Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Headhunter [05.09.19]: Arī publiskos ūdeņos tomēr ir nerakstītas ētikas normas, kuras būtu jāievēro. Es saprotu, ka Māras dīķī vietas pamaz, bet tāda izmēra ūdeņos kā Babīte, Engure utt. tomēr nevajadzēt braukt tuvāk par laba metiena attālumu. Mana brīvība beidzas tur, kur sākas cita cilvēka brīvība.
Ja nemaldos sacensības bija 50m attālums
5.septembris 2019, 17:35 | links
 
Tad jau rīt manīs, kas mauc un kurš velk. :) Līmenis kā saprotu d.....

Brencis21, 5.septembris 2019, 17:04

Līmenis salīdzinoši ir OK, tikai zāle cilvēka augumā, tādējādi ar visu normālo līmeni, regulāri sanāk ravēšana.
5.septembris 2019, 17:22 | links
 
Tad jau rīt manīs, kas mauc un kurš velk. :) Līmenis kā saprotu d.....
5.septembris 2019, 17:04 | links
 
krievsss [05.09.19]: Zivis no tā nebaidās ka tev pabrauc garām.
Pat ja zivs nebaidās, pašam būtu jāievēro piesardzība, jo kāds netīšām var iežvidzināt džerku pakausī ;)
5.septembris 2019, 16:48 | links
 
Zivis no tā nebaidās ka tev pabrauc garām. Ir stulbi pa to dusmoties ka kāds publiski pieejamā ezerā garām pabrauc. Savādāk ja tevi kāds aprubī. Es pats esmu laidies ar laivu pa vienu vietu divas reizes un ir gadījies ka otro reizi pat labāk ņem.pie savas ne copes vienmēr ir vieglāk kādu citu vainot.

krievsss, 5.septembris 2019, 16:20


Tu droši vien arī esi no viņa religijas? Ja tev uz katru pusi ir vismaz pa 500metriem tīra lauka un nevienas citas laivas visā redzes lokā, kāpēc tev ar elektro motoru ir jāizbrauc pilnā sparā tieši blakus? skaudība tik vien ir šādiem neattīstītiem līdz sabiedrības līmenim talantiem.
5.septembris 2019, 16:45 | links
 
Headhunter [05.09.19]: Arī publiskos ūdeņos tomēr ir nerakstītas ētikas normas, kuras būtu jāievēro. Es saprotu, ka Māras dīķī vietas pamaz, bet tāda izmēra ūdeņos kā Babīte, Engure utt. tomēr nevajadzēt braukt tuvāk par laba metiena attālumu. Mana brīvība beidzas tur, kur sākas cita cilvēka brīvība.
To sauc par demokrātiju!
:DDDDD
5.septembris 2019, 16:38 | links
 
Arī publiskos ūdeņos tomēr ir nerakstītas ētikas normas, kuras būtu jāievēro. Es saprotu, ka Māras dīķī vietas pamaz, bet tāda izmēra ūdeņos kā Babīte, Engure utt. tomēr nevajadzēt braukt tuvāk par laba metiena attālumu. Mana brīvība beidzas tur, kur sākas cita cilvēka brīvība.
5.septembris 2019, 16:24 | links
 
Zivis no tā nebaidās ka tev pabrauc garām. Ir stulbi pa to dusmoties ka kāds publiski pieejamā ezerā garām pabrauc. Savādāk ja tevi kāds aprubī. Es pats esmu laidies ar laivu pa vienu vietu divas reizes un ir gadījies ka otro reizi pat labāk ņem.pie savas ne copes vienmēr ir vieglāk kādu citu vainot.
5.septembris 2019, 16:20 | links
 
Brencis21 [05.09.19]: keners [14:31]: kkas [13:13]: Es citreiz šitos uzgrillēju, kad ieturu maltīti laivā. Nostājos pilnīgi bezcerīgā vietā. Gaidu upuri, kad kāds nekaunīgāks parādās pie apvāršņa imitēju copi un demonstratīvi nokabinu iepriekš noķertu zivi. :DDezinformācija ir viss labākais paņēmiens zka tikt no bezkaņam vaļā! Engures ezerā, šat un tad iestāstu kādam, ka oa nakti uz fosfora rotiniem lieli žaņi ķeras... Braucu vakarā krastā, pretī brauc laiva un bljauj, ka viņi sapirkusi rotinus un brauc uz zandartu!
Nu tad tik brauc, ja smadzenes nav!Tagad ,, aizdomājos,, par to melno krūmu.
:)))
Labs! :D galvenais ir nem...zt! Ar krūmu viss ir chotka!
5.septembris 2019, 15:46 | links
 
keners [05.09.19]: kkas [13:13]: Es citreiz šitos uzgrillēju, kad ieturu maltīti laivā. Nostājos pilnīgi bezcerīgā vietā. Gaidu upuri, kad kāds nekaunīgāks parādās pie apvāršņa imitēju copi un demonstratīvi nokabinu iepriekš noķertu zivi. :DDezinformācija ir viss labākais paņēmiens zka tikt no bezkaņam vaļā! Engures ezerā, šat un tad iestāstu kādam, ka oa nakti uz fosfora rotiniem lieli žaņi ķeras... Braucu vakarā krastā, pretī brauc laiva un bljauj, ka viņi sapirkusi rotinus un brauc uz zandartu!
Nu tad tik brauc, ja smadzenes nav!
Tagad ,, aizdomājos,, par to melno krūmu.
:)))
5.septembris 2019, 15:27 | links
 
kkas [05.09.19]: Es citreiz šitos uzgrillēju, kad ieturu maltīti laivā. Nostājos pilnīgi bezcerīgā vietā. Gaidu upuri, kad kāds nekaunīgāks parādās pie apvāršņa imitēju copi un demonstratīvi nokabinu iepriekš noķertu zivi. :D
Dezinformācija ir viss labākais paņēmiens zka tikt no bezkaņam vaļā! Engures ezerā, šat un tad iestāstu kādam, ka oa nakti uz fosfora rotiniem lieli žaņi ķeras... Braucu vakarā krastā, pretī brauc laiva un bljauj, ka viņi sapirkusi rotinus un brauc uz zandartu!
Nu tad tik brauc, ja smadzenes nav!
5.septembris 2019, 14:31 | links
 

http://www.ekodalderi.lv/babites-ezers/notikumi
5.septembris 2019, 14:10 | links
 
Es citreiz šitos uzgrillēju, kad ieturu maltīti laivā. Nostājos pilnīgi bezcerīgā vietā. Gaidu upuri, kad kāds nekaunīgāks parādās pie apvāršņa imitēju copi un demonstratīvi nokabinu iepriekš noķertu zivi. :D
5.septembris 2019, 13:13 | links
 
Mani gan pagājušajā sezonā mednieki ar šaušanu gaisā baidīja. Es mierīgi braucu gar niedrēm un te pēkšņi man priekšā mednieku laiva ar savām peldināmajām pīlēm. Es tak gar malu braucot viņus laivā sēžot aiz niedrēm pie labākās gribas nevaru redzēt - pie kam šamie vēl speciāli slēpjas. Aizbraucu nostāk kādus 50m un sāku mētāt - tad atskanēja šāviens gaisā un es sapratu, kas tas nebija pīlēm (jo to tur vnk nebija), bet man, jo es kundziņiem laikam biju par tuvu noparkojies.
Pirms nedēļas man pirmo reizi no gaisa bira virsū skrotis. Tas šāvējs bija kādus 200-300m tālāk.

VilnisL, 5.septembris 2019, 12:49

Mani gan pagājušajā sezonā mednieki ar šaušanu gaisā baidīja. Es mierīgi braucu gar niedrēm un te pēkšņi man priekšā mednieku laiva ar savām peldināmajām pīlēm. Es tak gar malu braucot viņus laivā sēžot aiz niedrēm pie labākās gribas nevaru redzēt - pie kam šamie vēl speciāli slēpjas. Aizbraucu nostāk kādus 50m un sāku mētāt - tad atskanēja šāviens gaisā un es sapratu, kas tas nebija pīlēm (jo to tur vnk nebija), bet man, jo es kundziņiem laikam biju par tuvu noparkojies.
Pirms nedēļas man pirmo reizi no gaisa bira virsū skrotis. Tas šāvējs bija kādus 200-300m tālāk.

VilnisL, 5.septembris 2019, 12:49


Skrotis laivā ir normāli , pēc pirmās pīļu sezonas pieradu ,bet vispār no tiem turos tiešā nozīmē "šāviena attālumā " pēc tās reizes kad redzēju kā viens dūlais pa pīlēm šāva kuras lido gar niedru joslu.
5.septembris 2019, 12:59 | links
 
barteris [05.09.19]: cupix [42m]: Par copes kultūru : Saprotu ka brīvdienās makšķernieku ir ļoti daudz un no visām bāzēm izbrauc līdz izklīst pa ezeru un var gadīties ka kur kāds copē izbrauz diezgan tuvu garām. It īpaši kur diezgan daudz niedres var sanākt dažādi, bet nu šodien man vnk bija limits !!

Džekiņš ar piepūšamo laivu bez nr zīmes uz sāna rakstīts BRIG +- ezera vidus daļa uz jebkuru pusi kuru skaties brīvs ūdens , nav nekādu šķeršļu. Tas netradicionālās izcelsmes cilvēks 10m no manis nobrauc kamēr es atkabinu kārtējo zivi un tieši tur kur es metu...
Protams , cope uzreiz pazuda. Piebraucu pie šī apdāvinātā cilvēka , kurš apstājās 200m tālāk no manis, lai izteiktu savu neapmierinātību un saņemu atbildi "Tu tak zivi noķēri!"
nu bāc ! Dūres vicināt ezera vidū ar tādu garīgi atpalikušu? Nožēloju , ka esmu C&R piekritējs , būtu ar asari sejā iemetis... droši vien asaris to nav pelnījis..Nepatīkami, bet īsti tādiem neko nepadarīsi, tik nervus sabendēsi. Labāk par spīti pēcāk piebrauc pie viņa un palielies ar labu lomu, tad šim sāpēs vairāk par dūrēm :)
+++ ir tā darīts!
5.septembris 2019, 12:58 | links
 
Mani gan pagājušajā sezonā mednieki ar šaušanu gaisā baidīja. Es mierīgi braucu gar niedrēm un te pēkšņi man priekšā mednieku laiva ar savām peldināmajām pīlēm. Es tak gar malu braucot viņus laivā sēžot aiz niedrēm pie labākās gribas nevaru redzēt - pie kam šamie vēl speciāli slēpjas. Aizbraucu nostāk kādus 50m un sāku mētāt - tad atskanēja šāviens gaisā un es sapratu, kas tas nebija pīlēm (jo to tur vnk nebija), bet man, jo es kundziņiem laikam biju par tuvu noparkojies.
Pirms nedēļas man pirmo reizi no gaisa bira virsū skrotis. Tas šāvējs bija kādus 200-300m tālāk.
5.septembris 2019, 12:49 | links
 
cupix [05.09.19]: Par copes kultūru : Saprotu ka brīvdienās makšķernieku ir ļoti daudz un no visām bāzēm izbrauc līdz izklīst pa ezeru un var gadīties ka kur kāds copē izbrauz diezgan tuvu garām. It īpaši kur diezgan daudz niedres var sanākt dažādi, bet nu šodien man vnk bija limits !!

Džekiņš ar piepūšamo laivu bez nr zīmes uz sāna rakstīts BRIG +- ezera vidus daļa uz jebkuru pusi kuru skaties brīvs ūdens , nav nekādu šķeršļu. Tas netradicionālās izcelsmes cilvēks 10m no manis nobrauc kamēr es atkabinu kārtējo zivi un tieši tur kur es metu...
Protams , cope uzreiz pazuda. Piebraucu pie šī apdāvinātā cilvēka , kurš apstājās 200m tālāk no manis, lai izteiktu savu neapmierinātību un saņemu atbildi "Tu tak zivi noķēri!"
nu bāc ! Dūres vicināt ezera vidū ar tādu garīgi atpalikušu? Nožēloju , ka esmu C&R piekritējs , būtu ar asari sejā iemetis... droši vien asaris to nav pelnījis..
Nepatīkami, bet īsti tādiem neko nepadarīsi, tik nervus sabendēsi. Labāk par spīti pēcāk piebrauc pie viņa un palielies ar labu lomu, tad šim sāpēs vairāk par dūrēm :)
5.septembris 2019, 12:20 | links
 
Par copes kultūru : Saprotu ka brīvdienās makšķernieku ir ļoti daudz un no visām bāzēm izbrauc līdz izklīst pa ezeru un var gadīties ka kur kāds copē izbrauz diezgan tuvu garām. It īpaši kur diezgan daudz niedres var sanākt dažādi, bet nu šodien man vnk bija limits !!

Džekiņš ar piepūšamo laivu bez nr zīmes uz sāna rakstīts BRIG +- ezera vidus daļa uz jebkuru pusi kuru skaties brīvs ūdens , nav nekādu šķeršļu. Tas netradicionālās izcelsmes cilvēks 10m no manis nobrauc kamēr es atkabinu kārtējo zivi un tieši tur kur es metu...
Protams , cope uzreiz pazuda. Piebraucu pie šī apdāvinātā cilvēka , kurš apstājās 200m tālāk no manis, lai izteiktu savu neapmierinātību un saņemu atbildi "Tu tak zivi noķēri!"
nu bāc ! Dūres vicināt ezera vidū ar tādu garīgi atpalikušu? Nožēloju , ka esmu C&R piekritējs , būtu ar asari sejā iemetis... droši vien asaris to nav pelnījis..
5.septembris 2019, 12:15 | links
 
Vakar noguluēju , tāpēc šodien jau Dušeļos sēdēju laivā un gaidīju kamēr vismaz pirmais saules stars parādās. :D

Īsumā 1 mēra līdaka( 52cm) , 2 zemmēra . Ap 30 asariem līdz 10:30. Asari 50% uz 50% knapi lielāks par vobleri nākamais 30cm+?!
Šogad babīte ir dikti dāsna ar lielajiem asariem.
Līdakas visas sēž zem zāļu puduriem vai ēnas pusē niedrēs , seko māneklim , bet neņēm un uzreiz atpakaļ . Vienu mazo tā 3 reiz izvilkt sanāca, bet tā arī nepaņēma. Virs ezera ne viena mākoņa! Vējš labs, bet sajūta ka izpūš no ezera ūdeni.
5.septembris 2019, 11:57 | links
 
nipijs38 [05.09.19]: Kurš var izstāstīt kāpēc ūdens līmenis tā vislaik lēkā.pa naktī auksa pa dienu lejā.
Naktī mēness ietekmē sākas paisums jūrā un līmenis ceļas, no rīta sākas bēgums un viss atkal ,, slikti,,. :)
5.septembris 2019, 10:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager