Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
MT9 [05.09.19]: Sākumā paši ievērosim makšķerēšanas noteikumus un tad mācīsim kā pareizi uzvesties :)

krievsss, 5.septembris 2019, 21:17
Un ja tam cilvēkam nebūtu kukana, tu atzītu, ka viņš tev pamatoti aizrādīja? Domāju, ka nē. Ar to kukanu jau arī viss nav tik viennozīmīgi, daudzi izmanto zivju uzglabāšanai tīkliņus, kurus gremdē ūdenī. Vasarā šīs zivis pēc dažu stundu mocībām tāpat aiziet bojā, bet likums to atļauj.
Palasi vēl : ziemas laikā zivis noķerot nav jānosit, bet pārējā laikā likums to paģēr. Tad jautājums:
Ar ko ziema ir savādāka?
Tāpēc tiem kukana aizliedzējiem pirms moralizēt, varbūt pašiem tikt skaidrībā ar veselo saprātu.
5.septembris 2019, 21:33 | links
 
Man pa visiem šiem gadiem nav nevies ezerā izņemot odus vasarā sekojis. Varbūt tāpēc ka es pa vidu necopēju ezeram. Es kādus divus gadus atpakaļ nobraucu vienai laivai garām pa priekšu nu kādus 30-40m un viņš man tur kaut ko sāk klārēt par tiem 50m, bet pats pecatam brauc man garām un velk kukanā kādas trīs līdakas. Kas ir aizliegt un mani vēl māca kā man uzvesties ezerā. Sākumā paši ievērosim makšķerēšanas noteikumus un tad mācīsim kā pareizi uzvesties :)

krievsss, 5.septembris 2019, 21:17

Līdz šim gadam arī man nebija nācies sastapties ar tādiem uzbraucieniem, bet šogad nu jau bieži, gandrīz katru otro copes reizi kāda aste piesienas.
Tā ka copes "kultūra" pilnveidojas.
5.septembris 2019, 21:23 | links
 
Sākumā paši ievērosim makšķerēšanas noteikumus un tad mācīsim kā pareizi uzvesties :)

krievsss, 5.septembris 2019, 21:17

Un ja tam cilvēkam nebūtu kukana, tu atzītu, ka viņš tev pamatoti aizrādīja? Domāju, ka nē. Ar to kukanu jau arī viss nav tik viennozīmīgi, daudzi izmanto zivju uzglabāšanai tīkliņus, kurus gremdē ūdenī. Vasarā šīs zivis pēc dažu stundu mocībām tāpat aiziet bojā, bet likums to atļauj.
5.septembris 2019, 21:23 | links
 
Man pa visiem šiem gadiem nav nevies ezerā izņemot odus vasarā sekojis. Varbūt tāpēc ka es pa vidu necopēju ezeram. Es kādus divus gadus atpakaļ nobraucu vienai laivai garām pa priekšu nu kādus 30-40m un viņš man tur kaut ko sāk klārēt par tiem 50m, bet pats pecatam brauc man garām un velk kukanā kādas trīs līdakas. Kas ir aizliegt un mani vēl māca kā man uzvesties ezerā. Sākumā paši ievērosim makšķerēšanas noteikumus un tad mācīsim kā pareizi uzvesties :)
5.septembris 2019, 21:17 | links
 
MT! Kā jaunais motors?

Jurik, 5.septembris 2019, 20:53

300 lopi iet zvērā pa Babītes purva ārēm :P :D
5.septembris 2019, 21:08 | links
 
Davis-Di [05.09.19]: Man pieredze rāda jo tuvāk Rīgai jo tā kultura ir kāda ir ... man ir diezgan daudz situācijas ka šancē uz puduru vai zālēm ap 50 metru distancē un tev pohujā pa vidu mauc cauri... vai arī kad izvelc pāris zivis un tevi ielenc metiena attālumā un vēl trakāk kad tu laidies ar parašūtu noenkurojās metiena atālumā priekšā...
Aizbrauc uz Enguri brīvdienā.........
5.septembris 2019, 21:05 | links
 
Ne jau visi ezerā iebrauc izairēties. Es neuzskatu ka tur kaut kas slikts ir ja kāds 10 metrus aiz muguras man garām pabrauc. Jo ezers mums pieder tak visiem. Kā viņ brauca tā arī garām pabrauc un aizbrauca. Arī tie kas kanālā sēž viņiem nepatīk ka mēs viņa plūdiem garām braucam. Ko tagat laivu pa krastu viņiem gatām vilt jo viņas tak ir vieglas.

krievsss, 5.septembris 2019, 20:53


Nu redzi, kad sapratīsi ka publiska ūdenstilpne nepieder mums visiem, tad arī tā apskaidrība nāks, kā jau teicu, līdz tam ir jāizaug, cits ātrāk, cits vēlāk, cits var iečurāt tavā laivā un sarokoties, cilvēki dažādi...:)
5.septembris 2019, 21:04 | links
 
Nevaru atteikties arī pats no vēlmes izteikties par šiem uzbraucieniem.
Pamazām jau šī uzbraucienu "kultūra" ieviešas arī citos ezeros, it īpaši, ja tur viesojas kāds no Rīgas, vai gadās arī tādi no tā sacensoņu klana. Tad, ja tas notiek, izbrīna nav.
Pietiek tev kādā stūrī ezerā tā mazliet ilgāk uzturēties, lai tāds apvizuļotājs būtu klāt.
Un pareizi kā te jau raksta, visādi mēģina tavai trajektorijai maisīties pa priekšu.
Pats gan cenšos demonstratīvi aizbraukt uz citu vietu, taču tas maz ko līdz, jo pēc brītiņa klāt atkal, kā tāda aste.
Un ko tu tādam ieskaidrosi? Ja jau stulbs, tad uz ilgu laiku...
5.septembris 2019, 20:59 | links
 
Ne jau visi ezerā iebrauc izairēties. Es neuzskatu ka tur kaut kas slikts ir ja kāds 10 metrus aiz muguras man garām pabrauc. Jo ezers mums pieder tak visiem. Kā viņ brauca tā arī garām pabrauc un aizbrauca. Arī tie kas kanālā sēž viņiem nepatīk ka mēs viņa plūdiem garām braucam. Ko tagat laivu pa krastu viņiem gatām vilt jo viņas tak ir vieglas.
5.septembris 2019, 20:53 | links
 
Tak nākamreiz vienkārši apskaujiet viņu!

MT! Kā jaunais motors?
5.septembris 2019, 20:53 | links
 
Es dzīvoju pie paša ezera un pa logu es viņu varu redzēt. Tāda sajūta ka mēs pie tevis vanā līstu. Es nerunāju par tiem kam patīk aprubī. Kaut gan man nav žēl ka kāds man blakus mētā piebrauc. Katram sava zivs manējo viņš tāpat ne noķers. Es skatos te liela daļa no lauku viensētām kuri pieraduši pie attāliem kaimiņiem. :)

krievsss, 5.septembris 2019, 20:17


Tas saucas bik savādāk - makšķernieku kultūra, līdz tai protams vēl ir jāaug..., kolhozu laiki šķiet beigušies...:)
5.septembris 2019, 20:51 | links
 
Cilvēki ir dažādi, nevienam mēs savu taisnību neuzspiežam, bet ir tāda kategorija cilvēku, kuri arī stāvot veikalā rindā vai manas darba vietas ēdnīcā, stāv tik tuvu, ka visu laiku rīvējas gar sāniem. Nekad nevarēju saprast, kur tā doma, vai tiešām viņi, ja ievērotu 50cm distanci, justos vientuļi un apdraudēti? :) Var jau būt, ka tie paši cilvēki mēģina maksimāli tuvu airēt citu makšķernieku peldlīdzekļiem - viņiem vienkārši pietrūkst draudzības :)
5.septembris 2019, 20:35 | links
 
Es dzīvoju pie paša ezera un pa logu es viņu varu redzēt. Tāda sajūta ka mēs pie tevis vanā līstu. Es nerunāju par tiem kam patīk aprubī. Kaut gan man nav žēl ka kāds man blakus mētā piebrauc. Katram sava zivs manējo viņš tāpat ne noķers. Es skatos te liela daļa no lauku viensētām kuri pieraduši pie attāliem kaimiņiem. :)
5.septembris 2019, 20:17 | links
 
Mans parasti vismaz 70-100m ievēro distanci, ja nu kāds ganās tavā trajektorijā. Bet vispār cenšos izvairīties no citiem vizbuļotājiem, jo tālāk jo labāk, drīzāk ar mieru vicināt tur kur zive maz ticams, nekā ganīties ar citiem šķietami perespektīvā vietā.
5.septembris 2019, 20:05 | links
 
Davis-Di [05.09.19]: Man pieredze rāda jo tuvāk Rīgai jo tā kultura ir kāda ir ... man ir diezgan daudz situācijas ka šancē uz puduru vai zālēm ap 50 metru distancē un tev pohujā pa vidu mauc cauri... vai arī kad izvelc pāris zivis un tevi ielenc metiena attālumā un vēl trakāk kad tu laidies ar parašūtu noenkurojās metiena atālumā priekšā...
Tādiem vajag stāstīt, ka pankti viss notiek un uz fosfora rotiniem!
5.septembris 2019, 18:50 | links
 
Brencis21 [05.09.19]: Un kam tad motoru pirki? :)
Jau otro reizi man tiek prasīts par kaut kādu mistisko motoru, kuru es esmu nopircis. Vēlreiz atkārtošu, ka nekad manā īpašumā nav bijis motors, dažas reizes dzīvē esmu to lietojis. Iespējams rīt būs nākamā reize :)
5.septembris 2019, 18:47 | links
 
Man pieredze rāda jo tuvāk Rīgai jo tā kultura ir kāda ir ... man ir diezgan daudz situācijas ka šancē uz puduru vai zālēm ap 50 metru distancē un tev pohujā pa vidu mauc cauri... vai arī kad izvelc pāris zivis un tevi ielenc metiena attālumā un vēl trakāk kad tu laidies ar parašūtu noenkurojās metiena atālumā priekšā...
5.septembris 2019, 18:34 | links
 
MT9 [05.09.19]: Tāda sajūta, ka te dažs labs Babītē nav bijis :) 50m tas ir špļāviena attālums ;) Var jau būt, ka netālu no krasta, puduros var nobraukt tuvāk citai laivai, bet, ja laivu redz pa gabalu, nav taču problēma kādu grādu slīpāk paņemt un tad atgriezties savā trajektorijā. Es tikai ar airiem pa Babi ņemos, dienā noairēju 15km un varētu vēl tik pat, nav nekādu problēmu. Bet lielākai daļai taču motori, tur vispār nav ko runāt...
Un kam tad motoru pirki? :)
5.septembris 2019, 18:32 | links
 
Tāda sajūta, ka te dažs labs Babītē nav bijis :) 50m tas ir špļāviena attālums ;) Var jau būt, ka netālu no krasta, puduros var nobraukt tuvāk citai laivai, bet, ja laivu redz pa gabalu, nav taču problēma kādu grādu slīpāk paņemt un tad atgriezties savā trajektorijā. Es tikai ar airiem pa Babi ņemos, dienā noairēju 15km un varētu vēl tik pat, nav nekādu problēmu. Bet lielākai daļai taču motori, tur vispār nav ko runāt...
5.septembris 2019, 18:26 | links
 
Tad man lai es nokļūtu savā punktā sanāk ne tikai niedres jaaprauc, bet arī vēl visas citas laivas pa 50 m. Kaut kā smieklīgi liekās. Ja es nekļūdos tie 50 m ir domāti kam citam sacensībās. Nē nu gluži pa priekšu garām es nebraucu
5.septembris 2019, 17:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager