīta, lieku pie kukana jo vakarā ,, pastalu ,, tīrīt nav nekādas vēlmes.
5.septembris 2019, 21:55 | links
 
Tā pat kāds tos 50m ir izdomājis. Makšķerēšana noteikumi ir noteikumi kas ir jāievēro vai tev viņi patīk vai nē. Es runāju par to ka ja neievēro noteikumus tu nevari mācīt citus kā uzvesties ja pats nemāki, jo tev tak pašam tad jābūt par paraugu citiem.
5.septembris 2019, 21:49 | links
 
Sākumā paši ievērosim makšķerēšanas noteikumus un tad mācīsim kā pareizi uzvesties :)

krievsss, 5.septembris 2019, 21:17

Tad kāda jēga no šī tava teksta? Sanāk nav nozīmes, ievēro copmaņi noteikumus vai nē, tu darīsi, kā tev šķiet pareizi un nošpļauties uz citu viedokli.
5.septembris 2019, 21:47 | links
 
Palasi vēl : ziemas laikā zivis noķerot nav jānosit, bet pārējā laikā likums to paģēr.

Brencis21, 5.septembris 2019, 21:33

Draugs, nemaldini tautu, pārlasi vēlreiz noteikumus. Vasaras sezonā, pēc zivju noķeršanas, ja ir vēlme tās paturēt, nevajag uzreiz ar bomi tās bendēt nost, tās var likt zivju uzglabājamajā tīkliņā un likt aiz borta.
5.septembris 2019, 21:43 | links
 
Nē es nebūtu atvainojies viņam. Jo neuzskatu ka tas ko būtu mainījis ja es būtu braucis 50 metrus viņam garām. Jo tie 50 metri ir paņemti no sacensībām. Nekad es neesmu nevienu aprubijis. es pats copēju pārsvarā kur neviens cits necopē.
5.septembris 2019, 21:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager